KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 3,5 g

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Crystal Lipstick
Ár: 2600 , Eladó: bblevendula
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 4500 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyesen a Hősök terénél
Krémmánia Kedvencek a -től
pinkhiena

2017. január 30.

Rebellious Rose árnyalatban van meg -, vagyis már inkább csak volt.
Maga a rúzs nagyon tetszik,hidratáló, puha és krémes állaga van, így rettenetesen kényelmes viselet, alig érezhető, hogy fent van, viszont pont az állagából adódóan egyáltalán nem tartós. Talán két órát, ha bírt rajtam, aztán elszublimált; mindezt úgy, hogy nem ettem és nem ittam. Ezt még az Essence rúzsomtól is megkapom. A másik problémám szintén az állagából adódik, az pedig az, hogy nagyon könnyen törik. Pedig esküszöm, nem nyúztam, nem vagyok egy vadállat, ha sminkelésről van szó, mégis egyik reggel egy elég nagy darabnak sikerült letörnie belőle. A maradékot még elhasználgatom, de újra biztosan nem venném.

pinkhiena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Rebellious Rose árnyalatban van meg -, vagyis már inkább csak volt.

agiluxeder

2017. január 6.

A magas ára ellenére középkategóriás rúzsnak mondanám, semmilyen téren nem emelkedik ki, ideig-óráig hordható.

agiluxeder
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

mintberry.crunch

2016. december 29.

Hónapok óta csorgott egy ilyenre a nyálam, így mikor Black Friday-kor féláras akció volt, hosszas tépelődés után megvettem, bár szerintem még így is igen drága volt. A színe gyönyörű (Dynamic), a csomagolása pedig nagyon impozáns. De... szárít! Felkenés után 1-2 órával kellemetlenül húzódni kezd tőle a szám. A tartósságától sem vagyok elájulva, három óra után már csak a kontúrokat látom, akkor is, ha nem eszem, nem iszom, csak létezem. Bónusz, hogy a napokban valamilyen rejtélyes oknál fogva megütődhetett vagy megolvadhatott a táskámban, mert elferdült maga a rúzs. A tömb egyik oldala így hozzáért a tekerő cucc széléhez, persze össze-vissza szétmaszatolódott, és ahogy próbáltam visszaegyenesíteni, letörtem az egészet... . Szóval, van egy szárító, szájról szublimáló, megolvadó, gyönyörű rúzsom, ami jelenleg förtelmesen néz ki kitekerve, de legalább jó drága volt.

Azt hiszem egyébként, ez volt az utolsó, hogy beruházzak valami high-end darabra, mert rendre csalódás mind. Vagy az elvárásaim túl magasak, vagy a középkategóriás versenytársak lettek az elmúlt években túl jók, de ami pár gramm vagy ml és 10ezer Ft, annak nem szabadna kompromisszumosnak lennie szerintem. A harmad ennyibe kerülő Revlon ajakceruza százszor jobb ennél.

Update: Megszántam +1 csillaggal, mert a színe annyira szép és jól passzol szinte mindenhez, hogy minden csalódás ellenére sokat használom. Látva a sok pozitív véleményt, nem tudom, hogy velem van-e a baj vagy ezzel az árnyalattal, de az én számat sajnos tényleg cserepesre szárítja, jobban mint mondjuk egy matt Rimmel rúzs (a napokban próbálgattam váltogatni a rúzsaimat kísérletképp).

mintberry.crunch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Szaszmancs

2016. december 22.

Hű, hát nem gondoltam, hogy egyszer ide is írni fogok, ugyanis van (volt) nekem egy lélektani határom, ami a sminkek árát illeti... azt gondoltam és gondolom most is egyébként, hogy lehet szép és jó minőségű sminkeket venni kevesebb pénzből is, akár drogériában is. Szeretem is az alsó -és középkategóriás cuccaimat, de mivel folyamatosan növekvő szenvedéllyel közeledek a rúzsok felé, elpattant valami az agyamban és az elmúlt hónapokban pénzt nem sajnálva bővítettem a kollekcióm. A black fridayes akció kapcsán sétáltam be a boltba hirtelen felindulásból és gondoltam, hogy veszek egy szép nude rúzst, amit minden nap hordhatok. Lelövöm a poént, a Dangerous árnyalattal sétáltam ki :D Egyébként meg kell mondjam, hogy kellemetlenül éreztem magam válogatás közben. Nem gondoltam, hogy MAC bolt szindróma lesz itt is, de sajnos kinézve éreztem magam. Nem szeretem a minden áron segíteni akaró eladókat, úgyhogy azzal önmagában nincs bajom, hogy nem jöttek oda hozzám. Viszont egy hölgy nézelődött csak rajtam kívül, akit 3-an ugráltak körül úgy, hogy közben engem lökdöstek. Türelmesen megvártam, amíg kipörögték magukat, majd kértem a választott árnyalatból, fizettem és kirongyoltam, mint akit üldöznek. Szóval az életérzést azt hagyjuk, de amikor kibontottam a rúzst, már nem számított. Egyrészt megvettem életem színét, amire azt a jelzőt illetném, hogy nude vörös / vörös nude, hihetetlenül jól áll szerintem, minden nap tudnám hordani, ahogy azt kigondoltam. A minősége kifogástalan, kellemes érzés az ajkakon és könnyű vele dolgozni. Nem kell hozzá kontúr, egészen tartós is, de nem szárít. A csomagolás tényleg nagyon minőségi, élvezet elővenni. Olyan hamar megszerettem, hogy nem volt kérdés, kell még :D nem is kellett sokat várni a tesóra, itt lecsaptam egy kedvező árú darabra, ezúttal tényleg egy nude színre, az Intense Nude-ra, az életem másik színére. Nem tudom mért van ez, de tényleg annyira telitalálat mindkettő, hogy az elképesztő. Előtte beruháztam pár MAC rúzsra is, de mióta ezek megvannak, nem igazán használok mást. Lesz még folytatás, úgy érzem :)

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

strauszkinga

2016. december 17.

