KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam kémiai anyagokkal és hajformázókkal kezelt hajra. Könnyebb kifésülhetőséget biztosít.

A professzionális SalonPlex technológiával készült Syoss a melírozott, festett, kiegyenesített és a különböző hajformázókkal kezelt hajra lett kifejlesztve. Segít megújítani a hajállományt minden egyes használattal, belülről feltölti a hajat, kívülről pedig rendszeres használat mellett kisimítja és megvédi a hajszálakat.

Chrissy

2017. július 13.

Ez tényleg szuper cucc! Nem szeretem a Syoss-t, akármit próbáltam ki tőlük, semmi nem jött be. Elkönyveltem "gagyi" márkának...Aztán olvastam az itteni véleményeket erről a balzsamról és nem bírtam ki, vettem egyet.
Kicsit émelyítő az illata, édes és tömény is nekem, de kiöblítés után nem érződik csak halványan (szerencsére). Állagra közepesen sűrű. Nem is kellett olyan sok belőle, pedig elég hosszú hajam van. Nagyon puha, könnyen kifésülhető lett a hajam és mintha gyorsabban is száradt volna. Mint a mesében: fényes, rugalmas, egészséges kinézetű haj...Nagyon régóta nem találkoztam ilyen jó drogériás hajápoló termékkel!
Biztosan újraveszem, ha elfogy és ajánlom mindenkinek, azoknak is, akik szintén nem nagy Syoss fanok :)

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

yasmine1122

2017. június 27.

A sampon nem jött be, de ez a balzsam nagyon jó!!! Puha, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle.

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

molnarviki1209

2017. június 26.

Szép puha hajat varázsol,könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam:) Nekem bevált,újra veszem!

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Narancs

2017. június 20.

Nem szeretem a Syoss termékeket, soha nem vált be egyik sem, de ez!!!! Hihetetlen, de komolyan, ilyen csodát egy termék sem produkált még nálam: első használat után olyan puha, hidratált és könnyen kifésülhető lett a hajam, hogy a fesű csak úgy siklott benne, nem akartam elhinni. Komolyan nem túlzok, nem tudom mi van benne, de nem is érdekel.

Narancs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

szandra058

Korcsoport: < 18
2017. június 7.

Mint a samponjával úgy, ezzel a balzsamával is tökéletesen meg vagyok elégedve.

szandra058
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 7.

Mint a samponjával úgy, ezzel a balzsamával is tökéletesen meg vagyok elégedve.

canyon

2017. május 27.

Egy Balea samponnal használom, tökéletes! Nem nagyon használtam eddig balzsamokat, a Kallos nagy tégelyes pakolásait használtam sampon után. A balzsamokat nem találtam elég táplálónak. Ezzel a balzsammal elégedett vagyok, puha és könnyen fésülhető a hajam :)
Újra veszem!

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Újra veszem!

Mandy133

2017. május 2.

Kevés balzsam után lesz olyan puha és selymes a hajam, mint ez után. Ez az egyik nagy kedvenc.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Lexi90

2017. április 23.

Vizes hajra téve azonnal eltűnik, és csak a vizes érzet marad, nincs az a krémes érzés. Leöblítéskor puha a hajam, nem zsírosít, összességében jó balzsam és várom a hosszútávú hatásait. Negatívum egyelőre nincs.

Lexi90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

snowyfairy

2017. március 6.

Fodrászkellékes balzsamokat és hajápolókat használok, de ez a balzsam maga a tökéletesség. Lemosás után nem csikorgós, de mégis egyenletes fényű a hajam. Na de száradás után, hát az valami álom! Nekem megemeli a satnya, ritka hajamat és dúsabbá teszi. Olyan érdekes ez a balzsam, mintha hajápoló kezelést adna profi szinten. Használata után pár óra múlva a hajam még szebb, a töredezett részt szinte beleolvasztja a hajszálba és lesimítja. A jövő terméke!

snowyfairy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.