KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   6290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 6290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timilla, Módosítva: 2016. szeptember 4.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 6290 Ft

Ez az egyedi összetételű krém a legkisebb szemcseméretű molekuláris hyaluronsavat tartalmazza. A kiválóan hidratáló hyaluron növeli a bőr hidratáltságát. Az argán őssejt Matrixil 3000 peptiddel való kombinálása segíti a sejtek anyagcseréjét, megőrzi rugalmasságukat, az öregedés miatti lipoatrophiát (zsírszövet veszteség) csökkenti. A bőr legmélyebb rétegében szabályozza a kollagén képződést, erőteljes lifting-hatást biztosít. Dehidratált, allipikus bőr kezelésére ajánlott.

Ár: 6290 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hmezeizsu

2017. június 29.

Nem hiába volt már ez a márka anyukám kedvence is.. Sosem hittem benne igazán, aztán a poén kedvéért vettem meg és láss csodát hihetetlen lett az arcom. Már el sem tudnám képzelni nélküle az életem. Hozzáteszem a férjem is megjegyezte "olyan friss, üde az arcod" :D Az illata kellemes és nem hagy zsíros érzetet maga után.

hmezeizsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Navi

2017. május 3.

Kozmetikámban ezeket használnom és én is és a vendégeim is elégedettek vagyunk a hatásával!

Navi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

jnka

2017. április 21.

Nekem nem vált be, pedig sokat reméltem tőle. Nagyon könnyűnek tűnik a krém, de mégis nehezen szívódik fel, ragacsos érzetet hagy maga után. Ráadásul kipattogott tőle az arcom. Biztosan nem veszem újra.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Kokapu

2017. március 1.

Update: elfogyott a tesztelésre kapott termék, tehát már van néhány hónap tapasztalatom vele. Szerintem mindent elmond az, hogy ma megrendeltem a következő dobozzal (akit érdekel, március 03-ig 25% kedvezmény van rá a webshopban). Talán ez az első olyan arckrémem, amit nem csak hogy elhasználok, hanem hű is maradok hozzá.

Nagyjából két hete érkezett meg a termék, melyet tesztelésre kaptam. Bár emiatt a hosszú távú hatásairól még nem tudok írni, de az első benyomásokat már meg tudom osztani. A csomagolás tetszetős, nekem bejön, hogy "súlya" van, ízléses, bár én alapvetően nem vagyok oda a tégelyes kiszerelésért, de kategóriájában rendben van. Ami viszont engem abszolút rabul ejt, az az illata. Nekem ennyire kellemes illatú krémem talán még nem is volt, de persze ez teljesen szubjektív. Az állaga nagyon könnyed, kevés kell belőle, hamar beszívódik, és nekem egész nap érződött a hatása, viszont abszolút nem zsíros. Sminkeltem is rá, teljesen rendben volt vele.
Eddig tehát nekem abszolút bejön ez a krém, persze a nagy teszt majd ezután jön, hogy vajon megelőzi-e a rendszeresen kiújuló téli ekcémát az ajkam felett. Erről később még beszámolok, de addig is kap egy megérdemelt 5 csillagot.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

niki994

2017. február 17.

2016. október 19.
A krémet megkaptam és nekem nagyon bejött nem tolakodó illat nagyon jó géles krém állag. Annyit eszre vettem hogy sokkal simább a bőröm. Nincs pattanás nincs nehéz érzés és nem zsírosít.

up! 2017. február 17
Még mindig szeretem igen vékony kis krémről van szó, nyárára önmagában it tökéletes de télre kicsit tuningolok rajta arcolajjal, viszont alapvetően nagyon jó. Azóta sincs pattanás szép összképet kölcsönöz az arcnak.

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

2016. október 19.

up! 2017. február 17

AnnaZsB

2017. január 6.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, ajándékba kaptam, hogy minél jobban figyeljek a ráncmegelőzésre és szívesen használom ezt a terméket. Nagyon kellemes az illata, maga a krém is könnyű és szépen beszívódik, reggelenként szoktam bekenni vele az arcom és eddig nem volt vele problémám. 1 hónapja használom. Szeretnék jobban odafigyelni a bőrömre, és ezt a terméket biztosan elfogom használni, tudom hogy nagyon fontos a ráncmegelőzéshez a hyaluron.

AnnaZsB
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. november 11.