Legalább egy éve kerülgettem a boltokban és kb. egy hónapja lecsaptam rá. Nagyon szeretem! Krémes, mégis tartós, gyönyörű pigmentált, és imádom hogy mágnesesen záródik! Az egyik legjobb rúzs, amit valaha próbáltam. Az ára borsos, érdemes figyelni az akciókat.

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Rozi71

2016. december 9.

Krémes rúzs, igényes a csomagolása, rém drága (még kuponnal, akciósan is).
Szép színekben kapható. Nekem a Carnal és a Rebellious Rose árnyalatok vannak meg. A Carnal egy élénk pipacspiros. Nekem speciel nagyon jól áll az ilyen narancsos beütésű piros, de sajnos a magyar nők annyira birkák, hogy aki egyáltalán rúzsozza magát, szinte biztos, hogy élénkpirosat használ (rúzsban ez a szín a skinny farmer és a gagyisztikus műszőrmés parka kabát megfelelője). Ezért egy kicsit elcsépeltnek tűnik, pedig ez legalább nem matt.
A Rebellious Rose viszont nem egy divatszín és nagyon előnyös. Tulajdonképpen egy kevert rózsás, amolyan hús szín. A száj természetes színére hasonlít, csak sötétebb. Egy élénk pinkhez képest tompának tűnik, egy barnás-rózsaszínhez képest viszont élénknek. Én inkább enyhén meleg vagy semleges tónusúnak látom, de szerintem hideg bőrszínhez is illik.
Nekem a világos nude árnyalatok (pl. Insatiable Ivory) és pasztell rózsaszínek (Impulsive) nem jöhetnek szóba, Amire még pályázom az a Fierce nevű szín, ez a típusú szín sem olyan divatos jelenleg: kevert, meleg, olyan fűszerpaprika szín. Valódi ősz típusoknak állna a legjobban, de nekem is elég jól áll.
Az Envious egy érdekes piros. Önmagában klasszikus cseresznyepirosnak tűnik, de egy élénk pipacspiroshoz képest barnásabb, mintha lenne egy kis téglavörös beütése. Egy kékes tónusú, erős vöröshöz képest (pl. Color Envy Vengeful Red) viszont világosabbnak és korallosnak látszik. Nekem nagyon jól áll. Meleg vagy semleges bőrszínhez ajánlom, inkább barnáknak (és természetes vöröseknek vagy vörösesszőkéknek, ha netán piros rúzst keresnek :)).
Tetszik még az Intense Nude, de ilyen barnás-rózsaszín rúzsom sok van és valamennyire a Dynamic, ami egy meleg, nem túlvilágos rózsaszínes-korallos nude, nekem egy picit túl világos.

Rozi71
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

Krémes rúzs, igényes a csomagolása, rém drága (még kuponnal, akciósan is).

Jadviga

2016. november 30.

Hát, jelentem, ma én is elbuktam... Hosszas Km-ezés után, mivel itt ódákat zengtetek róla, ma Bobekecske jóvoltából megszereztem életem első Envyét. Nem apróztam el, a Rebellious Rose-zal kezdtem. Mondtam is neki, vagy áldani, vagy átkozni fogom, amiért elindít azon a lejtőn, amin lehet, hogy egy rúzsnál nem lehet megállni. Egyből megvettem mellé a Pöti által itt ajánlott szájkontúrcerkát is, aztán az első szembejövő tükör előtt felapplikáltam őket. Sajnos tökéletes színválasztásnak bizonyult, mind a 43 évemhez, mind a bőrtónusomhoz és színeimhez passzol... Decensen és hűvösen elegáns rajtam. A tartósságával sincs gondom. Most kezdtem el igazán félni...

Update 3 hét múlva: Elbuktam... Megvan a második is. Impulsive.

Jadviga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Update 3 hét múlva: Elbuktam... Megvan a második is. Impulsive.

cinoci

2016. november 25.

Egy álom ez a rúzs! Minden szempontból tökéletes: gyönyörű a csomagolása, szuper a minősége, roppant tartós, és egyáltalán nem szárít, nagyon kellemes viselni. Az Impulsive árnyalat van meg, ami meseszép pasztell rózsaszín, felkenve egy csoda!

cinoci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

anna92

2016. szeptember 28.

A 340-es Enious árnyalatot kaptam egy ajándékcsomagban kis kiszerelésben. Ennek ellenére fantasztikusan igényes a csomagolása, minőségi a kialakítása, a színe pedig elképesztő. Igazi tűzpiros árnyalat. Eleinte tartottam tőle, nem vagyok oda az élénk rúzsokért, de amikor ezt viselem az önbizalmam is a sokszorosára nő. Az evést és ivást órákig bírja, viszont az én számat szárítja, ezért nem biztos, hogy teljes áron újra megvenném.

anna92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

nassbetyar

2016. szeptember 13.

Szerettem volna egy igazán dögös vörös rúzst kipróbálni, így erre a nagyágyúra esett a választásom, 340-es envious árnyalatban. Mivel annyian szeretitek azt gondoltam, hogy biztosan egy extra tartós, jól pigmentált, nem szárító hatàsú krèmes állagú termék. Háát... a tartóssàgával nagyon nem vagyok megelégedve, igaz ceruza nélkül használtam. A többi igaz rá, de ennyi pénzért... Az árnyalat sajnos az én bőrszínemmel nem igazán műkődik, inkább világos, hideg tónusú bőrrel tudom elképzelni.

nassbetyar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

Sűrűség szabályozó segédanyag.