KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó összetételének köszönhetően megőrzi a normál és vegyes bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.A lótuszkivonatot és vitaminokat tartalmazó krém intenzíven hidratálja a bőrt melynek hosszantartó frissességet kölcsönöz.

Koreai és egyéb termékek
Ár: Lásd lenn , Eladó: Monaaaaa
Állapot: Új, használt, Helyszín: Heves, fizetés: Posta, utalás
Ár: 700 , Eladó: Vyvcsyke
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, Kecskemét, Csongrád, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás

barta.elisabetta

2018. május 30.

Eddig ez az egyetlen hidratáló, ami teljesen bevált, és nem pattanásosodtam tőle, nem fényesedett át, és nem lett az amúgy is elég zsíros bőröm még zsírosabb. Télre talán egy kicsit kevés, olyankor shea vajjal szoktam a hidratálást segíteni éjszakára,de így is megéri az öt csillagot, mert pluszban nagyon olcsó is.

barta.elisabetta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

blurryface

2018. április 8.

Nagyon szeretem! Hűsít, felfrissít, a bőröm finom puha lesz tőle, viszonylag jól hidratál, viszont az arcom szárazabb részein nem nyújt 100%-os védelmet. Az illatát enyhén érzem később is, de egyáltalán nem zavaró. Ez már a sokadik tégely és nem okoz pattanásokat (sőt, mintha sokkal kevesebb jönne ki). Fontos megjegyeznem viszont, hogy nem minden nap használom, inkább csak akkor viszem fel az arcomra, amikor úgy érzem, hogy szükségem van egy kis hidratálásra (úgy gondolom a mindennapi használat egy kicsit sok lesz, ha zsíros a bőröd, vagy kombinált).

blurryface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

sophianae

2018. február 25.

Picit zsíros, van h a felesleget le kell töröljem de alapjában véve szeretem. Szeretjük ugyanis a néha (3 évente max 2szer) ekcéma tüneteket tapasztaló páromnak ez segít a bőre helyrehozásában. :)

sophianae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

pszabina

2018. február 22.

Nem. Nagyon nehéz krém kombinált a bőröm és nekem a pirosságtól kezdve szárazságig mindent elért csak hidratáltságot nem.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Dashley

2018. február 19.

Már a sokadik tégelyt használom belőle. Nem egy csodaszer, de a felkenést követően tényleg sokkal hidratáltabb a bőröm. Plusz pont, hogy nem kelt zsíros hatást a bőrömön ráadásul az illatával is meg vagyok elégedve.

Dashley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Tincs

2018. február 16.

Az itteni kommentek miatt választottam, de sajnos nem vagyok tőle elájulva, de azért jó kis krém volt. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

snori

2018. január 16.

Sajnos nekem nem vált be. Kombinált bőrömet kifejezetten fénylővé teszi, zsíros hatású lesz. Az illata isteni, igazi Niveás, amiatt döntöttem mellette.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Az előző nappali arckrémem nem vált be,így mindenképp újat akartam keresni helyette.
Kíváncsiságból vettem meg,hogy nálam vajon beválik-e,és ha igen,akkor hogyan,milyen mértékben..
A napokban vettem meg a Rossmannban és idáig kijelenthetem,hogy meg vagyok vele elégedve.
Kellemes az illata,jó az állaga és könnyen eldolgozható a bőrön,kellően hidratál,könnyű kis krém. Továbbá nagyon kevés is elég belőle (nekem legalábbis) ezáltal sokáig kitart. Viszont,ha kicsivel többet viszek fel belőle,megjelenik egy enyhe zsíros érzet,ezért ügyelni kell a mennyiségre.
De ezt az egyet leszámítva nálam egyenlőre jól muzsikál. Hogyha esetlen van valami változás,updatelek^^

vikica00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

prussycat

2017. december 22.

Nagyon könnyű kis krém. Kevés elég belőle, sokáig kitart. Nagyon jól hidratál de télre kevés. Inkább a melegebb hónapokban használtam, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, hamar beszívódik, így pont jó nyári krémecske. Újravevős.

prussycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

bogaaar

2017. december 21.

Átlagos, semmi extra, mondjuk gyorsan beszívódik, azért kap 3 csillagot, és jó az illata. Nem tudom miért veszik ennyien. Azért mert Nivea? A reklámot kell csakis megfizetni. Vicc... Egyébként nagyon drága, indokolatlanul. Még jó, hogy csak ajándékba kaptam...

bogaaar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.