Zoella Beauty

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rizspufi, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Kézkrémek

Kényeztesse kezét ezzel a csodálatos, mennyei kézkrémmel, finom, nyugtató, nőies illattal. Pazar  összetevőkkel gazdagítva, beleértve az E-vitamint, shea vajat és Aloet, hogy lágyítsa és kondicionálja a bőrt, a Zoella Beauty Wonder Hand hidratáló kézkrém biztos, hogy szuper selymes és kellemesen hidratált érzést hagy maga után, nem számít, mit dob rád az élet.

aimee82

2019. március 15.

Szuper kézkrém, gyorsan beszívódik, és még kézmosás után is érződik a hatása nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

doraorsolya

2018. november 2.

Fantasztikus kézkrém, nem csodálom, hogy Zoe a nevét adta ehhez a termékhez.
Puha, kellemes illatú lesz a kezem tőle, esténként pont errea kényeztetésre van szükségem egy nehéz nap után. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Fantasztikus kézkrém, nem csodálom, hogy Zoe a nevét adta ehhez a termékhez.

Ticsinky

2018. március 30.

Imádom! Remek az állaga, hamar beszívódik és nagyon jól hidratál.
Az illata nem tolakodó, hanem nagyon kifinomult és kellemes. Biztosan újra vásárolom!
+ nagyon tetszik a csomagolása. Szuper a design!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Imádom! Remek az állaga, hamar beszívódik és nagyon jól hidratál.
+ nagyon tetszik a csomagolása. Szuper a design!

biusjj

2017. december 19.

UPD.: Nem tudom, hogy mi történt, de rövid idő alatt besavanyodott... :S A hidratálás olyan mint eddig, de sajnos büdi lett.

Régebben is használtam Zoella termékeket, még a hátitáskája is meg van. Végre néhányat itthon is meg tudok venni a Marionnaudnak hála. Na de maga a krém, 2000 Ft volt, kb ugyanannyiba kerül, mintha UKba venném. A csomagolása nagyon szép, praktikus, letisztult. Tudjátok olyan érzést kelt, hogy huuu ez tuti valami drága cucc. 90 ml eléggé kiadósnak tűnik, főleg hogy kevés is elég belőle, nekem a hidratálása is tökéletes. Nálam eddig a the body shop shea vajas kézkrém volt a befutó, de ez jobb. Sokkal jobb.. Nincs használat után az az érzés, hogy "sikamlós" (nem tudok más hasonlatot) a kezem, de közbe meg száraz mégis. Ahjjj de nehéz megfogalmazni, de szerintem tudjátok mire gondolok. Az illata kellemes krémes, nem erős, nem tolakodó, semmi extra, szimplán csak kellemes. Nagyon szeretem, és biztos vagyok benne, hogy újra és újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Lori1991

2017. november 12.

Annyira örülök, hogy itthon is kapható !! Ez a kezkrem eddig a legjobb, amit próbáltam. Jó az illata, jól hidratal, jól néz ki, maximálisan elégedett vagyok :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

rizspufi

2015. október 30.

Oh my God! Eszméletlen jó ez a kézkrém! Fantasztikus illata van, nagyon nőies, parfümös illat, ami sokáig meg is marad a bőrön. Hamar beszívódik, eleinte kicsit ragadós érzést hagy maga után, de hamar elmúlik. Nagyon selymes, puha lesz tőle a kezem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak