KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. október 29.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller, online

A paletta a Nude kollekció része. Ásványi alapú, ún. Mineral Based festékek. A paletta színei nagyon gazdagon tartalmaznak pigmenteket. A 12 színből 4 fényes, 8 pedig matt szín.

abicicaaa

2017. április 21.

Véletlenül került hozzám, egy PinkPandás csere folytán, de ment is tovább egy barátnőnek.
Van benne pár kiemelkedően szép szín, ám összességében nem sok hasznot tudtam húzni belőle.
Pigmentaltsag, felvitel nagyon a helyén van, akár a többi Sleek palettánál.
Ha valakinek ezek a színek kellenek, csak ajánlani tudom :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Pigmentaltsag, felvitel nagyon a helyén van, akár a többi Sleek palettánál.
Ha valakinek ezek a színek kellenek, csak ajánlani tudom :)

kerka

2017. február 16.

Primerrel nagyon szép, erőteljesen színeket kapunk, kicsit porzik.Az ecset se nagy katasztrófa, a csillámos színek koncentrált felvitelére megfelel, a nagy tükör is szupi. szeretem!

kerka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

vertveres

2017. február 10.

Sajnos, nekem csalódás volt ez a paletta. Alig pigmentált, alappal is beleül a szemráncokba, két óra után már igazíthatom a sminkem. Nem ezt vártam tőle. Elég nehezen lehet felvinni, csak az állatkísérlet mentesség, és egy pár használható szín miatt kap 3 csillagot. 😞

vertveres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Timcsi85

2017. február 3.

Én a síma felütetű palettát kaparintottam meg hosszas morfondírozást követően. Sajnos a felső, világos árnyalatok pigmentáltsága egyenlő számomra a nullával, hatalmas csalódás. A sötét színekkel jó barátságot kötöttünk. Már nagyon régóta vágytam erre az összeállítású palettára, és hiába a teszter, elvakultan akartam. Csalódtam benned Sleek, remélem okozol még pozitív élményt is...

Timcsi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

VivienCs95

2017. január 30.

Bármennyire imádom a Sleek termékeket, ez sajnos csalódás. Pedig nagyon akartam szeretni, főleg hogy a páromtól kaptam karácsonyra, de sajnos nem hagyja....:( a felső sor a legszélső csillámos színen kívül (ami viszont nagyon szép), konkrétan használhatatlan. Persze, satírozó színnek jó mindegyik ha nagyon akarom használni valamire, de az hogy 12 színből 5 ilyen, 0 pigmentáltsággal, az azért elkeserítő...
Van még két másik sleek palettám, a Vintage Romance és a Storm, hát ég és föld... mintha ezt nem is a Sleek csinálta volna...
Három pontot azért érdemel, mert az alsó sor színei viszont nagyon szépek, csak így nem szívesen nyúlok ehhez a palettához.

VivienCs95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

tamasirebi

2017. január 10.

Az egyik legjobb paletta amit valaha használtam! tartós és jól pigmentált !:)

tamasirebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Az egyik legjobb paletta amit valaha használtam! tartós és jól pigmentált !:)

casa17

2017. január 3.

Mindenkinek kötelező!!! Végre egy paletta amiben fekete a fekete, barna akár szemöldökre is jó, matt és csillogó színek,számtalan variáció, elérhető áron.
Kezdőknek, utazáshoz tökéletes.

Ami a Sleeknél negatívum: csak nekem törik le állandóan a tükrös része a palettának?! Mert kb. 1 palettám van még egyben...

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Kezdőknek, utazáshoz tökéletes.

nagyeszter0811

2017. január 2.

Imádom a színösszeállítását! Megfelelő primer-rel nagyon sokáig szépen fent marad, a szilvesztert legalábbis nekem kibírta. Ár - érték arányban abszolút tökéletes! Egy dolog van, ami csalódás benne. A felvitele nem feltétlenül annyira egyszerű. Inkább építeni kell a színt, de nem az erőssége miatt, hanem mert néhol "foltos"-nak mutatkozik. A felviteléhez tehát kell egy kis türelem. Ecsetet belemártani a festékbe, majd 1-2 tapintás a szemhéjon, és ezt ismételve tökéletes smink készíthető vele. Ebből adódóan porzik, de nyilván ennél az árkategóriánál ezt nem róhatjuk fel. Örülök, hogy ezt a palettát vásároltam meg, amikor a Müllerben árusítani kezdték. Nagyon nagy favorit.

nagyeszter0811
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

vivitrius

2016. december 6.

Most rendeltem meg Pinkpandáról. Elméletileg hétfőn érkezik :) Meglátjuk :)

Update: Megérkezett :) Gyönyörű színei vannak :) Úgy látom, hogy a tükörhöz közelebbi felső sor a hétköznapokra tökéletes lesz, a sötétebb, alsó meg szemöldökpornak meg bulis árnyékolásnak lesz kiváló :) Végre egy paletta, amiben több a matt, habár gyakorlatban nekem a fényes jobban áll ;) Szabin vagyok, szóval no makeup, de jövőhéttől....hűűű...indul a mandula :D

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Most rendeltem meg Pinkpandáról. Elméletileg hétfőn érkezik :) Meglátjuk :)

audreyjumper

2016. december 2.

Régóta szemezgettem a sleek palettákkal, aztán mikor megláttam hogy itt a krémmánián hirdeti egy lány, ráadásul egy városban vagyunk, lecsaptam rá! Nagyon könnyű használni (real techniques ecsettel), intenzívek a színek, tartósan és jól tapad a festék, állatkísérlet mentes, nekem tökéletes!

audreyjumper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.