KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: faooi, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Pancsi

2017. április 21.

Körülbelül egy hónapja használom. Mondhatni, hogy szinte minden létező ajakápolót kipróbáltam már, közben végigszenvedve a teleket, mert hiába kentem bármit is a számra, állandóan kicserepesedett, fájt, húzódott, végül lehámlott (de nagyon durván). Hiába ittam több folyadékot, próbáltam minden ajánlott házi praktikát, de nekem eddig soha semmi nem vált be igazán, tünetileg ideig-óráig (kb. míg felkentem) kezelték, de az alap probléma megmaradt. A pozitív vélemények miatt gondoltam teszek egy próbát ezzel a termékkel. Milyen jól tettem... Az én esetemben elmondható, hogy abszolút csodaszer. Magic :) A cserepesedés 100%-ig megszűnt, teljesen eltűnt. Szép, ápolt és puha a szám, mindig. Reggel, még otthon indulás előtt, illetve este, lefekvés előtt használom. Szerintem az állaga, és az illata is szuper, de igazából felőlem akár büdös is lehetne, annyira bevált és tökéletes. Végre nem kell szégyellnem magam a kicseresedett szám miatt, és nem nyalogatom (amivel persze anno csak tetéztem a bajt). Csak ajánlani tudom annak, aki hasonló cipőben jár.

Pancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

bélám

2017. április 9.

Szerintem egy körömvirág balzsam is tudja azt, amit ez a termék. Ráadásul töredék áron.
Amúgy jó, persze. Előttem mindent elmondtak róla. De helyettesíthető és nem a "spanyol viasz" kategória. Emiatt persze nem pontozom le.

bélám
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

meekoflit

2017. április 3.

Itthon használjuk éjszakára. Éjjeli szekrényemen tartom. Barátom is nagyon megszerette minden este kéri mikor befekszünk az ágyba☺nagyon hamar rendbeteszi az ajkakat reggelre pihe puha lesz. Nappal a stiftjet használom azt is nagyon szeretem de ez sokkal jobb. Csak mivel tégelyes nem túl higiénikus hurcolászni.

meekoflit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

ZoeAZs

2017. március 30.

Tudom, hogy nem szabadna, de én mindig magamnál hordom... talán higiénikusabb lenne az otthoni használata, de otthonra estére ott a méz, a táskámba pedig pont szükséges, hogy ott legyen a kedvenc Nuxe ajakápolóm :) sajnos a stick változat textúrája (érthető módon) más, a kiszerelése sem olyan nagy szerelem, ezért a tégelyeset tartom mindig magamnál :) Szeretem nagyon ;)

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

wifey

2017. március 27.

A Nuxe szerintem egy szuper márka, de ez a lip balm túltesz mindenen. A FeelUnique adventi kalendáriumában volt benne, végig ezt vártam, hogy odajussak már. Azonnal kipróbáltam, és hát mindene tökéletes. Az illata, az állaga, a kis tégelye. Nem zsíros, hamar beszívódik, és nagyon szépek lesznek tőle az ajkaim. Nagyon bevált.

wifey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

vivuss87

2017. március 17.

Nos, nagy reményekkel vettem meg, de ez valami borzasztó. Nem is értem, mintha nem erről írnátok. Egy viaszos, kemény, vastag cucc, amit ápolónak a legkevésbé sem neveznék. Rendesen elég nehéz eloszlatni, de mindegy is, mert akármennyit kenek fel, ott marad a számon egy plusz rétegként. Gondolom a méhviasz miatt ilyen remek állagú. Nekem nagy csalódás. Gondolom véd a hideg ellen, mert olyan mint egy páncél :D én Túl adtam rajta.

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

barbidu

2017. február 22.

