KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2013. február 27.

Ár: 1000 , Eladó: dorikah1992
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 , Eladó: nocciola
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés készpénzben átvételkor
erynis

2017. január 20.

Jó kis púder, tartós, egész jól fed, viszont óvatosan kell bánni vele, mert túl lehet lőni, amit én is fix +-szal oldok meg. A csúnyácska összetevők ellenére nekem soha nem okozott problémát, pedig napi szinten használom, viszont jól tartósítja az alapozót, szépen ül rajta a pirosító, bronzosító is. Amit viszont nehezen bocsájtok meg, hogy marha könnyen eltört a teteje, pedig nem kifejezetten nyúztam.

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Rizsa

2017. január 19.

Az egyik kedvenc púderem, ha teljesen matt végeredményt szeretnék. Sminkfixálásra használom, egész nap matt lesz tőle az arcom, a sminkem is tartósabb lesz tőle. Némelyik alapozómmal túl púderes lesz a végeredmény, de egy kis Fix+ ezen segít. Nem tömíti el a pórusaimat, nem irritálta a bőröm. Ár-érték arányban abszolút nyerő, viszont az összetevői nem szépek.

Rizsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

KuSza

2017. január 16.

Nem nekem találták ki ezt a púdert. Sajnos minimálisan sem mattít, ellenben elképesztően maszk hatása tud lenni, ha egy kicsit is többet viszünk fel belőle. Az alapozót sem fixálja megfelelően. Púderhez képest a fedése egész jó. Nem túl sok, de nem rossz és a színe is telitalálat számomra, ezért kap három csillagot.

KuSza
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Dodder

2017. január 15.

Kicsit csalódott vagyok. Nagyon sok jó kritikát olvastam róla, de rajtam valahogyan nem működik a varázslata. Olyan, mintha egy maszk lenne az arcomon. Még egy kicsit tesztelgetem, de őszintén szólva, én inkább babapúderrel szeretem mattítani az arcomat.

Dodder
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

katdly

2017. január 15.

Teljesen jó termék, ár-érték arányban a legjobb! Az egyetlen problémám bele, hogy a száraz részeket nagyon kiemeli az arcomon.

katdly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Dorritrina

2017. január 11.

Matt alapozóval vettem együtt vettem 1500ftért a Tescóban és annyira jo a púder hogy leváltottam az eddig beváltat. Szerintem teljesen megéri az árát (eredetit is). Jól fed, tökéletesen mattít és nem adja azt a tipikus púderes bőr hatást. Tökéletes finish, mindnekinek ajánlom. :)

Dorritrina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

dori1204

2017. január 11.

Jó kis púder, szépen mattít és a bőrbe is belesimul, nincsen az a "púderes" látszata.

dori1204
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

zsofi3

2017. január 8.

En mar harmadik eve hasznalom ezt a termeket es ez az egyik kedvenc puderem. Szepen mattit nem okoz pattanasokat.

zsofi3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

sziromniki

2017. január 5.

Az eddigi púdereim közül ez a legjobb. Nagyon tartós és szép matt maradok tőle viszonylag sokáig, csak vigyázni kell vele, mert ha sokat viszek fel, akkor nagyon maszk hatást kapok vissza, de ezen kívül szerintem teljesen megérte az árát és valószínű újra fogom venni.

sziromniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

diafazekas

2017. január 5.

Szerintem alapdarab, tökéletesen és tartósan mattít.

diafazekas

Szerintem alapdarab, tökéletesen és tartósan mattít.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.