KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: faooi, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

estokani

2017. november 16.

2 nap alatt a szívembe lopta magát. Áldom az eszem, amikor úgy döntöttem végső elkeseredésemben, hogy kipróbálom. Két óránkénti helyett NAPI két kenéssel tökéletesen hidratált és puha ajkak. SŐT! Az atomszáraz körömágyamra is kenem napi 2x és csodásan rendben tartja - télen sajnos ha nem kenem újra visszatér a probléma. Kenem, kenem lassan egy hónapja de alig látszik, hogy használtam volna, nagyon kiadós. A tégelyes kiszerelésével sincs bajom... mert reggel-este otthon úgyis tiszta kézzel tudok belenyúlni.
Harmadik tégelyemet vettem meg. Nem tudom elképzelni nélküle az életemet.
Hiába nagyon tud a kicsike egy dolgot ne felejtsetek el lányok, vizet, vizet, vizet inni kell eleget!

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Harmadik tégelyemet vettem meg. Nem tudom elképzelni nélküle az életemet.

Rka

2017. november 16.

Már tavaly kipróbáltam volna, hiszen borzasztó csúnyán ki tud cserepesedni a szám, de mindig drágállottam vagy volt más ajakápolóm. Próbáltam drogériásat, gyógyszertárit, a konkurens Carmex-et, de még a tubusos kis testvérét is, de egyik sem hozta rendbe a számat, mint ez. Biztosan újra fogom venni, ha valaha elfogyna.:D

Rka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. november 12.

Rendben, megadom magam és én is beállok a sorba, mert tényleg elképesztően jó. Mostanában szárazabb volt a szám, egy csúnya szájzugberepedés miatt, az egész brutál cserepes volt, de miután begyógyult a seb azután az ajkaimat is megpróbáltam rendbe hozni. Kicsit csalódott voltam, mert azt vártam, hogy rögtön helyreteszi, de nem. Persze, rég volt a szám ilyen súlyos állapotban ilyen hosszú ideig, de még így is arra számítottam, hogy másnap puha ajkakkal ébredek. Úgy tűnik, hogy nekem nem ugyan az volt a kiindulási állapot mint másoknál, de egy hét elteltével teljesen regenerálta a már hetek óta kisebesedett számat. Azóta folyamatosan jó állapotban van, nekem tetszik a kicsit sűrűbb, nehezebb állaga. A menyiség megdöbbentő, pláne ahhoz képest, hogy 6 hónap a szavatossági ideje.. Én nem számítottam illatra sem, maximum mézesre, ezért kicsit meglepett a narancs, de tényleg jól működik. Idő az kell hozzá, ha viszont megadjuk akkor nem fogunk csalódni.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 12.

Milendoria

2017. november 9.

@mkoles hosszabb ideig próbáltad? én elsőre nagyon elégedetlen voltam vele, pont ugyanezt gondoltam amit te, hogy a carmex ezerszer jobb, aztán csak próbálgattam és tartós használatnál (talán egy hónap is megvolt) elkezdte gyönyörűen rendberakni és napközben is sokkal kevésbé száradt ki. szóval esetleg adj neki még egy esélyt,

Milendoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

mkoles

2017. november 9.

Nagyon nem jött be. egyáltalán nem segített a száraz ajkamat rendbehozni, sőt! Még inkább szárította. Nem tetszett az állaga sem. A Carmex ezerszer jobb, és sokkal olcsóbb is.

mkoles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

2017. november 5.

Nem a legolcsóbb ajakápoló, de újra fogom venni, mert ez használ is. Kellemes, krémes az állaga, illata finom. Mennyiséggel, csomagolással is meg vagyok elégedve. Plusz pont, hogy nem hagy csillogós, olajos felületet a beszívódás után, így még rúzst is tudok használni ezzel az ajakápolóval.

powderwoman
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

And1

2017. november 1.

Kellemes az illata és az állaga is jó, de semmivel nem adott többet mint egy sima ajakbalzsam. Sajnos a hideg időszakban, folyamatos használat mellett is száraz és érzékeny marad a szám. Nem fogom újra vásárolni.

And1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

tdobos

2017. október 26.

Amint bejön a hűvösebb, szelesebb idő, a szám rögtön megérzi és gyorsan kiszárad, ha nem figyelek. Így történt ez idén is. A jó vélemények hatására vettem meg ezt az ajakápoló balzsamot. Ekkor már foltokban cserepes volt a szám. Először bekentem még napközben kétszer is, de a hűha hatás elmaradt. Na gondoltam én leszek a ritka kivétel, akinek nem jön be. Aztán még aznap éjszaka jól bekentem megint lefekvés előtt és láss csodát, reggelre nyoma sem volt a száraz és érzékeny ajkaknak, puha és ápolt volt. Azóta csak reggel és este kenem emlékeztetőül és nem száradt ki újra a szám. Remélem a hidegebb időben is ilyen jól teljesít majd. Tényleg szuper kis kencefice.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Yuyu

Korcsoport: < 18
2017. október 24.

Én nagyon szeretem, nagyon jól hidratál, ami a feladata , de mellette a barátibb összetevők miatt semmilyen csípős, irritáló érzés sincsen, a kirepedezett bőrőn.
Este szoktam hasznáni vastag rétegben, nappalra meg nem viszem magammal higénia okok miatt, ezért ilyenkor a Bee Natural gránátalmás ajakbalzsamát használom, amit szintén nagyon szeretek.
Tehát én teljesen meg vagyok elégedve vele, biztos, hogy újra fogom venni.

Yuyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 24.

Tehát én teljesen meg vagyok elégedve vele, biztos, hogy újra fogom venni.

ZoeAZs

2017. október 21.

Update:
Kb 1 éve használom, évszaktól függetlenül nagy a szerelem :)
Már nem a táskámban, hanem a munkahelyi asztalomon van a bérelt helye, így kicsit higiénikusabb a viszonyunk :)

Tudom, hogy nem szabadna, de én mindig magamnál hordom... talán higiénikusabb lenne az otthoni használata, de otthonra estére ott a méz, a táskámba pedig pont szükséges, hogy ott legyen a kedvenc Nuxe ajakápolóm :) sajnos a stick változat textúrája (érthető módon) más, a kiszerelése sem olyan nagy szerelem, ezért a tégelyeset tartom mindig magamnál :) Szeretem nagyon ;)

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Update:
Kb 1 éve használom, évszaktól függetlenül nagy a szerelem :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.