KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600-9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. január 11.

Ár:   3600-9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Keresem! MAC Strobe Cream
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: TakácsBogica
Állapot: Keresem, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 3000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Egyszer próbáltam, egy fél borsónyi hiányzik belőle , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes
Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Az enyhen rozsaszines arnyalatot hasznalom. En is ugy erzem nagyobb a hirveres korulotte, mint kellene, de hazudnek, ha azt mondanam, nem tesz hozza valamicsket a sminkemhez.Szep ragyogo bort eredmenyez, kisimitja a kis rancocskakat az alapozo elott. Hasznalok Fix +-t is alapozas utan, lehet annak is koszonheto, ha egy picivel is tartosabb a sminkem.

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Chrissy

2017. március 21.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, úgyhogy vártam a kínálkozó lehetőséget, hátha valaki felteszi eladásra a kisebbik kiszerelést kedvező áron. A lehetőség jött, és így hozzájutottam a travel size-hoz a hagyományos változatához, amelyik rózsaszínes fényű.
Krémes állagú termék, fehér kinyomva, ami opálosan csillog lilás-rózsaszínesen és kissé fémes szaga van. Mindig a vér jut róla eszembe. Felkenve gyorsan beszívódik és a fény felé fordulva fel lehet fedezni a rózsaszínes ragyogást a bőrön, összességében szaténfényű befejezést ad. Én magában nem szeretem "viselni". Lehet alá szérumot tenni, fölé krémet, nem kukacosodik és szépen együttműködik más termékekkel. Tényleg frissít az ember kinézetén, egy fényvédős hidratálót fölé kenve is szép bőrképet ad, szebb tőle a bőr, mintha csak magában használtam volna a fényvédős krémet. De egy jó szérummal is el lehet ugyanezt érni.
Az igazi tudása szerintem a smink alá használva mutatkozik meg. Csodálatosan siklik rajta az alapozó, könnyebb eloszlatni és egyenletesebb lesz a fedése. Ráadásul a tartósságát is növeli. Kevésbé lesz maszkos az összhatás. Jobb az összkép vele, mint nélküle.
Strobing krémként a sminkre is lehet kenni kiemelési célzattal, nekem erre nem vált be, soknak és természetellenesnek találtam. Diszkóba biztos jó, de abból meg már kinőttem. Úgyhogy sminkalapként használom, mert annak viszont nagyon jó.
A pontozással bajban vagyok kicsit. Úgy érzem, hogy azért a hype nagyobb körülötte, mint amennyit valójában ér, de semmiképpen nem mondanám, hogy pénzkidobás vagy, hogy rossz termék. Lehet nélküle élni, lehet nélküle is szépen sminkelni, de ha belefér a költségvetésbe, akkor egy jó adag antioxidást ad a bőrnek és egy kis plusz minőséget a sminknek.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

doramora

2017. március 21.

Az enyhén rózsaszínes árnyalatát használom, de egyáltalán nem ad semmilyen extra színt a bőrnek, ha talán valaki emiatt aggódna. Kevés elég belőle, hamar beszívódik és sokkal könnyebben "csúszik" az alapozó a bőrön. Szerintem ad egy kis plusz hidratást a bőrnek és az alapozó is szebben mutat, de olyan hú de nagy változást nem vettem észre, mint amikor még nem használtam a bőrömön. Azért rendeben van a termék.

doramora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

skin

2017. március 20.

Kipróbáltam,sikerült itt vennem erre a célra egy kis mennyiséget. Bevallom arra voltam kíváncsi ,hogy mennyire hasonlít ez a krém a Lush ,,Légy fiatal '' kencéjére. Jelentem nagyon. A különbség annyi,hogy amíg a Lush krémje enyhén rózsaszínes addig ez sima gyöngyházfényű. Azonban úgy tudom már a MAC is forgalmaz több árnyalatot ebből a krémből. A két krém állagában is van némi eltérés a strobe sokkal vizesebb könnyedebb míg a Lush inkább sűrűbb állagú. Mindezek által az utóbbi sokkal gazdaságosabb is. Mégis ami miatt e mellett tenném le a voksomat az ,hogy ez kevésbé csinál az ember arcából diszkógömböt és az összetevői sokkal barátságosabbak. Nem tartom csodaszernek az viszont kétségtelen ,hogy előnyös lehet ha fáradt a bőrünk.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

b0rzi

2017. március 19.

