KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 3,5 g

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Neszeszer vásár! Estée Lauder, Clinique, Bourjois, Pupa, Calzedonia neszeszer vásár
Ár: 500 Ft-tól , Eladó: Battike
Állapot: új, fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 4000 Ft , Eladó: inimini
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Kaposvár, Keszthely, fizetés: Személyes átvétellel vagy előreutalás után postázom/Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

brethalia

2018. április 19.

Jelenleg kettő árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, és a boldogságomhoz nagyban hozzátesz, hogy meg tudtam Krémmánián szerezni két szettben kapható, egyszerűbb külsejű példányt - így jóval olcsóbban jutottam hozzájuk. :)

- Dynamic: Ez volt az első árnyalatom, és elsőre őszintén szólva csalódtam benne. Nagyon krémes a formula, emiatt el tud csúszkálni az ajkakon, illetve a fedése sem tökéletes, néha foltos lesz. A színe tetszik, szolid, kellemes tavaszi/nyári, nem szárít, a csúszósság ellenére kellemes viselet. Azonban nagyon erősen túlárazottnak éreztem, így maximum 3 csillagot adnék csak erre a rúzsra.

- Rebellious Rose: Már régen kinéztem magamnak ezt az árnyalatot, de mivel a MAC-ből volt egy nagyon hasonló színem, lemondtam róla. Aztán amikor egy vadiúj példány felkerült Krémmániára, lecsaptam rá.
Szerintem ez is tipikus tavaszi/nyári szín - kicsit pirosas, de inkább hideg piros, bizonyos fényben egészen málnásnak tűnik. Élénk, de nem rikító.

Olvastam én is Wishes tesztjét erről a rúzsról és mióta gyakrabban használom a RR árnyalatot, most már értem, mire fel voltak a dicsérő szavak. :)
Alapvetően az eredeti 10400-as árat így is túlzásnak érzem, de teljesen elégedett vagyok vele, minőségi darab. Csúszós, de mégis kellemes; hidratál, mégis tartós; gyönyörű, pigmentált a színe. Ennél a foltosságot sem tapasztaltam, nagyon szép a fedése, akár egy húzással is.
Szóval a második nekifutásom 5/5 csillag a rúzzsal.

Mivel nem érzem ugyanolyan minőségűnek a két árnyalatomat, ezért 4 csillagnál nem adnék többet. Azonban ajánlom kipróbálásra (akár a szettben kapható, egyszerűbb/olcsóbb verziót, illetve ahogy látom, Notinon stabilan 7200 forint körül van ez a típusú rúzs - nem is értem :O ), én is lehet, hogy beszerzek majd még egy árnyalatot. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Szóval a második nekifutásom 5/5 csillag a rúzzsal.

Ametiszt

2018. március 2.

2 arnyalatom van, egy teljes és egy mini, nagyon szépek, pigmentaltak. Frissen felkenve alomszep a végeredmény. Viszont par óra elteltével cafatosra szaritjak a szám (ajakapolo fölött, pedig nem matt a formula), és a sötétebb konturceruza nélkül kifut a szám körüli mikro-redokbe. Összeségében csalódás, és ehhez a teljesítményhez nagyon drága.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

orchidea8627

2018. február 15.

Wishes tesztje után és a rengetek pozitív vélemény hatására elmentem a Douglasba, gondoltam előre felmérem a terepet a közelgő Glamour napok alkalmából...

Megkértem az egyik eladót hogy fertőtlenítse nekem a rúzst, hevesen törölgetni kezdte egy zsepibe majd kitörte az egészet a tubusból, véletlenül... -_- Majd a tubus aljából vett ki nekem egy kis rúzst egy vattapálcikán... Hát a fertőtlenítésről és a rúzs felkenéséről nekem kicsit más elképzeléseim vannak, de mivel a tubus aljából kaptam tesztre mintát, nem izgatott a dolog. Miután túllendültem az előzőeken és leszedegettem a számról azt 825 db szöszmöszt amit a vattapálcikából került át a számra teljesen el voltam ájulva. Csodás ennek a rúzsnak az állaga, egészen mintha géles-krémes lenne, úgy siklik az ajkakon, hihetetlen. A szín, a géles állag, a hatás, az érzés, a csomagolás, WOW.

Mondanom se kell, amikor megláttam hogy 20+5% kedvezmény van rá, már vittem is a kasszához kifizetni a Desirable árnyalatot, ami egy csodás, nem túl világos nude, egyszerűen tökéletes!

UPDATE: Sajnos rajtam ez a világos szín nagyon csúszkált. Viszont csak ennél és az Insatiable Ivory-nál tapasztaltam ezt.

UPDATE2: És igen! Végre jöttek belőle új színek, gyönyörűek! Beszereztem egy PinkBerry árnyalatot, csodás, nem túl világos, de nem is sötét, természetes, mályvás rózsaszínes hússzín, nagyon szépen kiemeli az ajkakat. A formula számomra még mindig utánozhatatlan, olyan mintha szilárd gél lenne, finoman siklik az ajkakon és nagyon kényelmes viselni, nem szárít, illetve ez a szín nekem elég tartósnak is bizonyult.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

vzorka

2018. január 20.

Nagyon jól fed, gyönyörű a finishe, ceruzát érdemes mellé használni, nekem tartós, de egész napos használat mellett picit szárít. Ennek ellenére 5*.

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

mirrmurrka

2018. január 10.

A Powerful árnyalat számomra a tökéletes mindennapos rúzs. Kellemes az illata, Nagyon jól hidratál, többször vásároltam újra.
Tartósságban talán a Lip Potion verzió veri egyedül.

mirrmurrka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Tartósságban talán a Lip Potion verzió veri egyedül.

Mancsusz

2018. január 2.

Vengeful Red árnyalatban van meg. Nagyon könnyű a felvitele, de általában ajakkontúr ceruzát is szoktam hozzá használni, ami szintén Estée Lauder. A szín nagyon pigmentált és egyenletes. Közepesen tartós, ha eszek akkor vigyázni kell vele, hogy ne kenődjön el. Egyáltalán nem szárítja az ajkaimat. Egy kicsit lehetne olcsóbb, de ettől függetlenül szeretem.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Anna922

2017. december 31.

Egyenletes a fedése, nagyon tartós, könnyű a felvitele is, nem kenődik.

Anna922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Egyenletes a fedése, nagyon tartós, könnyű a felvitele is, nem kenődik.

RenataB

2017. december 28.

Kedvenc márkám, kedvenc rúzsom :)
Most kaptam a Blockbuster csomagban 3-at, plusz 1-et mellé karácsonyra. Imádom az állagukat, nem a legtartósabb, de tényleg nem szárít, nem töredezik le a számról, mint sok másik.
És gyönyörűűűű színekbe lehet kapni. :) :)

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Kedvenc márkám, kedvenc rúzsom :)
És gyönyörűűűű színekbe lehet kapni. :) :)

Asbenka

2017. december 21.

Szépen fed és egyáltalán nem szárít, mint a tartós rúzsok többsége. Alapvetően 3-4 órát kibír, ennyi pénzért viszont lehetne kicsit tartósabb is.

Asbenka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Könnyű állag, szép design, a bőség zavara a színekben. Eddig 3 árnyalat van a birtokomban. Nem a lerobbanthatatlan kategória, cserébe nem szárít. Nekem megér ennyit.

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.