KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: styList, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Láb make-up, tartós bőrszínező a napbarnított bőrhatás elérésére. Könnyű formula.

Palmaria kivonat tartalma segíti a szeplők, erek és egyéb bőrhibák egységes fedését és fokozza a mikrokeringést az egészségesebb, feszesebb lábakért.

Vízálló és nem fog.

Teszt: Sally Hansen AirBrush Legs folyékony harisnya

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fenye

2017. június 8.

Nekem a színe rendben van, de a fedése nem az igazi. Apró bőrhibák (pórusok, seprűvéna) takarása miatt használom elsősorban, hogy egyenletes legyen tőle nyáron a lábamon a bőr, de egy normál alapozó sokkal jobban elfedi ezeket a hibákat.
Amiatt praktikusabb talán, hogy permetezni kell.

fenye
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Amiatt praktikusabb talán, hogy permetezni kell.

Nena

2016. július 2.

Nyáron nekem megváltás. A bőröm elég világos, amit nem vagyok hajlandó napoztatni, vagy szoliba járni. Illetve akármit is csinálok, a lábam mindig tele van kis pöttyökkel. Ősztől tavaszig ez nem probléma, nyáron viszont eléggé zavar. A medium glow árnyalatot vettem meg, tapasztalataim a következőek. Nem egy alapozót kell elképzelni, hanem a bőr textúráját változatlanul hagyó árnyalót, ami a hibákat nem fedi el, de sokkal egységesebb és egészséges színű/fényű felületet hoz létre. Gyorsan szárad, nem fogja össze a világos cipőt sem, nem kopik, meleg szappanos vízzel könnyen lemosható. Ha valaki az erősebb fedést keresné (kevésbé szép színnel), akkor inkább a make up factory hasonló termékét szerezze be. Nyárra ezt kettesével rendelem.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Csengibengi

2016. május 17.

Light Glowt vettem meg...Túl sárga, nehéz eldolgozni, mindent összefog...csalódás!

Csengibengi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

rockroka

2016. január 2.

Szeretem, főleg akkor használom, amikor valami miatt nem tökéltes a lábam (pl. a szőrvisszanövés 'megjavítása' miatt pici seb van rajta stb). Könnyű eloszlatni, kézzel szoktam jobban elkenni, tényleg tökéletes lábakat varázsol, ám 40 fokban félnék használni, amikor amúgy is izzad az ember meg mindenhez hozzá ragad ha leül.

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

timilla

2015. szeptember 22.

Medium árnyalatot vettem július elején, és rendszerint testápoló után 5-10 perccel kentem fel. Nekem sikerült foltmentesen abszolválni a felvitelt, és nem is volt nagyon bonyolult. A színe valóban sárgás kicsit, de nálam ez nem probléma, nagyon világos, sárgás tónusú amúgy is a bőröm, szóval nekem pont megfelelő. A lemosás nem ment tökéletesen, mert sokszori szappanos végigsikálás után is megfogta a törölközőmet, de kimoshatóan. Én szerettem, remélem, a maradék nem buggyan meg jövő nyárig.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Kendra

2015. augusztus 7.

Nekem a krém változata vált hatékonynak,a spray egyszerűen nem marad fent a bőrömön ,nem szárad meg ,- letörölhető. Mindent összeken,összefog.
Medium változatban sárgás,nem szép színeredményt ad.

Kendra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Medium változatban sárgás,nem szép színeredményt ad.

Gina1031

2015. július 26.

Megjártam a múltkor a Sundance önbarnító krémével. Így aztán most nagyon óvatosan kis felületen bőrpróbát végeztem. Kivártam a 24 órát és utána használtam ezt a terméket. Nekem tökéletes! Medium árnyalatot választottam, amire többen írták, hogy sárgás... nos én vagyok az, aki egyébként is sárgásra barnul, szóval nekem ideális. :-)

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

Szimat

2015. július 8.

