KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2013. február 27.

Ár: 1000 , Eladó: dorikah1992
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 , Eladó: nocciola
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés készpénzben átvételkor
viraglights

2017. március 29.

Én nagyon szeretem, sokáig fennmarad a bőrömön és teszi a dolgát. Az egyetlen, ami borzasztó, az a csomagolása. Nagyon nem praktikus, hamar összetörik.

viraglights
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

KKata1993

2017. március 26.

drogériás púder, ami teszi a dolgát. illata kellemes, visszafogott. Kombinált bőrömön jól helytáll. Kora délután általában kell egy touch-up, de ezt sosem úsztam meg. Az árnyalatok rendben vannak, akad rózsásabb és sárgásabb is.

KKata1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

viktoriass

2017. március 26.

Nagyon sok púdert használtam már, de ez a kedvenc. Nagyon kellemes illata van, eleinte mindig azon gondolkoztam, hogy hmm vajon kinek lehet ilyen finom illata, mire rájöttem, hogy nekem. Nagyon jól mattít, bár az én zsíros bőrömre nem találtak ki olyan púdert, ami alatt ne fénylene át a fejem, de ezzel bírja a legtovább. Biztos, hogy újra fogom venni :)

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Yami

2017. március 24.

Nem rossz, főleg ennyi pénzért, de gyakran kell korrigálni napközben, nekem pár óra múlva fénylik az arcom. A csomagolása viszont nem túl táska-barát.

Yami
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Hencs

2017. március 23.

Nem rossz púder, viszont a fedele összetört már kb. a 3. használat után. Pár órára matt lesz tőle az arcom.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Mariettaa

2017. március 17.

Eleinte azt gondoltam ez a tökéletes púder. Nagyon szépen mattított, de rá kellett jönnöm, hogy túlságosan is matzit és maszk szerű hatást kelt. Ezzel a nap végére a homlokomon összegyűlt az alapozó bármilyet használtam és biztosra tudom, hogy ez volt az oka mert amint más púdert próbáltam megszűnt ez a problémám. Azt sem értem mit keres egy mattító púderben kb 3 kilo csillám. Nem tudom hogy szerethettem ezt a púdert, jó annak akinek ez bevált. Számomra már kuka kategória.

Mariettaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

CsehGigi

Korcsoport: < 18
2017. március 17.

Egy mattító púderben mért van csillám? Nem mattít eléggé, nagyon sokat kell felvinni. A bőrön kellemes érzés. Nem tartós, 2-3 óra alatt átfényesedik a bőröm. Használgatom aztán Glamour-napokon újraveszem a kedvenc essence púderem:(

CsehGigi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 17.

egetoerika

2017. március 17.

Mini alapozóval összecsomagolva vettem 800 forintért. Az alapozó kukában végezte a kézfej teszt után rögtön. Kritikán aluli volt. Reméltem a púder sorsa más lesz. Az lett. Használom, szeretem. Leheletnyivel fixálom a fátyol vékony alapozót. Szemem alatti korrektorra nekem nem vált be, sajnos olajozás után is nagyon szárít. De amennyiért vettem, annyit bőven megért. Nem hiszem hogy ezt fogom keresni ha ez elfogy (ha valaha is elfogy!), de semmi bajom vele. Összességében jónak tartom. Meg kell tanulni bánni vele. Mint mindennel

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Bibi

2017. március 16.

Nem tudom, miért kell elrontani minden jó termeket. Telerakták csillámporral. Haláli.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

cooleva

2017. március 13.

Drogériás viszonylatban az egyik legjobb púder. Jól mattít, jól fixál, csak sajnos nem tartós annyira :( Én is összetörtem, a csomagolása elég "primitív", de azért szeretem, sokadjára veszem újra.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.