KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. április 19.

Ár: 1000 , Eladó: dorikah1992
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 , Eladó: nocciola
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés készpénzben átvételkor
Krémmánia Kedvencek a -től
022Flower

2017. június 27.

Kedvenc.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

Kedvenc.

feherke

Korcsoport: < 18
2017. június 22.

Legeslegjobb púder ever! Nagyon szépen lemattítja a bőröm, babapopsi hatást kelt, színben is passzol, nem ül meg az arcomon, vagyis nem kelti azt a "két kiló púder van rajtam" hatást. Egyszerűen imádom, biztosan újravevős! Jár neki az 5*.

feherke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 22.

mrs.imperator

2017. június 20.

A vilagos szin pont jo az arcomra bar nekem sokszor ujra kell puderezzek nem a termek hibaja. Kuponnal vettem a csomagolasa sokkal tartosabb mint a maybelline mattos puderenek.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

nnagy822

2017. június 19.

Az ára nagyon jó, és sokat segít,le mattítani az arcom. Újra vevős.

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Az ára nagyon jó, és sokat segít,le mattítani az arcom. Újra vevős.

gnesh

2017. június 18.

Nekem egyaltalan nem valt be. Az illata nagyon jo. De semmit nem hasznalt. Akarmivel alarmennyit is vittem fel. Az erzetet se szerettem.

gnesh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Hajnusbajnus

2017. június 15.

Nagyon szeretem. Nem ül be a ráncokba és mattit. Bár nekem naponta többször kell használnom, mivel hamar zsírosodik a bőröm.
Az ára is kedvező.

Hajnusbajnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Az ára is kedvező.

springee

2017. június 13.

Számomra mindent nyújt, amire egy púdertől szükségem van. A legvilágosabb árnyalattól sem lesz narancsos a színem, szép, természetes fedést biztosít és tartós is

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

clover12

2017. június 12.

Első púder, amit kipróbáltam és igazából tetszik, de nem egy akkora kedvenc, hogy ne akarjak mást is kipróbálni. Szépen mattít, de a nap végéig azért sajnos nem tart.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

nikolett

2017. június 12.

Volt ilyenem, de nem szerettem, mert pattanásokat okozott. Túladtam rajta elég hamar...

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

viviennealiz

2017. június 12.

Elhasználtam, de nem igazán szerettem. Hamar átfénylett a T-vonalban, keresem az igazit. A csomagolását se szerettem, a teteje széle letört, aztán végül a púder is összetört. Igaz sokat cipeltem, de külön neszesszerben volt.

viviennealiz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.