KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: faooi, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
barbiii_sz

2017. január 20.

Ez a belenyúlkálós kiszerelés engem csak azért nem zavar, mert úgyis csak itthon használom, szóval nem kell belenyúlkálnom koszos kézzel. Az illata nagyon kellemes citrusos, a balzsam pedig a kéz melegére megpuhul, így könnyedén felvihető az ajkakra. Az összetevőit tekintve is kiemelkedik a többi ajakápoló közül. Nagyon pici is elég belőle, könnyen kenhető és kellemes érzetet hagy az ajkakon, valamint olyan érzés, mintha bevonná egy réteggel, ami nem is tűnik el azonnal, de ez nem ragad és abszolút nem is zavaró. Sokaktól hallottam, hogy azért szeretik, mert matt az ajkakon és kiváló rúzsalap is egyben, de ezt az állítást én nem tudom alátámasztani, mert kinézetre valóban matt, viszont a rúzs csúszkál rajta, nem fogja be rendesen stb, éppen ezért én ajakfestés előtt nem is szoktam használni. Ettől függetlenül nagyon jól, gyorsan és hatékonyan hidratál, én esténként szeretem leginkább használni, mert így reggelre puhák és hidratáltak lesznek az ajkaim. De ha reggelente is használom, főleg a mostani fagyos időkben akkor is szuper, mert védi a hidegben az ajkakat attól, hogy kifújja a szél, vagy kicserepesedjenek. Önmagában a már cserepes ajkakat nem hozza rendbe (véleményem szerint egyébként erre egyetlen ajakápoló sem képes), csak akkor, ha előtte leradíroztuk alaposan, de ez már nagyrészt a radír érdeme lesz, viszont megelőzésben szuper. 6 hónap a szavatossági ideje, de remélem, hogy még utána is használható állapotú lesz, mert biztosan nem fogy el ennyi idő alatt. Az ára túl van a lélektani határomon, de megérte beruháznom rá, mert tényleg jó.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

-Agi-

2017. január 18.

Ez sem tesz csodát az extrém érzékeny, száraz, cserepes, emiatt kb naponta vérző ajkaimmal, mégis nagyon szeretem, mert az eddig próbált kencékhez képest egész jó. Reggel és este, fogmosás után használom, amennyit csak lehet. Kiadós, de sajnos a tégelyes kiszerelés miatt nem a leghigiénikusabb. Rúzs alá is tökéletes!

-Agi-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 18.

angelcare

2017. január 17.

Kétségtelenül nagyon klassz ajakápoló,szépen rendbe teszi a kiszáradt ajkakat.Csak otthon/éjszakára használom a tégelyes kiszerelés miatt,táskába dobálósnak pedig ott a stiftes verzió.És végre egy olyan ajakápoló ami matt! :)

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

OceanSky555

2017. január 14.

Naponta háromszor használom ezt a terméket, vékony rétegben a reggeli és esti arcápolási rutinom után és vastagabb rétegben, mielőtt munkába indulok! Ez a termék, egyszerűen M-E-G-V-É-D-I az ajkaimat minden szélsőséges időjárási körülménytől!!! Nem tudom, hogy van-e ennél jobb. Szívesen kipróbálok, egy "ígéretesebb", jobb ajakápolót!...........de, hogy a NUXE Réve de Miel ajakbalzsama elég magasra rakta fel a lécet, az egészen biztos!

OceanSky555
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

creammaniac

2017. január 11.

Nagyjából egy évvel ezelőtt vettem, aki ismeri a terméket, szerintem tudja, hogy ez a tégelynyi mennyiség soha az életben nem fog elfogyni. :D Ami azért szomorú, mert felbontás után 6 hónapig használható fel, amit már én is jócskán túlléptem, de mivel nem érzem, hogy megromlott volna, és nem volt olcsó sem, használom továbbra is. Egy dolog, ami furi, hogy szemcsék vannak benne, és ez pl. tök kellemetlen szerintem, de mintha másnál is olvastam volna ezt.

A hatása számomra nem kimagasló, most a téli időszakban minden este bekenem vele a számat és még így is ki van száradva itt-ott. Csak esti rutin részeként tudom elképzelni a tégelyes kiszerelés miatt. Az illata nekem inkább citrusos, mint mézes, abszolút kellemes. Viszont, ahogy írtam, nem egy csodatermék számomra. Nálam nem működött együtt rúzzsal, képtelen vagyok rá normálisan felvinni, nem lesz igazán szép a végeredmény.

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

zsazsa

2017. január 8.

Nagyon vágytam rá, annyi jó véleményt olvastam róla. A legutóbbi Glamour napok alkalmával be is szereztem ezt az ajakápolót. Szépen rendben tartja az ajkakat, ha elhanyagolom használatát, vagy mást használok és cserepesedik a szám, azt is hamar rendbe teszi. Finom illat van, az állaga is rendben van, könnyen kenhető. Tégelyes mivolta miatt, csak reggel és este használom, nem hordom magammal. Drágának tartom, de közben hatalmas adag. Az biztos, hogy felkeltette az érdeklődésem a márka más termékei iránt is. 4*, mert nem tudom, hogy újraveszem-e, ha tényleg annyira jól működik rúzsok alá, még az is lehet.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

zalla

2017. január 8.

