KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanisu, az összetevőket feltöltötte: Lauu, Módosítva: 2016. november 28.

Kiszerelés:   8,8 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

• Magas minőségű pigmentek
  • Természetes földszínek
  • Tartós formula
  • Nem ül bele a ráncokba
  • 100%-ban vegán
  • Parabén-, kármin- és kőolaj származékoktól mentes
  • Szemészetileg tesztelt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

danyadi77

2017. október 23.

A Moonrise nevű kombináció van meg. Gondoltam, majd idővel cserélgetem a színeket, de nem fogom. Ennyiért nem. Léteznek ennél jobb szemhéjpúderek is, és túlárazott, mint a többi TBS termék. Nem is nagyon használtam. Amúgy a csomagolás tetszetős, praktikus, hogy cserélhetőek a színek, tükör is van benne. Ha valaki ennek ellenére bele van szerelmesedve, szívesen eladom, mondjuk féláron.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

kgyrk

2016. október 20.

Sajnáltam rá ennyi pénzt kiadni, de végül szülinapomra megajándékoztam magam vele a 02-es árnyalatban. :) A színek nagyon jól pigmentáltak, az árnyalatok pedig egymással kombinálva, de akár külön-külön is gyönyörűek, az Artdeco szemhéjalapozómmal pedig hihetetlenül tartósak is!

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

tothbarbara74

2016. október 13.

A 02-es Dusk és a 04-es Aurora palettákat birtoklom és szeretem is, bár nem teljesen vagyok elégedett. Mindkét palettában van egy-egy csillámos árnyalat, amik amúgy különösen szépek, de eléggé potyog a csillám felvitelnél, ezért ezeket csak alapozó előtt és ez ebelines sminktapaszt használva tudom csak felrakni, viszont ha fenn van már nem mozgolódik, nem látok a szemem alatt csillámokat. Kissé tényleg porzik, de ez nekem is még elviselhető és a világos színek is látszanak a szemhéjamon, alappal egésznapos, nem fakul, de nekem nem problémás a szemhéjam. Nagyon szépen összeválogatott és kihasználható színek. Összességében egy jó kis paletta, de azért az Isadora palettákat jobbnak tartom, nem ennyire macerásak.

tothbarbara74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

zsanisu

2016. szeptember 17.

Imádom! Gyönyörű színei vannak. Amikor kijöttek a Down to Earth paletták, akkor a 8-asat akartam megvásárolni, mert tetszettek a színei és árban is elfogadhatónak találtam. Aztán az üzletben az egyik kedves eladóval végigvettük, hogy melyik színeket használnám a 8-as palettából és arra jutottunk, hogy nem sokat, viszont az Aurora palettájából mindet (pláne, hogy a legkedvencebb színemet nem is tartalmazza a 8-as paletta). Szóval bár picit sokalltam érte a 6500 Ft-ot, mégis megvettem és nem bántam meg. Szeretem, leginkább a sötétebb színeit. Minimálisan porol ecsettel használva, de ez nálam még a tűrhető szint (pedig nagyon nem szeretem a poroló szemhéjpúdereket), ha ujjal viszem fel, akkor egyáltalán nem. Kíváncsi vagyok, hogy valaha találok-e olyan szemhéjpúdert, amit olyan tökéletesen lehet felvinni ecsettel, mint az ujjammal (bár lehet az ecsettel van a gond?).
Mindenesetre nagy kedvencem lett az Aurora paletta.

zsanisu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Mindenesetre nagy kedvencem lett az Aurora paletta.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Benzyl PCA, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.