KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. október 29.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

A paletta a Nude kollekció része. Ásványi alapú, ún. Mineral Based festékek. A paletta színei nagyon gazdagon tartalmaznak pigmenteket. A 12 színből 4 fényes, 8 pedig matt szín.

Ár: 2300 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
1500 Ft - Sleek Au Naturel i-Divine Palette
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Fincsodrett
Állapot: keveset használt, Helyszín: Sülysáp, fizetés: posta, személyesen Sülysápon, személyesen egyéni megbeszélés esetén Budapesten (ritkán járok Bp-re)

tsolya

2018. január 6.

Nagyon régóta szemezgettem a Sleek palettáival. Netes képek alapján egy másik palettába szerettem bele. Élőben látva a színeket azonban még is ezt hoztam el. Alapvetően természetes színeket használok így a hétköznapokra. Ebből a szempontból tökéletes. A színek nagyon szépen pigmentáltak, szemen megkülönböztethetőek a világosabb színek is. Szemhéjalappal vagy korrektorral nekem kibír egy átlagos napot. Könnyű vele dolgozni, nem potyog le a szemem alá. Szépen elsatírozhatóak a színek. Ez az első Sleek palettám, de biztos, hogy beszerzek többet is ha úgy adódik.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

lucintaa

2017. december 29.

Régi vágyam volt már egy Sleek paletta, így karácsony előtt meg is leptem magam vele. Azért erre esett a választásom, mert alapból a natúr színek kedvelője vagyok, és mert a munkahelyemen,illetve nappali kiruccanásom kívül máshova nem járogatok el.
Nem csalódtam. Meseszépek a színek, jól pigmentáltak, és tökéletes hétköznapi sminket lehet vele készíteni. Mostanában ő hozzá nyúlok csak. Ha elutazok, akkor valszeg ő lesz a paletta, amit magammal viszek.
Szerintem beszerzek még más hozzá hasonló Sleek palettát is. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Szerintem beszerzek még más hozzá hasonló Sleek palettát is. :)

m.adri

2017. december 21.

Az alsó sor fényes színei gyönyörűek és tartósak, viszont a felső sorban található mattok, egyáltalán nem pigmentáltak, primerrel sem látszanak, használhatatlan :(

m.adri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Black Fairy

2017. november 7.

Nekem egyre gyanúsabb, hogy különböző sorozatok különböző minőségűek, mert az enyém kitűnő! A csomagolása strapabíró (pedig én mindent elejtek, eltörök, tönkreteszek), utaztatható, nem esik szét, nem engedett el benne a ragasztó (jártam már így drágább termékeknél) és a benne lévő termékek minősége is kifogásolhatatlan...
A színek elsőre "unalmasnak" tűntek - nem kedvelem a természetes színeket - viszont szemhéjon szépen megkülönböztethetőek egymástól a világos színek is....Bár tény, hogy nem épp erős színek, szerintem pont annyira pigmentáltak, amennyire elvárható tőlük - legalábbis rajtam mindenképp. A sötét színek viszont nagyon szépen pigmentáltak, intenzívek. Nem porolnak, nem peregnek, nagyon kényelmes minddel dolgozni, a tartósságuk megfelelő előkészülettel remek (az én szemhéjam félig rejtett, zsírosodásra hajlamos és idő előtti szemráncaim vannak, szóval ami rajtam kibír hat órát, az a termék már remek). Van vagy két árnyalat, amit nem tudok kihasználni az én bőrtónusomhoz, viszont a többiért megérte megvenni így is úgy érzem.

A termék ár-minőség aránya szerintem teljesen korrekt, elégedett vagyok a minőségével és a színekkel is, az egyetlen oka, hogy nem ez lesz "életem palettája", hogy nem igazán kedvelem a természetes színeket...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

nefi02

2017. október 30.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Hihetetlen, hogy ennyi véleményből ilyen jó értékelést kap ez a termék! Megvettem, mivel tudom, vannak jó Sleek paletták. Na ez nem az...Ilyen minőségű terméket szégyen a polcra tenni, egyáltalán semmi pigmentáltsága nincs konkrét pénzkidobás. :((

nefi02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Csillagpor123

2017. szeptember 28.

