Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 3,5 g

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Ár: 6500 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új!, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vmelyik metróvonalon
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Rebellious Rose
Ár: 5000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Nola77

2019. február 12.

Ha rúzs, akkor csak az Estée Laduer nálam. Nincs vastag szám, de én ezekkel a termékekkel csodásan ki tudom emelni.

Nola77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

infinite01@freemail.hu

2019. január 30.

Nem tudtam dönteni az intense nude és az irresistible között.. ebből a két árnyalatból nem nagyon láttam még ezelőtt ilyen szépet semmi másból. Mindig vagy túl barna vagy túl lilás, de ezek pont tökéletes nude-ok egy nap barnította bőrhöz. (Világos bőrűeknek inkább a desirable)

nem szárít.. de az Armani sheer D'armani ruzsok jobban hidratalnak ennel.
Elég tartós. Szépen kopik, egyenletesen, nem látszik amikor tűnik el, olyan mintha mindig egyel vilagosabb arnyalat lenne rajtam.
Intense nude: tökéletes bármilyen alkalomra, mályvás szín ahogy a többiek is írták.
Dynamic: a legtöbb rózsás árnyalat bénán áll nekem, vagy öregít vagy rendellenes. Ez kivételesen természetes és üde.
Az intense nude tokeletes munkaba jaros, vagy hetkoznapra amikor nem akarsz feltuno ruzst hasznalni. Nagyon termeszetes hatasu.
Az Irresistible is szuper, sotetebb mint az intense nude, kicsit lilasabb. Jo barna es kek szemhez es hajhoz egyarant. Jolly joker.

infinite01@freemail.hu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

nem szárít.. de az Armani sheer D'armani ruzsok jobban hidratalnak ennel.

Tinus96

2019. január 28.

Állítani merem, hogy a MAC mellett az egyik legtartósabb, legpigmentáltabb rúzs ebben az árkategóriában.
Ha elfogyott én biztosan újra veszem. A kellemes illat mellett még a étel-ital teszten is átmegy(tűlélt egy hambi evést) és alig kopott valamit :)
Csak ajánlani tudom!!
Megy az 5 csillag!! :)

Tinus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Csak ajánlani tudom!!
Megy az 5 csillag!! :)

Kremcica

2019. január 18.

Közeledik hogy elfogyjon és picit változott a korábbi véleményem. Imádom a színét, eszméletlen pigmentált, egyszeri áthúzással is könnyen túlzásba lehet esni. Szépen simítja az ajakredőket, kellemes viselet a krémes állaga miatt. De pont emiatt le is vonok egy csillagot mert nagyon hamar elcsúszik és kenődik, szájkontúrceruza nélkül nem is ajánlom senkinek. A korábban említett Mac rúzsom (Twig, szintén szatén finis) ehhez képest sokkal keményebb, de egyúttal nem is kenődik, tartósabb.

Dynamic árnyalathoz jutottam hozzá egy kedves krémmániás jóvoltából. Köszönöm innen is. :) Őszintén szólva az eredeti árát sokallom, és bár minden ízében minőségi termék nem éri meg amennyit kérnek érte. A mágneses zár nagyon fancy, a kék csomagolás tényleg csodaszép. Most rendeltem egy szatén finishű Mac rúzst, kíváncsi vagyok ahhoz képest milyen lesz. Az árnyalatom amúgy kellemes krémes, jól kenhető, nekem nem csúszkál és meglepetésemre tökéletes telitalálat az árnyalata. Az ivást még jól bírja, az evést főleg ha zsíros-olajos azt már nem. Mondjuk én már rég feladtam hogy olyan klasszikus tekerős krémes rúzst találjak ami olyan tartós tud lenni mint egy folyékony matt.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Renike77

2019. január 12.

Minősége és csomagolása a márkához méltó, színei gyönyörűek. Ilyen színeket alap kategóriájú rúzs nem tud.
Nem szárít, textúrája nagyon kellemes, de különösebben tartósnak nem látom.
Szerencsére itt jó áron lehet hozzájutni, amúgy a tartóssága (annak hiánya ) miatt nem adnék érte annyit, amennyi a teljes ára.

Renike77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Nem szárít, textúrája nagyon kellemes, de különösebben tartósnak nem látom.

Lussi

2018. december 2.

Az egyetlen rúzs, amelyet teljesen elhasználtam. Rendkívül pigmentált, krémes és kontúrceruza nélkül sem csúszkált el, amikor sietve kentem fel. Envious színben volt meg és tervezem, hogy újra veszem.

Lussi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

zsoca07

2018. november 16.

Ez az egyik kedvenc rúzsom. Nagyon jó az állaga, szép a fénye és tartós is. Az árnyalatai meg a legtrendibbek.

zsoca07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Helga28

2018. október 25.

Beváltja, amit ígér. Nagyon szép, pigmentált szín, és tényleg tart legalább 4-5 órát. Bónusz, hogy nem szárítja az ajkakat.

Helga28
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Villango

2018. szeptember 24.

Egy icipicit szerintem is túlárazott, de fantasztikus az állaga, a színe (nekem egy rózsaszínes van), tartós is, nagyon pigmentált, az Envy rúzsokkal új dimenzióba lépett nálam a rúzs fogalma.
Más márkájú rúzsaim a kocsiban vannak, ha SOS kell egy kis szín rám délután.....de ők az abszolut favoritok.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Kajla

2018. augusztus 25.

Ajándékba kaptam, én mindig is nagyon túlárazottnak éreztem ezt a rúzst, ezért nem valószínű, hogy megvettem volna.
Dynamic árnyalat van meg, a színe egyébként szép, de rengetegszer újra kell kenni, mert elmászik a szájról, iváskor lejön, hiába próbálod fixálni.
Ragacsosnak érzem, foltosnak is, szóval nem tudom.:(
Összességében boldog vagyok, hogy én nem költöttem rá, de csalódott is.

Kajla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Ragacsosnak érzem, foltosnak is, szóval nem tudom.:(
Összességében boldog vagyok, hogy én nem költöttem rá, de csalódott is.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.