Kis kiszerelésben van meg, bőven elég is annyi, így is alig használom. Eddig sosem használtam primert, ezt mondjuk ilyen céllal vettem, de nem sok különbséget vettem észre... Ha vastagon, ha vékonyan kenem, akkor is úgy nézek ki, mint Michael Jackson zoknijainak szerelemgyereke... :D
Viszont imádom az illatát, és nagyon puhává teszi a bőrt, de nekem ijesztő mennyire ragyogok tőle.
(mondjuk ha nem hihetetlenül erős lámpáknál vizsgálnám hanem természetes fényben...)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

ludri97

2017. március 16.

Hidratalokent hasznalom sminkeles elott az arcomra :) nagyon szep lesz a borom tole es ha ra sminkelek akkor is latszodnak az apro pici csillamok . Csodaszer! Igaz, az illataval nem vagyok kibekulve , de egyebkent nagyon jo termek.

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

jirka

2017. március 11.

Annyiszor ugrott elém ez a krém itt a KM-en, hogy megvettem :) 3 hétig használtam, napi szinten, egy hétig nem, aztán újra elővettem. Száraz, érzékeny, rozaceás bőröm van. Nekem hamar felszívódik (nagyon is), erős illatú, misztikusan csillogós krém. Nálam pont az ellenkezőjét csinálta pórusok terén (pedig nem tágak) beleült a kis lyukakba, és fehér pontszerűen kitüremkedett :) Pöttyös Panni, kábé, fehérben. Pluszban 1-2 dudort (nem pattanás) feldobott. Hiába tettem rá BB krémet vagy napvédőt úgyis. Nos, nyakra elkennem, oda jó lesz. Hálás vagyok a kis kiszerelésért.

jirka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

daisydream

2017. március 1.

Primerként használom, alapozó alá viszem fel.Szép fényt ad az arcomnak, és a végeredmény is sokkal látványosabb,ha ezt kenem fel a sminkem alá. Viszont nekem sajnos kijönnek tőle a pattanásaim,illetve kipirosodok ezért csak ritkán használom.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

90210

2017. február 24.

Egyszerűen imádom!

90210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Egyszerűen imádom!

brethalia

2017. február 22.

Nem hiszem, hogy véleményeztem már terméket pár órával vásárlás után, szeretem tovább próbálgatni a dolgokat, de ezt muszáj. :)

Az utazóméretet szereztem be én is, MAC-hez képest ez egészen korrekt áron van. Kipróbáltam és sok dolgot nem vettem észre az arcomon, egy kicsit csillogott, aminek nem is igazán örültem (később már nem tapasztaltam csillogást). Állítólag hatásos fáradt arcon, és az én két napja kialvatlan és meggyötört fejemen nem lett volna nehéz dolga javítani.

Kezdtem is csalódott lenni, hogy bedőltem a bimbózó MAC-mániámnak, megvettem egy tök felesleges krémet, ám kicsit később észrevettem, hogy a krém tényleg kiegyengette az arcomat, sokkal egyenletesebb a tapintása, és mintha ez még látszódna is a bőrömön.
Bízva abban, hogy ez nem csak placebo hatás, merem ajánlani a terméket, a hidratálást és simítást, amit ígér, hozza. :)

(Ha meg hosszútávon nem, akkor majd UP-olok.)

A mínusz egy csillagot amiatt adom, mert hihetetlennek érzem, hogy 30 ml 3600 forint, 50 ml (ami tehát még csak nem is a duplája) pedig 10100 forint. Értem, hogy a nagy spécibb meg minden, de... ennyire?

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

(Ha meg hosszútávon nem, akkor majd UP-olok.)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Színező anyag. (Piros)