KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 1.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz

12 impozáns szemfestéket rejtő paletta, szemhéjalapozóval, illetve egy kétvégű krémes szemceruzával.

Ár: 1000 , Eladó: nora.hajdu91
Állapot: Használt, Helyszín: Ócsa, fizetés: Posta előre utalás után
Ár: 12000 , Eladó: Angiebaba
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel a IV., XIII. kerületben vagy a belvárosban.

Dézi

2017. szeptember 24.

Velencèben vásároltam a Sephorában. a Naked 2-t szerettem volna megvásárolni, de sajnos nem volt belőle ezèrt ő jött velem haza. Nagyon pigmrntált, könnyű satìrozni, valòban èrezhető rajta hogy nem egy 2000 Ft-os paletta. A szèpsège ellenère viszont nem vagyok vele maradèktalanul elègedett, sajnos egy idő után egyszerűen lekopik. Sigma primert használtam alá, de mèg kìsèrletezem mással is, hátha az lesz a ludas

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Georginasara

2017. május 30.

A Naked 1-2-3 kozul ez az abszolut kedvenc:) Tartos, gyonyoru intenziv szinek vannak benne!

Georginasara
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 30.

jonasmarcsi

2017. május 27.

Korábban nem értettem, miért ilyen drága, de aztán megkaptam ajándékba. Hát, valóban összehasonlíthatatlan a drogériás palettákkal. Tökéletes az állaga, a pigmentáltsága. Leggyakrabban barnás-bronzos-arany színeket használok, szóval remekül ki tudom használni :) Ha újra kéne vennem, inkább a Naked 2-t választanám, mert ha jól tudom abban van egy matt fekete is. Ettől függetlenül 5*

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Rozi71

2017. május 3.

Ügyes marketing, hogy Naked-nek nevezték (a természetesség és a szexre való utalás miatt), de hát szerintem egyértelmű, hogy semmi 'naked' nincs benne. A legtöbb szín benne bronzos vagy rózsaszínes-lilás csillogó festék. Az újabb Naked Basic palettákra már jobban illik ez a név.

Nagyon népszerű paletta, és joggal. Elég drága (én kb. 15 ezer forintnak megfelelő összegért vettem, ez már kedvezményes volt). Azt mondanám, hogy megéri az árát mert nagyon szépek és intenzívek a színek. Az egész nagyon nagy, rengeteg szemfesték van benne. A szemfestékek viszonylag puhák és kicsit porzanak (le kell kicsit rázni az ecsetet), de a palettában és felkenve is gyönyörűek a színek. Szemfesték alapozóval nagyon tartós. A csillámos árnyalat (Sidecar) nagyon szép barnás bézs ezüst csillámokkal, de azt jobb ujjbeggyel krémes szemfestékre felvinni, de még úgy is kicsit potyog a csillám belőle.

Vacilláltam, hogy a Nakedet vagy a Naked 2-t vegyem meg. Az eredeti Nakedben az első 10 szín (balról) nagyon harmonikus, jobban illenek egymáshoz a barna és a bronz árnyalatok. A két matt barna (Naked és Buck) nagyon jól használható, meleg barna de nem narancssárga. A bronz és a rózsaszínes-bordós színek is gyönyörűek. Előre láttam, hogy az utolsó két szín nem fog igazán jól állni, és tényleg. Meleg árnyalatú barnás zöld szemem van, az utolsó előtti csillogó sötétszürke (Creep) még elmegy kihúzónak de az utolsó (gunmetal), ami egy csillogó, hideg ezüstszürke nagyon üti a szemem színét (egyébként szép és intenzív szín). Ilyen szempontból lehet, hogy jobb lett volna a Naked 2, bár abban meg a matt barna nem tetszik annyira. Nekem tökéletes lenne a Naked az utolsó két szín helyett mondjuk egy meleg szürkével és egy matt barnásfeketével. Ezt az eredeti Nakedet olyan típus tudja teljesen kihasználni, akinek erősek a színei, sötét haja és sötétbarna szeme van, vagy esetleg barna/kék szemű festett szőkék (olyan Jennifer Aniston típus). Nagyon fehér bőrű, hófehérke típusoknak túl sok meleg és intenzív szín van benne, és természetes szőkéknek túl erősek a bronz árnyalatok.
A sok csillogó szín jobban áll fiataloknak, de szerintem a 40-as korosztálynak még elmegy, de csak amíg nem lesz ráncos és pettyhüdt az ember szemhéja

Rozi71
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

nemesis

2017. március 30.

