KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák

A könnyű, összetett hatású krém tartósan hidratálja, miközben bizonyított hatású antioxidánsainkkal védi is a bőrt. Szabályozza a felszínre jutó olaj mennyiségét, így a bőr mindig friss marad.

4 árnyalatban kapható.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Dimethicone eo I szil 1 0Benzophenone-3 f Butylene Glycol h 1 0Pentylene Glycol Phenyl Trimethicone szil Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Trioctyldodecyl Citrate eo Polymethylsilsesquioxane szil Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0PEG-40 Stearate ti I eu Polyglyceryl-10 Pentastearate Titanium Dioxide f 0 0Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Thermus Thermophillus Ferment Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Fumaria Officinalis (Fumitory) Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Laminaria Saccharina Extract Hydrolyzed Rice Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Artemia Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Cholesterol eo I eu 0 0Caffeine Propylene Glycol Stearate ti Octyldodecyl Neopentanoate eo Polyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sucrose h Glycerin h 0 0Sodium Stearoyl Lactylate eu Linoleic Acid eo Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Urea h Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Ergothioneine a Sodium Dehydroacetate ta Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Laurate eu Sodium Hyaluronate h 0 0Citric Acid kh Propylene Glycol Laurate ti Glycyrrhetinic Acid gy Trehalose h Polyquaternium-51 Hydrogenated Lecithin eu Fumaric Acid Alumina Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Cyclodextrin Nordihydroguaiaretic Acid a Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Xanthan Gum ti I eu Stearic Acid eo I eu 2 0Silica Parfum / Fragrance i Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Mica Ferric Ferrocyanide sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 42090 sz

Smink csomag
Ár: 5500 postaval , Eladó: starkadri
Állapot: Uj, kiprobalt, Helyszín: Bp, fizetés: Posta, foxpost, webox
Ár: 8000,-Ft plusz posta vagy foxpost , Eladó: bvlgari pour femme
Állapot: Új, csak színpróba volt, Helyszín: Egerszalók, fizetés: Utalás beérkezése után 2 napon belül küldöm, vagy személyes átvétel Egerszalók.

lauran

2017. szeptember 14.

Olyankor használom, amikor nincs kedvem alapozóhoz. Nagyon szép összképet varázsol, arcpírt, némi korrektort és blot púdert teszek fel és teljesen szép és ápolt az arcom. Kombinált bőröm van, de nem csillog át az arcom napközben. Nagyon szeretem.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

FruzsinaR

2017. augusztus 26.

Nekem ez a tökéletes bb krém. Nem látszik, hogy ott van, mégis sokkal szebb tőle a bőröm. Nem kell belöle sok. Én alá szoktam hidratálni, de normál bőrön anélkül is működik. A fényvédő is nagyon tetszik, télen is ezt használom. Ez a 2. tubus, de tuti nem váltom le. Viszont nem fed, ami nekem nem baj, de aki akar egy kis fedést, annak lehet mást kell keresnie.

FruzsinaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

vombatszombat

2017. április 21.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nagyjából már 3 tubussal használtam el belőle, de ez nem azt jelenti, hogy ilyen gyorsan fogy, sőt! Nekem körülbelül 5 hónapig kitart, napi használat mellett. A light árnyalat nekem bevált, nyáron néha kicsit világosnak érzem, de púderrel korrigálható.
A koreai BB krémekkel kezdtem, és sokáig fenntartásokkal kezeltem az európai változatokat, ez az első, amit kipróbáltam az európai (amerikai) termékek közül és nem csalódtam. Szuper az állaga, könnyen kenhető (bár én hidratálok alá), az illata is kellemes, nem zavaró és nem érezni felkenés után.
A magas SPF faktor nagyon pozitív, sok kánikulás napot bírtam ki vele és abszolút nem égtem le.
Én úgy érzem, a bőrömnek is jót tesz, nekem nem okoz semmilyen bőrproblémát.
Fedése inkább kicsi-közepes, ha éppen nincs semmi a bőrömön, akkor bőven elég magában, pattanásokra elkél a korrektor. Nekem nap végére átfényesedik, de ezt nem rovom fel neki, mert szerintem még nem találtak fel olyan terméket, ami nem fénylik át nálam délutánra. De addig viszont egészséges bőrfényt ad.
Most tartottam egy kis szünetet a használatában, hogy ne szokja meg a bőröm (ezt nem tudom, mennyire hülyeség, de egy próbát megér), viszont most ismét vissza fogok térni hozzá.
Szerintem megéri az árát is, mert tényleg nagyon sokáig elég! Főleg, ha akciósan lehet hozzájutni, mindenképpen újravevős.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Én úgy érzem, a bőrömnek is jót tesz, nekem nem okoz semmilyen bőrproblémát.

