MAC

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 3500 , Eladó: Krisz78
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost
szilvike92

2019. február 21.

Megvettem a vélemények hatására, de én csak hétvégi krémként használom alapozó helyett. A chanelemmel nem ad szép eredményt.
A lényeg,h egész jól hidratál, de egyszerűen számomra annyira büdös, hogy a felkenés rettenetes érzés..

szilvike92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Hanamizuki

2019. február 20.

Mostanában elkezdtem kipróbálgatni high end sminkeket, először az Estée Lauder alapozóit, majd elkezdtem nézegetni az eddig számomra tökéletesen érdektelen MAC-et is. Meg kell állapítsam, hogy olyan ez, mint a niche parfüm, ha egyszer elkezdesz niche-t használni, utána már nem akarsz drogériásat. Na szóval mivel annyira dicsérték ezt a krémet, én meg naponta megkapom, hogy beteg vagyok-e, olyan sápadt vagyok, nem tököltem tovább, megvettem a kis kiszerelést rózsaszínes árnyalatban. Felkenéskor tetszik, tényleg ad egy fényt az arcnak, ha úgy fordulok, szépen kiegyenlíti a bőrt. Én az EL DW alá, illetve a MAC Studio Fix Fluid alá használom. Igen, bennem is felmerült a kérdés, hogy mattító alapozó alá minek a ragyogás, de meglepően szépen működnek együtt. Az alapozó felé, pirosító és púder után arccsontra szoktam még kenni, amolyan highlighterként. Mivel a kis kiszerelés nem egy ökör ára és alapvetően nekem tetszik, így összességében nem bántam meg, hogy megvettem. Sőt, van egy olyan érzésem, hogy állandó termék lesz, bár attól függ nyáron mit ad a bőrömnek. Azért csak 4 csillag, mert akkora körülette a hype, hogy valami hatalmas csodát vártam, az mondjuk elmaradt, de ettől függetlenül egy szuper termék szerintem.

Hanamizuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Chrissy

2019. február 15.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, úgyhogy vártam a kínálkozó lehetőséget, hátha valaki felteszi eladásra a kisebbik kiszerelést kedvező áron. A lehetőség jött, és így hozzájutottam a travel size-hoz a hagyományos változatához, amelyik rózsaszínes fényű.
Krémes állagú termék, fehér kinyomva, ami opálosan csillog lilás-rózsaszínesen és kissé fémes szaga van. Mindig a vér jut róla eszembe. Felkenve gyorsan beszívódik és a fény felé fordulva fel lehet fedezni a rózsaszínes ragyogást a bőrön, összességében szaténfényű befejezést ad. Én magában nem szeretem "viselni". Lehet alá szérumot tenni, fölé krémet, nem kukacosodik és szépen együttműködik más termékekkel. Tényleg frissít az ember kinézetén, egy fényvédős hidratálót fölé kenve is szép bőrképet ad, szebb tőle a bőr, mintha csak magában használtam volna a fényvédős krémet. De egy jó szérummal is el lehet ugyanezt érni.
Az igazi tudása szerintem a smink alá használva mutatkozik meg. Csodálatosan siklik rajta az alapozó, könnyebb eloszlatni és egyenletesebb lesz a fedése. Ráadásul a tartósságát is növeli. Kevésbé lesz maszkos az összhatás. Jobb az összkép vele, mint nélküle.
Strobing krémként a sminkre is lehet kenni kiemelési célzattal, nekem erre nem vált be, soknak és természetellenesnek találtam. Diszkóba biztos jó, de abból meg már kinőttem. Úgyhogy sminkalapként használom, mert annak viszont nagyon jó.
A pontozással bajban vagyok kicsit. Úgy érzem, hogy azért a hype nagyobb körülötte, mint amennyit valójában ér, de semmiképpen nem mondanám, hogy pénzkidobás vagy, hogy rossz termék. Lehet nélküle élni, lehet nélküle is szépen sminkelni, de ha belefér a költségvetésbe, akkor egy jó adag antioxidást ad a bőrnek és egy kis plusz minőséget a sminknek.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

SzPatricia

2019. február 13.