Pár hónapja kezdtem el használni, s örök szerelem lesz úgy érzem. Kellemes az illata, nagyon szuper az állaga is - imádom, hogy matt hatása van, így rúzsok alá is bátran kenem fel, mert nem mozdulnak el miatta. A kiszerelését annyira nem kedvelem, de megbarátkoztam vele, és igazából nekem a hatása a lényeg. Sokszor durván kiszáradnak az ajkaim, de ő mindig megment szinte pillanatok alatt. Csak ajánlani tudom, érdemes kiadni érte ezt a pénzt.
Úgy gondolom, hogy simán veri a Carmexet. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni!

barbidu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Úgy gondolom, hogy simán veri a Carmexet. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni!

szilvia.bano

2017. február 20.

Egyszerűen tökéletes. Fél nap alatt, összesen két használat után teljesen rendbe tette az ajkaimat, borzasztó száraz volt a szám. Tetszik a kiszerelése, isteni illata van, és végre egy ajakápoló, ami hidratál. Száraz bőröm van, tapasztalatból tudom, hogy ilyenkor a bőr nedvességtartalmát kell pótolni, és erre adott esetben tartalmas, de hidratáló jellegű krémek jók, amik nem zsírosak (ami nem jeleti, hogy nem tartalmazhatnak olajakat is). Ugyanúgy nem segítenek a zsíros jellegű ajakápolók, mivel a nedvességtartalmat nem pótolják, ugyanolyan cserepes volt a szám a használatuk után is. Az árát egyáltalán nem sokallom, mert sűrű, kevés kell belőle, sokáig tart. Amióta ezt használom itthon, nap közben nem is hidratálok a rúzsok alá, mert nem kell. Este használom, illetve sminkeléskor a rúzs alá is teszek belőle, persze vékonyabban-rúzsalapnak is nagyon jó. Sajnos elég drága az arckrémje, pedig az is érdekelne.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

barbiii_sz

2017. január 20.

Ez a belenyúlkálós kiszerelés engem csak azért nem zavar, mert úgyis csak itthon használom, szóval nem kell belenyúlkálnom koszos kézzel. Az illata nagyon kellemes citrusos, a balzsam pedig a kéz melegére megpuhul, így könnyedén felvihető az ajkakra. Az összetevőit tekintve is kiemelkedik a többi ajakápoló közül. Nagyon pici is elég belőle, könnyen kenhető és kellemes érzetet hagy az ajkakon, valamint olyan érzés, mintha bevonná egy réteggel, ami nem is tűnik el azonnal, de ez nem ragad és abszolút nem is zavaró. Sokaktól hallottam, hogy azért szeretik, mert matt az ajkakon és kiváló rúzsalap is egyben, de ezt az állítást én nem tudom alátámasztani, mert kinézetre valóban matt, viszont a rúzs csúszkál rajta, nem fogja be rendesen stb, éppen ezért én ajakfestés előtt nem is szoktam használni. Ettől függetlenül nagyon jól, gyorsan és hatékonyan hidratál, én esténként szeretem leginkább használni, mert így reggelre puhák és hidratáltak lesznek az ajkaim. De ha reggelente is használom, főleg a mostani fagyos időkben akkor is szuper, mert védi a hidegben az ajkakat attól, hogy kifújja a szél, vagy kicserepesedjenek. Önmagában a már cserepes ajkakat nem hozza rendbe (véleményem szerint egyébként erre egyetlen ajakápoló sem képes), csak akkor, ha előtte leradíroztuk alaposan, de ez már nagyrészt a radír érdeme lesz, viszont megelőzésben szuper. 6 hónap a szavatossági ideje, de remélem, hogy még utána is használható állapotú lesz, mert biztosan nem fogy el ennyi idő alatt. Az ára túl van a lélektani határomon, de megérte beruháznom rá, mert tényleg jó.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

-Agi-

2017. január 18.

Ez sem tesz csodát az extrém érzékeny, száraz, cserepes, emiatt kb naponta vérző ajkaimmal, mégis nagyon szeretem, mert az eddig próbált kencékhez képest egész jó. Reggel és este, fogmosás után használom, amennyit csak lehet. Kiadós, de sajnos a tégelyes kiszerelés miatt nem a leghigiénikusabb. Rúzs alá is tökéletes!

-Agi-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.