3W Clinic

Ár:   $8   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doori60, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   $8
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kifejezetten a szem körüli finom bőrre tervezett szemkörnyékápoló krém. Kisimítja a ráncokat és helyreállítja a bőr rugalmasságát. Elősegíti a bőrsejtek regenerálódását. Fokozatosan eltávolítja a sötét karikákat és hidratál. Jól felszívódik a bőrbe, így nem nem tömíti el a pórusokat, és nem zavarja a bőrsejtek létfontosságú folyamatait. Csiganyál-kivonatot, adenozint és hialuronsavat tartalmaz, amelyek csökkentik a ráncok és a finom vonalak megjelenését, fokozzák a bőr rugalmasságát, erősítik a kapilláris keringést. Levendulakivonatot is tartalmaz, amely nyugtatja az érzékeny bőrt.

ReiHUN

2019. május 16.

Ár-érték arányban elég jó szerintem, rengeteg van benne, kellem és könnyű állagú krém, ami szépen és gyorsan beszívódik. Nekem kicsit bizsereg a bőröm, mikor felkenem a szemem körül, de nem vált kis semmi reakciót, egyelőre se negatív, se pozitív hatását különösen nem tapasztaltam. Hidratál, nekem ennyi is elég! Elég belőle egy kevés is, de mivel ilyen sok van benne, én többet szoktam kicsit kinyomni és az arcom többi részére is oszlatok belőle. Van egy kis illata, de nem zavaró! Nem biztos, hogy egy szemránckrémnek ezt ajánlom, de könnyű kis hidratáló kiegészítő egy rutin mellé, ami jó barátunk lehet! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

doori60

2019. március 26.

Szeretem ezt a krémet, kellemes az állaga (kicsit zselés), emiatt jól nyugtat. Az illata is kellemes, kis mennyiség elég belőle, így sokáig fogja bírni nagyon.... Egy hónapja használom, szerintem még 2-3 hónap mire elfogy.. azonban egyelőre a ránctalanító hatását nem vettem észre sajnos, a karikáim is stabilak maradtak... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.