KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: faooi, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
LedaKoszegi

2017. június 12.

Számomra ez a tökéletes ajakápoló, szuperül hidratál, jó az illata és az állaga, igényes a csomagolása. Nagyon sokat használom (inkább esténként, lefekvés előtt), de még alig fogyott belőle, szóval szerintem igazán megéri az árát.

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

SMH

2017. május 24.

Sokáig halogattam a megvételét az ára miatt, de utólag úgy gondolom, minden pénzt megért és már előbb meg kellett volna vennem. És igazából ha arányaiban kiszámolom, nem is drága, mert ebből a kiszerelésből kijön több mint 3 Carmex.
Én estére használom, nagyon jól hidratál és puhán tartja az ajkakat. Reggelre kisimulnak a kis ráncocskák és szépen mutat a matt rúzs a számon.
Ha valaha az életben elfogy, biztosan újra fogom venni. Ja és az illata valami szuper mézes-citrusos. Szerelem =)

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

estokani

2017. május 15.

2 nap alatt a szívembe lopta magát. Áldom az eszem, amikor úgy döntöttem végső elkeseredésemben, hogy kipróbálom. Két óránkénti helyett NAPI két kenéssel tökéletesen hidratált és puha ajkak. SŐT! Az atomszáraz körömágyamra is kenem napi 2x és csodásan rendben tartja - télen sajnos ha nem kenem újra visszatér a probléma. Kenem, kenem lassan egy hónapja de alig látszik, hogy használtam volna, nagyon kiadós. A tégelyes kiszerelésével sincs bajom... mert reggel-este otthon úgyis tiszta kézzel tudok belenyúlni.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

szfrances19

2017. május 7.

December óta van meg, és alig fogyott belőle, pedig rendszeresen használom. Az illata isteni, a hatása is szuper, rövid idő alatt rendbeteszi a kicserepesedett számat. Nem olcsó, de sokáig kitart, így mindenképp megéri. Ha egyszer elfogy, újraveszem :)

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

claudia.nyilas

2017. május 3.

Az az igazság, hogy eddig rengeteg ajakápolót elfogyasztottam/kipróbáltam már. Ez az ajakápolók luxusterméke egyelőre számomra. A termék szuper, illat szuper, hidratálása mennyei. Egy dolog nem annyira tetszik, hogy bele kell nyúlkáni, nem stiftes, de ettől függetlenül nekem tökéletes.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Pancsi

2017. április 21.

Körülbelül egy hónapja használom. Mondhatni, hogy szinte minden létező ajakápolót kipróbáltam már, közben végigszenvedve a teleket, mert hiába kentem bármit is a számra, állandóan kicserepesedett, fájt, húzódott, végül lehámlott (de nagyon durván). Hiába ittam több folyadékot, próbáltam minden ajánlott házi praktikát, de nekem eddig soha semmi nem vált be igazán, tünetileg ideig-óráig (kb. míg felkentem) kezelték, de az alap probléma megmaradt. A pozitív vélemények miatt gondoltam teszek egy próbát ezzel a termékkel. Milyen jól tettem... Az én esetemben elmondható, hogy abszolút csodaszer. Magic :) A cserepesedés 100%-ig megszűnt, teljesen eltűnt. Szép, ápolt és puha a szám, mindig. Reggel, még otthon indulás előtt, illetve este, lefekvés előtt használom. Szerintem az állaga, és az illata is szuper, de igazából felőlem akár büdös is lehetne, annyira bevált és tökéletes. Végre nem kell szégyellnem magam a kicseresedett szám miatt, és nem nyalogatom (amivel persze anno csak tetéztem a bajt). Csak ajánlani tudom annak, aki hasonló cipőben jár.

Pancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

bélám

2017. április 9.

Szerintem egy körömvirág balzsam is tudja azt, amit ez a termék. Ráadásul töredék áron.
Amúgy jó, persze. Előttem mindent elmondtak róla. De helyettesíthető és nem a "spanyol viasz" kategória. Emiatt persze nem pontozom le.

bélám
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

meekoflit

2017. április 3.

Itthon használjuk éjszakára. Éjjeli szekrényemen tartom. Barátom is nagyon megszerette minden este kéri mikor befekszünk az ágyba☺nagyon hamar rendbeteszi az ajkakat reggelre pihe puha lesz. Nappal a stiftjet használom azt is nagyon szeretem de ez sokkal jobb. Csak mivel tégelyes nem túl higiénikus hurcolászni.

meekoflit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

ZoeAZs

2017. március 30.

Tudom, hogy nem szabadna, de én mindig magamnál hordom... talán higiénikusabb lenne az otthoni használata, de otthonra estére ott a méz, a táskámba pedig pont szükséges, hogy ott legyen a kedvenc Nuxe ajakápolóm :) sajnos a stick változat textúrája (érthető módon) más, a kiszerelése sem olyan nagy szerelem, ezért a tégelyeset tartom mindig magamnál :) Szeretem nagyon ;)

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

wifey

2017. március 27.

A Nuxe szerintem egy szuper márka, de ez a lip balm túltesz mindenen. A FeelUnique adventi kalendáriumában volt benne, végig ezt vártam, hogy odajussak már. Azonnal kipróbáltam, és hát mindene tökéletes. Az illata, az állaga, a kis tégelye. Nem zsíros, hamar beszívódik, és nagyon szépek lesznek tőle az ajkaim. Nagyon bevált.

wifey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.