KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1799-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. április 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1799

Ár: 1799, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Vásárlás mellé ajándékként vihető Rimmel neszeszer
Ár: ajándékként választható, vagy mondj árat és vidd!! , Eladó: erika81
Állapot: nem volt használva, Helyszín: Budapest, Fót, fizetés: személyesen vagy banki utalás, utána postázom
Ár: 900 ft , Eladó: karolina.szanda
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Salgótarján, fizetés: banki utalással

viviiiiike

2018. július 18.

Tartos, matt, es nem kelt poros hatast, az ara is jo. Ami miatt nem 5 csillag, az a csomagolás

viviiiiike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Mona29

2018. július 17.

Én is elhasználtam egyet. :) Kuponos napokon vettem, így szerintem ár-érték arányban nagyon jó. Nagyon sokáig kitartott, kb. 5 hónapig használtam, szinte napi szinten. A fedése gyenge, de nem is vártam tőle komolyabbat. Jól mattított, nem keltett poros hatást és sokáig meg is maradt az arcomon, csak a T-zónában kellett néha frissíteni az átfényesedés miatt. A csomagolása viszony nem a legjobb. Nem hordoztam magammal, csak itthon használtam. Egyszer véletlenül leejtettem, szerencsére már nem volt benne sok, de a teteje egyből több helyen megrepedt, maga a púder pedig teljesen összetört. A baleset után már csak úgy tudtam használni, hogy teljesen szétnyomkodtam, porítottam a púdert és azt vettem fel óvatosan az ecsettel, majd leütögettem a felesleget. Szóval macerás volt és ez sietős reggeleken nem a legjobb buli. De szerettem, így biztos, hogy újra fogom venni, ha az itthoni készlet fogyatkozik.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

supercinti

2018. július 17.

Kedvenc, mert nagyon szepen mattit, viszont hamar beleul a rancokba :(

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Kedvenc, mert nagyon szepen mattit, viszont hamar beleul a rancokba :(

guki

2018. július 16.

Nagyon szeretem ezt a púdert, ár/érték arányban verhetetlen. Tartós, mattít, és nem kelt poros hatást. Egy dolog miatt nem fogom újra venni: a csomagolás. Csak itthon használtam, nem hordoztam magammal, azonban a doboz teteje így is szanaszét tört. (Pedig nem dobáltam.) Szóval a csomagolás miatt a -1 pont.

guki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

fannib1

2018. július 16.

Életem első púdere, azóta is visszatérek hozzá. Tartós, matt, nem poros végeredmény. Mindent tud, amit kell.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Kedvenc drogériás púderem. Mindig újraveszem. Ajánlásomra már nagyon sok ismerősöm használja, és senki sem csalódott benne.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

annamarifabian

2018. július 12.

Baratnom ajanlotta ezt a termeket, mert neki nagyon jo fedest biztosit. Ebbe nem tudok belekotni, valoban nagyon szuperul fed es mar egy reteg felkenesetol latszik a matt hatas! Egyetlen problemam vele, hogy nem tul tartos, de ennyi penzert (glamour napokon vettem 50%-os akcioval) , sminkfixalo nelkul is nagyon szepen hat!

annamarifabian
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Anheszenamon

2018. július 4.

Ár-érték arányban ez egy nagyon jó púder! Elég sokáig kitart napi használat mellett is. Nagyon szép, természetes, nem poros hatást lehet elérni vele és néhány órán át tényleg mattít. Nem állítom, hogy nem kell nap közben igazítani de 1400 Ft-ért nem lehet csodát várni. Sikerült majdnem teljesen elhasználnom egy pant, de sajnos leejtettem és a maradék apró darabokban landolt a földön. Egyelőre nem vettem újra, mert a többi készletemben lévő púdert is szeretném elhasználni, de el tudom képzelni, hogy ismét megvásárolom majd.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

AMINACICA

2018. június 29.

Jó púder de már lehet ennél jobbakat is találni .

AMINACICA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Jó púder de már lehet ennél jobbakat is találni .

zana525

2018. június 29.

Szerintem ez a legjobb púder amit valaha próbáltam:) pár óránként persze újra kell púdereznem vele az arcom, de így sem lesz "cakey" az összkép, ráadásul nem is oxidálódik. Nekem a színtelen árnyalat van meg belőle. Hatalmas 5 csillag!

zana525
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.