KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztina01, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,5 g

Limitált kiadás

A világos és sötétebb arany, valamint barnás árnyalatokat felsorakoztató palettában megtalálható mindaz, ami a kiemeléshez, kontúrozáshoz és összességében a kifinomult, trendi megjelenéshez szükséges.  A paletta matt és csillogó árnyalatokat tartalmaz, lehetővé téve a szemek formálását, kiemelését. A sötétebb árnyalatok ideálisak a szemek finom kontúrozásához. A selymesen puha, égetett formula magasan pigmentált részecskéket tartalmaz, így kiváló színvisszaadást, ragyogást biztosít. Bőrkondicionáló összetevőkkel dúsítva az árnyalatok sima és tartós végeredménnyel szolgálnak.

Újdonság teszt: Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Max Factor Masterpiece Nude Paletta / Covergirl Goldens
Ár: 3000 Ft+ szállítási költség , Eladó: miomio
Állapot: alig (3x) használt, Helyszín: Miskolc, Debrecen, fizetés: Foxpost kb 579Ft (előre utalás után), személyes átvétel Miskolcon ( esetleg Debrecenben)
Ár: 2500 Ft , Eladó: veresbarbi
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen megbeszélés szerint, pk ellenében postázok is szívesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

goldgirl

2017. október 18.

Valóságos kis ékszerdoboz, féláron jutottam hozzá glamour napok alkalmával. Gyönyörű, selymes, egytől egyig jól kihasználható színekkel. Hihetetlen pigmentáltság jellemzi. Egyetlen problémám, hogy a nap közepe felé már kezd beülni a ráncokba és eltűnik a szemhéjamról, emiatt azonban nem akarok levonni csillagot, mert nálam minden szemhéjpúder így reagál, pedig már kipróbáltam számos szemhéjalapot és ugyanaz a vége. Sajnos.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

nikita

2017. július 11.

Gyönyörű színek, szépen satírozható, nem porol, szinte krémes, csoda :)

nikita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

Gyönyörű színek, szépen satírozható, nem porol, szinte krémes, csoda :)

Sz. Csilla

2017. június 12.

Tökéletes! :)

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Tökéletes! :)

alexandraporcelain

2017. május 4.

Glamour-napok alkalmával vettem meg, ez az első palettám, így elfogult vagyok. :D Szép színek vannak benne, jól ellehet dolgozni, valóban nagyon porzik, pigmentáltak. Én eddig még nem használtam előtte primert, így nekem nem volt túl tartós, de szerintem azzal még jobban működik. :) Jók a színei, mert lehet nagyon szolid sminket is csinálni, illetve alkalmit is. Én szeretem. :)

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

laural

2017. január 26.

Amióta megvan, szinte csak ezt hasznàlom. Balról a negyedik árnyalat a kedvencem, annyira jól eltalált szín, sajnos sokkal hamarabb el fog fogyni, mint a többi. Pigmentált, tartós, kicsit tènyleg porol, de azért nem vészes. A L'Oréal nude palettájával tudom összehasonlítani, annál sokkal minőségibb szerintem.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

szanii

2017. január 3.

Dunaszerdahelyen (SK) sikerült rátalálnom a MAX üzletben, és megörültem nagyon hogy rátaláltam, hiszen MO-n már nem igazán találkoztam ezzel a palettával. Az ára átszámítva kb. 4800 Ft volt. Csodálatos színek-színkombinációk, remekül vannak pigmentálva, szépséges munkát lehet vele végezni. 02-es van meg belőle. Csodálatos külsőben remek belső!

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Dodi95

2016. augusztus 7.

Nagyon szépek és pigmentáltak benne a színek, tökéletes sminkeket lehet vele készíteni nappalra, alkalomra, buliba is. Viszont nagyon porolnak, és amikor azt mondom nagyon, akkor tényleg NAGYON. Engem ez általában nem szokott zavarni, de ennél a palettánál ez nagyon látványos. Ennek ellenére megy az öt csillag, mert ezt egyetlen kis kopogtató mozdulattal meg lehet oldani az ecseten :)

Dodi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

ladybird80

2016. július 29.

A paletta golden verziojat sikerult beszerezni par hete, csodaszep, selymes fenyu es pigmentalt szinek,nagyon jol kombinalhato nappali es esti sminknek is.
A sima nude verzio is hazajott velem - hiaba van par nude palettam mar, ennek nem birtam ellenallni, es nagyon jol hasznalhatoak a szinei. Az egyik kedvencem lesz, azt hiszem. :)

ladybird80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Ella

2016. július 28.

Volt lehetőségem kipróbálni, tényleg nagyon jól pigmentáltak a színek! Tartós is és gyönyörű. Viszont nem túl olcsó. :(

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

krisztina01

2016. június 24.

Nagyon szép kis paletta már magát a kivitelezést tekintve is. Azonnal beleszerettem első látásra. A külsejétől már csak a tartalma szebb, csodálatos színek, matt és csillogós nude árnyalatok egyaránt. Nekem nagyon tetszik, a színek erősen pigmentáltak. Rendkívül tartós smink készíthető a segítségével, csak ajánlani tudom!

krisztina01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.