KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. október 29.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

A paletta a Nude kollekció része. Ásványi alapú, ún. Mineral Based festékek. A paletta színei nagyon gazdagon tartalmaznak pigmenteket. A 12 színből 4 fényes, 8 pedig matt szín.

1500 Ft - Sleek Au Naturel i-Divine Palette
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Fincsodrett
Állapot: keveset használt, Helyszín: Sülysáp, fizetés: posta, személyesen Sülysápon, személyesen egyéni megbeszélés esetén Budapesten (ritkán járok Bp-re)
Ár: 2200 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tincs

2018. február 17.

Nagyon szeretem és sokáig kitart. Nedves ecsettel is lehet használni. Ha épp kifogyott a tusom, akkor a fekete szint használtam vizes vágott ecsettel, és egész nap a helyén maradt. Szerintem jó a pigmentációjuk, bár lehet rajtuk erősíteni egy jó szemhéjalappal.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

aesthete

2018. február 11.

Régóta vágytam már egy Sleek palettára, eredetileg az Oh So Special-re fájt a fogam, viszont akkor nem lehetett kapni, így került a választásom erre. Vegyesek az érzéseim, mivel vannak benne nagyon szép színek, amiket ki lehet használni a mindennapokban, viszont vannak olyan színek is, amik egyáltalán nem pigmentálnak. Mióta több palettát is beszereztem nem is nyúlok már ezután, viszont palettákból sosem elég, így lehet később a márka többi palettáját is kipróbálom.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

tsolya

2018. január 6.

Nagyon régóta szemezgettem a Sleek palettáival. Netes képek alapján egy másik palettába szerettem bele. Élőben látva a színeket azonban még is ezt hoztam el. Alapvetően természetes színeket használok így a hétköznapokra. Ebből a szempontból tökéletes. A színek nagyon szépen pigmentáltak, szemen megkülönböztethetőek a világosabb színek is. Szemhéjalappal vagy korrektorral nekem kibír egy átlagos napot. Könnyű vele dolgozni, nem potyog le a szemem alá. Szépen elsatírozhatóak a színek. Ez az első Sleek palettám, de biztos, hogy beszerzek többet is ha úgy adódik.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

lucintaa

2017. december 29.

Régi vágyam volt már egy Sleek paletta, így karácsony előtt meg is leptem magam vele. Azért erre esett a választásom, mert alapból a natúr színek kedvelője vagyok, és mert a munkahelyemen,illetve nappali kiruccanásom kívül máshova nem járogatok el.
Nem csalódtam. Meseszépek a színek, jól pigmentáltak, és tökéletes hétköznapi sminket lehet vele készíteni. Mostanában ő hozzá nyúlok csak. Ha elutazok, akkor valszeg ő lesz a paletta, amit magammal viszek.
Szerintem beszerzek még más hozzá hasonló Sleek palettát is. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Szerintem beszerzek még más hozzá hasonló Sleek palettát is. :)

m.adri

2017. december 21.

Az alsó sor fényes színei gyönyörűek és tartósak, viszont a felső sorban található mattok, egyáltalán nem pigmentáltak, primerrel sem látszanak, használhatatlan :(

m.adri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Black Fairy

2017. november 7.

Nekem egyre gyanúsabb, hogy különböző sorozatok különböző minőségűek, mert az enyém kitűnő! A csomagolása strapabíró (pedig én mindent elejtek, eltörök, tönkreteszek), utaztatható, nem esik szét, nem engedett el benne a ragasztó (jártam már így drágább termékeknél) és a benne lévő termékek minősége is kifogásolhatatlan...
A színek elsőre "unalmasnak" tűntek - nem kedvelem a természetes színeket - viszont szemhéjon szépen megkülönböztethetőek egymástól a világos színek is....Bár tény, hogy nem épp erős színek, szerintem pont annyira pigmentáltak, amennyire elvárható tőlük - legalábbis rajtam mindenképp. A sötét színek viszont nagyon szépen pigmentáltak, intenzívek. Nem porolnak, nem peregnek, nagyon kényelmes minddel dolgozni, a tartósságuk megfelelő előkészülettel remek (az én szemhéjam félig rejtett, zsírosodásra hajlamos és idő előtti szemráncaim vannak, szóval ami rajtam kibír hat órát, az a termék már remek). Van vagy két árnyalat, amit nem tudok kihasználni az én bőrtónusomhoz, viszont a többiért megérte megvenni így is úgy érzem.

A termék ár-minőség aránya szerintem teljesen korrekt, elégedett vagyok a minőségével és a színekkel is, az egyetlen oka, hogy nem ez lesz "életem palettája", hogy nem igazán kedvelem a természetes színeket...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

nefi02

2017. október 30.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Hihetetlen, hogy ennyi véleményből ilyen jó értékelést kap ez a termék! Megvettem, mivel tudom, vannak jó Sleek paletták. Na ez nem az...Ilyen minőségű terméket szégyen a polcra tenni, egyáltalán semmi pigmentáltsága nincs konkrét pénzkidobás. :((

nefi02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Csillagpor123

2017. szeptember 28.

Hogy lehet ilyen jó értékelése 129 véleménnyel? :(

Csak azért kap két csillagot, mert az alsó sor fog, de engem pont a felső matt színek érdekeltek volna és azok nagyon silány minőségűek. A tokja pedig 3. alkalommal eltört, pedig csak az asztalomon tartottam(!!!). Mi lett volna, ha magammal viszem egy utazásra?
Az alsó sorokat is építeni szükséges ahhoz, hogy megkapjuk azt a színt amit elvárnánk.

Csillagpor123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Hogy lehet ilyen jó értékelése 129 véleménnyel? :(

Judittttt

2017. július 3.

Egy kedves barátnőmtől kaptam születésnapomra, mert tudta, hogy szeretem a sleeket, egy darab palettám volt addig tőlük (most is csak kettő van, ezzel együtt :d) és hogy fontos nekem az állatkísérlet-mentesség. Amióta ezt megkaptam tőle érdekes, csak ezt használom szinte. Minden van benne ami egy hétköznapi sminkhez kellhet, szemöldökre több barna árnyalat is megfelelhet, a sötétebb és a világos hajúaknak is. A jobb felső csillámps szín még highlighterként is működik, arccsonton. A többi színnel változtatos nappali smink készíthető, földszínekkel, olajzölddel valaki érdekesebb, a pinkes árnyalatokkal valami nagyon visszafogott és friss, üde, a sötétebb színekkel akármikor esti sminkké alakítható. A fekete használható tusecsettel tus helyett, ha sietünk vagy ha lágyabb vonalra vágyunk a pillák tövéhez a határozott klasszikus tusvonalnál. Szóval, szerintem rendkívül megéri az árát, nagyon jól kihasználható, multifunkcionális kis paletta.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

umpalumpa

2017. május 18.

Sajnos csalódott vagyok. Ránézésre csodaszépen harmonizáló színeket kaptam és az az olajzöld a legszebb (ált. nem áll jól a zöld, de ez valami más). Örültem a sok mattnak. A 2 barnás matt az alsó sorban majdnem egyforma színt ad rajtam. Alap nélkül semeddig nem maradnak a szemhéjamon, alappal jobb, kb. 5 óra a tartóssága. A felső sor nekem sem elég pigmentált, többszöri felvitel esetén sem látszik. A sötéteket meg csak foltosan tudom eldolgozni.
Szerencsére az olajzöld jól viselkedik, de ennyi, ami jót elmondhatok az egészről.
:,( Sírok, de nagyon!

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

:,( Sírok, de nagyon!

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.