KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

BoriBoroka

2018. december 3.

Bár még most kezdtem használni, de nagyon jól kijövünk egyással. Szerintem sokáig elég lesz, tehát nem sajnálom annyira a pénzt sem érte.

BoriBoroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

auroras

2018. november 17.

Abszolút kedvenc. Kellemes illatú, szuper kis krèm, mely ragyogó arcbőrt eredmènyez. Maximàlis 5*💕

auroras
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Petyuska

2018. november 15.

Ez a krém egy álom. Én is a kis kiszerelést vettem meg, remélem sokáig elég lesz. :) Már minden jó tulajdonságát leírták előttem, egységesebb összképet ad, kellemes érzés a bőrnek, és szebb lesz tőle a smink is. Engem nem zavar az illata, újravevős.

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Kittihlmb

2018. november 15.

Nagyon megszerettem. A sminkes gyüjteményem egyik mindennapos kelléke :)
Az illata számomra remek. Olyan jellegetetes “ozon” tiszta illata van. Nem tudom mennyi köze van az ozonhoz :D de engem arra emlekeztet. A bőrőm nem tudom milyen es nem szeretem. De ezt hasznalva szep tud maradni :) ajanlom mindenkinek aki gondolkozik rajta

Kittihlmb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Nagyon megszerettem. A sminkes gyüjteményem egyik mindennapos kelléke :)

FDA

2018. október 28.

Ez a kedvenc primerem. Szebb, tartósabb az alapozó, ha ezt használom. Önmagában is jó, szebb lesz a bőrkép tőle. Szuper kis cucc!

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

csokibeka

2018. október 28.

Évek óta alapdarab nálam. Hihetetlenül feldob minden sminket és nem zsírosítja a bőröm, hanem egészséges kinézetet kölcsönöz, ápol.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Evelyn31

2018. október 2.

Nagyon szeretem, élettel teli lesz tőle az arcbőröm és az illata is szuper,szépen feltölti a pórusaimat.tetszik, hogy enyhén csillámos de felkenve csak egészségesebb bőrszínem lesz még akkor is ha alapozót nem használok.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Vanília

2018. július 31.

Nem voltam nagy márka-fan, eddig... Ez a portéka azonban meggyőzött, hogy van valami a sok lelkes véleményben a MAC termékekkel kapcsolatban. Első felvitel után azt tapasztaltam, hogy nem látok semmi különbséget, de később, ahogy beépült a bőrömbe, nagyon szép sugárzó bőrképet csinált - még a nap végén is láttam a hatást és feltűnő volt a különbség. És erre a teljesítményre ez a primer önmagában és BB/CC krém, vagy alapozó alatt is képes. Szóval kis csodaszer szerintem, mert frissíti, feldobja, fényesíti a bőrt, anélkül, hogy ez a fényesség a zsíros bőr képzetét keltené. Nagyon elégedett vagyok vele és ha tehetem, újraveszem. (Nem én vagyok az első, aki megjegyzi, de vicces, hogy az utazó kiszerelés itt kivételesen olcsóbb, mint a nagy tubus...)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Botiadi

2018. július 21.

Őszintén először nem tudtam hogyan is kezeljem ezt a terméket...primerként..vagy netán hidratálóként? De aztán ahogy egyre többet használtam rájöttem hogy egyfajta hibrid..nekem jól működik akkor is ha plusz arckrémet és vagy primert nem használok az alapozó előtt. Szeretem hogy könnyen beszívódik, hogy nem nehezíti el az amúgyis zsíros bőrömet. A normál nem színezett “fehér” verziót használtam el épp de szeretném újra venni. Kényelmes viselet, és nekem bevállt.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

CRD

2018. július 18.

Nagyon megszerettem. Nyaralásra vettem belőle egy 30mlst, hogy ne a Saint Laurent utaztassam. Nem voltak nagy elvárásaim, mert nem nagyon szeretem a Mac termékeket, nekem nagyon fapados a csomagolás, és semmi extra nincs belül sem...De! Ez a termék nagyon jó! Annyira szépen feldobta az arcom, csak Chanel Les Beiges Healthy Glow Luminous Colort teszek rá-alapozót nem, és nagyon szép a végeredmény! Biztos hogy újra meg fogom venni, mert nagyon jó👍!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.