KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anissa, az összetevőket feltöltötte: diuss22, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szója olajat,shea vajat, és búzacsíraolajat tartalmaz.

Ár: 2500 Ft vagy cserélném géles seaweed lemosóra , Eladó: AlizRozsahegyi
Állapot: egyszer mostam le vele a sminkem,nem jött be az hogy tejes. maradnék a géleknél, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp postán is küldöm ha állod a költségeket :)

Joaninha

2017. november 16.

Vegyesek egy picit az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Szeretem, mert nem szárít egyáltalán, főleg télen tudom használni, amikor a hideg szél nagy ellensége a bőrömnek, akkor jól jön a plusz hidratálás. Nem irritálja a bőröm egyáltalán és bár egy elég testes lemosó, nem zsírosítja a bőröm és nem is leszek tőle mitteszeres. Ugyanakkor nem szeretem, mert sminklemosásra egyáltalán nem jó, se szárazon, se vízzel lemosva. Extra száraz bőrre jó arclemosó.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Leander

2017. november 15.

Egy jó arctisztító, de semmi extra. Hígabb állagú, nem irritál, tiszta és friss érzetet eredményez, sokáig elég. Ami szörnyű, az a flakonja - nehéz adagolni, vagy alig jön, vagy hatalmas adagot nyom ki egyben.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Kingácska0807

2017. június 15.

Az összetevők nem szépek. Hidratál, puhít,viszont a sminkkel nem birkózik meg. Nem nyújt semmi pluszt igazság szerint. Nálam csak közepes.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

napraforgo23

2017. március 17.

Nagyon finom illatú, krémes állagú lemosó, mely sminklemosásra önmagában kevés, de miután a smink nagy részét előzőleg már eltávolítottam valamilyen "vizes" sminklemosóval szívesen használom, mert kellemes, tiszta és hidratált érzetet biztosít. Sajnálom, hogy összetevőiben nem tökéletes.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

flamingo-80

2017. február 26.

Szépen eltávolítja a szennyeződéseket az arcról, közben hidratál is, és nagyon jó illata van. Esténként használom csak; mogyorónyi mennyiséggel bemasszírozom az arcom, majd letörlöm egy arctisztító koronggal. Utána már csak egy kis virágvízzel törlöm át az arcom, és jöhet az éjszakai hidratáló! Nagyon bevált.

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

gittagal

2017. január 15.

Bő egy éve használom, nekem bevált. Eltávolít mindenféle sminket, de egyáltalán nem csíp, nem okoz irritációt és nincs olyan ragacsos érzésem se. :)

gittagal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

agneza

2016. augusztus 6.

Allagra teljesen olyan, mint a szokasos arclemoso tejek, kellemes visszafogott illatu. Nelem sajnos nagyon csipte a boromet, ilyen hatast meg soha, egyetlen lemosonal sem tapasztaltam. Kombinalt, hamlasra hajlamos borom van, biztos, hogy tobbet nem fogom hasznalni, mert hosszu tavon szaritana.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

ficuskinky30

2016. július 29.

Hatásában tökéletes: télen reggeli krémként is használtam az alvás "lemosásaként", nagyon kellemes illatú. Kár, hogy az összetevői nem tökéletesek... :( és az E vitaminosként hirdetés is csalóka: az összetevők közepén van, tehát nem nagy durranás, hogy raktak bele...

ficuskinky30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

MissL

2015. november 11.

Egy mini kiszerelést használtam el.Először el voltam tőle ájulva,mert tényleg gazdag,krémes,kellemes volt használni,és a bőröm is puha lett,sőt még pattikat sem okozott,de a végére elkezdte szárítani az arcomat,főleg az orromat.Sajnáltam,mert nagy szerelemnek indult.

MissL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 11.

senskin

2015. július 4.

Kombinált bőrre használom és nekem nagyon bevált. Újravevős! Szépen leviszi a sminket a szememről és az arcomról is, utána még egy micellás áttörlés és tökéletes! Én még vízzel leöblítem az arcom vízzel is, mert nem szeretek semmilyen micellás maradványt sem. Ha kell utána esti arckrém, vagy tonik. Egyébként engem nem szárít,nem irritál, szépen hidratál. Nem hinném, hogy a száraz bőrűeknek ez az arctej megváltás lenne. Mondom, nekem zsírosodik az arcom és én nekem ez nem zsírosítja újra, szóval ezért díjazom.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.