KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Anna gvam, Módosítva: 2017. május 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A Garnier Essentials Intense 24h Hidratáló nappali arckrém védi a bőrt a külső hatásoktól, melyek kiszárítják és gyengítik a bőrt.

Magnolieae

2017. március 20.

Száraz, kissé érzékeny bőrömre több hasonló ígéretű krémet is kipróbáltam, mire végül visszatértem ehhez. Kellemes mézes illata van, jól hidratál. Ár-érték arányban verhetetlen.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Nem tudom dícsérni,az illata nem rossz,de nekem zsíros lett tőle a bőröm és csillogott és tele lettem tőle pattanással....Ugyanakkor ismerősnek továbbadtam ő elhasználta,meg volt vele elégedve,szerinte egy jó középszerű termék.

Mosolyorszag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

lorinchenci

2016. november 9.

Az én arcbőrömnek pont megfelelő.. hidratál,ne kelt maszkhatást... nagyon szeretem : főleg télen használom...

lorinchenci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

MsKors

2016. július 11.

Óóó, milyen sokáig használtam ezt! Számtalanszor újravettem, nagyon jó kis krém volt. Gondolom most is az, csak én eleveztem másfelé, mindjárt vissza is kanyarodok.. :)
Sok háromszoros-négyszeres árú termék nem jött be, ez meg tessék, tök jó és olcsó is. :)

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

fanta98

2016. április 23.

Nekem eddig bevált. Már az első használat után eltűnt a bőrszárazság. Minden sminkelés előtt használom és néha este is.

fanta98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

tellmeastory95

2016. március 29.

Nem túl drága, hidratál, szóval nekem megfelel, bár kicsit nehezen szívódik fel.

tellmeastory95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Szlilla19

2016. március 14.

Az én bőröm nem bírta amikor száraz volt télen.Túl vastag és kipattogtam tőle.

Szlilla19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Az én bőröm nem bírta amikor száraz volt télen.Túl vastag és kipattogtam tőle.

FKlaudia

2016. február 16.

Évekig olyan vásárló voltam, aki nem nagyon nézi, mit ken az arcára, csak valami mégis legyen, és lehetőleg férjen bele 1500 forintba.

Nos ez a krém pont megfelelt a kritériumoknak, ezért egy alkalommal ezt vettem le a polcról a szokásos Garnier rózsás nappali krémje helyett. Kellemes csalódás volt, mert bár az előbbivel sem volt semmi bajom, úgy érzem a téli hidegben ez jobban teljesít :)

FKlaudia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Tilli

2015. december 30.

Kedvenc arckrémem! Nagyon szeretem az illatát és sokáig elég, mert elég testes állagú, így kevés is elég belőle. Éjszakára használom inkább, de van hogy nappalra is, és nagyon puhává varázsolja a bőrömet. Biztosan újra fogom venni.

Tilli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

love_cinderella

2015. december 27.

A sok pattanástalanító kiszárított a szemem körül, most már jó messzire elkerülöm az ilyen szárító kencékkel. Kipróbáltam rá ezt a krémet, nagyon finom illata van, nem túl zsíros és szuperül hidratálja a bőröm.

love_cinderella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, t-Butyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Sucrose Stearate, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Olea Europaea (Olive) Oil, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sucrose Stearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Alcohol, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Sucrose Stearate, Cetyl Alcohol, Myristic Acid, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Myristic Acid, t-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 16035
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.