KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó összetételének köszönhetően megőrzi a normál és vegyes bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.A lótuszkivonatot és vitaminokat tartalmazó krém intenzíven hidratálja a bőrt melynek hosszantartó frissességet kölcsönöz.

Ár: 700 , Eladó: Vyvcsyke
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, Kecskemét, Csongrád, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás
Ár: 1.000 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Újpest, fizetés: előre fizetés banki utalással, személyes átvétel Újpest-foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

joana120

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 15.

Nem rossz,de nem hinném hogy újra veszem.

joana120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nem rossz,de nem hinném hogy újra veszem.

BeuciDorcija

2018. augusztus 10.

Illata finom. Bár nekem kicsit zsíros a normál bőrömre.

BeuciDorcija
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Illata finom. Bár nekem kicsit zsíros a normál bőrömre.

Prifer

2018. augusztus 1.

Fél év telt el mire rájöttem a nivea arckrémektől vagyok full pattanásos, pedig az árát és az illatát is szerettem.

Prifer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Aancsaa

2018. július 30.

Nekem sajnos nem vált be, nagyon zsíros krém. Soha nem tapasztaltam még ilyet, de a homlokomon sok apró pattanást okozott, ezért abbahagytam a használatát...

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Andrea1198

2018. július 28.

Nem annyira vagyok vele megelégedve. Száraz területeken nekem egyáltalán nem nyújtott segítséget. Puhának puha lesz tőle a bőröm, de nem érzem a teljes hidratáltság érzést.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Ez viszonylag egy zsírosabb hidratáló. A jellegzetes nivea illat nekem nagyon tetszik. Rendszeresen használtam és talán az első olyan krém amit teljes mennyiségében el is használtam. Igazán megkedveltem. Főként télen volt nagy barátom, de előfordul, hogy nyáron is használom, főleg ha egész nap megy az irodában a légkondi. Ha egy picit húzódik az arcbőröm szinte tutira ezt használom. Mindenképpen újra vevős. A Catrice HD liquid coverage folyékony alapozója alá is felkenem, de csak nagyon vékony rétegben. Így az alapozó is szebben terül el és sokkal élettel telibb az arcom tőle.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

barta.elisabetta

2018. május 30.

Eddig ez az egyetlen hidratáló, ami teljesen bevált, és nem pattanásosodtam tőle, nem fényesedett át, és nem lett az amúgy is elég zsíros bőröm még zsírosabb. Télre talán egy kicsit kevés, olyankor shea vajjal szoktam a hidratálást segíteni éjszakára,de így is megéri az öt csillagot, mert pluszban nagyon olcsó is.

barta.elisabetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

blurryface

2018. április 8.

Nagyon szeretem! Hűsít, felfrissít, a bőröm finom puha lesz tőle, viszonylag jól hidratál, viszont az arcom szárazabb részein nem nyújt 100%-os védelmet. Az illatát enyhén érzem később is, de egyáltalán nem zavaró. Ez már a sokadik tégely és nem okoz pattanásokat (sőt, mintha sokkal kevesebb jönne ki). Fontos megjegyeznem viszont, hogy nem minden nap használom, inkább csak akkor viszem fel az arcomra, amikor úgy érzem, hogy szükségem van egy kis hidratálásra (úgy gondolom a mindennapi használat egy kicsit sok lesz, ha zsíros a bőröd, vagy kombinált).

blurryface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

sophianae

2018. február 25.

Picit zsíros, van h a felesleget le kell töröljem de alapjában véve szeretem. Szeretjük ugyanis a néha (3 évente max 2szer) ekcéma tüneteket tapasztaló páromnak ez segít a bőre helyrehozásában. :)

sophianae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

pszabina

2018. február 22.

Nem. Nagyon nehéz krém kombinált a bőröm és nekem a pirosságtól kezdve szárazságig mindent elért csak hidratáltságot nem.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.