KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1799-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. április 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1799

Ár: 1799, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dorinakemeny

2018. szeptember 25.

Glamur napos szerzemény, a 004-es Sandstorm árnyalatát vettem meg és szerencsére illik az arcbőrömhöz :) Meg vagyok vele elégedve, bár nem olyan tartós, bb krém fölé használom egy kis extra fedés érdekében. A csomagolása hihetetlen gagyi, nem értem ezt a le vehető tetőt miért nem tettek rá egy felnyithatósat >.< :( Egy tömöttebb ecsettel szoktam felvinni.

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

anda1213

2018. szeptember 22.

Nem rossz púder, de nem is vagy úgy elájulva tőle. De csinálja a dolgát.

anda1213
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Nem rossz púder, de nem is vagy úgy elájulva tőle. De csinálja a dolgát.

Vala111

2018. szeptember 15.

Csomagolása valóban nem a legjobb. Táskba hordani nem szerencsés, mert ha leesik a fedele (nem felnyitható), könnyen törik . Az ára viszont jó, a púder is pont jó volt arra amire szántam. Már használtam egy ideje, mikor kíváncsiságból összehasonlítottam egy másik púderrel és észrevettem, hogy a másikkal ellentétben ez kihangsújozza a szemkörnyéki apró ráncaimat. Pont ezért inkább fiataloknak ajánlom.

Vala111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Stabil pont az életemben, néha kipróbálok más márkájú púdert, de valahogy mindig visszatérünk egymáshoz. Még a legmelegebb nyári napon is tartósan teszi a dolgát a szörnyen fénylő bőrömmel. Az ára nagyon kedvező, emellett belőle találtam meg a bőrömhöz legjobban passzoló árnyalatot.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Kajla

2018. szeptember 1.

Sokszor újravettem, mert nem találtam jobbat, de még keresem az igazit.
Ez mindig hozza azt, amit tudok, olykor olykor, mikor nincs kedvem kísérletezgetni megveszem.
Szerintem alapozó nélkül nem sokat fed, ha tágabbak a pórusok, akkor könnyen “beleül”.
Viszont nincsen lisztes/púderes kinézete az arcon, ami abszolút pozitív. Nem tudtam eldönteni, hogy 3-as, vagy 4-es legyen, de összességében, árérték arányban nem rossz.

Update: mostanság alapozó nélkül, primerrel használom, valahogy kevésbé maszkos így a hatás, szóval meghagyom neki a négyest

Kajla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Sokszor újravettem, mert nem találtam jobbat, de még keresem az igazit.

evasimonyi

2018. augusztus 26.

Nagyon jol mattit, es sokaig birja egy tegely. Ket ev alatt vegeztem az elsovel, glamour napokon mar meg is vettem a következőt. Csak azert nem max csillag, mert nyaron delutanra mar teljesen atfenylik a borom, szóval nem annyira long lasting ahogy igeri, de azert meg mindig ez a legjobb puderem eddig.

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

nbetti

2018. augusztus 16.

Szuper termék, már többször újravettem. Lassan fogy, jól illeszkedik a BB krémemhez, nincs utána poros hatás. Nekem kb fél nap után fényesedett át. Ár - érték arányban is nagyon jó.

nbetti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

viola99

2018. augusztus 13.

Tökéletes púder, finom, jól eloszlik. A legfehérebb árnyalat a nagyon fehér bőrömhöz tökéletesen illeszkedik. Nagyon tudom ajánlani, száraz bőröm miatt nincs tapasztalatom az átfényesedés terén.

viola99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

adi99

2018. augusztus 10.

Elég régóta használom, egyáltalán nem drága és lassan fogy. Szépen tart, széppé teszi a bőröm. Mint minden púder után 4-5 óra után ráfér az igazítás egyébként egy teljesen korrekt termékről beszélünk.

adi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Girlhasnoname00

2018. augusztus 9.

Nagyon sokáig kitart,már féléve használom legalább.Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg,ami tökéletes a bőrömhöz.Persze nem mattít egész nap,de ígyis szuper termék.Már többször újravettem.

Girlhasnoname00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.