KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1799-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. április 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1799

Ár: 1799, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: dorikah1992
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 , Eladó: nocciola
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés készpénzben átvételkor

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

langviktoria

2017. december 15.

Sokáig keresgéltem jó púdert, az Essence sima transparent matt púderét szerettem még nagyon, de azt hiszem, ez az új kedvencem. Transparent árnyalatban van meg ez is, nagyon jó matt, sok órán át, egyáltalán nem fényesedik át. Nekem nagyon tetszik az illata is, nem szabad sokat felvinni belőle, nehogy természetellenes hatást keltsen, de egyébként szerintem az egyik legjobb drogériás púder, megérdemli az 5*-t!

langviktoria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

hunina97

2017. december 12.

Az utóbbi időben egyre többet hallok róla youtubeos videókban, ez is vezetett ahoz hogy 2 hónappal ezelött megvegyem, meg persze az itt írt vélemények. Voltak pozitív és negatív vélemények is, de úgy gondoltam kipróbálom én is. Nem bántam meg, nagyon szeretem, jól fixálja a sminkemet.

hunina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

CsokiShake

2017. december 11.

Körülbelül 1 hónapja szereztem be nagy kedvezménnyel, életem első púdere. T vonalban nagyon zsírosodik az arcbőröm, így úgy éreztem muszáj valami megoldást találnom. Az oldalon ez a púder kapta a legtöbb véleményt, nem is túl negatív irányba így gondoltam kipróbálom, miért ne? :) Kezdőként már ledöbbentem, hogy egész nap képes mattítani a bőrömet és közben semmilyen mű hatást nem kelt. Számomra megéri az 5 csillagot mert elértem vele amit szerettem volna! :)

CsokiShake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

erika0625

2017. december 10.

Egyszerűen imádom. Előtte essence púdert használtam és azt gondoltam az is milyen jó, de ez tökéletes. Teljes mértékben megvagyok elégedve a termékkel, egész lassan is fogy és azt kapom,amit ígér.

erika0625
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

emeseee6

2017. december 10.

Hasznaltam regebben,hat semmi kiemelkedo. Nem fixal tul jol,kopik hamar,eleg rossz minoseg,es a doboz is gagyi . Vegulis ebben az arban okes,de sokkal jobbal is talalkoztam,kicsit olcsobban.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

peachyglow

2017. december 10.

Nem tudok vele mit kezdeni, ez az első púderem. Fixál, picit mattít és fennmarad sokáig, de nekem annyira természetellenes, pedig aztán tényleg nem használok sokat belőle. Nem biztos, hogy ez konkrétan az ő hibája, nem is akarom lehúzni, de önmagában ha púder van az arcomon az zavar. Érzem, hogy ott van, olyan mintha lisztes lenne a bőröm, viszont képeken nagyon szépen mutat. Elhasználom, szerintem évekig elég lesz, de nem csinált belőlem púdermániást és nem is lett musthave.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Lovemyhair

2017. december 7.

A sok jó vélemény láttán gondoltam megveszem. Szerencsére pont le volt árazva, mert a rendes árát nem éri meg. Szépen mattít, de hamar lepereg. Ha a ruhám hozza ér az arcomhoz, akkor azt is megfogja. Ha egy kicsitt is hozzá érek, vagy megsúrolom az arcomat, akkor azonnal lekopik. Használtam már sokkal jobbat, ami még olcsóbb is.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

vikica95

2017. december 3.

Kedvenc púderem a smink fixálásához.Már másodjára vettem újra mert a másodikkal történt egy kis baleset,de újravevős lesz ha újra elfogy :)

vikica95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

susanna

2017. december 2.

Soha nem hiányozhat a sminkkollekciómból. Kedvencem, nem is használok más púdert a sminkem fixálásához. 001-es Transparent színben veszem újra minden alkalommal, mikor elfogy.

susanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Biussss

2017. december 2.

Hatalmas nagy a szerelem. Eddigi legjobb púderem ami tökéletesen fedd, matt és még a színt is eltaláltam. Bár szeretek kísérletezni, de biztosan újraveszem :)

Biussss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.