jirka

2017. április 17.

Lázasan keresem az igazi BB krémet, amit sajnos még nem sikerült megtalálnom, de ami késik az nem múlik, remélem... Végig olvasgattam itt a KM-en a BB krémek-ről írt véleményeket, és gondoltam teszek egy próbát vele, bár az összetevőlista annyira nem szép. Nos, itt a KM-en jutottam hozzá "aprópénzért", és ez szuper, hogy nem megint egy tízezres cuccot kell elajándékoznom.
Nem vágyom smink-jellegű fedésre, sőt, inkább csak egy lehetnyi egységesítésre. 1 hét alatt kicsapta a bőrömet és a szememet is nagy bánatomra. A szememet annyira irritálta, hogy folyamatosan pislogtam tőle, az arcomra pedig mindennap (természetesen máshol) csudi kis puklikat dobott fel, ezeket kezeltem is az esti rutinnal, húú de boldog voltam, hogy eltűntek, aztán másnap vissza nőttek. Miután abbahagytam a használatát, a bőröm is befejezte a hisztit, így inkább nem használok semmit.
Állaga krémes, szépen eldolgozható, illatával nem volt bajom, még kellemesnek is mondanám. Viszont a Medium árnyalat sötét! Nem akarok nyafogni (még ezzel is kibékültem volna), hiszen az ázsiai BB-k meg világosak, amiket nagyon szerettem volna szeretni, csak éppen nem passzolunk össze. A Krémmánia Beauty Box-nak köszönhetően most elindulok a magyar vonalon BB krémet keresni, mert van bizony, hátha azzal nagyobb szerencsém lesz. Javaslom böngészétek a Piacteret, ha próbát szeretnétek tenni vele, mert ha nem válik be, akkor a pénztárcátoknak kevesebb vesztessége lesz.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Ria13

2017. március 18.

Már sokszor megjegyeztem, hogy nagyon szeretem az EL termékeket, talán picit részrehajlóbb is vagyok, vagy elnézőbb velük, de ez a BB tényleg jó!Gyakran a sima EL Double Wear-rel keverem, gyönyörű, bőrfényű finish-t kapok ezáltal, ráadásul a Light verzió birtokosaként a nyáron használt EL DW színeimet is tudom picit világosítani. Önmagában valóban nem fed nagyon, de nem is ez a funkciója. Mindig használok hozzá korrektort és púdert, akkor viszont hétköznapra nekem tökéletes. Pórusaimba nem csücsül bele, sőt, láthatóan szebb és egységesebb bőrképet ad. (Én mindig aláhidratálok, néha primer is megy a BB alá) Akiknek szinte semmi bőrhibájuk, "takargatnivalójuk" nincs, azoknak önmagában is bátran ajánlanám a használatát.Rajtam nem oxidálódik, vagy sárgul be. Szeretem az illatát is és az állagát is...Na jó, befejezem az ömlengést!Nem csodaszer ez sem, rengeteg jó BB van még a piacon ( nagyobb fedéssel is😀 ), de tényleg jó kis termék ez is😀

Ria13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Blondyviki88

2017. február 25.

Nekem nem vált be. A legvilagosabb árnyalat van meg, de egy idő után besargul a bőrömön. Lehet az a baj hogy Dw alapozoja miatt tul nagy az elvarasom. Plusszpont a magas fényvédő faktor.

