KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600-9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. január 11.

Ár:   3600-9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

90210

2017. február 24.

Egyszerűen imádom!

90210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Egyszerűen imádom!

brethalia

2017. február 22.

Nem hiszem, hogy véleményeztem már terméket pár órával vásárlás után, szeretem tovább próbálgatni a dolgokat, de ezt muszáj. :)

Az utazóméretet szereztem be én is, MAC-hez képest ez egészen korrekt áron van. Kipróbáltam és sok dolgot nem vettem észre az arcomon, egy kicsit csillogott, aminek nem is igazán örültem (később már nem tapasztaltam csillogást). Állítólag hatásos fáradt arcon, és az én két napja kialvatlan és meggyötört fejemen nem lett volna nehéz dolga javítani.

Kezdtem is csalódott lenni, hogy bedőltem a bimbózó MAC-mániámnak, megvettem egy tök felesleges krémet, ám kicsit később észrevettem, hogy a krém tényleg kiegyengette az arcomat, sokkal egyenletesebb a tapintása, és mintha ez még látszódna is a bőrömön.
Bízva abban, hogy ez nem csak placebo hatás, merem ajánlani a terméket, a hidratálást és simítást, amit ígér, hozza. :)

(Ha meg hosszútávon nem, akkor majd UP-olok.)

A mínusz egy csillagot amiatt adom, mert hihetetlennek érzem, hogy 30 ml 3600 forint, 50 ml (ami tehát még csak nem is a duplája) pedig 10100 forint. Értem, hogy a nagy spécibb meg minden, de... ennyire?

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

(Ha meg hosszútávon nem, akkor majd UP-olok.)

barbidu

2017. február 22.

Nagyon-nagyon kedvelem ezt a krémet. Általában az alapozó alá szoktam vékonyan felvinni, s hihetetlen, hogy mennyire friss hatást tudok vele elérni, még a legnehezebb reggeleken is. Remekül egységesíti a bőröm, pont erre volt szükségem. Van, hogy csak úgy az esti arcápolási rutinom után is ezt kenem fel. Szerencsére nem okozott kiütéseket, pattanásom sincs több tőle, szóval ez nálam must have! Valószínű, hogy ha elfogy, akkor a teljes kiszerelést veszem meg, bár ez a 30 ml is nagyon lassan fogy, pedig nincs olyan nap, hogy ne használnám. :)

barbidu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

nikolett

2017. február 21.

Már használom egy ideje és hiánypótló krémnek tekintem. Nem sok ragoznivaló van rajta: azt tudja, amit más nem. Éppen ezért remélem, hogy mindig lesz annyi pénzem, hogy vegyek belőle, nélküle már nehezebben indulna a reggel.

Első kiforrott vélemény: Én is nagyon megszerettem. :) Az alapozó alá használom, hihetetlen, hogy fel tudja turbózni az összképet. Más termékekkel együtt sem kukacoskodik (szó szerint), a bőröm pillanatok alatt beszívja. Ez egy szép nagy csillagos ötös.

Szokatlan még nekem és nem biztos, hogy tegnap megfelelően alkalmaztam/vittem fel, meg kell még tanulnom vele bánni. Amit észrevettem az az, hogy a bőrhibákat szépen kendőzi, egészséges hatású lesz az összkép.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Hanna83

2017. február 19.

Megvettem, mert annyian dicsérték..Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Nem hidratál eléggé, zavar az illatanyag benne. Ha felkenem, akkor ad egy kis színt, "ragyogást" az arcomnak, de egyrészt én a hatását nem érzem látványosnak, másrészt pár óra múlva már semmit sem látok belőle. El fogom használni, de már alig várom, hogy elfogyjon, biztos, hogy nem veszem újra.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

nanne

2017. február 19.

Primerként,alapozó alá is szeretem, de akkor nem nyújt olyan kimagasló teljesítményt, viszont alapozóba keverve nagyon kellemes az összhatás. Az utazó méret is egészen sokáig elég, szerintem ár-érték arányban nagyon megéri. Anyukám is szereti, neki is be kellett szereznem.Csodát nem tesz, de sokkal szebb és egységesebb lesz tőle az arc önmagában is. Újravevős termék.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

carmenjade

2017. február 19.

Smink alatt nekem semmilyen hatása nincs, hidratálóként pedig nem elég. Egyelőre bőszen használom, hátha én csinálok valamit rosszul. Smink fölé szép strobing hatású, de arra viszont hétköznapokra sok nekem.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

algoritmus

2017. február 17.

Nekem is a kisebb kiszerelés van meg. Sokszor csak magában, alapozó, bb vagy púder nélkül használom. Egységesíti, finoman csillogóvá varázsolja a bőröm. Ha sminkelek rá, akkor tartósabbnak érzem utána az eredményt. Alapdarab.

algoritmus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

csill87

2017. február 16.

Egy hónapja próbálgatom. Ami mindenképpen pozitív, hogy nem irritálja az érzékeny bőrömet. Meg az illata is kellemes, nekem tetszik.
A hatását viszont egyszerűen nem látom, pedig mindenhogy próbáltam már. Kentem vékony és vastagabb rétegben, két vékony réteget is kentem egymásra. Egyszer azt csináltam, hogy az arcon egyik felére feltettem, a másikra pedig nem, majd pár óra múlva megnézegettem és semmi különbséget nem láttam a két oldal között. Még annyi tippem maradt, hogy lehet az alapozómat nem szereti, majd kipróbálom mással, de jelenleg csak egy van itthon, amit nagyon szeretek, szóval vehetek emiatt egy másikat majd :D
Csak az utazó kiszerelést vettem meg, szóval nem volt drága, de azért az, hogy nagyítóval kell keresni a hatást, azt túlzásnak érzem. Még nem adom fel, háta összebarátkozunk még, de újra venni nem fogom, ez biztos.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Gift Box

2017. február 6.

A 30 ml-es kiszerelés meglepően sokáig elég, pedig gyakran használom, és általában majdnem az egész arcomon, persze kis mennyiségben. Én szoktam felvinni alá egy vékony réteg nappali hidratálót, utána jöhet ő, majd egy kevés korrektor és púder. Szépen a helyén tart mindent, de ami a legjobban tetszik benne az az, hogy kicsit egységesíti a bőrt, és táplálja is a szuper összetevőknek köszönhetően. Újravevős, amíg csak gyártják (remélem örökké).

Gift Box
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Színező anyag. (Piros)