KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 7.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam kémiai anyagokkal és hajformázókkal kezelt hajra. Könnyebb kifésülhetőséget biztosít.

A professzionális SalonPlex technológiával készült Syoss a melírozott, festett, kiegyenesített és a különböző hajformázókkal kezelt hajra lett kifejlesztve. Segít megújítani a hajállományt minden egyes használattal, belülről feltölti a hajat, kívülről pedig rendszeres használat mellett kisimítja és megvédi a hajszálakat.

Syoss SalonPlex szett
Ár: lásd a leírásban , Eladó: BonnyBunny
Állapot: lásd a leírásban, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy csomagautomatával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szangyi

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, mert kellemes az illata, jo az allaga, konnyu felvinni nedves hajra es konnyen ki is lehet mosni. Klasszisokkal jobb lesz a hajam tapintasa mar egy hasznalat utan. Ha nem hasznalom (mert nincs idom varni hogy kicsit hasson) a Gliss Kur hajperetevel tudom csak kifesulni a hajam. De ez a balzsam csodakra kepes, meg amikor a hajamon van ugy fesulom ki a hajam, igy nem kell utana felesleges kemikaliakat meg felvinnem. En a kifejezetten szoke hajra valo verziot probaltam, es azzal a funkciojaval is meg vagyok elegedve hogy megakadalyozza a festet szoke tincsek besargulasat. Imadom.

szangyi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

kissdzs

2018. május 15.

Amióta rátaláltam erre a balzsamra,mást nem is vagyok hajlandó használni. A göndör,száraz,szőkített hajamra valami csoda. Általában rajta hagyom egy fél órát és csak aztán mosom le. Nagyon puha,fényes, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Az illata pedig nagyon jó. Már többször újra vettem. A syoss curls and waves samponnal használom együtt.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Enc

2018. május 15.

Évek óta az egyik első Syoss termék, amit használok. Régebben ráuntam a márkára, mert nem láttam semmi fejlődést/javulást. Viszont ez bevált abban, hogy sokkal simább, fényesebb és erősebbnek tűnik a hajam.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

stella06

2018. április 17.

Puha, illatos, jól fésülhető lesz tőle a hajam, a használata mellett nincs szükségem plusz kifésüléskönnyítőre. Jó nagy kiszerelés, hosszú ideig elég.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Szandyye

2018. április 5.

Előnyök: kiváló illat, tartást ad a hajamnak, puha állagú, kevésbé töredezik a vége átmeneti időszakban
Hátrányok: zsírosítja a hajam, árban nem épp a legkedvezőbb.

Szandyye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Hátrányok: zsírosítja a hajam, árban nem épp a legkedvezőbb.

Orsikaa

2018. február 28.

Imádom. Ez tényleg használ, a csontszáraz hajvégeimet puhává varázsolja, és olyan egységessé teszi a végét, nem kócolódik össze. Sajnos az én hajamat eddig minden balzsam érezhetően zsírosította, ez is... De most már csak a legvégére kenem, és így persze nem befolyásolja a hajmosások gyakoriságát. A kiszerelés hatalmas, sokáig elég lesz, megéri az árát :) Csak ajánlani tudom, tényleg rendbe szedi a roncsolódott hajat is :)

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Csabandi

2018. február 24.

Hátközépig érő, dús, vastagszálú, száraz, töredezésre hajlamos, elöl egyenesebb, hátu hullámosabb, nehezen kezelhető hajszerkezettel rendelkezem. Havonta festem magamnak, hetente beszárítom (kb. 1 óra), eddig kentem rá olajtól, szérumtól kezdve tojássárgája-olivaolaj-méz dunsztolva, szóval már mindent kipróbáltam 😂. Ezt az eredményt a fodrász sem tudta kihozni a hajamból! Úgyhogy ha legközelebb fodrászhoz megyek viszem a balzsamom is!!! A termékleírást hozta 100%-ban, igy 5!

Csabandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

racheldawes

2018. február 11.

Rengeteg balzsamot kipróbáltam már az utóbbi pár évben, de ennél jobb termékkel még nem volt dolgom. Csak megerősíteni tudom az előttem írtakat: nagyon selymes, puha és fényes tőle a haj, nem eredményezett a használata sem töredezést, sem pedig zsírosodást. Nem mellesleg pedig az ára is rendben van, és a fél literes kiszerelés még az én derékig érő, vastagszálú hajzuhatagomra is hónapokig elég.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

arcoiris

2018. január 29.

Most vettem a második flakonnal, mert a többi syoss cucctól eltérően ez tényleg jó! Nem az illata miatt, az eléggé semleges, de szerintem hatásos!

(Ja és az Euro Family boltokban 890 Ft!!!! )

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

(Ja és az Euro Family boltokban 890 Ft!!!! )

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. január 23.

Gyonyoru fenyt ad a hajamnak, puhava, konnyen kifesulhetove teszi. Nekem nagyon sokaig eleg (hatkozepig ero hajam van), az illataert pedig odaig es vissza vagyok:)

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.