Blondyviki88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

FannerManner

2017. február 8.

Alapozó helyett kezdtem el használni. Nagyon könnyű felvinni, kellemes az illata, jól hidratál még így télen is, a felvitel után frissnek és üdének érzem az arcbőröm. Nem ül bele az apróbb ráncokba. Valóban nem erős a fedése, nagyobb bőrhibákkal rendelkezőknek nem ajánlom.

FannerManner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

dpreni

2017. február 5.

Sajnos kiütött :( De jó nagy piros pontot kap a márkaüzlet, mert visszavették tőlem és levásárolhattam az árát.

dpreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Leander

2016. december 24.

Egyelőre nem győzött meg, bár még csak néhányszor használtam. Klasszisokkal jobb, mint mondjuk a Garnier és a Nivea, de a csodaszertől sajnos messze van. Alig fed, még ha vastagon viszem is fel, mintha semmi nem lenne az arcomon. Ennek megfelelően nem igazán érvényesülnek a bőrkiegyenlítő, egységesítő tulajdonságai, amit elvárnék egy BB krémtől. A L'oréal Magic Blur sima nappali krémje is jobban egységesít, pedig abban nincsenek színanyagok. Szóval szerintem nem egy nagy szám, különösen az árára tekintettel. Ami pozitív, hogy tényleg kellemes használni, hihetetlenül finom az illata, jó az állaga,imádom felvinni, nem ül be a ráncokba. Lehet, hogy hosszabb használat után revideálom a véleményem, de nálam egyelőre csak 3 csillagos.

UPDATE: A Diadermine Lift Intense kapszulával együtt használva nagyon szép lesz a végeredmény- olyan, amilyet magában is elvártam volna. De összességében továbbra is úgy érzem, hogy ár-érték arányban nem egy igazán jó termék, legalábbis nekem nem vált be, nem fogom újra venni, a L'Oréal Skin Perfection BB krémje magában is közel olyan szép eredményt hoz, mint ez a Diadermine kapszulával kombinálva.

UPDATE2: A Diadermine Lift Intense kapszula mellett eléggé jól működik a Body Shop C vitaminos szérumjával kombinálva, illetve a Balea hidratáló kapszulájával. A Balea Lift Effect kapszulával azonban annyira nem, bár az utóbbi jó eséllyel semmivel sem jó, használata enyhén traumatikus volt, de ez egy másik értékelés tárgya.

UPDATE3: Jól működik a Rival de Loop Perfect Teint kapszulával is.

UPDATE4: És Adrienne Feller Aminea arcolajával is szép a végeredmény, de sajnos magában továbbra sem vagyok vele igazán elégedett.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

UPDATE3: Jól működik a Rival de Loop Perfect Teint kapszulával is.

lauuk

2016. december 10.

Alapozo helyett kezdtem el hasznalni, nagyon szeretem az Estée Lauderes termekeket ezert maradtam ennel a markanal es vettem meg a BB kremet. Olyan erzes, mintha csak egy konnyu kis hidratalo lenne rajtam, megis nagyon jol fed es szepen egysegesit. Meg a legfaradtabb napjaimon is kipihentnek tunok. Biztos, hogy a mindennapjain resze marad.

lauuk
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Cholesterol, Octyldodecyl Neopentanoate, Linoleic Acid, Lecithin, Squalane, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Cholesterol, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sodium Stearoyl Lactylate, Lecithin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Propylene Glycol Laurate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ferrocyanide, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Venuceane márkanév alatt árult összetevő komplexbe található, és a gyártó állítása szerint 2013-ban végzett kísérletek szerint az összetevő egyedülállóan hatákony a napsugárzás okozta öregedés elleni küzdelemben.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Squalane eo 1 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Tartósítószer.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven EUK-134. A TruchInAging oldal szerint ez az összetevő megvédi a bőrt az UVB sugarak okozta károktól valamint hatásos antioxidáns.