KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BRTC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: beautifullife, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

10%-ban tartalmaz C-vitamint. Hidratálja, világosítja, nyugtatja a bőrt és segít a ráncok elleni harcban. Növeli a bőr regenerálódó képességét és a rugalmasságát!

További vitaminok: 5% B5 vitamin, 3% E-vitamin, A-, F- és H-vitamin

vfejes

2016. április 11.

2016. április. 11. Írtam róla a blogon is egy bejegyzést bővebben, nekem ő a HG (Holy Grail) jelenleg. Megpróbáltam leváltani egy egyszerűbb krémre, de csúfos vége lett, mert a papíron gyönyörű összetevős koreai Cosrx "mindenki kedvence" rizses spa overnight krém iszonyúan elbánt velem. Visszatérvén hozzá, egy hét alatt rendbetette a pofikámat, ebben a percben egyetlen pici piros folt van az arcomon. Lévén némi stressz a múltheti lépcsőn leesős fekvőgipszes bokasérülésemnek hála, el is nézem neki h ennyi átment. Fantasztikus cucc, éjszakára használom és nagyon-nagyon szeretem.

Wow... Szó bent marad, hang fennakad, egy használat után. Sajnos nekem tegelyes, de potom áron szereztem most leértékelve, szerintem függőség lesz belőle. Remélhetően pár hét múlva updatelek :) Öröm a köbön. Úgy tervezem ő lesz a téli éjszakai krém.

Update. 2016. jan. 23. Pár napja használom, nem tudtam megállni h ne írjak. Ez egy viszonylag sűrű, nagyon tápláló krém. Kicsit be voltam tojva, pedig ugye száraz a bőröm, de ez már az a kategória, ahol azt mondom, lehet nekem is gondom. Alaptalanul!!! Olyan baba bőrt művel kevés alvással is, hogy az valami döbbenet! Bárhova ér, az érdes, kiszáradt bőrből eszméletlen puha, finom tapintású lesz. A felszivódásához kell 5-10 perc, nekem a száraz bőröm gyakorlatilag elnyeli ennyi idő alatt. Picit nedves bőrre kenem, tonikot v esszenciát használok előtte, úgy könnyebb eloszlatni. Erősen citrusos illatú, mikor beleszagolok, de felkenés után 20 mp-cel már semmit (!) nem érzek. Nem, hogy allergiát nem okoz, hanem gyakorlatilag kezdi eltüntetni minden bőrhibámat. Na, ha ez így marad, akkor gyakorlatilag kimondhatom, hogy sok szuper krémet láttam már, de ilyenhez még nem volt szerencsém. Vigyázat, nekem azért száraz és erősen vízhiányos a bőröm. Nem tudom, hogy zsíros bőrön ez milyen, arra biztos a lotiont ajánlanám, nekem most mínusz 7-10 fokban egy megváltás h éjjel rendbetesz (lovagolni hordom pl. a gyermeket heti 2x). Love <3

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Glyceryl Linoleate, Retinyl Palmitate, Biotin

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Panthenol, Hydrogenated Polydecene, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetearyl Alcohol, Cetyl Ethylhexanoate, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cyclohexasiloxane, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate, Borago Officinalis (Borage) Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate 60, Sorbitan Stearate, Polysorbate 20, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Arachidonate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Polysorbate 60, PEG-100 Stearate, Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Chlorphenesin

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.