Elég felemás a viszonyom ezzel a termékkel. Először is, hatalmas pluszpont, hogy nagyon kellemes, visszafogott -nem mű- illata van, A tégelye jól zárádik. A termék maga sűrű, kiadós, és tényleg matt hatása van, ami rúzsalapnak tökéletes. Tényleg védig az ajkakat a külső hatásokkal szemben. Viszont, én nem érzem a hihetetlen hidratáló hatást. Igen, véd a kiszáradástól, mert egy sűrű krém réteg védi az ajakat a széltől/hidegtől, de nem érzem, hogy hidratáltabbak lennének az ajkaim. Nem rossz, de ha éjszaka ezt használom, nappal pedig egy fényvédős ajakápolót (ami általában nem igazán hidratál), az ajkaim kicsit kiszáradnak. Ehhez képest igen drága, bár tény, hogy kiadós mennyiség (annyira kiadós, hogy lehet rám romlik...).

Update: Meg kell kövessem a terméket, mert ebben a száraz, hideg időben ez az egyetlen termék ami megvédi az ajkaimat attól, hogy kirepedezzenek. Szerencsére nem láttam jelét annak se, hogy megromlott volna.

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Essie

2017. január 3.

Én már talán több is, mint egy éve használom ezt az ajakápolót esténként, még nyáron is, és még mindig van benne... Iszonyat sokáig elég tehát, de szerencsére nem romlott meg, viszont mint lentebb timilla panaszolta, nekem is vannak benne kisebb szemcsék, bár engem ez nem zavar. Az illata ugyanolyan finom, friss mandarinos, mint amikor elkezdtem használni, ezt az illatot nagyon szeretem, és mindennapi használat mellett se tudtam megunni. Hidratáló hatása viszont szerintem nem kiemelkedő, inkább az átlag felső felében helyezkedik el. Határozottan a jobb ajakápolók közé tatozik, de kinek mi válik be, szerintem igazából semmi extra hatása nincs. Nappalra mostanában eos-t használok, és még így is volt, hogy cserepes volt kicsit a szám, bár tény, hogy voltak ennél rosszabb időszakok ebben a tekintetben, most éppen csak kellett egy kicsit radíroznom, amúgy rendben van a szám. Nem tudom, hogy újraveszem-e, de tulajdonképpen szeretem az esti szájkenegetéses rituálét ezzel a termékkel, szóval még az is lehet, hogy újra beruházok rá, mondjuk az őszi kuponnapok alkalmával (mert kb akkorra saccolom, hogy elfogy).

Essie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

szilvia.bano

2017. január 2.

Egyszerűen tökéletes. Fél nap alatt, összesen két használat után teljesen rendbe tette az ajkaimat, borzasztó száraz volt a szám. Tetszik a kiszerelés, isteni illata van, és végre egy ajakápoló, ami hidratál. Száraz bőröm van, tapasztalatból tudom, hogy ilyenkor a bőr nedvességtartalmát kell pótolni, és erre adott esetben tartalmas, de hidratáló jellegű krémek jók, amik nem zsírosak (ami nem jeleti, hogy nem tartalmazhatnak olajakat is). Ugyanúgy nem segítenek a zsíros jellegű ajakápolók, mivel a nedvességtartalmat nem pótolják, ugyanolyn cserepes volt a szám a használatuk után is. Az árát egyáltalán nem sokallom, mert sűrű, kevés kell belőle, így sokáig fog tartani. Amióta ezt használom itthon, nap közben nem is hidratálok a rúzsok alá, mert nem kell. Sajnos elég drága az arckrémje, pedig az is érdekelne.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

estagnus

2016. december 30.

Nagyon könnyen kiszáradnak az ajkaim, ezért mindig használok valami kencét, ezek közül is reggel/este szeretem bebiztosítani magam valami nehezebb, hatékonyabb termékkel. Erre több tégely Carmexet fogyasztottam már el az évek alatt, amivel teljesen meg voltam elégedve, viszont egy ideje természetesebb összetevőjű opció után néztem, így találtam a Nuxe balzsamjára.
A csomagolás nagyon minőségi, jó kézbe venni. Mivel csak otthon használom, nem bánom a tégelyes kivitelezést, de tény, hogy nem egy táskabarát megoldás. Hatását tekintve hozza közelítőleg a Carmex szintjét, viszont az szerintem jobban hidratál, gyorsabban rendbe tudja hozni a kicserepesedett, berepedt ajkakat, illetve kevesebb elég belőle. Röviden a Carmex hatékonyabb, de ez is egy remek termék. Rúzsokkal kompatibilis, jó alapot képez.
Citrusos, mandarinra emlékeztető kellemes illata van.

estagnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Citrusos, mandarinra emlékeztető kellemes illata van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.