KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó összetételének köszönhetően megőrzi a normál és vegyes bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.A lótuszkivonatot és vitaminokat tartalmazó krém intenzíven hidratálja a bőrt melynek hosszantartó frissességet kölcsönöz.

Korai és egyéb termékek
Ár: Lásd lenn , Eladó: Monaaaaa
Állapot: Új, használt, Helyszín: Heves, fizetés: Posta, utalás

jk23

2017. október 19.

Nagyon finom illata van, jól hidratál, hamar beszívódik. Megérte az árát.

jk23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Nagyon finom illata van, jól hidratál, hamar beszívódik. Megérte az árát.

glockbarci

2017. október 14.

Nagyon finom illata van,könnyen beszívódik,sminkalapnak is tökéletes.

glockbarci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Nagyon finom illata van,könnyen beszívódik,sminkalapnak is tökéletes.

malnahal

2017. szeptember 2.

Itteni vélemények alapján vettem meg, eddig egész jól teljesít. Nem volt jó tapasztalatom a niveás krémekkel, de ez beválni látszik. Keveset kell feltenni, mert különben vékony filmréteget képez és jön le, de amúgy puha lesz tőle a bőröm. A homlokomon viszont apró pöttyök jelentek meg, de nem biztos, hogy a krém a ludas, mert más új terméket is használok mostanában. Egyelőre erős 4es. :)

malnahal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

aranyiviki

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 6.

Az ára igazán kedvező, nem egy csodakrém,használtam már ennél jobbat,de hidratálni megfelelően hidratál

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

verus1228

2017. augusztus 1.

az itteni vélemények alapján vettem meg, mivel nagyon régóta próbáltam megtalálni a számomra megfelelő arckrémet. végre sikerült :) nekem nagyon jól beválik, jól hidratál és nem nehezíti el az arcom. már sok tégelyt elhasználtam belőle nálam az éjszakai testvérével együtt ők a befutók :)

verus1228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

patty1007

2017. július 20.

Félve kezdtem el használni, mert általában ha arckrémet használok akkor másnapra már csupa pattanás is az arcom. Nekem nagyon jól helyre tette a bőröm, egy kicsit zsíros érzet marad utána, amit egyszerűen fellehet itatni. Nem lettem tőle pattanásos (más krémektől hajlamos vagyok rá). Egész napos hidratáltságot ad. Inkább téli időszakban ajánlanám, amikor amúgy is kiszárad az ember bőre.

patty1007
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Cukiduda

2017. július 6.

Fájó piros pattanások, (amire egyébként nem hajlamos a bőröm) minden egyes használat után. Sajnos nem nekem való ez a termék. Én a Niveát egyébként sem szeretem, de a 4*-os összértékelés meggyőzött arról, hogy talán jó lehet nekem is ez a krém, sajnos tévedtem.

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Juuice

2017. július 2.

Szépen, egyenletesen hidratál, táplál, az én száraz bőrömnek ennyi kell. Jó az illata, állaga, klassz krém, de nem a csúcsok csúcsa, de ezt nem is állította senki.Az ára is nagyon baráti.

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Fabi95

2017. május 3.

Anyukám használja, Ő nagyon szereti, sose cserélné le. Finom az illata, jól hidratálja a bőrét! Én még nem próbáltam.
Anyukám miatt jár az 5*

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Anyukám miatt jár az 5*

stofareni

2017. április 27.

Smink alá használom. Gyorsan felszívódik, nagyon jól hidratál. Nagyon szeretem :)

stofareni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.