KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600-9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. január 11.

Ár:   3600-9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Állapot: egyszer használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
natulcien

2017. április 24.

Győzött a kíváncsiság, és egy kedves Km-esen keresztül nagyon jutányosan jutottam hozzá. Nem lettem szerelmes. Nagyon-nagyon boldogan lehet élni ezen termék nélkül. Nem kiemelkedő egyik pozitívuma sem. Sem a primer képessége, sem a hidratáló, tápláló hatása, sem a finishe, amit hagy maga után. Olyan semmi extra hatása van, így nem is nyújt semmilyen élvezeti értéket a használata a számomra. El fog fogyni, de tuti nem fogom újra vásárolni, főleg nem teljes áron. Annak örülök, hogy ellenben gondot sem okoz a bőrömön. Nekem kb.ugyanaz a hatása, mint az Alverde 1000 Ft-os primerjének. Nem ezt a terméket ajánlanám, ha bárki hasonló után érdeklődne nálam.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

roniela

2017. április 15.

Mint primer nem vettem észre különösebb hatást, hogy tartósabb lenne a sminkem, viszont mint hidratálókrém minden nap használom, mert imádom az illatát, az állagát, a fényét, és utána a bőrömet valóban kisimultabbnak érzem. Szerintem valamivel könnyebb az alapozót eloszlatni a használata után, de nem jelentős a különbség. Mint highlighter még nem teszteltem, de ki fogom próbálni. 30ml-es kiszerelése nem is drága, csak nem mindig könnyű beszerezni. Egyetértek azokkal, akik azt írták, túl nagy a hype körülötte, viszont az életérzést, amit nyújt, ki kell próbálni.

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

szucsivettke

2017. április 11.

Nagyon szeretem. Nekem november óta van meg az utazó méret és szinte minden hétköznap használom, szóval nagyon sokáig elég. Télen az alapozó alá tettem fel primerként és highlighternek is ezt használtam. Tavasszal és nyáron nem szeretek alapozót használni, szóval most alapozó helyett is ezt a krémet vetem be, mivel én azt vettem észre, hogy egy egységes, egészséges fényt ad az arcomnak, ami szépen kiegyenlíti a bőrtónusomat és így nincs is szükségem alapozóra.
4 hónap után talán most kezd kifogyni, de biztos, hogy újrarendelem!

szucsivettke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

4 hónap után talán most kezd kifogyni, de biztos, hogy újrarendelem!

vivuss87

2017. április 9.

Néhány éve olvastam róla, hogy ez bizony inkább szárazabb bőrűeknek javasolt. No akkor le is tettem róla, mert az én bőröm aztán minden csak nem száraz. Csillog mindentől. De aztán csak piszkálta a csőröm. Végül üsse kavics, a kis kiszerelést megvettem. Nagyon szép rózsaszínes fényű, számomra vastag, testes krém. Felkentem, persze, hogy sok volt, csak úgy fénylett a bőröm, mint aki olajba fejelt :( szomorú. Ó, hogy a macska rúgjon meg, gondoltam, nem fogsz te rajtam kifogni. Fogtam a Jouer anti blemish primert, fele, fele arányban kevertem a strobe-bal (de nem sokat kenek így sem, max egy kis babnyit az egész fejemre) és csodák csodájára, nem fénylett ki a fejem, sőt nagyon jól hidratál de mégis mattít. Ami főnyeremény, mert amúgy a Jouer primer sem túl jó magában :D szóval nagyon büszke vagyok ám magamra. Most minden nap nyúlok érte szinte, meglátjuk nagy melegben mi lesz. Nekem így tetszik. Ja, ezzel a kombóval simán este is vállalható a sminkem (arcom) nem okoz nálam fullasztó, jaj már mossam le érzést. Szerintem szebb lesz tőle az arcom.

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

bélám

2017. április 9.

Primerként nem funkcionál, inkább csak egy enyhe hidratáló krém. Sok benne a parfüm (de jó illatú), teljesen feleslegesnek érzem ezt a dózist.
Túlárazott és túlhájpolt, abszolút lehet élni nélküle.

bélám

Túlárazott és túlhájpolt, abszolút lehet élni nélküle.

Sz.Brigi

2017. április 7.

Én szeretem primerként tökéletes és ad a bőrnek egy ilyen szép fényes hatást és puha lesz utána a bőröm.
Én gyakran még highliterként is alkalmazom:)!

