KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 3,5 g

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Neszeszer vásár! Estée Lauder, Clinique, Bourjois, Pupa, Calzedonia neszeszer vásár
Ár: 500 Ft-tól , Eladó: Battike
Állapot: új, fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 4000 Ft , Eladó: inimini
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Kaposvár, Keszthely, fizetés: Személyes átvétellel vagy előreutalás után postázom/Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kiezapcsa

2017. december 9.

Könnyű állag, szép design, a bőség zavara a színekben. Eddig 3 árnyalat van a birtokomban. Nem a lerobbanthatatlan kategória, cserébe nem szárít. Nekem megér ennyit.

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

hixux

2017. december 9.

Egyik kedvenc rúzsom, van egy 5-ös készletem belőle. Szeretem hogy krémes, nem szárít, cserébe nem is tartós. De a tartósság egyik krémes állagú, nem matt rúzsnak sem az erőssége. Az ára borsós, cserébe nálam sokáig elég, ha nem kenegetem magam naponta 5ször vele. Ivást, evést nem bírja nem meglepő módon.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

zsuzsika1

2017. november 27.

Imádom Intense nude és bois de rose van a tulajdonomban..de még tervezem két élénkebb szín beszerzését is! 5*

zsuzsika1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

whitemerci

2017. november 12.

Ennél a rúzsnál IS nagyobb átlagban az erőteljesebb, intenzívebb piros/-as, bordós, lilás.... árnyalatok a jobb minőségűek. Pl. a szépséges közepesen sötét fukszia 430 Dominant vagy Lauder tökéletes meleg narancsos pirosa a 370 CARNAL, igen nagybetűvel, mert tényleg tökéletes. Naná, hogy van a másik végletből is, mármint színügyileg :). Rögtön a közepes tónusú semleges rózsaszínt szilvával keverve, vagyis a 130 Intense Nude-ot említeném. A tartóssága szájfüggő, rajtam kicsit több, mint 4 órát tartott, jól pigmentált, gazdag, átlátszatlan, enyhén krémes textúrájú. A 440 Irresistible az, amivel nem felhőtlen a kapcsolatom, de ez sem a rúzs hibája. Felrakás után bizonyos idő elteltével más lesz a színe rajtam. Eredetileg meleg tónusú "piszkos" vagy elmosódott rózsaszínes szilva, de rajtam barnába megy át :(. Ez a rúzs talán egy leheletnyit áttetsző (vékony rétegben), kellemes állagú, és rajtam tovább is bírta.
Összességében szeretem, az állagát főleg, a szín, a tartósság persze változó.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Összességében szeretem, az állagát főleg, a szín, a tartósság persze változó.

TRLinda

2017. augusztus 27.

Én kifejezetten egy fajta színt kerestem,itt a 68-as árnyalat volt,de mikor a Douglasban felpróbáltam az összes rúzs márkában ugyanezt a színt,messze ez a márka mutatott a legjobban rajtam,úgyhogy nálam ez a rúzsok rúzsa.Egyébként az igaz,hogy nem annyira tartós,többször újra keni az ember.

TRLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Norella

2017. augusztus 16.

Valahogy ez a márka eddig elkerülte a figyelmemet ,de az itt olvasott vélemények miatt ki próbáltam az ENVY SCULPTING rúzsokat, és megtaláltam a tökéletes rúzst !
Tartós ,pont jó az állaga nem túl krémes és ezért jobban is tapad ,komfortos viselni , szépek a színek .5*💄

Norella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

marliz

2017. június 16.

Pillanatnyilag nagy kedvencem a hétköznapokra. Insatiable Ivory árnyalat van meg. Nagyon tetszik a színe. Kellemes viselet, nem szárít. Önmagában azonban nem tartós, viszont az E.L. szájkontúrceruzájával használva - ami tényleg szuper tartós - kiküszöbölhető ez a probléma.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

boczagica

2017. június 7.

Nagyon fájt a szívem erre a rúzsra.A színválasztásnál sokat vaciláltam. Előszor egy mindennapos színt szerettem volna, de végül merészen egy külnleges narancsos-pirosas-lazacos, számomra meghatározhatatlan gyonyorűséges színt választottam, tobbszri felpróba után.A szín a 330 BAD ANGEL.Tetszett a dizájn, és gondoltam télre, feldobom magam ezzel a színnel a sok fekete kabát, csizma, stb. lehangoló színek után. Csalódás.Maga a rúzs egyáltalán nem tartós, ezt még megbocsájtottam volna. DE avas ízű, szagú... Felháborítónak találom ennél az árkategóriánál. Kaposvári Müller. Nem vagyok gyakori látogatója ennek az üzletnek, de abban a néhány alkalommal mikor bent jártam, rájottem hogy itt bizony nagyon gyakori hogy hosszú ideig árválkodik valami a polcon.
Állítólag nem jó helyre írtam a véleményt. bocsi. Az Általam véleményezett rúzs, Pure Color Envy Hi-Lustre.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 7.

Angel13

2017. június 6.

Kedvenc Estée Lauder rúzsom. Super finom, selymes, tartós, több színben megvettem. Kicsit húzós az ára, de kárpótol a látvány és a színvilág!

Angel13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

orchidea8627

2017. június 1.

Wishes tesztje után és a rengetek pozitív vélemény hatására elmentem a Douglasba, gondoltam előre felmérem a terepet a közelgő Glamour napok alkalmából...

Megkértem az egyik eladót hogy fertőtlenítse nekem a rúzst, hevesen törölgetni kezdte egy zsepibe majd kitörte az egészet a tubusból, véletlenül... -_- Majd a tubus aljából vett ki nekem egy kis rúzst egy vattapálcikán... Hát a fertőtlenítésről és a rúzs felkenéséről nekem kicsit más elképzeléseim vannak, de mivel a tubus aljából kaptam tesztre mintát, nem izgatott a dolog. Miután túllendültem az előzőeken és leszedegettem a számról azt 825 db szöszmöszt amit a vattapálcikából került át a számra teljesen el voltam ájulva. Csodás ennek a rúzsnak az állaga, egészen mintha géles-krémes lenne, úgy siklik az ajkakon, hihetetlen. A szín, a géles állag, a hatás, az érzés, a csomagolás, WOW.

Mondanom se kell, amikor megláttam hogy 20+5% kedvezmény van rá, már vittem is a kasszához kifizetni a Desirable árnyalatot, ami egy csodás, nem túl világos nude, egyszerűen tökéletes!

UPDATE: Sajnos rajtam ez a világos szín nagyon csúszkált. Viszont csak ennél és az Insatiable Ivory-nál tapasztaltam ezt.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

Sűrűség szabályozó segédanyag.