Én is tesztelésre kaptam innen ezt a krémet, és örömmel fogadtam, mert nekem más hyaluronsavas krémek már nagyon beváltak! Igaz, amikor jobban megnéztem az összetevőit, akkor már kezdtek fenntartásaim lenni, mert hát ez jócskán problematikus! Második helyen, vagyis nagy mennyiségben van benne glycerin, amely korántsem nyilvánvalóan zöld-megítélésű, ha mesterséges előállítású, és nem növényi eredetű!l De nem tudni, itt milyen van a krémben! Aztán hátrébb a szilikon!

Mégis reménykedve kezdtem használni a krémet. Csakhogy sajnos azt tapasztaltam, hogy ez a krém nekem egy kicsit kevés, túl könnyű, de nyáron talán éppen jó lenne. Most a hideg időben kevés! Felkenés után száraz a bőröm, egyáltalán nincs jó hidratált, telt bőr érzésem tőle. Ezért hát e-mailben megkérdeztem pár napja a Krémmánia munkatársát és a Hélia-D-hez is elküldtem a levelet, hogy miként tároljam tavaszig, hogy akkor elkezdhessem tartósan használni. Tegyem hűtőszekrénybe, vagy elég ha csak hűvösebb helyen tárolom addig? Válasz nem jött egyik címzettől sem a kérdésemre!

Ám azóta is használtam a krémet. És most már nem az a kérdés, hogy a hűtőbe tegyem-e tavaszig, hanem, hogy melyik kukába dobjam, hogy kevésbé szennyezze a környezetet! Nekem ugyanis elkezdett kipattogni az arcbőröm tőle! A nem fiatal, de más készítményekkel nagyon jó állapotban tartott bőrömön kisebb, nagyobb pörsenések keletkeztek! Piros, viszketős, vizenyős puklik! Most próbálom őket antibiotikumos krémmel rendbehozni!

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 11.

blessed

2016. november 9.

Tesztelésre kaptam ajándékba itt Krémmánián, ezúton is köszönöm!
Használatban van már egy ideje, így jöhet a vélemény. Azt kapjuk amit ígér, nagyon bevált, selymes krém, egész napra ápolt, puha és hidratált lesz tőle a bőr; sőt ha csak minden másnap használnám akkor is kitartana a hatása. Először féltem, hogy túl sok lesz a kombinált bőrömnek, de abszolút nem; tapogatnám az arcom minden használat után, olyan puha. :) Megvenném így a tesztelés alapján!

blessed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Tesztelésre kaptam ajándékba itt Krémmánián, ezúton is köszönöm!

pamutbojt

2016. október 26.

Elég régóta illatmentes arctermékeket használok, de a teszt kedvéért kivételt tettem, és egyáltalán nem bántam meg. Elég intenzív, de finom illatú a krém, és nem okozott semmilyen bőrproblémát, így nagyon pozitívan csalódtam benne. Az állaga nagyon kellemes, könnyed. Gyorsan beszívódik a bőrbe, nem marad utána zsíros vagy bármilyen rossz érzet. Ami a legfontosabb, hogy teljesíti az ígéretét, hatékonyan hidratál; puha, telített bőrt hagy maga után. A csomagolását külön kiemelném, gyönyörű, nagyon minőségi tégely.

pamutbojt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

VanitySmurf

2016. október 25.

A Krémmánia jóvoltából szerencsém volt kipróbálni ezt a krémet. Nagyon könnyed, szinte zselés állagú krém és az illata is szuper. Egy kicsit féltem tőle, hogy nem fog eléggé hidratálni, mert ilyenkor ősszel, amikor beindul a fűtés az arcom nagyon kitud száradni és hajlamos a kipirosodásra. Kellemeset csalódtam ebben a krémben. Estére és nappalra is használtam és meg voltam vele elégedve. Ha éjszakára használtam reggelre kipihentebbnek tűnt az ábrázatom, mint korábban és egyáltalán nem volt kipirosodva. Nappalra is nagyon jó, mert jól lehet rá sminkelni. Nagyon jól beszívja a bőröm és egyáltalán nem hagy semmilyen ragacsos érzetet. A ránctalanító hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert nekem még szerencsére nincsenek ráncaim, de a bőröm sokkal élettel telibb lett, amióta használom. Ha elfogy biztosan befogok szerezni még egyet belőle.

VanitySmurf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Butylene Glycol, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.