KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600-9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. január 11.

Ár:   3600-9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 7990 , Eladó: Misse25
Állapot: alig nyomtam belőle, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel preferált
MAC Strobe Cream
Ár: 6000 Ft + posta , Eladó: Bradshaw
Állapot: Képen látható, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélként, vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vanília

2018. július 31.

Nem voltam nagy márka-fan, eddig... Ez a portéka azonban meggyőzött, hogy van valami a sok lelkes véleményben a MAC termékekkel kapcsolatban. Első felvitel után azt tapasztaltam, hogy nem látok semmi különbséget, de később, ahogy beépült a bőrömbe, nagyon szép sugárzó bőrképet csinált - még a nap végén is láttam a hatást és feltűnő volt a különbség. És erre a teljesítményre ez a primer önmagában és BB/CC krém, vagy alapozó alatt is képes. Szóval kis csodaszer szerintem, mert frissíti, feldobja, fényesíti a bőrt, anélkül, hogy ez a fényesség a zsíros bőr képzetét keltené. Nagyon elégedett vagyok vele és ha tehetem, újraveszem. (Nem én vagyok az első, aki megjegyzi, de vicces, hogy az utazó kiszerelés itt kivételesen olcsóbb, mint a nagy tubus...)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Botiadi

2018. július 21.

Őszintén először nem tudtam hogyan is kezeljem ezt a terméket...primerként..vagy netán hidratálóként? De aztán ahogy egyre többet használtam rájöttem hogy egyfajta hibrid..nekem jól működik akkor is ha plusz arckrémet és vagy primert nem használok az alapozó előtt. Szeretem hogy könnyen beszívódik, hogy nem nehezíti el az amúgyis zsíros bőrömet. A normál nem színezett “fehér” verziót használtam el épp de szeretném újra venni. Kényelmes viselet, és nekem bevállt.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

CRD

2018. július 18.

Nagyon megszerettem. Nyaralásra vettem belőle egy 30mlst, hogy ne a Saint Laurent utaztassam. Nem voltak nagy elvárásaim, mert nem nagyon szeretem a Mac termékeket, nekem nagyon fapados a csomagolás, és semmi extra nincs belül sem...De! Ez a termék nagyon jó! Annyira szépen feldobta az arcom, csak Chanel Les Beiges Healthy Glow Luminous Colort teszek rá-alapozót nem, és nagyon szép a végeredmény! Biztos hogy újra meg fogom venni, mert nagyon jó👍!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Kremcica

2018. július 7.

Számomra olyan közepesen hasznos dolog. Ha smink alá rakom és lealapozom nem sok látszik belőle. Alapozóba inkább nem keverem, zsíros T-zónával megy a fényesedés magamtól is. :D Viszont a nomakeup napokon highlighterként csodaszép fénye van az arcomon. Nekem a pinklite árnyalata van meg, csodaszép hideg ezüstösen rózsaszín árnyalata van. Őszintén szólva szép szép, de ez olcsóbb termékekkel is el tudom érni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Edoria

2018. július 1.

Nagyon szeretem, alapozó előtt használom, néha hétvégenként is felkenem, hogy egy kicsit ragyogóbb legyen az arcbőröm. A 30ml- változata van meg, hónapokig elég. Ár érték arányban is ez érinmeg inkább.

Edoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

kamillakovacs

2018. július 1.

Engem is utolért a strobe cream láz. Bevallom őszintén sokáig szemeztem már a termékkel, de valahogy nem mertem megvenni mert féltem a “csillogástól”. Aztán a napokban a kosaramban landolt és úristen mennyire jól tettem! Imádom, szívem szerint minden nap használnám. A bőröm egyszerűen gyönyörűnek hat tőle, mintha kicseréltek volna. Friss, üde, ragyogó bőröm lett! Nem csillog hanem csak van egy enyhe természetes fény az arcomon. Én alapozó alá használom de önmagában is szép, hidratált bőrképet ad. Arra még nem jöttem rá hogy a smink tartósabb-e tőle, de igazából mindegy is mert szerelem.

kamillakovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Neubauter

2018. május 22.

Nagyon-nagyon szeretem, nelkulozhetetlenne notte ki magat szamomra. Karcsu krem, finom, diszkret ragyogast kolcsonoz, szepen kiegyenliti a bort. 5*

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

fruzsinab98

2018. május 17.

Nagyon szeretem smink alá és a nomakeup-makeup napokon is. Nagyon természetes a csillogása nem glitteres viszont szerintem nagyon drága.

fruzsinab98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Petravagyok

2018. április 1.

Nekem abszolút hozza, amir ígér. Különleges alkalmakkor használom primerkent,, vagy ha nagyon kialvatlan es faradt az arcom. Hamar beszivja a borom es 5 perc mulva egy masik arc nez ram vissza a tukorbo, orom ra sminkelni. Az illata furcsa, de en valamiert megszerettem :) Utazo meretben van meg, nagyon nagyon sokaig eleg ez a pici csoda. Biztosan ujraveszem, ha elfogy!

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

ImpossibleGirl

2018. március 14.

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem jöttem rá ez mire való. Nem lesz tartósabb a smink, se szebb bőr, amit ígér. Az meg kifejezetten bosszantó volt, hogy amikor első kipróbálásra megvettem, az eladó csaj a nagyobb kiszerelésre akart rábeszélni, ami ár/mennyiség arányban is drágább, és mikor ezt megjegyeztem pontosan tisztában is volt vele.

ImpossibleGirl
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)