Zoeva

Ár:   €17.50   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: rea3, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   €17.50

• Ultra-mikronizált szemhéjpúder formula
  • Gazdagon pigmentált ányalatok, melyek könnyen keverednek egymással
  • Parabén-, ásványi olaj-, ftalát- és illatanyagmentes.

Keresem: Zoeva En Taupe Palette
Ár: Megegyezés szerint vagy csere , Eladó: szawai
Állapot: Használt , Helyszín: ., fizetés: Megegyezés szerint
tsolya

2019. április 5.

Két palettát vásároltam meg egyszerre, és ez volt az egyik. Itt sikerült hozzájutnom krémmánián, és nagyon örülök neki. Nagyon szépek a palettában a színek, hétköznapi sminkekhez teljesen passzol. A tartósságával is teljesen meg vagyok elégedve, szemhéjalapot használok alá, így egy teljes napot kibír, a sminkem este is szinte ugyanolyan, mint reggel. A csillogós színekhez szoktam használni fixáló sprayt, nélküle is szépen mutatnak, de így kicsit extrábbá lehet tenni őket. Kicsit azt sajnálom, hogy pár hete jutottam hozzá, és a hideg színek miatt nekem ez inkább téli palettának tűnik, így most kevésbé tudom kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

SzL

2019. április 1.

Ez az első Zoeva palettám és eddig teljesen elégedett vagyok vele. Egy szép inkább hideg árnyalatokat tartalmazó paletta.
Nagyon szép, egyszerű színek találhatóak meg benne, de közben még is különlegesen is tudnak hatni. Nagyon jól passzolnak egymáshoz.
Ki lehet belőlük hozni egy szép visszafogott nappali sminket, de egy esti bulihoz is megtalálható benne jó kis szinek.
Nem mindig használok szemhéj alapot, de a nélkül is elfogadható a tartóssága és intenzivitása. De a smink végén mindig fixálok.
A csillogósabb színeket Mac Fix+ al teszem intenzívebbé. Számomra a legkedvesebb színek az Old Master és az Exquisite. 1-2 árnyalat picit porol de nem vészes kicsit sem.
Ez az első igazi minőségi palettám, szóval én elégedett vagyok vele. Külföldön vettem meg, ár/érték arányban nem a legkedvezőbb árú, de szerencsére azért sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

hmliv

2019. március 27.

Az első Zoeva palettám, amit ajándékba kaptam. Gyönyörű árnyalatok vannak benne, szépen variálhatóak is egymással. Jól pigmentált színek, alkalmasak hétköznapi és alkalmi sminkekhez is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

Anheszenamon

2019. március 18.

Nagyon vágytam erre a palettára, és boldog voltam, mikor megvettem végre. Szemet gyönyörködtetően szépek a színek. A panban. De valahogy rajtam vérszegény volt az összes. Pedig nagyon kedvelem magamon a hideg tónusú szemsminket, de vele mégsem tudtam megbarátkozni. Épp csak kipróbáltam és már tudtam, hogy mennie kell a kollekciómból. Hasonló színek megtalálhatók a Colourpop Fame palettámban is, és azok jobban pigmentáltak, jobb minőségűek a szemhéjporok. Ha őszinte akarok lenni, akkor bizony nekem csalódás ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

hambi

2018. szeptember 13.

Szépek a színek, inkább téli sminkre valóak. Igazán elegáns szemsminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

lbetti

2018. május 26.

Gyonyoru paletta, a szinek jol pigmentaltak es tartosak. A csomagolas is nagyon igenyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Katta88

2017. december 13.

Nem is értem,hogy lehet ebben csalódni?!
Minden szín pigmentált, tartós. Több Zoeva palettám is van és majdnem annyira szeretem mint a M.A.C-et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Nem is értem,hogy lehet ebben csalódni?!

Lencseee

2017. augusztus 31.

Nekem nem jott be. A szinek szepek a palettaban,de meg zoeva szemhejalappal sem tudtak a vilagosabb szinek melyseget produkalni, nem adtak vissza azt a szint,amit a palettaban lattam. Megvaltam tole,nem faj. Azert egy UD vagy egy Tarte palettahoz kepest ez meg a kertek ala sem er be nalam....Es most szigoru leszek,mert valoban csalodtam benne az itt olvasott sok-sok jo velemenyt kovetoen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Pinkie28

2017. augusztus 15.

Nagyon szeretem! Gyönyörű színek vannak benne, pigmentáltak és tartósak. A csomagolás is nagyon igényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Amea

2017. június 16.

Végül csak eljutottam ide is... vettem két Zoeva palettát, ezt és a Cocoa blendet. Szerintem az összes többit nyugodtan ki is dobhatnám - pedig van bőven.
Szuper pigmentált, gyönyörű színek ízléses és praktikus kombinációban, szép csomagolás, rendkívüli minőség. Építhető, satírozható, tartós, nem pereg, nem porzik. Nevetségesen könnyű szép sminket kreálni vele. Ha ennél többet tudna, már magát kenné fel reggel, mire felkelek. :)
Egész biztos, hogy a jövőben is Zoeva palettám lesz, a többi pénzkidobás. Max csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.