KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   10 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2015. március 16.

Ár:   10 900 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A bőrt átváltoztató EE Creme napközben védelmet nyújt az UV sugarak, a bőrt irritáló légszennyezés, és a szabad gyökök ellen. A Baicalin, a bajkáli csucsóka (Scutellaria Baicalensis) rendkívül tiszta és hatékony kivonata csökkenti a légszennyezés okozta irritációt, mely túlzott pigment termeléshez és foltok kialakulásához vezethet. A krém színkorrigáló pigmenteket tartalmaz, melyek egyenletesebbé teszik a bőrszínt, míg az optikai anyagok keveréke azonnal ragyogást kölcsönöznek a bőrnek.

3 bőrszínek széles skálája számára megfelelő, áttetsző színben kapható

Water / Aqua Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Homosalate f Ethylhexyl Salicylate f Butyloctyl Salicylate Benzophenone-3 f Aleurites Moluccana (Kukui) Seed Oil Octocrylene f Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone ti I eu I szil PEG-100 Stearate ti 0 0Butylene Glycol h 1 0Methyl Trimethicone szil Titanium Dioxide f 0 0Glyceryl Stearate eo I euDipentaerythrityl Tri-Polyhydroxystearate eoSynthetic Fluorphlogopite Cladosiphon Okamuranus Extract Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Narcissus Tazetta Bulb Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Whey Protein Lactis Proteinum Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Yeast Extract a Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Cholesterol eo I eu 0 0Oryzanol Sorbitol h 1 1Propylene Glycol Dicaprate eo Potassium Cetyl Phosphate ti Dextrin Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2VP/ Eicosene Copolymer Saccharide Isomerate h Caprylic / Capric Triglyceride eo Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin Lecithin eo I eu Caffeine Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Dehydro Xanthan Gum Stearic Acid eo I eu 2 0Potassium Sorbate ta Alumina Parfum / Fragrance i Tin Oxide Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz Iron Oxides sz 0 0

Ár: 8500 , Eladó: MissLujzi
Állapot: 1 szer próbált, Helyszín: Esztergom, fizetés: banki előre utalással és postázni tudom

Andibandi

2018. június 14.

Csak egy kis derengést ad, szebb a bőröm tőle. Nem fed, csak egységesít, fiatalít. Szeretem használni, nem maszkos, üde arc!

Andibandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

CRD

2018. április 17.

Ez egy CSODA!! Komolyan! Light verzió van meg és imádom❤️💕hozzáteszem, nincs semmi gond a bőrömmel, csak az egységesítés miatt teszem rá-én alapozóként használom. Nagyon szép, egységes, egészséges bőrképet ad. Nem fed erősen, ez igaz, de nekem pont ilyen kell, ki nem állhatom a maszk hatású alapozókat.
Rengeteg dícséretet kaptam már “miatta” így nagyon ajánlom azoknak, akik egy könnyű, szép, egészséges finishű alapozót keresnek.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

senskin

2017. augusztus 28.

Sziasztok!

Megtaláltam a legjobb szert, amit kötelezővé tennék minden nő számára! :)
- Kiváló egy korrektor, nem mondom. A light verzió van meg. Lányok, figyeljetek a színválasztásra, mert light kisasszony nem fed igazából, kell rá alapozó. Felkenés utána bőrbe simul és egységesíti.
- Én EL perfectionist alapozót választottam mellé.
- Nem BB, nem funkcinál BB -ként, önmagában alapozóként is el lehet felejteni.
- Kombinálható.
- Simán ment alá a szérum és a hidratáló.
- Aki nem vágyik külön alapozásra , de kis színt szeretne, vegyen erősebb árnyalatot. Bár nem hinném, hogy túl erős lesz a fedése. Elvégre, korrektorról van szó.
- A BB daywear egy erős BB, annak van színe a light-ot vegye meg aki kicsi színt akar magának nyárra és kerüli az alapozót.
- Én 35 felett tartom a legideálisabbnak ezt az EE krémet. Szépen simít és külön örülök, hogy fényvédős.
- A pigmentfolttól rettegőknek is kötelező.
Remélem semmit nem hagytam ki. Senki nem fog csalódni benne, de mértékkel tegyétek fel! Kombinált a bőröm és ha sokat kenek fel mert nem figyelek, akkor átfénylik a nagy melegben, le kell itatni papírral! Itatja magát a krém, könnyű elméretezni az adagot. Ezért csak négy csillag. Nekem túl krémes és zsírosabb érzetű mint vártam! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Sziasztok!

Megtaláltam a legjobb szert, amit kötelezővé tennék minden nő számára! :)
- Én EL perfectionist alapozót választottam mellé.
- Nem BB, nem funkcinál BB -ként, önmagában alapozóként is el lehet felejteni.
- Kombinálható.
- Simán ment alá a szérum és a hidratáló.
- A pigmentfolttól rettegőknek is kötelező.

zs001

2017. május 20.

A light, legvilágosabb árnyalatban vettem meg. Kb. 3 hete használom, hidratálò krém fölé, mást nem is használok. Nincsenek bőrhibáim ( pár pigmentfolt) de ez a termék egy csoda. Porcelánbaba bőrt varázsol. Szeretem hogy se nem matt, se nem fényes, egészséges bőrfényt ad. A fényvédelem nekem fontos, mert hòfehérke vagyok. Ugyan nagyon drága, de azt kell mondanom hogy biztos hogy újra fogom venni. Eddig az Estée Lauder BB krémjét használtam, de abbòl a legvilágosabb is sötét volt sajnos. Ez tökéletes!

