KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: faooi, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

mirrmurrka

2018. január 10.

Nagyon klassz kis ajakápoló, a 2. kedvencem :) Nagyon cserepesek az ajkaim, de remekül kordában szokta tartani nap közben. Az illata is nagyon kellemes. Az állaga kicsit fura, picit szemcsés, engem ez mondjuk nem zavar. Szerintem jó befektetés :)

mirrmurrka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

rozsabarbie

2018. január 9.

Egy ideje már megvan, használgattam-használgattam, de mivel mindig leeszegettem az ajkamról, így aztán semmit se használt. No de pár napja olyan durván kiszáradt a szám, hogy estére ezzel kentem be, brutál vastagon, s reggelre nyomtalanul eltűnt a fájdalmas, kirepedezett száj. Pihe-puha lett, azóta is kenem folyamatosan, nehogy újra megszenvedjem. Csoda!! #nemkelltobbcarmex

rozsabarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

jemelja

2018. január 9.

Nekem nagy csalódás. A beauty bloggerek nyomatták annyira 2 éve, hogy hű meg ha és muszáj beszerezni. Mivel nem olcsó, kivártam a nagy alkalmat és karácsonyra kértem. Viszonylag hangsúlyos citromos illata van, ami számomra furcsa, mert nem egy tápláló illat, bár én amúgy is eltekintenék az illatosítástól legszívesebben. Nem könnyű szedni a tégelyből, mert összetapadós állaga van. Használat közben is összetapad a szám.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

hixux

2018. január 6.

3 hete használom ezt a terméket, must have darabnak semmiképp nem mondanám. Lehet velem van a baj, de hiába kenegetem vele a számat folyamatosan, nem akar jól működni. Tegnap este is felkentem lefekvés előtt egy tartalmas adagot, reggel vajon milyen ajkakkal ébredtem? Érzésre mint a száraz falevél.....
Nagyon szomorú vagyok, bízom még az isteni csodában.... Illata nagyon kellemes,így szívesen kenegetem, ha éppen nem atom cserepesek az ajkaim, akkor pedig puha fényessé teszi őket. Lezárásként azt mondanám, hogy szinten tartásra jó, de ha valakinek atom szárazak folyamatosan az ajkai, akkor ne ettől a terméktől várjon megváltást (vagy legalábbis ne legyenek nagyok az elvárások, akkor nem kell csalódni :) ).

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

frufru

2018. január 5.

A limited edition verziója van meg, viszont csak a csomagolás különbözik. A minőség még mindig szuper. Hogy megpróbáljak hasznos lenni azoknak, akik erősen gondolkodnak érdemes-e 3 labello árát költeni erre a kis csudára.
- Kivitelezés: 5/3 mindig is utáltam, ha bele kell nyulkálni az üvegcsébe, higéniai okokból. Viszont mégsem olyan rossz, mint egyéb üvegcsés balzsamok, mert belefér az ember ujja annyira, hogy a balzsam 70%-a ne a köröm alatt kössön ki és onnan kellen kapargatni.
- Állag: 5/5 tökéletes Isteni illat, szuper íz (ami nálam nagyon fontos, mert eszem a rúzsokat, balzsamokat)
- Tartósság: 5/4 nagyon hidegben hamarabb elveszik, viszont 3-4 órát kellemesen ápol
- Hatás: 5/5 Imádom, hogy egy kicsit radírként is funkciónál. Így esténként fel lehet kenni egy masszívabb réteget, leradírozni az ajkakat és reggelre kisebb csoda születik. + azonnal csökkenti a fájdalmat teljes kirepedezés, kiszáradás esetén
- és hát Nuxe... kicsit elfogult vagyok, ha az ember egy következő Labello-n gondlkozik, fektessen be ebbe a kis üvegcsébe ;) főleg ha akciós!

frufru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

juditka70

2018. január 3.

Az egyik leghatásosabb ajakápoló. A kiszáradt ajkat elég hamar rendbe hozza,puhító és tápláló hatású. Imádom!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

HontiAgi

2018. január 3.

