KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: pollynora, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Skin Perfection BB krém a bőrápoló hatóanyagok mellett segít a bőr egyenetlenségeinek simításában, a pórusok elfedésében, ráadásul 25-ös fényvédővel gondoskodik bőröd védelméről és ragyogásáról.

Ár: 2000Ft , Eladó: Majtika
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Megbeszélés alapján.
Ár: 2000 Ft , Eladó: Koska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, II.kerület, fizetés: személyes átvétel v. egyéb

NoirPlum

2017. július 4.

Én is az akcós részlegről szereztem be 900 ft-ért gondoltam kipróbálom. Nagyon meglepődtem, pont olyan amit én szeretek, kicsi fedése van, de inkább csak annyit tesz, hogy egységesíti a bőrképet. Pattanásokat nem fog eltűntetni, de szerencsére nincs is arra szükségem. Szerintem kissebb a fedése mint pl a garnieres bb krémeknek.

NoirPlum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

LiiL

2017. június 28.

Az akciós polcról nyúltam anno egy ezresért. Teljesen megvagyok elégedve vele. Mindennap használom hónapok óta, és még mindig van belőle. A fedése átlagos de így nyáron tökéletes mert nem egy nehéz trutyi. Nyilván nem arra való hogy az ember a piros pattanásokat levakolja, de néhány kisebb bőrhibára tökéletes. És igen magában egy idő után csillog, de erre találták ki a mattitó púdert. Nekem még este sincs semmi bajom vele.
Sajnálni fogom ha elfogy, mert ennyiért úgysem kapom meg újra.

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Sajnálni fogom ha elfogy, mert ennyiért úgysem kapom meg újra.

Nicolett022

2017. június 18.

Még valamikor tél végén vettem, de akkor túl sötét volt, így vártam, amíg kicsit barnább nem leszek. Most végre elkezdtem használni, egy kis napozás után már a színe is egészen passzol, bár még mindig nem az igazi. Az állaga határozottan jobbnak tűnik, mint ez eddigi bb krémjeimnek, a fedése viszont szinte semmi, pedig nem sok baj van most a bőrömmel. Kénytelen vagyok óránként átpúderezni az arcom, hogy ne fényesedjen át teljesen és ne folyjon le. Egynek elmegy, de újravenni ezt sem fogom.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

MelindaBB

2017. június 16.

Meglepő tőlem, de egészen meg vagyok elégedve vele. Kicsit a színe erős, vagyis lehetne világosabb, de szép lesz a bőröm tőle, egyenletes és mintha kevesebb gyulladt rész lenne rajta. Mivel BB krém, ezért nyilván nem olyan a fedése, mint egy alapozónak. DE én szinte mindig alapozóban léptem utcára és most úgy tűnik, hogy átszoktam erre. Ez nem gyűrődik bele a ráncokba, nem kenődik látványosan el és hidratáló sem kell alá.

MelindaBB
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

danna113

2017. május 26.

Nagyon akciósan jutottam hozzá, így nem fáj a szívem érte annyira. Gyakorlatilag semmi fedése sincs, olyan, mintha egy hidratáló krémbe pont annyi pigmentet raktak volna, hogy a krémet megszínezze. Abban reménykedtem, hogy talán a "blur" hatás, ami a család többi tagját jellemzi, némileg javít a bőröm összképén, de sajnos ez is annyira gyenge, hogy szinte észre se vehető. A finishe természetesen ragyogó, talán kicsit túl fényes is.A tartóssága elég gyenge, gyakorlatilag négy óra alatt lefolyik az arcomról, úgy átfényesedik. Önmagában nekem egyáltalán nem elég, mert még a szín-egységesítésre sem képes. Kizárólag primerként szoktam használni, hogy egy gyengébb fedésű alapozó alatt kicsit jobb állapotúnak tűnjön a bőröm, erre hellyel-közel bevált. Csakis annak tudom ajánlani (ha még lehet kapni), akinek majdnem tökéletes arcbőre van, és csak egy minimális egységesítésre van szüksége, viszont olcsóbban lehet kapni jobb bb krémeket is a drogériákban, így szerintem nem éri meg.

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Womanetina

2017. április 23.

Én szeretem ezt a BB krémet. Bőrhibáim nem igazán vannak, így a fedése megfelelő számomra.
Akinek viszont pattanásosabb a bőre az átlagnál/vannak bőrhibái nem biztos, hogy számára ez egy tuti választás ...

Womanetina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

doradora8998

2017. április 21.

Egy tubus elhasználása után biztos vagyok benne, hogy ezt a bb krémet normál, aprócska bőrhibákkal rendelkeződnek találták ki. Átlagos napokon, amikor sem szárazsági folt, sem ekcéma, sem pici pattanások nem gyötörnek, szuper. Könnyed, a színét is sikerült jól eltalálnom, viszont a fedése valóban közepes. Ezért a fent említett problémák esetén nem ehhez a bb krémhez nyúlok reggel.

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

mysteryGirl

2017. március 30.

Kisebb bőrproblémára vettem (apró kiütések) de nem tünteti el teljesen, fedése tehát közepes. Emellé még mindenképpen szükséges korrektor és púder is, mert fénylik tőle egy picit az arcom. Arányaiban nézve nem rossz termék, szeretem, de azt hiszem hogy még kísérletezni fogok tovább.

mysteryGirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

ssyakaky

2017. január 13.

nagyon sokaig napi rendszerességgel használtam alapozó helyett, közepes fedése miatt rá kellett púderezni. nincs extra hidratáló hatása, de nappalra nem rossz, nyaron sem folyik le. sötétebb árnyalatút később a vilagosabbra váltottam, igazán egyik színe se passzolt az bőrömhöz, viszont a két árnyalatot összekeverve pont jo lett a végeredmény. szóval összességében egész jó kis bb krém lenne, de a harmadik ujravetel utan azt vettem észre, hogy használat utan elkezdett viszketni az arcom. hosszas kísérletezés után jöttem rá, hogy sajnos ő lesz a hibás, lehet valamit valtoztattak az osszetevokon, nem tudom, de igy lehetetlenség használni, fájó szívvel meg kellett valnom tőle.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

barigy

2017. január 7.

Nem draga, enyhen fed, az osszkep tole eleg klassz. Akinek nincs problemas a bore, annak batran merem ajanlani.

barigy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!