KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam kémiai anyagokkal és hajformázókkal kezelt hajra. Könnyebb kifésülhetőséget biztosít.

A professzionális SalonPlex technológiával készült Syoss a melírozott, festett, kiegyenesített és a különböző hajformázókkal kezelt hajra lett kifejlesztve. Segít megújítani a hajállományt minden egyes használattal, belülről feltölti a hajat, kívülről pedig rendszeres használat mellett kisimítja és megvédi a hajszálakat.

Syoss SalonPlex szett
Ár: lásd a leírásban , Eladó: BonnyBunny
Állapot: lásd a leírásban, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy csomagautomatával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

norocka

2017. november 13.

Általában szilikonmentes balzsamot használok, de mostanában nagyon el voltam keseredve a hajam miatt, változtatni kellett valamit és jókat olvastam erről a termékről. Eddig egyszer használtam, de csodálatosnak tűnik. Mikor felkentem a hajamra nem tapasztaltam semmi extrát, a kifésülésnél is átlagosan alakított, de aztán megszárítottam a hajamat és egyszerűen gyönyörű fénye lett és a tartásából másnapra se vesztett sokat, pedig nem használok semmilyen hajformázót. A hajam mostanában rémesen zsírosodik, kicsit féltem nehogy rátegyen egy lapáttal, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Szuper! Ja és az illatát másnap is érzem.

norocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

riella1994

2017. november 1.

Ugyanazt tudom írni róla, mint a samponjáról, Finom az illata, kiadós és szinte kifolyik a kezemből a hajam olyan puha lesz tőle. Hajnövesztésben lévő lányoknak nagyon ajánlom, mert nagyon jól hidratálja a hajat. Kit érdekel a sok szilikon, ha szép tőle a haj? :) Elég a szilikonmentes őrületből!

riella1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

pampika

2017. október 25.

Szuper!!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Szuper!!

Jelizz

2017. október 1.

nagyon kellemes szolid balzsam illat 🙂 eleg suru balzsam de... szel lesz a hajam bem olyan gubancos fenyes es puha! Eddig jol teljesit, en nemis tudom hogy volt mar e nagyon jo balzsamom vagy hogy lessz e?! mindenesetre ez most jo. Es ujra vennem! 😘

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Nemesflora

2017. szeptember 22.

Imádom, az eddigi legjobb Syoss balzsam. Teszi a dolgát, szép fényes és könnyen kifésülhetővé teszi a száraz, vékonyszálú hajam. A samponjával együtt szoktam használni. Nem csodaszer, de ár-érték arányban nagyon jó kis termék és sokáig elég.

Nemesflora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

mano

2017. szeptember 22.

Tényleg szuper balzsam! Nagyon könnyen kifésülhető, puha hajat csinál és persze rengeteg van benne.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Claire125

2017. augusztus 16.

Szuper balzsam! Fényes, könnyen fésülhető, dús hatású lett tőle a hajam, és nem is zsírosít.

Claire125
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Nittuska

2017. augusztus 14.

Múltkor véletlenül a RELAX balzsamot vettem meg azzal nem vagyok megelégedve.
Viszont sikerült ezt is beszereznem és hát van különbség nah :)
Ez tényleg puhává teszi a hajat és könnyen ki lehet fésűlni még akkor is ha nem teszek rá olajat.
(nekem vékony szálú derékig erő hajam van)

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Múltkor véletlenül a RELAX balzsamot vettem meg azzal nem vagyok megelégedve.
Viszont sikerült ezt is beszereznem és hát van különbség nah :)
(nekem vékony szálú derékig erő hajam van)

Szepitesz

2017. augusztus 7.

Samponjával együtt használom! Nagyon bevált! Könnyen kezelhetö lett a szökített hajam. Újra fogom venni!

Szepitesz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

dogcathorsecow

2017. augusztus 1.

Nagyon jó kis termék.A hajam sokkal jobb állapotú.

dogcathorsecow
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Nagyon jó kis termék.A hajam sokkal jobb állapotú.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.