KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. április 19.

Ár: 1000 , Eladó: dorikah1992
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 , Eladó: nocciola
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés készpénzben átvételkor

MAnna22

Korcsoport: < 18
2017. október 21.

Nekem nagyon jól bevált ez a púder. Szépen mattítja az arcomat. Ha elfogy biztos, hogy újra veszem.

MAnna22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 21.

cságnes

2017. október 18.

Nem vagyok tapasztalt púderek terén, valamiért nem szeretem őket használni, de most vettem egy új alapozót, a Bourjois Healthy Mix-et és brutálisan kifényesedik tőle az orrom. Gondoltam, kipróbálom esküdt ellenségemet, a púdert. Erről egész jó vélemények voltak és mivel nem volt sok időm válogatni, ezt megvettem Glamour napokon gyorsan. Szerintem egész jó, nem szárít, és nem emeli ki a száraz részeket sem, jól mattít, a hatása kb. 4-5 óráig tart nekem.

cságnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Lull

2017. október 17.

Nekem egyáltalán nem vált be, mattít egy darabig (pár órát) utánna borzalmasan átfényesedik..:(

Lull
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

domcsismiracle

2017. október 15.

Nekem nem fényesedik az arcom, de szeretem a mattító hatását. Nem tűnik úgy, mintha koszos lenne tőle a bőröm, nem nehezíti el, soha nem volt még miatta pattanásom. Nem tudom igazából, ez az első igazi ilyen púderem, meglátjuk... Egyelőre 4 csillag.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Nonex000

2017. október 12.

Most vettem újra ezt a szuper púdert.
Nekem nagyon bevált, a szín is tökéletesen passzol hozzám (03-as peach glow). Egész nap tartós, mattít és kellő fedést biztosít.
Én csak ajánlani tudom ;) 10/10

Nonex000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Most vettem újra ezt a szuper púdert.
Én csak ajánlani tudom ;) 10/10

Destinyh

2017. október 12.

Szintén glamour napokon vettem, így féláron azt mondom, hogy megérte, viszont teljes áron nem biztos, hogy megvettem volna, hiszen akkor inkább egy drágább, de összetevőkben szebb púdert választok. Ennek ellenére a hatása nem rossz, a színt is eltaláltam a 03-as peach glow árnyalat van meg. Sokkal tovább matt az arcom, mint más púderekkel, tetszik, hogy nem annyira poros a hatása. Viszont az összetevői szörnyűek.:/

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 12.

kovitami

2017. október 11.

Ezzel a púderrel egyszer utálom, egyszer imádom a kapcsolatun volt. Valóban mattít ami egész sokáig kitart, ha nem nyúlok az arcomhoz, de amint hozzáérek vagy orrot fújok lejön az egész. Viszont nekem pattanásokat okoz plusz kiemeli a száraz részeket és a pórusaimat. 4x vettem újra kb. de többet nem fogom.

kovitami
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Evettke35

2017. október 9.

Az egyik legjobb púder, amit zsírosodó bőrre eddig használtam. Valóban matt hatást biztosít órákon át, függetlenül attól, hogy bb-krémet vagy alapozót használok-e, illetve azok közül milyet. 5-6 óra használat után szükséges egy kis púderezés, de akkor is inkább a minimális fényesség eltüntetésére.

Evettke35
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

vadvirag919

2017. október 3.

Évekig használtam, aztán egyszer nem volt a szokásos árnyalatban így kénytelen voltam mást venni... Na akkor jöttem rá h vannak rendesen működő púderek is, amiktől nem lesz fényes és pattanásos az arcom.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

pilleukor

2017. október 1.

Meg vagyok vele elégedve, bár nap végére átfényesedik tőle az arcom.

pilleukor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Meg vagyok vele elégedve, bár nap végére átfényesedik tőle az arcom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.