Merészen a bronz árnyalatot rendeltem a fehérke ámde pöttyös&hajszáleres lábaimra, mert érdekes módon a karom meg hamar barnul, ahogy vége a szoba mélyén kuksolós vizsgaidőszakomnak. :) Nem lett rossz a végeredmény, bár nem mondom, hogy a pöttyeimet full totál elfedné, de nagyon halványan látszanak és közelről. Annyira közelről, amennyire csak a férjem merészkedhet a lábamhoz orrbarúgás veszélye nélkül.
Picit én is sárgásnak érztem, de egyáltalán nem vészesen, illetve férj szerint kvajól néz ki, de szerinte "nem hiteles" - úgy, hogy a felvitel előtt még az orra előtt parádéztam hipóárnyalatban, naná.
Nekem mintha szárítanám a bőröm, ez nem tetszik.
Ha alaposan aláhidratálok mangóolajos garnier testápolóval vagy testvajjal, akkor az istennek se tudom egyenletesen eloszlatni, kicsit foltos marad.
Ha testápolóval elegyítve viszem fel, akkor pláne.
Nekem gyorsan is fogy, kb. 4x használtam, és a flakon harmada szerintem off.
Kíváncsi vagyok a make-up factory termékére is, annál írta valaki,h ezt is megvette és összehajonlítja majd: epedve várom!:)

Szimat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Nekem mintha szárítanám a bőröm, ez nem tetszik.
Ha testápolóval elegyítve viszem fel, akkor pláne.
Nekem gyorsan is fogy, kb. 4x használtam, és a flakon harmada szerintem off.

Panda

2015. június 30.

Light glow árnyalat:
- könnyen eloszlatható, nem lesz foltos , karon is nagyon szépen mutat!
- jó illata van
- hidratál
- meglehetősen sárgás irodai/ lámpafénynél- de pont ezért a hajszál ereket és a visszereket elfedi (szinte átlátszó fehér vékony bőröm van)
messze jobb a lábam így, mint nélküle: valahogy egységes a színe- tényleg olyan, mintha lenne rajtam valami de mégse.
Akinek pinkes tónusú a bőre valószínűleg nem fogja szeretni és nem fog megbarátkozni vele, viszont akinek sárgás/naturba hajlik akár csak enyhén
annak ez +önbizalmat adhat.
- előhidratálás...hát lehet jobb hidratálás nélkül, mint vele: direkt UV szűrős szárazolajjal kentem be a lábam előtte, vártam is a száradásig de
a lábszáram valahogy sokkal világosabb lett (így oda dupla rétegbe kentem) mint ahol (pl fenék ) nem volt előhidratálás..

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Light glow árnyalat:
- könnyen eloszlatható, nem lesz foltos , karon is nagyon szépen mutat!
- jó illata van
- hidratál
annak ez +önbizalmat adhat.

umpalumpa

2015. június 20.

Na, végre beszereztem az iparf..ról. Nem mondom, hogy olcsón megúsztam.
Évek óta nem napoztam, de a szabadon lévő testrészeim, főleg a karom azért barnul kicsit. Annyira biztos, hogy hülyén nézzen ki az összkép, ha rövid alsót veszek magamra, mert a lábam olyan, mint a béka hasa (=fehér). A medium árnyalatra ruháztam be. Nem gondoltam volna, hogy a karom megelőzte már ezt a színt is. Magyarul úgy fest világos lesz :(
Az állaga tetszik, a púderes végeredmény is. Könnyű dolgozni vele. A tenyeremről lejött szappanos vízzel.
Vajon rétegezhető? Ha van ilyen tapasztalatotok kérlek, osszátok meg velem!
Most 4 csillagot kap, aztán még meglátom...

Később, de még aznap:
hát ez bizony sárga. A karomhoz képest világosabb és sárgább. Nem túl természetes. Kipróbáltam 2 rétegben is, de csak még sárgább lett. Csak 3 csillag maradhat. Csalódott vagyok...

Frisebb: na Csajszik, kipróbáltam szottyosra hidratált lábon is. Jobb volt a színe, viszont akárhogy masszíroztam foltos maradt. Azt hiszem a középút válik majd be igazán itt is: hidratálni, de nem túlzottan és 1 rétegben felvinni a festéket. Kimerészkedtem emberek közé a kicsit tarka lábammal és senki nem szólt rám. A karomat igyekeztem nem lóbálni a "virgácsaim" mellett, így nem volt olyan feltűnő :D. Érdekes módon testápoló nélkül szebben el tudtam dolgozni, de akkor bazira májbeteg színe volt a bőrömnek. De a 3 csillag marad.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 20.

Na, végre beszereztem az iparf..ról. Nem mondom, hogy olcsón megúsztam.
Vajon rétegezhető? Ha van ilyen tapasztalatotok kérlek, osszátok meg velem!
Most 4 csillagot kap, aztán még meglátom...

Később, de még aznap:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Glycerin, Calcium Gluconate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.