KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Urban Decay

Ár:   $54   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,3 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 1.

Ár:   $54
Kiszerelés:   12 x 1,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz

12 impozáns szemfestéket rejtő paletta, szemhéjalapozóval, illetve egy kétvégű krémes szemceruzával.

Ár: 1000 , Eladó: nora.hajdu91
Állapot: Használt, Helyszín: Ócsa, fizetés: Posta előre utalás után
Ár: 12000 , Eladó: Angiebaba
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel a IV., XIII. kerületben vagy a belvárosban.

Boriskajuliska

2018. február 3.

Nagyon vágytam rá, hát megrendeltem. Sajnos kevés színt szerettem meg belőle, de ez nem a paletta hibája. Pigmentáltsága, tartóssága nagyon jó de szerintem túl hypeolt. Ennyi pénzért ma már mást vennék.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 3.

eve57

2018. január 27.

Valójában ez egy nagyon jó minőségű paletta. Pigmentált, satírozható, szép színek. Tökéletes a hétköznapokra, kisebb és nagyobb alkalmakra. De én még is kevésnek érzem, nekem unalmasak a színei. De ez relatív, ami nem befolyásolja azt, hogy ez egy kiváló paletta.

eve57
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Funnyface

2017. december 28.

Nem is tudom, miért nem írtam róla véleményt eddig, hiszen évek óta használom. Csak ajánlani tudom, ez egy nagyon jól eltalált paletta. Minden árnyalat benne van, amivel nyugati típusú szemsminket lehet készíteni. Ez az ünneplős palettám, alkalmakkor biztosan ezt használom, de hétköznapokra is ideális. Mindegyik árnyalata ugyan olyan jól pigmentált, krémes szemhéjpúder, könnyen eloszlatható, a színek szépen keverednek egymással. Primert igazán nem is igényel, ha csak nem extra zsíros szemhéjról van szó. A csillámos árnyalatok azért potyognak, ami kicsit kellemetlen. Mindegyik árnyalata jól használható, egymással is harmonizálnak, változatos sminkeket lehet ezzel készíteni, és nincsen hiányérzetem vele. Egészen tartós is, nem gyűlik össze primer nélkül sem, a szemhéjredőmben. Leírhatatlan a különbség egy drogériás palettához képest. Megéri rá gyűjteni, várni, és akár külföldi utat úgy tervezi, hogy egy sephora útba essen. Szerintem ez egy jó indító, alap paletta, ezzel nem hoznak zavarba. Még a 2-ből van egy dupe-om, amiről csak a vásárlás után esett le, hogy gyakorlatilag ugyan azok az árnyalatok vannak benne (és egészen jó minőségű, köszönöm a douglasnak)... De a többi palettát nem vettem meg. Nem illenek a tónusomhoz és sminkelési szokásaimhoz, de azért jó, hogy van miből válogatni. Ez marad egyenlőre a kedvenc.

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

treni91

2017. december 20.

Nagyon szuper paletta. Tartós, szépen pigmentált, könnyű vele dolgozni. Én imádom :)

treni91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Zsanett1984

2017. december 19.

Imádom! :-) Ez egy valóban minőségi paletta !

Zsanett1984
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Imádom! :-) Ez egy valóban minőségi paletta !

Dézi

2017. szeptember 24.

Velencèben vásároltam a Sephorában. a Naked 2-t szerettem volna megvásárolni, de sajnos nem volt belőle ezèrt ő jött velem haza. Nagyon pigmrntált, könnyű satìrozni, valòban èrezhető rajta hogy nem egy 2000 Ft-os paletta. A szèpsège ellenère viszont nem vagyok vele maradèktalanul elègedett, sajnos egy idő után egyszerűen lekopik. Sigma primert használtam alá, de mèg kìsèrletezem mással is, hátha az lesz a ludas

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Georginasara

2017. május 30.

A Naked 1-2-3 kozul ez az abszolut kedvenc:) Tartos, gyonyoru intenziv szinek vannak benne!

Georginasara
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 30.

jonasmarcsi

2017. május 27.

Korábban nem értettem, miért ilyen drága, de aztán megkaptam ajándékba. Hát, valóban összehasonlíthatatlan a drogériás palettákkal. Tökéletes az állaga, a pigmentáltsága. Leggyakrabban barnás-bronzos-arany színeket használok, szóval remekül ki tudom használni :) Ha újra kéne vennem, inkább a Naked 2-t választanám, mert ha jól tudom abban van egy matt fekete is. Ettől függetlenül 5*

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Rozi71

2017. május 3.

Ügyes marketing, hogy Naked-nek nevezték (a természetesség és a szexre való utalás miatt), de hát szerintem egyértelmű, hogy semmi 'naked' nincs benne. A legtöbb szín benne bronzos vagy rózsaszínes-lilás csillogó festék. Az újabb Naked Basic palettákra már jobban illik ez a név.

Nagyon népszerű paletta, és joggal. Elég drága (én kb. 15 ezer forintnak megfelelő összegért vettem, ez már kedvezményes volt). Azt mondanám, hogy megéri az árát mert nagyon szépek és intenzívek a színek. Az egész nagyon nagy, rengeteg szemfesték van benne. A szemfestékek viszonylag puhák és kicsit porzanak (le kell kicsit rázni az ecsetet), de a palettában és felkenve is gyönyörűek a színek. Szemfesték alapozóval nagyon tartós. A csillámos árnyalat (Sidecar) nagyon szép barnás bézs ezüst csillámokkal, de azt jobb ujjbeggyel krémes szemfestékre felvinni, de még úgy is kicsit potyog a csillám belőle.

Vacilláltam, hogy a Nakedet vagy a Naked 2-t vegyem meg. Az eredeti Nakedben az első 10 szín (balról) nagyon harmonikus, jobban illenek egymáshoz a barna és a bronz árnyalatok. A két matt barna (Naked és Buck) nagyon jól használható, meleg barna de nem narancssárga. A bronz és a rózsaszínes-bordós színek is gyönyörűek. Előre láttam, hogy az utolsó két szín nem fog igazán jól állni, és tényleg. Meleg árnyalatú barnás zöld szemem van, az utolsó előtti csillogó sötétszürke (Creep) még elmegy kihúzónak de az utolsó (gunmetal), ami egy csillogó, hideg ezüstszürke nagyon üti a szemem színét (egyébként szép és intenzív szín). Ilyen szempontból lehet, hogy jobb lett volna a Naked 2, bár abban meg a matt barna nem tetszik annyira. Nekem tökéletes lenne a Naked az utolsó két szín helyett mondjuk egy meleg szürkével és egy matt barnásfeketével. Ezt az eredeti Nakedet olyan típus tudja teljesen kihasználni, akinek erősek a színei, sötét haja és sötétbarna szeme van, vagy esetleg barna/kék szemű festett szőkék (olyan Jennifer Aniston típus). Nagyon fehér bőrű, hófehérke típusoknak túl sok meleg és intenzív szín van benne, és természetes szőkéknek túl erősek a bronz árnyalatok.
A sok csillogó szín jobban áll fiataloknak, de szerintem a 40-as korosztálynak még elmegy, de csak amíg nem lesz ráncos és pettyhüdt az ember szemhéja

Rozi71
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

nemesis

2017. március 30.

Nagy UD fanként nem maradhatott ki ez a paletta. Imádom a színeit, a tartósságát, az állagát. A bársony tok kicsit merész (az első alkalommal összekentem alapozóval), viszont gyönyörű. Az ecset is kiváló, amit adtak hozzá. Imádás.

nemesis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületi hártya képző anyag.

Tartósítószer.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0