KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lydykee, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőrnek speciális ápolásra van szüksége. Az Eucerin pH 5 intenzív krémet kifejezetten az érzékeny bőr igényeinek megfelelően fejlesztették ki. Elsősorban az arcon, de a test bármely területén alkalmazható. Mindennapos használatra javasolt az allergiára hajlamosak (pl. szénanáthások) számára.

• Aktiválja a bőr saját védekezőképességét
  • Hosszan tartóan feltölti a bőr nedvességraktárait

Innováció: Szabadalmaztatott pH5 Enzim-Védelmi rendszerrel bizonyítottan aktiválja a bőr természetes védekezőképességét. A pH5 citrát-puffer, dexpanthenol és glicerin hatóanyagok kombinációjával aktiválja a bőr saját enzimjeit, így erősítve a bőrvédő savköpenyt és szabályozza a bőr természetes nedvességtartalmának egyensúlyát.

Eredmény: A természetes bőrvédő savköpenyt belülről erősíti. A bőr selymesen puha tapintásúvá válik.

szucsivettke

2017. április 11.

Az én túlérzékeny bőrömre őszintén szólva soha nem szerettem hidratáló krémeket használni, ha mégis kipróbáltam valami újdonságot, akkor több károm volt belőle, mint hasznom, szóval inkább csak a napi folyadékbevitelemre figyeltem és ez nagyon jól is működött míg kb 24-25 éves nem lettem, utána éreztem, hogy ennél már több kell, mert nem volt már olyan szép fényes és rugalmas a bőröm.
Alapos utánajárás után úgy döntöttem, hogy csak gyógyszertári termékkel próbálkozom és azok közül is az eucerin márka volt a legszimpibb és nem bántam meg hogy megvettem ezt a krémet. November óta használom és most fog elfogyni az első tégely, de 100%, hogy újraveszem!
Úgy érzem megtaláltam az én bőrömnek tökéletesen tetsző esti arcápolási rutint, zuhanyzás után lemosom a megmaradt sminket egy garnier micellás vízzel, majd jöhet egy kis Yves Rocher Sensitive Végétal arcpermet és kb 10perc múlva ez az eucerin krém. Nekem ez a 3mas annyira bevált, hogy már alapozót sem használok, elég reggelente egy pici Mac strobe cream és szép egységes, egészséges a bőröm egész nap!

szucsivettke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Effendigirl

2016. december 7.

Sajnos nem annyira vált be. Csak akkor hidratál, ha nagyon vastag rétegben kenem(akkor viszont jól). Pár használat után kicsit mellőztem, és úgy tűnt, mintha még szárazabb lenne a bőröm, mint a használata előtt...még próbálgatom.

Effendigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

monibakonyi

2016. november 2.

Jól hidratál és egyáltalán nem irritálja az amúgy nagyon érzékeny bőröm. Esténként szoktam használni, erre a célra szuper krém!

monibakonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

FruzsiF

2016. október 5.

Igazán hatékony,csak ajánlani tudom.
Megfelelő hatás,remek összetevők.

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 5.

Igazán hatékony,csak ajánlani tudom.
Megfelelő hatás,remek összetevők.

Timi01

2016. február 14.

Kb. 4-5 hete használom mert télen megbolondul a bőröm. Alapból vegyes de vízhiányos lesz ősszel. Sokáig használtam a Bioderma Hydrabio Serumot és Light-ot de egy idő után húzódott az arcom és zsírosodott is szegény :). Ezt a krémet egy gyógyszertárban ajánlották, gondoltam egy próbát megér. Éjszakára nagyon jó, szép sima bőrt varázsol reggelre és végre nem zsíros arccal ébredek. Nappalra is jó egyenlőre, gyorsan beszívódik, lehet rá alapozót is tenni de ahogy jobb idő lesz valószínűleg már sok lesz.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Barbika4

2015. november 10.

Estére használom, nem irritálja a bőrömet, nem okoz pattanást, de reggeli tisztítás után azért hidratálással kell indítani.
Friss: újravettem, de még mindig csak estére használom, jobban esik ezt a krémet vastagabban kenni.

Barbika4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Clementine95

2015. október 25.

Nagyon jó krém, selymes és hidratált lesz tőle a bőröm azonnal. Az ajkam és a kezeim is szoktam vele kenni, ha nagyon ki vannak száradva. Viszont én csak éjszakai krémnek szoktam használni, mert sajnos nagyon zsíros lesz tőle az amúgy is zsíros bőröm. :( A patikus is mondta, hogy zsíros a krém, és csak nagyon száraz bőrre jó (gondoltam télre kipróbálom). Smink alá ugyanezen oknál fogva számomra teljesen alkalmatlan, ezért a 4 csillag.

Clementine95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 25.

Heyhoo

2015. október 16.

Jó kis krém, bár én csak este használom, vastagon kenem be az arcom, és reggelre beszívja a bőröm. A hámlásaimat (általában) teljesen megszünteti. (Arra hogy 100% szép bőrt csináljon, eddig nekem csak a Bepanthen kenőcs működött, de az nem igazán kényelmes-könnyen használható arcon.) Az árát mindenképp megérte.

Heyhoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Hermes

2015. augusztus 26.

Száraz, érzékeny bőrre használom. Nagyszerű termék, nem irritál, jól hidratál, hamar beszívódik. Alap darab.

Hermes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Nikk89

2015. június 20.

Még csak 3 napja használom. Úgyhogy egyenlőre csak annyit szeretnék megosztani veletek, hogy ez a krém nem zsíros. (láttam több ember is írta, hogy az)
Na hát aki használta valaha a L'oréal Nutri Gold nappali krémet/az kifejezetten jó krém amúgy/, ahhoz képest ez a krém inkább vizes állagú.
Az illata...mint bármely más sima hidratáló arckrémnek. Én 2.600 Ft-ért vettem. (csak azért írom, mert fent 3.290,- van feltüntetve)

Nikk89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.