KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 3,5 g

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick Szett
Ár: 7500 Ft , Eladó: adri0419
Állapot: Bontatlan csomagolás, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3500 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Új, Helyszín: Budapest II., fizetés: Posta

Lussi

2018. december 2.

Az egyetlen rúzs, amelyet teljesen elhasználtam. Rendkívül pigmentált, krémes és kontúrceruza nélkül sem csúszkált el, amikor sietve kentem fel. Envious színben volt meg és tervezem, hogy újra veszem.

Lussi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

zsoca07

2018. november 16.

Ez az egyik kedvenc rúzsom. Nagyon jó az állaga, szép a fénye és tartós is. Az árnyalatai meg a legtrendibbek.

zsoca07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Helga28

2018. október 25.

Beváltja, amit ígér. Nagyon szép, pigmentált szín, és tényleg tart legalább 4-5 órát. Bónusz, hogy nem szárítja az ajkakat.

Helga28
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Villango

2018. szeptember 24.

Egy icipicit szerintem is túlárazott, de fantasztikus az állaga, a színe (nekem egy rózsaszínes van), tartós is, nagyon pigmentált, az Envy rúzsokkal új dimenzióba lépett nálam a rúzs fogalma.
Más márkájú rúzsaim a kocsiban vannak, ha SOS kell egy kis szín rám délután.....de ők az abszolut favoritok.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Kajla

2018. augusztus 25.

Ajándékba kaptam, én mindig is nagyon túlárazottnak éreztem ezt a rúzst, ezért nem valószínű, hogy megvettem volna.
Dynamic árnyalat van meg, a színe egyébként szép, de rengetegszer újra kell kenni, mert elmászik a szájról, iváskor lejön, hiába próbálod fixálni.
Ragacsosnak érzem, foltosnak is, szóval nem tudom.:(
Összességében boldog vagyok, hogy én nem költöttem rá, de csalódott is.

Kajla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Ragacsosnak érzem, foltosnak is, szóval nem tudom.:(
Összességében boldog vagyok, hogy én nem költöttem rá, de csalódott is.

brethalia

2018. augusztus 15.

2018. 04. 19.

Jelenleg kettő árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, és a boldogságomhoz nagyban hozzátesz, hogy meg tudtam Krémmánián szerezni két szettben kapható, egyszerűbb külsejű példányt - így jóval olcsóbban jutottam hozzájuk. :)

- Dynamic: Ez volt az első árnyalatom, és elsőre őszintén szólva csalódtam benne. Nagyon krémes a formula, emiatt el tud csúszkálni az ajkakon, illetve a fedése sem tökéletes, néha foltos lesz. A színe tetszik, szolid, kellemes tavaszi/nyári, nem szárít, a csúszósság ellenére kellemes viselet. Azonban nagyon erősen túlárazottnak éreztem, így maximum 3 csillagot adnék csak erre a rúzsra.

- Rebellious Rose: Már régen kinéztem magamnak ezt az árnyalatot, de mivel a MAC-ből volt egy nagyon hasonló színem, lemondtam róla. Aztán amikor egy vadiúj példány felkerült Krémmániára, lecsaptam rá.
Szerintem ez is tipikus tavaszi/nyári szín - kicsit pirosas, de inkább hideg piros, bizonyos fényben egészen málnásnak tűnik. Élénk, de nem rikító.

Olvastam én is Wishes tesztjét erről a rúzsról és mióta gyakrabban használom a RR árnyalatot, most már értem, mire fel voltak a dicsérő szavak. :)
Alapvetően az eredeti 10400-as árat így is túlzásnak érzem, de teljesen elégedett vagyok vele, minőségi darab. Csúszós, de mégis kellemes; hidratál, mégis tartós; gyönyörű, pigmentált a színe. Ennél a foltosságot sem tapasztaltam, nagyon szép a fedése, akár egy húzással is.
Szóval a második nekifutásom 5/5 csillag a rúzzsal.

Mivel nem érzem ugyanolyan minőségűnek a két árnyalatomat, ezért 4 csillagnál nem adnék többet. Azonban ajánlom kipróbálásra (akár a szettben kapható, egyszerűbb/olcsóbb verziót, illetve ahogy látom, Notinon stabilan 7200 forint körül van ez a típusú rúzs - nem is értem :O ), én is lehet, hogy beszerzek majd még egy árnyalatot. :)

2018. 08. 15.