Sz.Brigi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Én gyakran még highliterként is alkalmazom:)!

Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Az enyhen rozsaszines arnyalatot hasznalom. En is ugy erzem nagyobb a hirveres korulotte, mint kellene, de hazudnek, ha azt mondanam, nem tesz hozza valamicsket a sminkemhez.Szep ragyogo bort eredmenyez, kisimitja a kis rancocskakat az alapozo elott. Hasznalok Fix +-t is alapozas utan, lehet annak is koszonheto, ha egy picivel is tartosabb a sminkem.

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Chrissy

2017. március 21.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, úgyhogy vártam a kínálkozó lehetőséget, hátha valaki felteszi eladásra a kisebbik kiszerelést kedvező áron. A lehetőség jött, és így hozzájutottam a travel size-hoz a hagyományos változatához, amelyik rózsaszínes fényű.
Krémes állagú termék, fehér kinyomva, ami opálosan csillog lilás-rózsaszínesen és kissé fémes szaga van. Mindig a vér jut róla eszembe. Felkenve gyorsan beszívódik és a fény felé fordulva fel lehet fedezni a rózsaszínes ragyogást a bőrön, összességében szaténfényű befejezést ad. Én magában nem szeretem "viselni". Lehet alá szérumot tenni, fölé krémet, nem kukacosodik és szépen együttműködik más termékekkel. Tényleg frissít az ember kinézetén, egy fényvédős hidratálót fölé kenve is szép bőrképet ad, szebb tőle a bőr, mintha csak magában használtam volna a fényvédős krémet. De egy jó szérummal is el lehet ugyanezt érni.
Az igazi tudása szerintem a smink alá használva mutatkozik meg. Csodálatosan siklik rajta az alapozó, könnyebb eloszlatni és egyenletesebb lesz a fedése. Ráadásul a tartósságát is növeli. Kevésbé lesz maszkos az összhatás. Jobb az összkép vele, mint nélküle.
Strobing krémként a sminkre is lehet kenni kiemelési célzattal, nekem erre nem vált be, soknak és természetellenesnek találtam. Diszkóba biztos jó, de abból meg már kinőttem. Úgyhogy sminkalapként használom, mert annak viszont nagyon jó.
A pontozással bajban vagyok kicsit. Úgy érzem, hogy azért a hype nagyobb körülötte, mint amennyit valójában ér, de semmiképpen nem mondanám, hogy pénzkidobás vagy, hogy rossz termék. Lehet nélküle élni, lehet nélküle is szépen sminkelni, de ha belefér a költségvetésbe, akkor egy jó adag antioxidást ad a bőrnek és egy kis plusz minőséget a sminknek.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

doramora

2017. március 21.

Az enyhén rózsaszínes árnyalatát használom, de egyáltalán nem ad semmilyen extra színt a bőrnek, ha talán valaki emiatt aggódna. Kevés elég belőle, hamar beszívódik és sokkal könnyebben "csúszik" az alapozó a bőrön. Szerintem ad egy kis plusz hidratást a bőrnek és az alapozó is szebben mutat, de olyan hú de nagy változást nem vettem észre, mint amikor még nem használtam a bőrömön. Azért rendeben van a termék.

doramora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

skin

2017. március 20.

Kipróbáltam,sikerült itt vennem erre a célra egy kis mennyiséget. Bevallom arra voltam kíváncsi ,hogy mennyire hasonlít ez a krém a Lush ,,Légy fiatal '' kencéjére. Jelentem nagyon. A különbség annyi,hogy amíg a Lush krémje enyhén rózsaszínes addig ez sima gyöngyházfényű. Azonban úgy tudom már a MAC is forgalmaz több árnyalatot ebből a krémből. A két krém állagában is van némi eltérés a strobe sokkal vizesebb könnyedebb míg a Lush inkább sűrűbb állagú. Mindezek által az utóbbi sokkal gazdaságosabb is. Mégis ami miatt e mellett tenném le a voksomat az ,hogy ez kevésbé csinál az ember arcából diszkógömböt és az összetevői sokkal barátságosabbak. Nem tartom csodaszernek az viszont kétségtelen ,hogy előnyös lehet ha fáradt a bőrünk.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Színező anyag. (Piros)