KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Saint Laurent

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2012. október 10.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra lágy és krémes ajakrúzs. Folyékony, ragyogó, erős színű réteget visz az ajkakra. Tartós és kényelmes viselet, és védelmet biztosít a káros UV sugarak ellen is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vicus7

2017. október 29.

Kellemes gyümölcsös illatú. Nem tartós sajnos, de kellemes állagú, ápoló hatású.

Vicus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

ZoeAZs

2017. október 21.

Tartósnak nem tartós, de nagyon szép színekben elérhető és hogy őszinte legyek, ez az első olyan rúzs, amit simán megvennék csak azért, mert annyira de annyira gyönyörű a köntös, amibe bújtatták.... Pacsi YSL a dizájnért, igazi kis ékszer!

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Berill23

2017. február 3.

Tényleg nem tartós,a színe még oké, de ennyi pénzért nem éri meg. 3-4 árnyalatom van a semmiért,csalódás...

Berill23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

peto.kittus

2017. január 18.

Nem lettünk túl nagy barátok. Ajándékba kaptam, aminek így utólag is örülök, hogy nem költöttem rá, mert használata után nem venném újra.
A színe szép,én egy nem túl erős árnyalatot kaptam, üdén nőies. Jól hidratál, de egyáltalán nem tartozik a tartós kategórába.
Konkrétan felkentem és az egészet visszanéztem a poharamon. Nem csak annyi, hogy kicsit jött le, úgy szinte full..
Ennyiért valóban van jobb és tartósabb rúzs is más márkától.

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Ennyiért valóban van jobb és tartósabb rúzs is más márkától.

myryyy

2017. január 18.

Nem vagyok annyira megelégedve vele. Az illata jo, a szinek jok, de nagyon krémes es lágy, hamar lejön, allergiásoknak, mint nekem, akik folyton orrot kell, hogy fujjanak nem ajánlom. Minden fujas utan ujra kell igazitanom. A reptéren vettem átszámítva 9000ft-ert hát egy 6000 ft-os MAC ruzst meg sem közelít...

myryyy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

strauszkinga

2016. december 17.

Nyertem a rúzst, tartottam tőle, hogy túl intenzív lesz a pink szín:
Azoknak ajánlom a terméket, akiknek télen kiszárad az ajka, és a gazdagabb textúrát preferálják. A színe pedig lágy, visszafogott.
A tartóssága nem a legjobb, de amiért még odavagyok: az illata!! Nem tudnám megfogalmazni, hogy mihez hasonlít, de újra és újra fel akarom kenni! :)

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Nyertem a rúzst, tartottam tőle, hogy túl intenzív lesz a pink szín:

kiflimorzsa

2015. szeptember 11.

rettenetesen rossz, körülbelül nulla a tartóssága. az illata finom, engem earl greyre emlékeztet valamiért, a csomagolás gyönyörű és kifejezetten jó a tükör a tetején. azt hiszem beletöltöm egy másik rúzsomat, aminek kevésbé puccos a csomagolása, vétek lenne ezt a szép tokot kidobni.
Szerk: megpróbáltam kiszedni belőle a maradék rúzst, de igazából felesleges mert lyukas az alja és nem lehet még újratölteni se.

kiflimorzsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

vanitas

2015. július 2.

Tényleg,lágy és krémes,nekem kicsit túlzottan is,amikor felkenem a számra megesik,hogy az elején fogamra kenődik,ha nem szedem le a felesleget.Egyébként szépek,és ennek ellenére is nagyon nagyon szeretem,mert nagyon elegáns és egyébként jó.

vanitas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Vestara

2015. május 15.

Tinédzserkoromban minden vágyam volt egy ilyen rúzs! Aztán amikor már megtudtam volna venni magamnak, jött a hideg zuhany: feltéve nem néz ki jól. A nude színek, amiket mindenki istenít, rettenetesen sápasztanak. Az állaga nagyon finom krémes, azonban azonnal beleül a szájredőkbe, öreg nagymamás kinézetet kölcsönözve a viselőjének. Rengeteg beautyblogot olvastam, hogy hátha megtalálom a megfelelő árnyalatot, de rá kellett jönnöm, hogy nem csak én vagyok így vele, sőt, még azoknak sem áll különösen jól, akik istenítették. Szerencsére a shine verziójával már nincsenek ilyen problémáim.

Vestara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Rita11kocsis

2015. április 7.

Ha ez lett volna az első highend rúzsom soha többet nem vettem volna 😔 túl krémes és mikor nem ecsettel viszem fel úgy nézek ki mint akire ráborult egy kiló csillámpor. Arról nem beszélve hogy még az àllam is olyan 😔😔😔 csak a gyönyörű csomagolàsa miatt kap két csillagot

Rita11kocsis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0