KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600-9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. január 11.

Ár:   3600-9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Keresem! MAC Strobe Cream
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: TakácsBogica
Állapot: Keresem, Helyszín: --, fizetés: --
kariw3

2017. január 17.

Imádom!!! Nagyon kevés elég belőle, nem használok alapozót, de ettől nagyon szép lesz a bőröm. Az utazó méretet érdemes belőle megvenni, az éri meg :)

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

peto.kittus

2017. január 16.

Megtisztított arcbőrre szoktam használni smink alá. Ahogy a leírásában is van ez egy nagyon jó primer. Nagyon jól hidratál, s valóban szép egységes bőrképet ad. Nem nehezíti el a bőrt, nem hagy zsíros érzést. Nagyon gyorsan és könnyen beszívódik. Ha megfelelő primert keresel ami hidratál EZ AZ!

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

fajkaagi

2017. január 11.

A fakó beesett arcomnak nagyon jót tesz. A nyári időszakban nem használom, azonban főleg télen tökéletes, szinte csodaszer. Lefekvés előtt többet kenek az arcomra, szinte arcpakolásként használom, reggel a tisztítás után smink előtt kevesebbet felvíve még nappali arckrémre sincs szükség. Szeretem a sokoldalúsága miatt.

fajkaagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

nikolett

2017. január 9.

Szokatlan még nekem és nem biztos, hogy tegnap megfelelően alkalmaztam/vittem fel, meg kell még tanulnom vele bánni. Amit észrevettem az az, hogy a bőrhibákat szépen kendőzi, egészséges hatású lesz az összkép.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Shennny

2017. január 2.

IMÁDOM :) Általában nagyon szürkés, sápadt a bőröm, mint egy hullának, ez gyönyörűen életet ad neki, ezenkívül, hidratál, hamar beszívódik, és nagyon jó az illata. Múltkor buli másnapján belenéztem a tükörbe és hát megijedtem (aki jár bulizni tudja mire értem :D) de felkentem ezt és teljesen normális képem lett :D Állandó társam lesz az biztos ^^

Shennny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

bontovicsbarbi

2016. december 27.

Egyszerűen IMÁDOM!! Mivel ekcémával küzdök születésem óta, nagyon meg kell válogatnom, hogy mit is kenhetek magamra. Nekem a Goldlite változat van meg belőle és alapozás előtt viszem fel az arcomra valamint a szemöldökcsontra, orra, és arccsontra alapozás után. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam sőt, pihe puha lesz tőle az arcom és az ekcémás folt sem üt át az alapozón ami nagy szó! Szóval bátran ajánlom minden száraz bőrű leányzónak! :)

bontovicsbarbi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Konczt

2016. december 20.

Imádom! Fantasztikusan jól hidratál, ápolja a bőrt és előkészíti a sminket. Az alapozó felvitele után is gyönyörűen átfénylik alatta. Kenhetjük az egész arcra vagy csak azon részekre amiket szeretnénk kiemelni. Sőt én éjszakára is használom olyankor amikor extra száraz a bőröm. Hidratáló krémmel kevertem össze és így kentem fel estére. Másnap egy gyönyörűen hidratált bőrt kapunk. Hátránya, hogy elég drága, a kisebb kiszerelést éri megvenni a Macben mert a kicsi 30ml 3600, a nagy pedig 50ml 10100. Ajánlom azoknak akiknak száraz vagy normál a bőrük.

Konczt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

doranna

2016. december 6.

Sminklemosás után apró piros pöttyök lesznek tőle az arcomon. Sajnos nem jöttem még rá, h melyik összetevő váthatja ki ezt nálam, mert ugyanez történik a bőrömmel akkor is mikor MAC PREP+PRIME SKIN SMOOTHER BASE VISAGE PRIMER-t használom. Próbáltam már őket együtt és külön-külön is felkenve, és sajnos mindegyik használat után előjönnek a pöttyök.
Egyébként az alapozó szépen mutat rajta, de semmi extra, nálam is elmaradt az a "wow-hatás" ami sok felhasználónál olvasható

doranna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

pomme

2016. november 30.