No, azóta annyira megszerettem a RR-t, hogy gondolkoztam rajta, legyen 5 csillag. Gyönyörű fedés, pigmentáltság, kényelmes érzet, tartósság - minden, ami korábban elhangzott már. :) Dynamic-kal is kezdünk megbarátkozni, igaz kicsit többet kell igazgatni, de nem érzem drasztikusnak a különbséget.

Aztán egy kedves eladótól sikerült beszereznem a harmadik árnyalatot is, a Tumultuous Pinket. <3 Hát eddig ez a kedvenc, csodás ez a szín, a formula, minden... Ivást bírja és tényleg, mintha picit meg is színezné az ajkakat.

Szóval már csak azt bánom, hogy nem lehet még több színben kapni! :) Abszolút 5 csillag!

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

2018. 04. 19.

Szóval a második nekifutásom 5/5 csillag a rúzzsal.

2018. 08. 15.

hajnalkaeva

2018. augusztus 7.

Imádom ezeket a termékeket. Az E.L. RÚZSOKTÓL EGYÉBKÉNT IS EL VAGYOK ÁJULVA. Krémesek, siklanak az ajkakon, felkenve alig érezhető, hogy van valami rajta. Erősen pigmentáltak, egyenletesen fednek egyszerűen szinte semmi sminkkel, szemceruzát használva mellé is csodásan mutatnak, kiemelik az arcot. Tartósak, főleg a sötétebb színek, még letörlés után is ,olyan mintha megszínezné az ajkak bőrét . Több órát követően kissé szárítanak. Aláhidratálni persze nem árt, úgy az igazán szép. 10.000 ft körüli ára picit aggaszt ,mert függőséget okoz, dehát valljuk be ,az E.L. termékek mindegyikére szinte igaz ez.

hajnalkaeva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 8.

111. véleményezőként tudok-e még olyat mondani, ami még nem hangzott el? A Rebellious Rose volt talán az első, és utána még becsatakozott a Dynamic, Intense Nude, Out of Control is, egyik szebb, mint a másik. Persze, hogy nem marad fenn egész nap. De ha így lenne, már rég csődöt jelenthetnének a gyártók, tizedét vennénk meg, mint így, hogy minden evés után korrigálunk egy kicsit.
Ez a rúzs is olyan, mintha nem lenne semmi az ajkainkon. Íztelen, hidratált érzést nyújt, egyáltalán nem szárít. A finishe se nem fényes, se nem matt, munkába járáshoz, de alkalomra is tökéletes.
A csomagolása még jó, hogy tetszetős, az EL-től ezt el is várjuk, főleg úgy, hogy meg is fizetjük az árát.
Érdemes a Temptalia értékeléseit is megnézni, jellemzően 90% fölött teljesítenek az Envy-k, de több árnyalat 95 fölött is.
Teljes áron biztosan nem venném meg, mint szinte semmit, és ahogyan arra szorgalmasan másokat is bíztatok, de akciósan, KM-en, illetve ajándékcsomag részeként szívesen ruházok be rá.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 8.

Kremcica

2018. április 21.

Dynamic árnyalathoz jutottam hozzá egy kedves krémmániás jóvoltából. Köszönöm innen is. :) Őszintén szólva az eredeti árát sokallom, és bár minden ízében minőségi termék nem éri meg amennyit kérnek érte. A mágneses zár nagyon fancy, a kék csomagolás tényleg csodaszép. Összehasonlításként: beruháztam a Loreal Balmain rúzsába annál egy fokkal jobb, minőségibb, de hogy két-két és félszer annyiba kerüljön annyival azért nem. Most rendeltem egy szatén finishű Mac rúzst, kíváncsi vagyok ahhoz képest milyen lesz. Az árnyalatom amúgy kellemes krémes, jól kenhető, nekem nem csúszkál és meglepetésemre tökéletes telitalálat az árnyalata. Az ivást még jól bírja, az evést főleg ha zsíros-olajos azt már nem. Mondjuk én már rég feladtam hogy olyan klasszikus tekerős krémes rúzst találjak ami olyan tartós tud lenni mint egy folyékony matt.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Ametiszt

2018. március 2.

2 arnyalatom van, egy teljes és egy mini, nagyon szépek, pigmentaltak. Frissen felkenve alomszep a végeredmény. Viszont par óra elteltével cafatosra szaritjak a szám (ajakapolo fölött, pedig nem matt a formula), és a sötétebb konturceruza nélkül kifut a szám körüli mikro-redokbe. Összeségében csalódás, és ehhez a teljesítményhez nagyon drága.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.