KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600-9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. január 11.

Ár:   3600-9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 7990 , Eladó: Misse25
Állapot: alig nyomtam belőle, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel preferált
MAC Strobe Cream - Peachlite
Ár: 7000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel

Neubauter

2018. május 22.

Nagyon-nagyon szeretem, nelkulozhetetlenne notte ki magat szamomra. Karcsu krem, finom, diszkret ragyogast kolcsonoz, szepen kiegyenliti a bort. 5*

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

fruzsinab98

2018. május 17.

Nagyon szeretem smink alá és a nomakeup-makeup napokon is. Nagyon természetes a csillogása nem glitteres viszont szerintem nagyon drága.

fruzsinab98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Petravagyok

2018. április 1.

Nekem abszolút hozza, amir ígér. Különleges alkalmakkor használom primerkent,, vagy ha nagyon kialvatlan es faradt az arcom. Hamar beszivja a borom es 5 perc mulva egy masik arc nez ram vissza a tukorbo, orom ra sminkelni. Az illata furcsa, de en valamiert megszerettem :) Utazo meretben van meg, nagyon nagyon sokaig eleg ez a pici csoda. Biztosan ujraveszem, ha elfogy!

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

ImpossibleGirl

2018. március 14.

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem jöttem rá ez mire való. Nem lesz tartósabb a smink, se szebb bőr, amit ígér. Az meg kifejezetten bosszantó volt, hogy amikor első kipróbálásra megvettem, az eladó csaj a nagyobb kiszerelésre akart rábeszélni, ami ár/mennyiség arányban is drágább, és mikor ezt megjegyeztem pontosan tisztában is volt vele.

ImpossibleGirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

liababa

2018. március 7.

Annyira szerettem volna szeretni, de én kipattogtam tőle. Azokkal az összetéveszthetetlen, pici, piros, allergiás reakciót jelző pöttyöcskékkel lesz tele a homlokom/arcom ahányszor csak magamra kenem.
Átnéztem az összetevőit, ellenőriztem a gyártási/lejárati idejét, de egyszerűen semmi problémát nem találtam. Próbáltam a szokásos rutinomba illesztve, aztán nélküle, csak primerként, aztán estére, végül feladtam.
Rejtély, minden esetre számomra pénzkidobás :(.

liababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Rejtély, minden esetre számomra pénzkidobás :(.

Szreni83

2018. március 4.

Tartóssá teszi a sminket, üdévé az arcot! Illata valóban nem a legjobb,de ez számonra teljesen mellékes mert nagyon jól működik!

Szreni83
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

nori93

2018. február 16.

Nem rossz...De nem is tud, annyit amennyi az ára....Az én zsíros, problémás bőrömmel nincsen összhangban...mac studio fix alapozó alá felkentem és darabokban morzsolódik le....Az illata viszont számomra nem volt zavaró :)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

ancsika678

2018. február 12.

A studio fix alapozóhoz keverve használom. E nélkül számomra nem az igazi az az alapozó.
Lehet, hogy ezt a krémet ehhez találták ki?
Az illata engem tisztítószerre emlékeztet, de nem marad meg sokáig.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Lehet, hogy ezt a krémet ehhez találták ki?
Az illata engem tisztítószerre emlékeztet, de nem marad meg sokáig.

noriri

2018. február 8.

Csak azért hagyom itt ezt a véleményt, hogy ha valaki hasonlóan jár, mint én ne érezze magát földönkívülinek. Ugyanis nem mindenki számára csodálatos sajnos ez a krém. Én abszolút nem találom a helyét: ha hidratáló helyett teszem, akkor nem elég, a primert viszont nem váltja ki, mert nagyon-nagyon csúnyán terül rajta az alapozó. Azokon a részeken, ahol van bőrhibám, vagy száraz foltom egyszerűen vállalhatatlanul begyűlik minden alapozó, ami ha más primert használok nem fordul elő. Sajnos a kevés bőrfény is csak addig tart, amíg fel nem teszem az alapozómat, ami még csak nem is matt finishű. Inkább nem használok még egy réteget, ha nincs indoka.
Off: Az illata bárcsak inkább ne lenne, bár ezért nem vonok le pontot. Amikor először felltettem rögtön tudtam, hogy ezt az illatot én már éreztem valahol. Napokig próbálgattam mire rájöttem, hogy a tinilányként használt narancssárga Adidas deomnak volt pont ilyen illata.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

csillag

2018. február 5.

Nem érzek én sem semmi extrát. Annyira hozzászoktam az illatmentes cuccokhoz, hogy zavar az illata. Nem látom, hogy szebb lenne a bőröm vagy hogy tartòsabb lenne az alapozòm- amùgy is az. Ha megmaradna az a gyöngyházfény amit kinyomáskor látok akkor szeretném, de felkenés után én semmit nem veszek belőle észre sem lámpánal, sem természetes fénynél.

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)