Utazomeretben van meg . Szep egeszseges kulsot kolcsonoz az arcboromnek. Szeretem a matt vegeredmenyt, viszont ettol a termektol annyira szep egeszseges borkepet kapok. Egy termeszetes fenyt ad a bornek. Kevesbe tunok tole faradtnak, ami nekem nagy plusz ! Highlighterkent nekem nem valt be , ahhoz szamomra keves . Inkabb alapozo ala hasznalom, amin szepen atfenylik, anelkul hogy zsirosnak tunne tole az arcborom. Egyelore csak telen hasznaltam, igy szepen bevallt. Kivancsi leszek nyaron hogy szuperal:)!

SzPatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

EnyediF

2019. február 11.

Miután használom egy ideig hidratált lesz a bőröm, de utána zsírosodik. Valószínűleg a száraz bőrűeknek csodaszer lehet, de számomra már csak egy elalvás előtti hidratáló, ami ha elfogy, nem fogom nagyon bánni. Az illata, állaga nagyon tetszik, viszont ezekkel a paraméterekkel számomra ár-érték arányban nem éri meg. Én inkább száraz bőrre ajánlanám.

EnyediF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

NikolettaV

2019. február 9.

Double Wear alapozómat szoktam vele keverni, amikor nem akarok erős fedést, így egy bb krémet kapok lényegében. Szép összképet ad, néhány óra múlva kifényesedik, de púderrel kordában tartható ez a fényesség.

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Akasa

2019. február 5.

Rózsa vízzel, vagy levendula virágvízzel szoktam használni, a bőröm imádja! Abszolút "újra-vevős".
Illata gyengéd, nem hivalkodó.
Kellemes lágy fényt ad az arcomnak, nem kelt zsírosan fénylő érzetet.

Akasa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Illata gyengéd, nem hivalkodó.
Kellemes lágy fényt ad az arcomnak, nem kelt zsírosan fénylő érzetet.

nothing0153

2019. február 2.

Ár-érték arányban egy erős 4 csillagos termék lehetne, de borzalmas az "illata", mintha valamilyen tisztítószert kentem volna az arcomra, ezért levonok egyet.

nothing0153
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Banszky

2019. február 1.

Igazán számomra semmire nem volt jó ez a krém. Primerként jól funkcionál,highlighternek szerintem kevés több rétegben is,de ugye nem is ez a fő célja. Valóban egy hidratáló,egységesítő krém amin az én ultrabrutál pattanás utáni heges bőrömön nem tudott segíteni,alapozó alatt. Nélküle is ugyanolyan.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

emerilda

2019. január 28.

***NEM PRIMER***
Igazából nem tudom, hogy honnan szeditek ezt a primeresdit. Nincs rá írva, hogy primer és a mac sem hirdeti primernek. A mac ezt hidratálókrémnek hirdeti és nem primernek. Aki nem hiszi nézze meg a weboldalt. Szóval ne csodálkozzatok ha primernek nem fog működni mivel nem célja primerként működni.
***EZ EGY ARCÁPOLÓKRÉM***
És ennyi.Pont.Semmi köze a primerséghez. Ez arra való, hogy a fáradt, fakó bőrödet feldrissítsd vele és egy kicsit egészségesebb, üdébb arcképet csináljon vakolókanállal felrétegezett alapozó nélkül is. Olyan nőknek akik vakolás nélkül is kimerik tenni a lábukat csak szeretnéneke gy kicsit egyenletesebb, frissebb bőrt. Plusz rétegezve jól működik highliterként, mint ahogy a promóképeken is hirdették.
***ALAPOZÓ NÉLKÜL***
Nem ahsználok alapozót bizonyos okok miatt, de van amikor én is szeretnék egy szebb, egységesebb bőrt. Olyankor ezt a krémet használom úgy, hogy egy szaténosabb púderrel kétszer rétegezem. (hangsúlyoznám a szaténos jelzőt. Borzasztóan poros púderrel nem működik, mivel azok az alap létezésüknél fogva is kiemelik a bőrhibákat, nem hogy rétegezve. Szóval ha a tanácsom nem működik és fura végeredménye lesz, akkor vacak a púdered) Szóval a strobe krém, rá egy lehelletnyi púder, aztán megint a strobe krém és zárásnak szintén finoman púder. Sokkal egyenletesebb a bőröm, és egészségesen fénylő, fiatalos. Nem, nem olyanzsírosan fénylő, hanem olyan természetes bőrfénnyel. Két rétegben még nem lesz csillámpóni az ember.

emerilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

***NEM PRIMER***
***EZ EGY ARCÁPOLÓKRÉM***