KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2013. február 27.

Ár: 1000 , Eladó: dorikah1992
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 , Eladó: nocciola
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés készpénzben átvételkor
Krémmánia Kedvencek a -től
alliumangulosum

2017. február 17.

Nagyon jó arra, hogy ne világítsak a zsírtól. Én naponta többször is finoman áttörlöm vele az arcomat egy vattakorong segítségével. Az orrom mellett és a szemöldökömben néha kicsit megül, ha bénázok, de ezt nagyon könnyű leszedni zsepivel és szemöldökkefével. Viszonylag sokáig matt hatást nyújt. Nekem amióta ezt használom, a pattanásom és a mitesszerem is sokkal kevesebb. Jó az illata is. Színben télre a transparentet, nyárra a sandstormot használom. Ezt veszem már sok éve.

alliumangulosum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

im

2017. február 17.

Megvettem az áttetszőt, korrektor fixálásához. Tetszik, hogy enyhén sárgás árnyalatú, mert így biztosan nem meszel természetellenesen fehérre. Finom a szemcseméret, alig porzik. Nem tart túlságosan sokáig a mattító hatása, de nem is bánom, mert szeretem a bőrfényt magamon. Amire vettem, azt a feladatot ellátja. Nem drága, nagy mennyiség, könnyen elérhető. A csomagolása nem a szívem csücske. Régebben volt egy színezett verzióm ebből, annak néhány hét után elrepedt a teteje, pedig nem tettem táskába. A mostanira próbálok még jobban vigyázni, de azért ez így távol áll a kompakttól.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

csicsenge

2017. február 15.

Szép matt, sokáig tart, bár ha épp sietek a buszhoz és megizzadok, azt nyílván nem nagyon szereti :D nekem nagyon bejött, szép egyenletesnek tűnik tőle a bőröm, a hibákat is segít elfedni, de meg kell találni a megfelelő mennyiséget, hogy ne adjon maszk hatást. Én újravenném!:)

csicsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

szancs95

2017. február 15.

Amennyire nem jött be az alapozója, ez annál jobban. Szép, matt hatást ad, nem ül bele a ráncokba és viszonylag sokáig tart.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Eszter1101

2017. február 15.

Nagyon jó, kell neki jó pár óra, hogy átfényesedjen, helyén tartja az alapozót és nem maszk hatású. Viszont egy csillag mínuszt kap a csomagolásért, borzalmas, nekem az első utazás alkalmával darabokra tört a tető, azóta úgy kallódik a fiókomban, nem nagyon tudom vinni sehova különben az egész táska púderes lesz.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Vivien31

2017. február 14.

Szeretem. Reggel feltettem és egész nap bírta a gyűrődést,nem fénylett át. Megéri az árát.

Vivien31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Patriciaszarka

2017. február 9.

Szeretem ezt a termeket. Jo par honapig hasznaltam es valoban matt hatast ad, nekem nem is fenyesedett at es nem ad maszk hatast se . Valamint nagyon jo aron lehet beszerezni . Egyetlen negativumot tudnek ra mondani az pedig a csomagolasa ... nagyon gagyi hatast valt ki valamint konnyen serul

Patriciaszarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Szandi1607

2017. február 8.

1800ft-ról volt le akciózva 1350ft-ra azt hiszem,és nagyon megérte. Érdemesebb a világosabbat venni inkább belőle,mint a sötétet,így konkrétan transparent púderként használható. Hidratálás után megéri várni 15-20percet,hogy teljesen felszívódjon a bőrbe,különben rövid időn belül átfényesedhet. Viszont,ha ezt be tartjuk,akkor sokáig bírja (8-10órahosszáig),persze ennyi pénzért ne várjunk 0-24-es mattítást,amúgy sem egészséges ha valakin addig van smink. Ahogy haza érek nekem az az első dolgom,hogy lemosom és alaposan megtisztítom az arcbőröm. A lényegre visszatérve... tökéletes,jobb mint eddig bármelyik!

Szandi1607
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

szofiaa

2017. február 3.

Kb. fél évig használtam, tehát elég tiszta képet kaptam róla és most jött el az ideje, hogy írjak is róla. Mindent összevetve meg voltam elégedve ezzel a termékkel, főleg az ára miatt. Valóban kölcsönöz matt hatást, azonban az orrom területén nagyon hamar lekopott és többször kellett visszatennem. Fél év alatt kb a felét használtam el, ezért mindenképpen dicséret jár, ugyanis sokáig kitart. Kb 2-3 hete váltottam le, mert nagyon meguntam és igazság szerint többször is hullámvölgybe keveredtem vele, egyszer szuper volt, aztán semmi, ezért kerestem egy másik púdert, amivel most sokkal elégedettebb vagyok. Ennek ellenére ajánlom.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

nusysan

2017. január 31.

Jó púder, de könnyű vele túlzásba esni. Ennek ellenére újra fogom venni, mert drogériás viszonylatban a legjobb. Esetleg kipróbálom a translucent verzióját, hát ha az jobban beválik.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.