KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600-9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. január 11.

Ár:   3600-9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 8500 , Eladó: Rosefan
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel

flora880912

2017. október 20.

Utazókiszerelést választottam, kipróbálni akartam csak...hát...hát...nem tudom eldönteni.
Ha hidratálófölé teszem akkor alig érezhető, hogy hidratál. Zsíros a bőröm, kicsit másképp csillog tőle ha egész arcra viszem fel. Szerintem még nem használom elég ideje, ha elfogyott írok updatet.

flora880912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

fleur83

2017. október 14.

Egyre jobban szeretem. Önmagában nekem nem hidratál eléggé de fényvédő, alapozó, cc krém alá kenve imádom. Este szérum helyett vagy mellé használom. Alapdarab!

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

vanesszakiss

2017. október 8.

Alapozó alá ajánlották nekem, viszont nemcsak akkor, hanem sminklemosás után, vagy egy smink nélküli napon is tökéletes. Selymes, egyenletes lesz tőle a bőröm és tartósabb lett a sminkem.

vanesszakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

MadKat

2017. szeptember 27.

Egyetértek az előttem szólókkal, akik azt írták, hogy ez egy csodaszer, főleg, 30-40 fölött. Nem igazán lehet szavakba önteni, azt látni kell.. : )
Olyan nagyon kis üdévé, frissé, fiatalossá teszi az ember lányát. Én is keverem ELDW-el, illetve néha csak fölé kenem, highlighterként.. De már primerrel is próbáltam, úgy is csodásan működik. Egyedül az ára, amit nem nagyon szeretek... de előnyére legyen mondva, nagyon sokáig elég.

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Tündérvirág

2017. szeptember 14.

Alapozó alá használom néha ( még csak utazóméretben van meg). Mintha jobban elterülne az alapozó a bőrömön tőle. A bőröm is selymesebb.

Tündérvirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Katulin

2017. szeptember 9.

Szuper termék, megéri az árát. Jót tesz a bőrömnek és mint ahogy azt az előző véleményező írta, nálam is jó barátságot kötött az ELDW alapozóval. Ezt az alapozót én magában nagyon utáltam, de a strobe cream fölé kenve nagyszerűen mutat és elképesztően tartós.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Bog

2017. szeptember 5.

Alapjáraton nem értem ezt a terméket, még is 5 csillagot adok neki, mert megmentette az életemet! Hogyan? Mindjárt írom, előbb nézzük a tényeket:
Eredeti funkcióját tekintve ez egy primer, szerintem arra nem alkalmas. Highligter? Szóba sem jöhet, mert arcra kenve láthatatlan lesz. Arckrémnek egész jó, jót tesz a bőrnek, csupa jóság van benne, de a csillogása miatt csak éjszakára tudnám elképzelni, akkor meg minek a strobing effekt? Az illatától rosszul vagyok! Citromos WC illatosító! Hogy ez hogy jutott eszükbe a MAC-eseknek?
De hogy miért is életmentő számomra? Már írom is! A nagy hype hatására én is megvettem Estee Lauder Double Wear alapozóját. És hát kikészít! Nagyon szép, nagyon tartós, nagyon matt, de kiszívja az életet az arcomból! Olyan lesz a bőröm tőle, mint egy múmiáé, pedig még nem tartok ott korban, és alapjáraton zsírosodásra hajlamos bőröm van! Minden féle kombót kipróbáltam: hidratálók, primerek, olajok, más alapozókkal keverve, de sehogy sem volt az igazi. Aztán egy itteni eladótól vettem egy strobe creamet, hátha. És bejött! Így sem egyszerű a rutinom, de legalább már vállalható az arcom és nem kell kukába dobnom egy 13ezres alapozót! Jól aláhidratálok egy fényvédős Vichy hidratálóval, az alapozót keverem a strobe creammel kb 2-1 arányban és egy nedves blenderre cseppentek egy csepp arcolajat, ezzel ütögetem a bőrömbe. Így használható az alapozó. Amíg ez az alapozó el nem fogy addig marad a készletemben a strobe cream is. És tényleg szép lesz tőle a bőr, hidratáló krémként nagyon tuti!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Rakavili

2017. szeptember 1.

Elsőszámú csodaszer 35 fölött, imádom!!! Legtöbbször highlighterként használom, olyan finom fényt ad az arcnak, amit nem is lehet jól leírni. Tökéletesíti a sminket, nagyon szép a hatása. Tesóm szerint nyaraló Barbie arcom lesz tőle, bármit is jelentsen ez :) de 40 évesen bóknak veszem. Nekem kb 1 évig elég a nagyobb tubus (ami nem az utazó méret), mindennapos használat mellett. Drága, de minden pénzt megér.

Rakavili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

nati1234

2017. augusztus 28.

Hát hol is kezdjem... mondjuk ott hogy a MAC termékeibe szerelmes vagyok szó szerint. Mint ahogy ebbe is. Alapozó alá használom (mac alapozóm alá) és nagyon jó az össz hatás. Természetes fényt ad az arcomnak nem lesz túl matt így nyáron is simán használok hozzá highligtert is és nem úgy nézek ki mint egy disco gömb. Tegyem hozzá kombinált bőröm van és még így is gyönyörű. Biztos hogy újra veszem! Nekem a kisebb utazós szerelése van meg és igy is ki bír 1 évet nekem simán. Imádom

nati1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

csill87

2017. augusztus 15.

Ud.: Jöttem feljebb pontozni. Nem csodaszer nekem továbbra sem, de már látom a hatását, sokkal könnyebben terül az alapozó és üdébb tőle a bőr. Nem értem a dolgot, érdekes termék.

Egy hónapja próbálgatom. Ami mindenképpen pozitív, hogy nem irritálja az érzékeny bőrömet. Meg az illata is kellemes, nekem tetszik.
A hatását viszont egyszerűen nem látom, pedig mindenhogy próbáltam már. Kentem vékony és vastagabb rétegben, két vékony réteget is kentem egymásra. Egyszer azt csináltam, hogy az arcon egyik felére feltettem, a másikra pedig nem, majd pár óra múlva megnézegettem és semmi különbséget nem láttam a két oldal között. Még annyi tippem maradt, hogy lehet az alapozómat nem szereti, majd kipróbálom mással, de jelenleg csak egy van itthon, amit nagyon szeretek, szóval vehetek emiatt egy másikat majd :D
Csak az utazó kiszerelést vettem meg, szóval nem volt drága, de azért az, hogy nagyítóval kell keresni a hatást, azt túlzásnak érzem. Még nem adom fel, háta összebarátkozunk még, de újra venni nem fogom, ez biztos.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Színező anyag. (Piros)