KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. október 29.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

A paletta a Nude kollekció része. Ásványi alapú, ún. Mineral Based festékek. A paletta színei nagyon gazdagon tartalmaznak pigmenteket. A 12 színből 4 fényes, 8 pedig matt szín.

umpalumpa

2017. május 18.

Sajnos csalódott vagyok. Ránézésre csodaszépen harmonizáló színeket kaptam és az az olajzöld a legszebb (ált. nem áll jól a zöld, de ez valami más). Örültem a sok mattnak. A 2 barnás matt az alsó sorban majdnem egyforma színt ad rajtam. Alap nélkül semeddig nem maradnak a szemhéjamon, alappal jobb, kb. 5 óra a tartóssága. A felső sor nekem sem elég pigmentált, többszöri felvitel esetén sem látszik. A sötéteket meg csak foltosan tudom eldolgozni.
Szerencsére az olajzöld jól viselkedik, de ennyi, ami jót elmondhatok az egészről.
:,( Sírok, de nagyon!

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

:,( Sírok, de nagyon!

Kori

2017. május 7.

Az első Sleek palettám. Hetekig, komolyan HETEKIG vacilláltam, hogy melyik változatot is rendeljem meg. Rengetem swatch és review után végül emellett döntöttem. Akkor még azt gondoltam, hogy ez egy egész jó paletta natúrabb sminkekhez és van benne egy két sötétebb, csillámosabb szín is, ha valami mást szeretnék, illetve, a többi Sleek palettában, amiken még gondolkoztam, túl sok olyan szín van, amit úgysem használnék (viszlát egykori önmagam 👋). Azóta sok minden változott, de nem bántam meg, hogy megvettem, és biztosan be fogok ruházni még egy-két durvább palettájukra. A tartósság és a pigmentáltság is teljesen rendben van (szemhéjalapozóval).

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

mina2020

2017. május 2.

A sima felületű paletta van meg Pink Pandáról. A felső sor nem igazán pigmentált, mondhatnám, hogy egyáltalán nem. De a sötétebb színek viszont nagyon, főleg a fekete. Ecsettel "húztam" ki a szemem vele, mert elfogyott a fekete szemceruzám és annyira intenzív volt, mintha tusvonal lett volna. Kár, hogy a felső sor annyira gyenge.

mina2020
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

abicicaaa

2017. április 21.

Véletlenül került hozzám, egy PinkPandás csere folytán, de ment is tovább egy barátnőnek.
Van benne pár kiemelkedően szép szín, ám összességében nem sok hasznot tudtam húzni belőle.
Pigmentaltsag, felvitel nagyon a helyén van, akár a többi Sleek palettánál.
Ha valakinek ezek a színek kellenek, csak ajánlani tudom :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Pigmentaltsag, felvitel nagyon a helyén van, akár a többi Sleek palettánál.
Ha valakinek ezek a színek kellenek, csak ajánlani tudom :)

kerka

2017. február 16.

Primerrel nagyon szép, erőteljesen színeket kapunk, kicsit porzik.Az ecset se nagy katasztrófa, a csillámos színek koncentrált felvitelére megfelel, a nagy tükör is szupi. szeretem!

kerka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

vertveres

2017. február 10.

Sajnos, nekem csalódás volt ez a paletta. Alig pigmentált, alappal is beleül a szemráncokba, két óra után már igazíthatom a sminkem. Nem ezt vártam tőle. Elég nehezen lehet felvinni, csak az állatkísérlet mentesség, és egy pár használható szín miatt kap 3 csillagot. 😞

vertveres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Timcsi85

2017. február 3.

Én a síma felütetű palettát kaparintottam meg hosszas morfondírozást követően. Sajnos a felső, világos árnyalatok pigmentáltsága egyenlő számomra a nullával, hatalmas csalódás. A sötét színekkel jó barátságot kötöttünk. Már nagyon régóta vágytam erre az összeállítású palettára, és hiába a teszter, elvakultan akartam. Csalódtam benned Sleek, remélem okozol még pozitív élményt is...

Timcsi85
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

VivienCs95

2017. január 30.

Bármennyire imádom a Sleek termékeket, ez sajnos csalódás. Pedig nagyon akartam szeretni, főleg hogy a páromtól kaptam karácsonyra, de sajnos nem hagyja....:( a felső sor a legszélső csillámos színen kívül (ami viszont nagyon szép), konkrétan használhatatlan. Persze, satírozó színnek jó mindegyik ha nagyon akarom használni valamire, de az hogy 12 színből 5 ilyen, 0 pigmentáltsággal, az azért elkeserítő...
Van még két másik sleek palettám, a Vintage Romance és a Storm, hát ég és föld... mintha ezt nem is a Sleek csinálta volna...
Három pontot azért érdemel, mert az alsó sor színei viszont nagyon szépek, csak így nem szívesen nyúlok ehhez a palettához.

VivienCs95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

tamasirebi

2017. január 10.

Az egyik legjobb paletta amit valaha használtam! tartós és jól pigmentált !:)

tamasirebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Az egyik legjobb paletta amit valaha használtam! tartós és jól pigmentált !:)

casa17

2017. január 3.

Mindenkinek kötelező!!! Végre egy paletta amiben fekete a fekete, barna akár szemöldökre is jó, matt és csillogó színek,számtalan variáció, elérhető áron.
Kezdőknek, utazáshoz tökéletes.

Ami a Sleeknél negatívum: csak nekem törik le állandóan a tükrös része a palettának?! Mert kb. 1 palettám van még egyben...

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Kezdőknek, utazáshoz tökéletes.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.