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

monike

2017. március 29.

Az utóbbi időben nagyon eldurvult a rozaceám+ elkezdtek megjelenni az arcom kis barna foltocskák is... sok-sok márkát kipróbáltam (egy időre teljesen beszippantott a koreai láz is), de semmire nem tudtam azt mondani, hogy na, ezt tényleg hat! Végül úgy döntöttem visszatérek a kislányom születése előtt jól bevált Estee Lauder és Clinique kombinációhoz...Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a Douglas webáruházából rendeltem: egyrészt rossz színt választottam, sajnos a 02-es nekem nagyon sötét, de szerencsére egy idő után idomul a bőröm színéhez (1+ pont!); aztán akkor ért a legnagyobb csalódás amikor kibontottam, és valami nagyon erős "romlott" szaga volt...meg is néztem a lejáratát: 2017. június...:-S
Mivel a krém még nem járt le, nem mentem bele egy reklamációba, és úgy döntöttem mégiscsak elhasználom...mindenek ellenére a krém fantasztikus! Biztosan újraveszem: személyesen egy boltban!:-) És a light verziójá: ugyanis a 02-es sem fed nekem szinte semmit, csak szebbé teszi a bőrképet, nyugtatja a vörös erecskéket az orrom körül! Biztos vagyok benne, hogy van hosszútávú hatása is, mert már most is szebbnek látom a bőröm reggel!

UPDATE: tévedtem: nem veszem újra: nem tudok megbarátkozni az illatával, és a színével sem...ráadásul a többször újra vásárolt Missha boomerem kb ugyanezt tudja mint ez a termék, csak töredék áron, imádni való illattal... sorry!...

monike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 29.

kisnyuszi83

2017. január 17.

Nem tudom eldönteni hogy ez a csoda primer, BB krem, vagy egy nagyon lightos alapozó. Talan mindhárom. Az biztos hogy egy nagyon szep egyenletes bortonust ad, a borom pirossaganak nyoma sincs, es az nem fénylik at a nap végére sem. hozzáteszem, használok utana alapozót is. Mindenképp megéri az arat. Nalam ujravevos.

kisnyuszi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Igh12

2016. június 18.

Light árnyalatban van meg - a színválasztást sajnos elrontottam, mert ez túl világos az én arcomhoz.
Ettől függetlenül egységesít, kellemes, könnyű viselet. Az orrom körüli piros területet és a szemem környéki sötétebb színt szépen egységbehozza.
Mivel túl világos, így sokáig nem használtam - míg rá nem jöttem, hogy ez egy remek sminkalap. Azóta minden nap használom, és meglepően sokáig elég.
Ha elfogy, újrarendelem, az egyel sötétebb árnyalatát.

Igh12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Ha elfogy, újrarendelem, az egyel sötétebb árnyalatát.

monika.t

2016. április 29.

Szépen egységesíti az arcbőrt, a bőrhibákat nem fedi el teljesen, de mégis vállalható kinézetet ad. Ha nem akarok full sminket akkor szérum, hidratáló és Ő. Napközben esetleg egy kis púder, de közvetlenül felvitel után nincs rá szükségem. Az illata finom, gyorsan elillan. Szerintem nyárra tökéletes lesz még úgy is, hogy előtte hidratálóra sem lesz szükségem. Építeni nem lehet, ha valakinek komolyabb bőrhibái vannak akkor nem biztos,hogy ő az igazi, esetleg egy erősebben fedő korrektorral kombinálva, de ezt mindenkinek egyénileg kell kitapasztalnia.

monika.t
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

Svetlana

2015. november 9.

Nagyon szép, hidratál, nekem épp elég fedésre.Allergiát, pattanást nem okozott.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.

Nagyon szép, hidratál, nekem épp elég fedésre.Allergiát, pattanást nem okozott.

Wey1122

2015. november 7.

Nyár elején vettem,mikor nem akarok alapozót használni ez majd jó lesz. Tényleg egységes szép bőrképet csinál.Viszont szinte semmi fedése nincs akinek van mit takarítani az ne ezt válassza. Én is kicsit tudatlan voltam. Mennyiség azt gondolom sokáig elég most is használom ha szabadnapos vagyok,de munkahelyre nekem kevés, pedig most égész szép az arcom. Jövőre megveszem a márka valamelyik BB krémjét azokat tesztelgetem őket mindegyikből van mintám.Nekem sajna kevés a fedése,de se allergiát se pattanásokkat nem okozott.Fényvédő meg hab a tortán. Akinek szerintem több fedésre van szüksége ne őt válassza.

Wey1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Saccharide Isomerate, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Glyceryl Stearate, Dipentaerythrityl Tri-Polyhydroxystearate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Cholesterol, Propylene Glycol Dicaprate, Cetyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Lecithin, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cholesterol, Cetyl Alcohol, Lecithin, Stearic Acid
Fényvédők: Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Octocrylene, Titanium Dioxide
Szilikonok: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Methyl Trimethicone
Tisztítószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, BHT, Phenoxyethanol

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Térfogatnövelő segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!