Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. augusztus 24.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz

12 impozáns szemfestéket rejtő paletta, szemhéjalapozóval, illetve egy kétvégű krémes szemceruzával.

Ár: 8000 Ft , Eladó: Glara
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Veszprém, fizetés: előre utalás, személyes átvétel
Ár: 10000 , Eladó: Mamamacica
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Balmazújváros és Debrecen, fizetés: Banki előreutalás után postával küldöm vagy személyes átvétel a megjelölt helyeken

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

peachyglow

2018. szeptember 9.

3 év ácsingózás után az enyém. Nagy szerencse, mert nem gyártják most már többet, azért is esett erre a választás. Színeit tekintve, kék szemhez szerintem fantasztikus, ezzel a palettával kezdtem el azt, hogy a barnás árnyalatokat önmagukban mono szemfestésként használom és tényleg bomba jól kiemeli a szemem színét. (Sidecar, Smog, Toasted, Hustle) A két matt szín nekem pont elég, szeretem a csillogó szemhéjpúdereket alapvetően, és árnyékolni satírozni, esetleg szemöldökre ez a kettő pontosan elegendő nekem. A Virgin-t és a Sin-t használom highlight színnek, illetve szemöldökcsont alá szoktam felvinni. A legvadabb szín a palettában szerintem a Gunmetal, annyira különleges, nekem nagyon tetszenek a fémes színek, nagyon badass sminket lehet vele csinálni. Ami a minőséget illeti, soha nem volt még ennyire könnyen satírozható palettám, plusz teljesen kompakt az egész, ebből bármilyen _teljes_ sminket el lehet készíteni. Az ecsetét használtam párszor, de a Zoeva ecsetekre esküszöm alapvetően, úgyhogy ez a tökéletes kombináció számomra. Azt hiszem egy jó darabig nem fogok semmilyen más palettára ránézni, egyelőre képtelenségnek látom, hogy megunjam. Nem tudok róla negatívat mondani, tartós, nem porol, pigmentált, de ezeket mindenki elmondta már előttem. Szerezzétek be ameddig még lehet, minden forintot megér, ez egy olyan ikon, amit minden krémmániás megérdemel.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Babooca

2018. augusztus 5.

7 év ácsingózás és nyálcsorgatás után végre sikerült rávennem magam, hogy beszerezzem. A nagyon borsos ára miatt mindig inkább háttérbe szorítottam. Az első benyomásaim alapján nekem újra kell tanulnom a sminkelést. Ami mellé természetesen jön az is, hogy hiába van egy jó minőségű palettám muszáj lesz az ecseteimet is professzionálisra cserélni. Negatívumok számomra, hogy iszonyatosan porol, ezt okozhatja a technikám, az ecseteim, amik más palettánál nem tűntek fel. A csillámok akkorák tudnak lenni, hogy napközben félhomályban is kiszúrom az arcom olyan pontjain, ahova nem szándékoztam feltenni. Nap végére kicsit kenődik még Art deco sminkalappal is. Nagyon figyelni kell a mennyiségre, mert a sötétebb színek kellőképp pigmentáltak és nagyon koncentrált marad, ha nem építgeti az ember a színt, hanem egy nagy adagot egyszerre felvisz. Szerintem kicsit sok a csillámos és a szaténfényű szín a palettában, amik felkenve nagyon hasonlóak. Nem szeretném leírni, hiszen ősszel fogom sűrűbben használni, de elsőre azt kell, hogy mondjam, hogy nekem nagyon nehéz vele dolgozni és úgy tűnik gyakorolnom kell.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Mamamacica

2018. május 23.

Egyszerűen csodálatos, teljes mértékben megéri az árát. A színek gyönyörűek, pigmentáltak, tartósak és különlegesek.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Greta1996

2018. május 18.

3 hónapja vettem meg, azóta csak ezt használom. Önmagában is tartós, de ha használok alá eye primert bármilyen bulit tökéletesen kibír. Nagyon szép pigmentált színek, jól kombinálhatóak, tökéletes nappali és bulis sminkeket is lehet vele kreálni. Az egyik legjobb döntésem volt, hogy beruháztam rá!

Greta1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

prettyfruity

2018. február 27.

4 éve vettem és kb. másfél évig csak ezt a palettát voltam hajlandó használni. Jól kihasználható árnyalatok, szépen pigmentált színek. Két árnyalatot teljesen el is fogyasztottam (virgin, sin), amiket utána megvettem monoban is, és a mai napig gyakran nyúlok értük.

prettyfruity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Boriskajuliska

2018. február 3.

Nagyon vágytam rá, hát megrendeltem. Sajnos kevés színt szerettem meg belőle, de ez nem a paletta hibája. Pigmentáltsága, tartóssága nagyon jó de szerintem túl hypeolt. Ennyi pénzért ma már mást vennék.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 3.

eve57

2018. január 27.

Valójában ez egy nagyon jó minőségű paletta. Pigmentált, satírozható, szép színek. Tökéletes a hétköznapokra, kisebb és nagyobb alkalmakra. De én még is kevésnek érzem, nekem unalmasak a színei. De ez relatív, ami nem befolyásolja azt, hogy ez egy kiváló paletta.

eve57
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Funnyface

2017. december 28.

Nem is tudom, miért nem írtam róla véleményt eddig, hiszen évek óta használom. Csak ajánlani tudom, ez egy nagyon jól eltalált paletta. Minden árnyalat benne van, amivel nyugati típusú szemsminket lehet készíteni. Ez az ünneplős palettám, alkalmakkor biztosan ezt használom, de hétköznapokra is ideális. Mindegyik árnyalata ugyan olyan jól pigmentált, krémes szemhéjpúder, könnyen eloszlatható, a színek szépen keverednek egymással. Primert igazán nem is igényel, ha csak nem extra zsíros szemhéjról van szó. A csillámos árnyalatok azért potyognak, ami kicsit kellemetlen. Mindegyik árnyalata jól használható, egymással is harmonizálnak, változatos sminkeket lehet ezzel készíteni, és nincsen hiányérzetem vele. Egészen tartós is, nem gyűlik össze primer nélkül sem, a szemhéjredőmben. Leírhatatlan a különbség egy drogériás palettához képest. Megéri rá gyűjteni, várni, és akár külföldi utat úgy tervezi, hogy egy sephora útba essen. Szerintem ez egy jó indító, alap paletta, ezzel nem hoznak zavarba. Még a 2-ből van egy dupe-om, amiről csak a vásárlás után esett le, hogy gyakorlatilag ugyan azok az árnyalatok vannak benne (és egészen jó minőségű, köszönöm a douglasnak)... De a többi palettát nem vettem meg. Nem illenek a tónusomhoz és sminkelési szokásaimhoz, de azért jó, hogy van miből válogatni. Ez marad egyenlőre a kedvenc.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

treni91

2017. december 20.

Nagyon szuper paletta. Tartós, szépen pigmentált, könnyű vele dolgozni. Én imádom :)

treni91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Zsanett1984

2017. december 19.

Imádom! :-) Ez egy valóban minőségi paletta !

Zsanett1984
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Imádom! :-) Ez egy valóban minőségi paletta !

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületi hártya képző anyag.

Tartósítószer.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0