KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: faooi, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

CeCeDrake

2017. szeptember 2.

Napi 2x használom, este és reggel. Szuperpuha és szép tőle a szám. Napközben nem használom, mert tégelyes, inkább stifteset cipelek magammal, az praktikusabb.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Barbara95

2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem. Egyrészt a finom citrusos illata, másrészt a tartóssága miatt. A többi ajakápolóval minden órában kenegettem a szám, ezzel viszont napi 3-szor is elég bekennem. A számon picit ragacsos érzés, de látszatra szép puha, picit fényes lesz tőle a szám.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Jellybean

2017. augusztus 28.

Na ez nekem egy csoda cucc. Mindig szárazak voltak az ajkaim, hiába az a rengeteg ajakápoló, amiket eddig használtam. Télen rettenetes volt a helyzet, felejtettem el mindenféle rúzst. Aztán jött ő, a cuki kis tégelyével és a sűrű, gazdag állagával és éjszakánként szuperül helyrehozza a szám. Sőt, használom az orrom alá is, ha sokat zsepizek és akkor is ha a szám körül kiszárad a bőr(hajlamos vagyok rá), ezeket is pikk-pakk helyrehozza. Egyszerűen imádom!

Jellybean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

kdorci

2017. július 26.

Lehet, hogy az én ajkaimmal van a baj, de a bio dolgokat nem nagyon fogadja be. Nagyon jó a textúrája ennek a terméknek, naaagyon jó ára is van :D (brutál drága szerintem) Tényleg rettentő kevés kell belőle, én általában lefekvéskor kenem be vele a számat, egész jól rendbe tette a cserepes ajkaimat még a tél vége felé. Azonban szerintem nem csodaszer. Mikor felébredek ugyan úgy száraznak érzem az ajkaimat, megint át kell vele mennem rajtuk. Nem tudom...se veled se nélküled a kapcsolatunk. Az, hogy 6 hónapig jó csak...kikérem magamnak :D Télen remélem jobban kitudom majd használni. :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Timi01

2017. július 22.

De jó lenne valami nagyon okosat írni de csak az jut az eszembe, hogy rohanjatok és vegyétek meg. Nagyon kevés kell belőle, jó az illata, nagyon-nagyon jól hidratál és bársonyos lesz tőle még a legkomiszabban kiszáradt ajak is. Na jó, az mondjuk a 2. használatnál. Rohanjatok és vegyétek meg.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

skyflygirl

2017. június 28.

En alapvetoen szeretem a Nuxe termekeit es a stiftes apolo is bevalt, viszont ez egy csoda!!! Azert barmilyen ajakapolom is volt eleg sokat kenegettem nap kozben is. Ezt reggel es este szoktam es ennyiben ki is merul a kenegetes. Finom az illata, termeszetesek az osszetevok es szuperul hidratal. Kivancsi vagyok milyen lesz telen. Egyebkent igy a tegelyes kiszereles sem zavar, hogy csak otthon hasznalom igy mindig tiszta kezzel nyulok bele.

skyflygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

LedaKoszegi

2017. június 12.

Számomra ez a tökéletes ajakápoló, szuperül hidratál, jó az illata és az állaga, igényes a csomagolása. Nagyon sokat használom (inkább esténként, lefekvés előtt), de még alig fogyott belőle, szóval szerintem igazán megéri az árát.

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

SMH

2017. május 24.

Sokáig halogattam a megvételét az ára miatt, de utólag úgy gondolom, minden pénzt megért és már előbb meg kellett volna vennem. És igazából ha arányaiban kiszámolom, nem is drága, mert ebből a kiszerelésből kijön több mint 3 Carmex.
Én estére használom, nagyon jól hidratál és puhán tartja az ajkakat. Reggelre kisimulnak a kis ráncocskák és szépen mutat a matt rúzs a számon.
Ha valaha az életben elfogy, biztosan újra fogom venni. Ja és az illata valami szuper mézes-citrusos. Szerelem =)

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

estokani

2017. május 15.

2 nap alatt a szívembe lopta magát. Áldom az eszem, amikor úgy döntöttem végső elkeseredésemben, hogy kipróbálom. Két óránkénti helyett NAPI két kenéssel tökéletesen hidratált és puha ajkak. SŐT! Az atomszáraz körömágyamra is kenem napi 2x és csodásan rendben tartja - télen sajnos ha nem kenem újra visszatér a probléma. Kenem, kenem lassan egy hónapja de alig látszik, hogy használtam volna, nagyon kiadós. A tégelyes kiszerelésével sincs bajom... mert reggel-este otthon úgyis tiszta kézzel tudok belenyúlni.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

szfrances19

2017. május 7.

December óta van meg, és alig fogyott belőle, pedig rendszeresen használom. Az illata isteni, a hatása is szuper, rövid idő alatt rendbeteszi a kicserepesedett számat. Nem olcsó, de sokáig kitart, így mindenképp megéri. Ha egyszer elfogy, újraveszem :)

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.