KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1357 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2017. április 19.

Ár: 1000 , Eladó: dorikah1992
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 , Eladó: nocciola
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés készpénzben átvételkor
Miposhka

2017. május 24.

Nem olvastam véleményeket, mielőtt megvettem, úgyhogy belenyúltam a tutiba :) Én is nagyon szeretem, bár én csak sima finish-t kerestem az alapozómnak, és mivel az is Rimmel volt, gondoltam kipróbálom ezt. Bár azt hiszem 'translucent'-et ír az amit én vettem, így is van valamennyi színe felvíve, de nem zavaró egyáltalán. Tényleg szépen mattít. Szemhéjamra is szoktam alkalmazni, miután eye-primer-t is felkentem, mivel az az egyik legfontosabb nekem, hogy a szemhéjfestékemet ne "izzadjam le". Erre a célra tökéletes, nap végére közel sem olyan olajos a szemhéjam, mint alapból lenne, vagyis a szemhéjpúdert tartóssá teszi. Ami nekem nem tetszett, hogy picit "puritán", se egy ecset, párnácska, tükör, bármi, ami izgalmasabbá teszi, illetve én sminktáskában hordom, és a felirata már majdnem teljesen lekopott, aminek nem örülök :). Ugyanakkor valószínűleg újravevős, ha elfogy, mondjuk én olyan keveset használok, hogy a púderek nagyon sokáig kitartanak.

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

SMH

2017. május 24.

Sok jót hallottam erről a púderről, ezért régóta ki akartam próbálni és azt kell, hogy mondjam, nem csalódtam benne. Tényleg tartja, amit ígér, sokáig matton tudja tartani az arcomat. Jó illata és könnyű formulája van.

Update: Hatalmas Rimmel rajongó lettem, más púdert már nem is használok, kb 4szer vettem újra. Minden Glamour / Joy napon veszek utánpótlást belőle =)

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Tindelou

2017. május 22.

Elmegy, jó kis púder, de semmi extra párszor újravettem. Olcsó jó, azért néha újra kell púderezni nap közben. Sajnos a márka nem álltakísérletmentes, és van a piacon jó CF alternatíva így biztos, hogy nem veszem újra, de akit ez nem zavar.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

Bbb23

2017. május 22.

Most vettem először ezt a púdert, és úgy érzem jó választás volt. Nem kelt poros hatást az arcon, viszont tartós, nem fényesedik ki a bőröm órák elteltével sem. Előnye az is, hogy elég belőle egy keveset is felvinni, mégis hatásos, szépen mattít. Tetszik! :)

Bbb23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

cattitude

2017. május 9.

tizenévesen nagyon szerettem, többször is újravettem, főleg azért, mert kb ez volt az egyetlen olyan púder, amiből volt a hullaszínemhez passzoló árnyalat is. szépen lemattította a zsíroskenyér megjelenésű arcomat, alapozó nélkül (mert azt egészen 22 éves koromig nem találtam jót) is egészen vállalható fejet varázsolt. azóta már inkább a távol-keleti arcra való sminktermékeket részesítem előnyben, szóval mai fejjel szerintem nem venném már meg, de azért a régi szép emlékek miatt dobok neki egy négyest.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

mixerhun

2017. május 9.

A mai napig keresem a tökéletes sminktermékeket, de azt hiszem a púdert meg is találtam. Elég sokat próbáltam, de mindig visszatértem a Stay Matte-hez. Mattít, tartós, ennél több nem is kell!

mixerhun
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Norapaloczi99

2017. május 9.

Évek óta ezt a terméket használom, hogy fixáljam a sminkem. Meg vagyok vele elégedve, általában a notino-ról( régen:iparfumeria) rendelek belőle többet, így sokáig nem kell újravennem. Nap végére ugyan átfényesedik a bőröm, de ez nem a termék "hibája".

Norapaloczi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

szzsuzsa0822

2017. május 9.

Csillagos 5, nagyon jó termék, megéri az árát. Plusz pont az illatáért! Valóban mattító hatása van, olyan hatást kelt mintha semmi nem lenne rajtad, valódi flawless look-ot eredményez. Nem porzik, szépen felvihető, kiszerelése nem praktikus, de még így is megéri.

szzsuzsa0822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Betty05

2017. május 9.

Szerintem nagyon nehéz jó kőpúdert választani.De végre sikerült! És be is fejeztem a kísérletezgetést hála ennek a púdernek! Nekem nagyon be vállt elégedett vagyok vele. Tökéletesen meg lehet találni a megfelelő szín árnyalatot is belőle, aminek külön örülök mert mindig probléma volt hogy ne tegye tönkre az alapozó színét hogy túl világosítja vagy az ellenkezője,és ne legyen ez a poros az egész arcom hatás..... Szépen mattosít,kellemes illata van, külön tetszik h rá szorul enyhén a teje és nem repül le,vagy esik ki az ember kezéből.Számomra olyan árnyalatai vannak ha barnább ha világosabb a bőr akkor is meg találom a megfelelő árnyalatot belőle.

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Kittus2000

Korcsoport: < 18
2017. április 29.

Nagyon szeretem már a harmadikat használom belőle.Tartós és jól mattít.

Kittus2000
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 29.

Nagyon szeretem már a harmadikat használom belőle.Tartós és jól mattít.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.