KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. április 19.

Ár: 1000 , Eladó: dorikah1992
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 , Eladó: nocciola
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés készpénzben átvételkor

edditke

2017. augusztus 12.

A legeslegjobb púder! Valóban matt tőle az arcom, sokáig bírja. A legvilágosabb árnyalat van meg, eddig télen-nyáron tökéletes volt.

edditke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Normika

2017. augusztus 4.

Sokadjára veszem újra, hiba nélkül működik. Ára is megfelelő.

Normika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Sokadjára veszem újra, hiba nélkül működik. Ára is megfelelő.

snoncso98

2017. augusztus 3.

Kb. 3 éve csak ezt a púdert használom, annyira bevált. Tökéletesen mattit, tartós, jó az illata es nagyon sokáig kitart.

snoncso98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

lilianamelodykiss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

Mindenki ódákat zeng róla. Nekem annyira nem vált be. Könnyen és gyorsan átfényesedik az arcom. A kis szemcséket pedig nem is értem benne, mivel csak csillog tőle a bőröm. Glamour napokon vettem, annyi pénzt megér.

lilianamelodykiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

petra095

2017. augusztus 2.

Bar vannak akik odakat zengenek rola, hogy ez a termek mennyire tokeletes, sajnos nekem nem valt be. Szinben jo, illeszkedik a boromhoz, nincs is puderes hatasa az arcon. Viszont amire kitalaltak, hogy mattositson, egyszeruen nem valik be. Ha ezzel fejezem be az alapozast akkor még hamarabb csillog a fejem mint puder nelkul, ha mar arfenylettem es puderezek akkor fel ora utan kenhetem ujra.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Andii17

2017. augusztus 2.

Imádom! Teszi a dolgát,sokáig megmarad a matt hatás.

Andii17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Imádom! Teszi a dolgát,sokáig megmarad a matt hatás.

Alex0414

2017. augusztus 1.

Egész jó, de ha elfogy inkább az essence all about matt púderét veszem újra. Az én bőrömön az tovább bírja, viszont megértem azokat akiknek ez a kedvenc.

Alex0414
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Rekucika21

Ritkan hasznalom de nem rossz puder ennyiert

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Ritkan hasznalom de nem rossz puder ennyiert

dogcathorsecow

2017. augusztus 1.

Nagyon jó púder.Szép hatást ad a kész sminknek.Egy baj van vele,hogy könnyen eltörik,de hát vigyázni kell rá.

dogcathorsecow

LajosLilla

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 1.

A legjobb púder amit valaha használtam, az átlagos színem a 03-as, de nyáron inkabb a 04-es az amit használok, nagy a szín választék és nekem a T vonalam főleg az orrom eszméletlen zsíros, de ez a termék egy csoda, nyilván ez sem egész nap tart, de az eddigi legjobb amit használtam. Egy nap alatt kb 2x kell frissítenem a púdert. Amúgy nagyon jól bírja.

LajosLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.