KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: faooi, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

Zazzye

2018. július 13.

Kellemes az állaga, nem csípi a bőrt, finom az illata, és nagyon kiadós. Sajnos azonban egy idő után szemcsék jelentek meg az én példányomban, illetve húzósabb téli időszakban számomra kevés volt a hatékonysága.

Zazzye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

eszterke

2018. június 28.

Az első tégellyel nagyon meg voltam elégedve, klassz összetevők, szépen hidratálja az ajkakat, finom, mézes, de nem tolakodó illat. A csomagolás miatt persze csak itthoni, mosakodás utáni használatra alkalmas. Sajnos tapasztalatom szerint nem állandó a minősége a krémnek sem, és a csomagolásnak sem. Második tégelyem valamiért szemcsés állagú, ami annyira nem zavar, de jobb volt enélkül. A tégely fedelének belseje pedig ennél a második eresztésnél minden nyitáskor kijár, ami bosszantó és kényelmetlen.

Update: több tégellyel elhasználtam már. Tapasztalatom szerint függővé lehet válni tőle olyan értelemben, hogy ha használod nap mint nap és utána kihagysz pár napot, na akkor garantáltan cserepes lesz az ajkad! Ettől még eltekintenék, mert végül is jól hidratál. Azonban attól nem tudok eltekinteni, hogy többségében gazdagon szemcsés a tégely tartalma, ami zavaró és gusztustalan, apró darabok maradnak a számon felkenés után, amit ha letörlök, a krém nagy része is távozik. Na, de nem mindig szemcsés, van olyan eresztés, ami homogén a tégelyben, csak épp ez lutri, hogy akkor most milyet fogok kapni legközelebb. Egy szó mint száz, én meguntam és csillagokat vonok le.

eszterke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Anheszenamon

2018. június 19.

Imàdom. Egyetlen negatívumként csak a tègelyes mivoltàt tudom felhozni. Nem tartom túl higiénikusnak a belenyúlkálást, ráadásul a hosszú körmeim miatt mèg nehezebb. De maga a termék számomra tökèletes. Jól hidratál télen is, kellemes az illata, nagyon jó krémes, könnyen kenhető az állaga. Télen-nyáron használom éjszakára is, de rúzsozás előtt is szívesen hidratálom ezzel a balzsammal az ajkaimat. Sminkelés előtt felkenem és mire vègzek kellően beszívódik, a felesleget letörlöm és jöhet a rúzs. Biztosan újra fogom vásárolni. A belenyúlást pedig egy kicsi Niod fém spatulával oldom meg, amit a Skinsmartról rendeltem. Eddig a Carmex volt a kedvenc, de ez a kis cucc letaszította a trónról.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

banita4

2018. június 17.

Egyáltalán nem érte meg az árát, sajnos hirtelen felindulásból vettem meg de nem kellett volna. Hidratál de semmi extra, nem túl tartós, többet vártam volna. Az állaga darabos, ha kicsit többet sikerül kiszednem a tégelyből, inkább hasonlít ajakradírra, pici darabok maradnak utána az ajkamon. Az illata nekem túl citrusos de ilyenkor nyáron nem rossz. Esténként és reggelente smink előtt elhasználom ha már megvettem de nem venném újra.

banita4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

vrgdo1991

2018. június 11.

Lehet velem van a baj, de eddig kipróbált Nuxe termékek közül egy sem vált be. Ahogyan ez sem. Kentem nagy bizalommal és kitartással, de semmi. A La Roche - Posay ajakápolója csillag milliókkal jobb. És nem utolsó sorban ez a kézzel belenyúlkálás sem jött be.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Makk Zsuzsó

2018. május 4.

Végülis nem rossz, túrótorta illata van, nem túl zsíros, de ápol, ugyan kicsit szemcsés. Ha felkenem, inkább matt, mint csillogó. Rúzs alá tökéletes.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Fruzsi06

2018. április 26.

Szeretem!!!!
Kellemes az illata, az állaga megfelelő, nem hagy ragacsos érzetet, azonnal egységes felületet kap az ajkam, mikor felviszem! Sokáig marad a hidratált érzés, pedig már mindenféle ajakápolót próbáltam, /sajnos mániákusan imádom az ajakkencéket, még a labello egyeduralmának korszakában szoktam rájuk :) /
Egyetlen negatívum, amit viszont kifejezetten nem szeretek benne, hogy a tégelybe kell nyúlkálni........ Borzalmas...

Fruzsi06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Szeretem!!!!

Kispitypang

2018. április 21.

Hát, hát, hát. Én leszek az ünneprontó (ismét), de szerintem egyáltalán nem ér annyit, amennyi az ára, sőt! Volt már jobb ajakápolóm is. Most egy éve vettem, és még a fele sem fogyott el, ami azért zavar, mert felbontástól számított 6 hónapot mutat a kis felbontott tégely a csomagolásán. De mindegy, ennyi pénzért addig fogom használni, ameddig el nem fogy. Viszont az is igaz, hogy csak éjszakára használom, nappalra nekem sok. Hidratáló hatásában nem érzek semmi különöset. Hidratálni hidratál, de semmi extra. Mostanában párszor sebesre fújta a számat a szél, hát nem hozott látványos javulást. Nekem nem csodaszer, csak egy átlagos kence, drága árcédulával.

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Pumi

2018. április 11.

az egyetlen balzsam ami rendbetette a szamat telen!!!!

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

az egyetlen balzsam ami rendbetette a szamat telen!!!!

KissMicu

2018. április 5.

Nagyon szeretem, újra is fogom venni, negatívuma hogy felénél ki kellett dobnom mert elkezdett csomósodni és apró szemcsék jelentek meg benne ami zavart a felkenésnél, de ettől függetlenül még mindig a legjobb ajakápoló amit eddig probáltam, ha mindig fél tégelynél ki kell dobnom akkor is megéri, fele is nagyon sokáig elég volt.

KissMicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.