183 Days by Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Bőrtípus:   Száraz

Olajos primer amely közvetlenül a bőrön alkalmazva vagy alapozóhoz keverve ragyogó hatást fejt ki és segíti az alapozó tartósségénak növelését.

googles

2019. október 7.

Update: felpontozom. Nyaron nem tudok kb semmit hasznalni (kremet), mert izzadok toluk.
De igy a huvosebb idoben szuper alapozo ala, apolasnak. Nem teszek az orromra, de az osszes tobbi reszen jot tesz az arcomnak. Sajnos tobb csillogasra vagynek, de jo kis cucc.

Megvettem persze, nem tudtam ellenallni neki, de minek vettem meg! 😦

Szárazabb a borom, igy az olajos formula nem lenne problema. Azert csalodas ez a lotty, mert a hasonlo Trend it up primerem (holo primer, kulonkiadas volt es oriasi kedvencem lett!) szuper csillogo ds szep hatast ad, ez viszont hasznalat utan egyaltalan nem csillog lathatoan (itt nem olajos fenyre vagytam, hanem az apro csillamok szep hatasara).

Amugy primernek lehet, hogy jo. Igazabol en sose ereztem a primerek elonyet, valahogy nem latom hasznukat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 7.

Megvettem persze, nem tudtam ellenallni neki, de minek vettem meg! 😦

emerilda

2019. szeptember 16.

Én imádom. Enyhén olajos bőröm van de nagyon szerette. Finom, pihe-puha a használatától, plusz én úgy éreztem, hogy tényleg hidratál. Az alapozómnak szebb fedése volt rajta, a tágabb pórusaimat is szebben fedte ha ezt kentem alá. Az az egy gond van vele, hogy már sehol se árulják. Ha valaki megválna tőle én szvesen megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 16.

csaktimi

2019. május 8.

Tudtam hogy kijött az új kollekció, el is töltöttem úgy 20 percet a márka állványa előtt, mindent végigvizslattam. Éreztem a késztetést hogy bedobáljam az összes púdert és alapozót és primert és highligtert a kosárba de nagy nehezen leküzdottem :D iszonyat cuki minden, mégis muszáj voltam választani és erre a kis olajra esett a választás. Először csak egy átlátszó lötyi, az alján van leülve a csillámpor ami legalább 10 perc erőszakos rázás után keveredik fel, de aztán nagyon gyönyörű. A kézfejemen próbáltam, tipikus szárazolaj érzete van, további 10 perc kellett hogy beszívódjon, a csodacsillámok sehol nincsenek sajnos, de ez várható volt. Sminkelés után update, addig maradok 4 csillagnál mert szerelmes lettem, tényleg tündéri!

UPDATE: tényleg szárazolaj szerű a bőrön, szépen beszivja az arcom pár perc alatt viszont a csillámok még mindig nincsenek sehol :( a smink sajnos pár óra után mocorogni kezd felette meg átfénylik. Normál vagy száraz bőrűeknek ajánlanám, zsíros bőrre nem sok értelme, én se tudom miért vettem meg, számíthattam volna a végeredményre :D elhasználgatom majd magába mert puhi lesz tőle a bőröm de a sminkemmel nem kompatibilis sajna. Marad a 4 csillag mert amúgy nagyon kis cuki üveg meg cuki lötyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0