Karácsonyi szerzemény, így még nem használom olyan régóta, de eddig nagyon szeretem. Az illata lehet, hogy csak az ünnepek miatt, de narancsos szaloncukorra emlékeztet. A tégelyes kiszerelés miatt csak itthon használom reggel és este, de erre fel voltam készülve, nem élem meg veszteségként. Nagyon jól hidratál sokáig fent is marad. Reggel indulás előtt bekentem a számat és még most délután is érzek rajta egy kis "anti-szél" filmréteget. (egyáltalán nem zavaró, inkább megnyugtató biztonságérzetet ad.)
Gondolom ha nem nyalogatnám/rágnám szanaszét a számat nap közben, akkor már rég helyre pofozta volna.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

jirka

2017. december 20.

Sziasztok! Szeptember eleje óta használom ezt a szájápolót, így beértem a 4 hónap használatba, ami bőven elég - részemről - egy tapasztalat leírásához. A Nuxe eme terméke nemcsak hazai vonalon, de nemzetközi szinten is a Top 10 ajakápló termék listáján szerepel, persze, hogy megvettem. A feltüntetett árnál drágábban, 3000 Ft-ért, az Aréna pláza-beli patikában.
Talán én vagyok az egyedüli lény a földön, aki a tégelyes kiszerelést részesíti előnyben, a csomagolása nálam szinte maximum pontos, masszív üveg, mutatós.
Állag: Engem meglepett az erős citromos illat. A citromhoz társítok egy enyhe szárító hatást, így ez első szippantásra kicsit lehangolt. A textúra könnyen kenhető, a szilikon arány rendben van, szépen vékonyan és egységesen lehet felkenni az ajkakra. Enyhe időben (értsd: novemberig) elegendő volt a napi kétszeri használat, reggel-este, de ahogy hűlt az idő, gyakorlatilag 2 óránként igényelte a szám az újrakenést. Természetesen ebbe belejátszik a fűtési szezon, és a központilag levegőztetett iroda is, na meg az elektro szmog, blalala.
Felkenés után csodásan fénylenek az ajkaim, tényleg lenyügöző, természetesen csillog, kellemes ránézni, viszont beszívódás után, ugyanúgy "összecsoffad" a bőr, mintha semmit sem használtam volna, mintha semmi sem hidratálná.
A héten már kínomban majdnem megvettem a Bobbi Brown ajakápolóját, de nemet mondtam magamnak, mert hogy még a Nuxe is félig van, ne túlozzak már.
Éjszakára már nem használom, oda fel megy a szokásos szérumom, hidratálókrémem és rá vékony rétegben vazelin. Igen vazelin: biztos van tudományos magyarázata, de a Nuxe hatását vazelinnal tudom erősíteni (nálam a vazelin "sebtapasz" funkciót lát el), Vékonyan felkenem a Nuxe-ot, majd rá a vazelint. Így csodaszép hatást lehet elérni vele, az ajkak teltek lesznek, fényesek, és persze ragacsosak, de ez nem zavar. Így kb. 5 órát fent maradnak a rétegek (lemértem), kopás nélkül, hiszen a vazelin erősen viszkózus, víztaszító, evést-ívást kibír.
A 15 ml-s adag félévig biztosan elegendő, de sajnos nekem nem vált be, hidratálás szempontjából semmiképp sem, részemről egy gyenge hármast kap.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 20.

lucaanna

2017. november 29.

Nagyon jó, "carmex versenyző", pár hónap használat után azt mondanám, hogy inkább véd, mint helyrehoz (írták is előttem, hogy ilyen esetekben nincs jobb a körömvirágkenőcsnél és ez így van, vastag a szám, könnyen reped a hidegtől és az egy éjszaka alatt rendbe hozza) mindezek mellett: illat, kiszerelés, matt-hatás, hosszan fent marad, van egy jó és jól működő termékem, egy helyes tégelyben, jó érzés hozzányúlni. Rendszeres használat mellett nincs gond, ha pár nap kimarad akkor van :-) Nem csodaszer, de megérdemli az 5*-ot.

lucaanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

quika

2017. november 27.

Nagyon vonzo darab, jo az allaga, jo az illata, jo a marketingje. Estenkent kenem be a szamat vele, a lelkemnek jo erzes, a szamnak teljesen mindegy. Legalabb artani nem art, igy el tudom hasznalni az egeszet, de gyakorlatilag semmivel nem tud tobbet, mintha kokuszolajjal kenegetnem, csak szazszor dragabb es plusz egy felesleges termek a furdoszobaban. Biztos hogy nem vezem ujra.
+nem allatkiserlet mentes a marka.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

+nem allatkiserlet mentes a marka.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.