Update: most hogy nincs 40 fok, kipróbáltam highlighterként is.Nagyon szépen kiemeli amit ki kell, könnyen el lehet dolgozni. Amit még észrevettem, hogy a szememnél a mosolyráncokat szépen feltölti, nem törik meg rajta a smink akkor sem, ha picit több púdert rakok fel, mint kellene. Próbálkoztam por és stiftes (vagy cerzuás vagy minek hívják) highlighterrel is, de ez a legjobb eddig.
Írták páran, hogy semmi különbséget nem látnak vele vagy nélküle, de amúgy is szép a bőrük. Hát, nekik elhiszem, hogy nem segít, de egy alapozó se segít sokat, ha egységes színű és hibáktól mentes a bőrünk. Nekem kifejezetten fakó bőröm van, sokat kell barnulnom, hogy legyen benne valami élet. Akkora karikáim vannak, hogy azonnal felvennének az Addams Familybe, de jobb napokon ezzel a krémmel meg egy közepesen fedő alapozóval már volt, hogy elfelejtettem a korrektort a szemem alól, pedig anélkül sehova sem megyek. Nem azt mondom, hogy a krémtől eltűnnek, persze hogy nem. De ezek a színes kis csillámok átsejlenek az alapozó alatt is és visszaverik a fényt, hihetetlen optikai tuningot eredményezve. Viszont ha nincs mit elfedni az szerintem nem a krém hibája.

Teljes arcra használom a hidratáló után, alapozó előtt és komolyan mondom, ég és föld a különbség, pedig nagyon kritikus vagyok magammal szemben :D Kicsit furcsa szaga van és persze nem volt a 30 ml-es, csak az 50, aminek viszont istentelen nagy bumszli kupakja és kemény tubusa van, amit izomból kell nyomni, már most parázok, hogy nem fog belőle kijönni a vége... Nade. Nem akkora tragédia a csomagolás, emiatt nem vonok le pontot.
Pattanásokat nem okozott, pedig minden kiüti a bőröm. A homlokom közepén és a "nem kívánt részeken" púdert használok fölé, hogy kicsit tompítsam a fényt (ki akar zsíros homlokot?). Alapozóval keverve is próbáltam, úgy annyira nem volt fantasztikus, csak simán jó, előre felkenve primernek sokkal jobb, jobban oszlik rajta az alapozó és kevesebb is kell belőle. Ha keverem, akkor a szokásos mennyiség kell az alapozóból, vagy kicsit több, és a hatás sem olyan szép, szóval mindenképp megéri nem keverni. :) Egy nap kísérletező kedvemben kipróbáltam úgy, hogy hidratáló, mattító primer és ez a krém rá, utána alapozó, hát valami tragédia, ne pazaroljátok erre :D Nyilván hülye ötlet volt, de mivel eléggé hidratál magában az alapozóm (Bourjois) és a strobe cream is eléggé száraz arcra van belőve, gondoltam nem árt egy fix alap a fejemre, hogy ne folyjon le melegebb időben, de ez így nem működik. Zsíros bőrűeknek egyébként nem ajánlom egész arcra, csak a kiemelendő részekre, mert nekem a fakó és szárazabb (öregedő) bőrömre is majdnem sok. Kb borsónyi mennyiséget használok, ennyi bőven elég. Egy rózsaszínen irizáló fehér krém egyébként ez a cucc, felkenve nem látszanak a rózsaszín pigmentek, csak az, hogy sokkal szebb vagy :) Örülnék, ha lehetne kapni a kicsit is, mert sokkal használhatóbbnak tűnik a kiszerelés és a csomagolás is. Biztosan újraveszem amúgy és bocs a litániáért, de gondoltam egy ilyen drága kencénél kétszer is meggondolja az ember.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

sarkanyoslany

2016. november 20.

A Westendben lévő MAC-be vettem a terméket és hogy eloszlassam a félelmeket, velem nagyon rendesek és kedvesek voltak az eladók, bár a rossz vélemények miatt kicsit félve mentem be. Nem csalódtam a kiszolgálásban, teljesen normális volt, elsőre nagyon tetszik, 1-2 hónap távlatában meglátjuk mit tud, hogy tartós marad-e a vélemény :)

sarkanyoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Színező anyag. (Piros)