KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hawaiian Tropic

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

30 faktoros védelmet nyújtó, vízálló, trópusi növények és gyümölcsök természetes hatóanyagából nyert különleges összetételű, C és E vitamin tartalmú naptej, mely nem csak a káros UVA és UVB sugaraktól véd, de mélyen hidratálja és táplálja is a bőrt. Ultra Radiance formulával a ragyogó bőrért.

poisonvert

2018. augusztus 27.

Rendkívül nehezen jutottam hozzá; az egész városban csakis a DM-ben volt kapható, ráadásul 3 közül is csak az egyikben volt két darab. Az egyik segítőkész eladó szerint ki fogják vonni a forgalomból. Bezzeg az ötven faktoros társával tele van a város...
Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy idén nyárra őt fogadom társamul. Nem bántam meg; imádom az illatát, holott nagyon, de nagyon nem kedvelem a kókuszillatot, mindig túl mesterkéltnek éreztem. Csak többszöri használat után vettem észre, hogy konkrétan csillámokat hagy a bőrömön, abszolút nem zavaró módon. A többi naptejjel ellentétben a bőrömön ez hamar beszívódott, nem ragadtam tőle és ennek a használatával nem is égtem le! Csillagos ötös :)

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

csillag1219

2018. augusztus 19.

A legeslegjobb naptej! Csakis ezt fogom venni a jövőben. Sajnos nem mindenhol kapható, így időnként rákényszerülök, hogy mást vegyek, de mindig mérgelődöm, hogy miért nem kerestem inkább olyan helyet, ahol ez beszerezhető. Könnyű az állaga, jól beszívódik, jó az illata, jól véd és még a bőrt is táplálja. Csillagos ötös. :)

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Jdit04

2018. augusztus 10.

Silk Hydration társát kerestem, de itthon csak ezt találtam meg a boltok polcain. Görögországban használtam és szinte tökéletesen bevált. Valószínűleg többször kellett volna kenegetni magunkat:) Az apró csillámok nem feltűnőek, mégis adnak neki egy kis pluszt. Az illata édeskés, szerintem nagyon kellemes. (A párom is simán használta, nem zavarta se a csillám, se az illat!)

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

sailorluna

2018. augusztus 3.

nekem is ez a kedvenc testre való fényvédőm. : ) az illata mennyei (sokszor megdicsérik haha), az állaga selymes, hihetetlenül könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, nem ragacsos, és semmilyen fehér nyomot nem hagy a bőrön. puha, hidratált érzetet ad, és napsütésben látszik, hogy visszafogottan csillog. hétköznapokon és nyaralásokon is ezt használom. még az olasz tengerparton sem égtem le vele, persze újrakentem 2 óránként. a tengernél barnultam is vele kb. egy árnyalatot, pedig én nagyon fehér bőrű vagyok, nagyon nehezen barnulok, inkább csak pirosodok. az az igazság, hogy nem örültem a barnulásnak, mert akkor ezek szerint nem kentem elég mennyiséget belőle. tudom, hogy testre is inkább egy "profibb", illatmentes, szebb összetevős fényvédőt kellene használni, de kicsit tartok attól, hogy egy márkásabb gyógyszertári nem lesz ilyen kényelmesen használható. nehéz olyat találni, ami kiáll minden próbát. : )

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

sayuri

2018. július 23.

Kedvenc naptejem! :) Nagyon finom az illata, hidratál, és a dolgát is szépen teszi. Sose égtem le ezt használva, pedig hosszú órákat töltöttem el a tűző napon. Az árát tekintve nem épp olcsó, de ilyen termékeknél számomra egyértelműen a minőség a mérvadó.

sayuri

lndnmvlszl

2018. július 19.

Elottem mindenki leirta mar. Ez a legjobb naptej:)
A napon latszodnak a pici csillamok kozelrol, de nagyon jol nez ki.
Sokaig eleg, keves kell.
Jo az illata.
Megeri az arat.
Szepen lebarnulok vele.

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Elottem mindenki leirta mar. Ez a legjobb naptej:)
A napon latszodnak a pici csillamok kozelrol, de nagyon jol nez ki.
Sokaig eleg, keves kell.
Jo az illata.
Megeri az arat.
Szepen lebarnulok vele.

Kormó

2018. június 6.

Nővéremtől kaptam az aloés napozás utánival, és verhetetlen kombináció! Jó az illata, nem ragacsos, nagyon puha lesz tőle a bőröm, és tele van ilyen kis mikrocsillámokkal, amitől ragyog a bőröm, csak barnulok vele, tényleg véd a káros sugaraktól, és soha de soha nem kell másik naptej :)

Kormó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2018. május 27.

Imádom. Kevés kell belőle, jól lebarnulok tőle és utána puha lesz a bőröm. Nagyon finom az illata:) Nekem ilyen csillámos van és nagyon szép hatást kelt

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 27.

Susie0011

2018. május 21.

émelyítően kókuszos, ha valaki szereti a kókusz illatát annak jó lehet, de engem többszöri használatakor már nagyon zavart

Susie0011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Micoka

2018. május 5.

Hawaiian Tropic termékeket kb. 20-25 éve használok, a legjobbak között van. Hófehér, leégésre hajlamos bőröm van (világos szemmel), mégis nagyon jól véd napozáskor (természetesen az első napokon szigorúan 50 faktorossal kell kezdeni, utána jöhet egy 30 faktoros). Mindenkinek ajánlom ezeket a termékeket! Ja, és valami isteni szuper az illatuk!

Micoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Jojobaolajból előállított zsíralkohol. Szobahőmérsékleten tiszta, színtelen folyadék. Bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló, sűrűség szabályozó összetevő.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.