Accent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: málnamánia, Módosítva: 2011. december 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Természetes vagy festett barna hajra.

Reb

2012. december 12.

Nekem bejött, puha és hidratált lett tőle a hajam. Az UV ellen is védett valamit. Az ára is baráti.
(Ne dobd ki, cseréld el valamire:) http://kremcsere.blogspot.hu/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

(Ne dobd ki, cseréld el valamire:) http://kremcsere.blogspot.hu/

dodoos

2012. december 9.

A samponnal együtt vettem meg. Hihetetlenül rossz termék,senkinek nem ajánlom. A hajam sokkal gyorsabban zsírosodott tőle,ráadásul korpás is lettem miatta! Ki fogom dobni mind a két tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 9.

ernestina

2012. szeptember 17.

A kifejezetten barna hajra ajánlott balzsamot ajándékba kaptam. A balzsamok tulajdonságait jól hozza, nekem könnyen fésülhető és lágy lesz tőle a hajam. A barna hajamnak szép fényt, meleg bronzos ragyogást ad. A csokoládéhoz hasonló illatát öblítés után nem őrzi meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

vercso1

2012. július 7.

Nagyon jó az illata, régen volt egy barna hajra való balzsam talán a Gliss Kur családnál (de nem vagyok benne biztos), de egy az egyben ugyanolyan. Jól hidratál és utána tényleg mintha szebb színű lenne a barna hajam. Az ára is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

málnamánia

2011. december 29.

Nekem ez a balzsam sokkal jobban bejött,mint a Baleás tesója. Az illata nekem nagyon tetszett,és szép fényes volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.