L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2013. július 18.

Egyedülálló technológiával készült hidratáló alapozó, mely hibátlanul illeszkedik a bőr tónusához. A benne található ultra-finom fényvisszaverő részecskék optikailag tökéletesítik a bőr felszínét! Nem komedogén illetve olajmentes, így minden bőrtípus számára megfelelő.

Kiszerelés: 30ml

killerqueen

2014. október 6.

Abszolut kedvenc! Amiota megjelent azota hasznalom. Olyanokat utott ki orokre a pikszisbol mint az Estee Lauder Double Wear es a Clinique Stay True es a Superfit. Nehanyszor meg megvettem azokat de penzkidobas volt, ez szazszor jobb!
Viszont amiota Magyarorszagon True Match lett egy pici valtozast eszleltem benne, mintha apro fenyvisszavero csillamok lennenek benne? Itt Olaszo-ban meg mindig Accord Perfect es nem csillamos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

b.anna89

2014. augusztus 17.

R3 Rose Beige-t használom. Nagyon jól fed, könnyű vele dolgozni, jó a textúra is, de picit szárít. Sokszor elég önmagában is, nem kell korrektor/púder/stb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

pandus

2014. május 7.

2-3 éven keresztül használtam, mindig glamour-napokon vettem 1500 Ft-ért. Az R1-es tökéletesen illeszkedett a bőröm színéhez, ha nagyon siettem és nem sikerült tökéletesen elkennem a nyakamon akkor se volt baj, mert egyáltalán nem ütött el. Aztán egyszer csak nem találtam egyik boltban sem, javítson ki valaki, de szerintem felváltotta a True Match alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

SexyBeauty

2014. február 16.

Legjobb alapozóm volt.Gyönyörű természetes árnyalatai voltak,a bőröm nem pattogot ki tőle,gyönyörűen,egyenletesen fedett.Tökéletes alapozó.Csak nagyon drága.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

komzsuska

2014. január 9.

Oh, ez kb 2 éves véleményem, csak frissítettem!
Majdnem

Nagyon jó fedést és egyenletes arcbőrt eredményező alapozó. Talán a legegyenletesebb fedésű, amit valaha is próbáltam. Kevéssé egyenletes bőrre így kifejezetten ajánlott. Hátránya azonban, hogy kevéssé könnyű viselet, ugyanakkor nem is kifejezetten krémszerű. Mégis, mintha nem szellőzhetne alatta a bőr. Az apró ráncocskákban előszeretettel gyűjti össze magát. Előnye, hogy nagyon világos bőrűek is találhatnak megfelelő árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Oh, ez kb 2 éves véleményem, csak frissítettem!
Majdnem

tsix03

2013. augusztus 24.

Évikig használtam, szép színei voltak és jó állaga, szerettem de aztán kipróbáltam mást is és rájöttem, hogy olcsóbban sokkal jobbakat lehet kapni, mint ez. Egyáltalán nem volt tartós és gyenge volt a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Lidu

2013. július 2.

Az első kedvenc alapozóm. Többször újravettem. Tökéletes fedés, szép szín, tartós, bár nyáron 30 fokban nem bír ki túl sokat.A rózsaszínes fényvisszaverő részecskék tényleg tökéletesítik a bőrfelszínt természetes fényben, viszont a vakuval készült fényképeknél ugyanúgy visszaverik a fényt amitől valahogy holtsápadt hatást kelt! Van egyébként olyan változata is amiben nem rózsaszín, hanem arany árnyalatú részecskék vannak.

Update:
Ez volt az első vélemény amit írtam kb. egy éve. Azóta főleg a Krémmániás véleményeknek köszönhetően kipróbáltam más alapozókat is és már kicsit más a véleményem!
A színét nagyon szerettem, azért is nem akartam lecserélni sokáig, de azt kell hogy mondjam,hogy tartósságban sehol nincs ez az alapozó. Régebben azt gondoltam az normális,ha csak 3-4 órát bír ki valami a fejemen, de azóta találtam sokkal tartósabb alapozókat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Update:

Libra

2013. június 4.

Nagyon sokáig használtam a Rose Ivory (legvilágosabb) árnyalatot. Amióta felváltotta a True Match, azóta nem használom ezt a márkát :( Ugyanis nekem csak ez a (leg)világosabb árnyalat jó. És csak ez volt ilyen világos. Kipróbálhattam én a 10.000 forintos csodaalapozók legvilágosabb árnyalatait, azok is sötétek voltak. A True Match - azt hiszem C2-vel v. C3-mal kezdődik. Hihetetlenül sötét nekem. Szóval nem voltam elég szemfüles. Akkor kellett volna belőle többet vennem, amikor még volt :( Én - a száraz bőröm ellenére - imádtam. Hiába ráncosodik a bőröm az alapozóktól, ez valahogy mégsem szárította, nem ült bele a ráncokba. És sok sem kellett belőle, pedig szeplős is vagyok (utálom!) Szóval nagyon sajnálom, hogy nem gyártják, és azt is, hogy ami felváltotta, valahogy elfelejtették behozni belőle a legvilágosabbat. Ez viszont nálam 5-ös (volt) :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 4.

atiz88

2013. május 8.

Sziasztok!
Eladnám ezt az alapozómat,mert sajnos sötét lett a bőrömhöz képest!
R5-sable rose árnyalatot
csak kb 2 alkalommal használtam.
Ha érdekel esetleg vkit írjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

Sziasztok!
Eladnám ezt az alapozómat,mert sajnos sötét lett a bőrömhöz képest!
R5-sable rose árnyalatot
csak kb 2 alkalommal használtam.
Ha érdekel esetleg vkit írjon.

Dorisforest

2013. április 10.

Igaz kicsit mű hatású, kicsit csillog a bőrön, kicsit ilyen, kicsit olyan, de ha valaki szereti a tökéletes fedést, annak ajánlom ! Kellemes krémes hatású, könnyen felvihető, nem válik púderszerűvé, tartós. A mű hatás ellen javaslom a kevesebb mennyiséget belőle, a csillogás ellen a púder felvitelét rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.