Hogy lehet ilyen jó értékelése 129 véleménnyel? :(

Csak azért kap két csillagot, mert az alsó sor fog, de engem pont a felső matt színek érdekeltek volna és azok nagyon silány minőségűek. A tokja pedig 3. alkalommal eltört, pedig csak az asztalomon tartottam(!!!). Mi lett volna, ha magammal viszem egy utazásra?
Az alsó sorokat is építeni szükséges ahhoz, hogy megkapjuk azt a színt amit elvárnánk.

Csillagpor123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Hogy lehet ilyen jó értékelése 129 véleménnyel? :(

Judittttt

2017. július 3.

Egy kedves barátnőmtől kaptam születésnapomra, mert tudta, hogy szeretem a sleeket, egy darab palettám volt addig tőlük (most is csak kettő van, ezzel együtt :d) és hogy fontos nekem az állatkísérlet-mentesség. Amióta ezt megkaptam tőle érdekes, csak ezt használom szinte. Minden van benne ami egy hétköznapi sminkhez kellhet, szemöldökre több barna árnyalat is megfelelhet, a sötétebb és a világos hajúaknak is. A jobb felső csillámps szín még highlighterként is működik, arccsonton. A többi színnel változtatos nappali smink készíthető, földszínekkel, olajzölddel valaki érdekesebb, a pinkes árnyalatokkal valami nagyon visszafogott és friss, üde, a sötétebb színekkel akármikor esti sminkké alakítható. A fekete használható tusecsettel tus helyett, ha sietünk vagy ha lágyabb vonalra vágyunk a pillák tövéhez a határozott klasszikus tusvonalnál. Szóval, szerintem rendkívül megéri az árát, nagyon jól kihasználható, multifunkcionális kis paletta.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

umpalumpa

2017. május 18.

Sajnos csalódott vagyok. Ránézésre csodaszépen harmonizáló színeket kaptam és az az olajzöld a legszebb (ált. nem áll jól a zöld, de ez valami más). Örültem a sok mattnak. A 2 barnás matt az alsó sorban majdnem egyforma színt ad rajtam. Alap nélkül semeddig nem maradnak a szemhéjamon, alappal jobb, kb. 5 óra a tartóssága. A felső sor nekem sem elég pigmentált, többszöri felvitel esetén sem látszik. A sötéteket meg csak foltosan tudom eldolgozni.
Szerencsére az olajzöld jól viselkedik, de ennyi, ami jót elmondhatok az egészről.
:,( Sírok, de nagyon!

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

:,( Sírok, de nagyon!

Kori

2017. május 7.

Az első Sleek palettám. Hetekig, komolyan HETEKIG vacilláltam, hogy melyik változatot is rendeljem meg. Rengetem swatch és review után végül emellett döntöttem. Akkor még azt gondoltam, hogy ez egy egész jó paletta natúrabb sminkekhez és van benne egy két sötétebb, csillámosabb szín is, ha valami mást szeretnék, illetve, a többi Sleek palettában, amiken még gondolkoztam, túl sok olyan szín van, amit úgysem használnék (viszlát egykori önmagam 👋). Azóta sok minden változott, de nem bántam meg, hogy megvettem, és biztosan be fogok ruházni még egy-két durvább palettájukra. A tartósság és a pigmentáltság is teljesen rendben van (szemhéjalapozóval).

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

mina2020

2017. május 2.

A sima felületű paletta van meg Pink Pandáról. A felső sor nem igazán pigmentált, mondhatnám, hogy egyáltalán nem. De a sötétebb színek viszont nagyon, főleg a fekete. Ecsettel "húztam" ki a szemem vele, mert elfogyott a fekete szemceruzám és annyira intenzív volt, mintha tusvonal lett volna. Kár, hogy a felső sor annyira gyenge.

mina2020
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.