KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztina01, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,5 g

Limitált kiadás

A világos és sötétebb arany, valamint barnás árnyalatokat felsorakoztató palettában megtalálható mindaz, ami a kiemeléshez, kontúrozáshoz és összességében a kifinomult, trendi megjelenéshez szükséges.  A paletta matt és csillogó árnyalatokat tartalmaz, lehetővé téve a szemek formálását, kiemelését. A sötétebb árnyalatok ideálisak a szemek finom kontúrozásához. A selymesen puha, égetett formula magasan pigmentált részecskéket tartalmaz, így kiváló színvisszaadást, ragyogást biztosít. Bőrkondicionáló összetevőkkel dúsítva az árnyalatok sima és tartós végeredménnyel szolgálnak.

Újdonság teszt: Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Max Factor Masterpiece Nude Paletta / Covergirl Goldens
Ár: 3000 Ft+ szállítási költség , Eladó: miomio
Állapot: alig (3x) használt, Helyszín: Miskolc, Debrecen, fizetés: Foxpost kb 579Ft (előre utalás után), személyes átvétel Miskolcon ( esetleg Debrecenben)
Ár: 2000 Ft , Eladó: veresbarbi
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen megbeszélés szerint, pk ellenében postázok is szívesen

csokiskalacs

2018. április 16.

Kb 2 hónapja kinéztem, de megvártam vele a Glamour-napokat. Gyönyörű, ahogy előttem is írták. Egyszerűen hibátlan a színösszeállítás. Első körben a rózsás árnyalatút szereztem be, mert egy halom nude palettám van már, de olyan kiváló minőségű a festék (drogériás viszonlyatban szerintem az egyik legjobb szemkencefice!!!), hogy lehet, hogy a barnát is beszerzem. Iszonyat pigmentált, a nap végéig a helyén marad, szépen satírozható, selymes-krémes állagú festék. Egyetlen apró hibát tapasztaltam, mégpedig azt, hogy a matt árnyalatok az ecsettel való felvételkor porolnak - mondjuk nem úgy, ahogy az 500 forintos essence paletták, hogy potyog a festék és hiába raksz egy tonnát, akkor se látszik semmi (és közben idegbajt kapsz). szóval ég és föld. Nagyon nagy most a szerelem, épp az előbb írtam egy véleményben, hogy csomó Bourjois termékben csalódtam kellemetlenül az elmúlt pár hónapban, szerencsére a MaxFactor cuccai ezért kárpótolnak...:)

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

laanyka

2018. április 15.

Annyira de annyira gyönyörű ez a paletta. Már nagyon régóta szemeztem vele és ma a glamour napokon beszereztem. Teljes áron nem venném meg, ahhoz szerintem kevés festék van benne. Viszont ezek a színek elképesztőek, sejmes érintésűek és nagyon szépen mutatnak. Szerelem.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Szilviams0118

2018. április 12.

egyszerűen gyönyörű. anyukám vette meg régebben, nála próbáltam ki, majd a mostani kupon akcióban jutottam hozzá a rose nude árnyalathoz. nagyon tetszik és így kedvező áron is volt.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Bubucim

2018. április 8.

Akciósan szereztem be, de csak hosszú keresgélés után találtam meg a képen is szereplő palettát. A 4., barna színt már majdnem teljesen elhasználtam. A sötétebb barna is gyakran kerül hétköznap reggeleken a szemhéjamra. Összességében viszont számomra nem éri meg a paletta, mert kevesebb benne a nude, mindennapok során használható szín.Csillámosat nem használok hétköznap. Pozitívuma, ahogyan előttem is írták már, hogy nagyon kompakt, strapabíró a csomagolása, melynek köszönhetően kitűnő választás utazáshoz. A beszerezhetőség, az ár és a kihasználhatóság szempontját összesítve 3 csillag. Ma már nem venném meg, inkább veszek mono változatot, amit teljesen el tudok használni.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

sarria

2018. március 12.

Szuperpigmentáltnak nem mondanám, pár óra alatt jócskán veszít a csillogásából, és a nap végére nehéz eldönteni milyen színt is vittem fel eredetileg. De könnyű vele dolgozni, természetes hatású, szerintem mindenkinek jól áll valamelyik szín és nagyon kompakt, strapabíró a kiszerelés, utazáshoz tökéletes. Nem is fogy túl gyorsan, pedig minden nap használom, ez a go-to basic sminkem. Nem high end termék, de mindennapokra tökéletes. Bátran ajánlom!

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Makk Zsuzsó

2018. február 23.

Gyönyörű, szuperpigmentált alapszínek, tartós, jól kihasználható, könnyű vele dolgozni, nagyon minőségi kis paletta. Bár én a finis tekintetében hiányolom a nem teljesen matt, inkább selyemfényű, kevésbé highlightos-csillámos verziót is, de annyi baj legyen.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Hdanett

2018. február 12.

Nagyon tartós és intenzív színek! Napali és éjszakai sminkhez tökéletes választás! Szeretem :)

Hdanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

eszty.3

2018. február 5.

szerelem volt elso latasra, es nem csalodtam benne utana sem. Batran ajanlom mindenkinek

eszty.3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

kissenikor

2018. január 8.

Imadom! Van 2-3 palettam, de szinte mindig ezt hasznalom. Nagyon szepek a szinek (megvannak a kedvenceim), lehet belole sima egyszeru sminket es estit is csinalni vele. Ecsettel hasznalom. Szepen pigmentaltak a szinek, erosen fognak, jol eldolgozhatoak, tartosak. Sima sminkalappal szoktam hasznalni, igy tartos es nem porzik. 50%on vettem kuponnal, igy foleg beszereznek mas arnyalatu palettat is, az osszetevoi is egesz meggyozoek.

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

TimyeK

2017. november 29.

Hű! El vagyok ragadtatva. Glamour napokon vettem a rose palettát potom pénzért, egy álom. Az illata mesés, gyönyörű , jól pigmentált, kellemes színek, és az állaga kissé krémes, emiatt egyáltalán nem porzik. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, következő Glamouron megveszem a barnás árnyalatokat is, remélem addig nem futtatják ki.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.