Nagy UD fanként nem maradhatott ki ez a paletta. Imádom a színeit, a tartósságát, az állagát. A bársony tok kicsit merész (az első alkalommal összekentem alapozóval), viszont gyönyörű. Az ecset is kiváló, amit adtak hozzá. Imádás.

nemesis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

sugarplumhellie

2017. március 18.

Én másodkézből, ajándékba kaptam néhány szín hiánnyal - de amik nekem kellenek, a matt darabok és a melegebb metálfényűek tökéletesek. Nem porzanak, elég picit beleérintenem az ecset végét, hogy megfelelő pigmentáltságot kapjak.Kicsit talán még túl erős is, tapasztalatlan kézbe biztos :D De emiatt muszáj volt megvennem az Ultimate Basicsot, mert egy ilyen minőségű matt nude paletta messze veri bármimet.
Valóban egy must have és sokoldalúan kihasználható darab, ami megéri a pénzét - én egyedül a mattok számát sajnálom, mert így nem lehet csak kizárólagos paletta a részemre.

sugarplumhellie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

alongo0716

2017. február 23.

Tavaly Decemberben csaptam le rá itt az oldalon. Megláttam,és tudtam hogy ezt megkell vennem.Egyébként Bildiko78-tól vettem.Ezúton is köszönöm neki :)
Maga a paletta gyönyörű.A csomagolás,a színek.Ebben megvannak a tökéletes arany,bronz,zöldes,lilás tónusú meleg árnyalatú színek, a highlight színek a szemzúgba,és a szemöldökcsontra tökéletesek.Lehet furi,de én a második SIN nevű árnyalatot,highlighternek is szoktam használni és woow! A fekete,és a szürke nagyon alkalmi a pici csillámok miatt,de persze gyönyörűek.
A két matt barna nem rossz,de nem is nagy durranás szamomra.Így is *5ös.
Sokáig a Naked 2-re vágytam,de maradok ennél.Örök kedvenc ♡

alongo0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

A két matt barna nem rossz,de nem is nagy durranás szamomra.Így is *5ös.
Sokáig a Naked 2-re vágytam,de maradok ennél.Örök kedvenc ♡

szysszy

2017. február 21.

Ennek a palettának, illetve a 2-es számú testvérének vagyok a tulajdonosa. Ami tény: sokkal jobb minőségű mint a Naked 2 paletta. Viszont tényleg nagyon porzik néhány szín, és a csekély számú matt árnyalat miatt hétköznapokon nem igazán használható.Estére és alkalmakra viszont tökéletes sminket lehet vele készíteni.

szysszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

biusjj

2017. január 18.

Sajnos nem nekem volt, de próbáltam és egy álom. A színek nagyon szépen, az összeset ki lehet használni, jól pigmentáltak és mindig fájt érte a szívem, de sosem vettem meg. Igazából, most már úgy érzem talán nincs is rá szükségem, mert van egy rakás más palettám, de ez annyira egy ikonikus darab.
Nagy meglepetésemre lehet kapni a márkát a Notino oldalán.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Nagy meglepetésemre lehet kapni a márkát a Notino oldalán.

Lunacska

2017. január 9.

Ő volt az első külföldi palettám, 2011 környékén érkezett hozzám, semmihez nem volt hasonlítható. Ma már nagyobb a verseny, utána jöttek ki a márkák nude palettái, nekem Ő marad az elsőszámú kedvenc, most 2016-ban annyival egészíteném ki, hogy pár matt árnyalatot csempésznék még bele.
A fényes színek 10/10, a mattak 9/10, minden bőrtónuson és évszaknak megfelelő "válogatás", pigmentáltság 10/10.

Lunacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületi hártya képző anyag.

Tartósítószer.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Ceresin 0 0