Best of Beauty 2019

Aden Cosmetics

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

rúzscsomag
Ár: 3000 , Eladó: lizavetta
Állapot: többségük párszor próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes, vagy előreutalás után posta/fox
Eva98

2019. június 21.

Nagyon jó színekben lehet kapni, bár inkább csak rendelni mert eddig amelyik üzletben találkoztam vele csak nagyon erős sötét árnyalatok voltak belőle, amik nem hétköznapiak. Viszont rendeltem egy hétköznapit, azt nagyon szerettem, tartós és matt volt. Nekem nem szárított. Az illata is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

elina12

2019. június 7.

A színek nagyon szépek. Tartós és nagyon matt. Kicsit szárít, de szerintem ez még az elviselhető kategória. Nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Hplusz

2019. május 13.

15-ös extreme nude névre hallgató rúzs tulajdonosa vagyok. Ez minden csak nem fényűző fénylő hatást nyújtó termék. Ez egy matt folyékony rúzs. Nekem alapból nem cserepes és száraz a szám, de gondoltam hogy szárítani fogja, mivel matt....kiemeli a ráncocskákat, de ki kellett tapasztalnom a használatát. Kis mennyiséget viszek fel a szám közepére és azt oszlatom szét az ujjommal. Sokkal természetesebb és szebb a végeredmény. Ez egyébként egy hideg nude árnyalat, szóval ha az ember lánya nem akar élő halottként kóborolni az emberek között óvatosan használja ezt a színt. Nálam szépen kopik és tartós. szeretem. Néha szájfényt teszek rá ( nude színt) hogy lágyabb legyen az összhatás és nekem így is szépen tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

zfruzsi

2019. április 4.

Első mattra száradó folyékony rúzsom volt és imádtam, mára sincs nagy bajom vele, de van több is, amit jobban szeretek. A tartóssága kiváló és valóban lerobbanthatatlan, viszont nagyon szárítja az ajkaimat (jobban, mint más) és temperás érzést kelt bennem mára már. Nem válok meg tőle, mert nem rossz, de már nem nyúlok hozzá annyit, mint régen, amikor még nem tudtam, hogy más is lehet egy folyékony matt rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

nedina

2019. január 21.

Nagyon szépek a színek, tartósak és kellemes az illatuk. Véleményem szerint jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

norcsoo

2018. december 10.

A 08-as piros árnyalat van meg és egy álom! Gyönyörűen, vékony rétegben fed, napközben is kényelmes, nem szárít. Az egyik legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Hime

2018. december 10.

Szárít, nagyon csúnya felvíve a babarózsaszín, ha előtte nem ajak-radírozok. Nem került a kedvencek közé sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Norcuss

2018. december 3.

Nagyon akartam szeretni mert gyönyörű színekben kapható de nagyon szárít, csomókban kopik le és összeragad a szám tőle...sajnáltam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

evelinsz

2018. november 21.

Az egyik legjobb, 3 árnyalatban van és imádom őket. Tartós, egyszerű felvinni és szép színekben elérhető. Teljesen megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

zabhegyezo

2018. október 20.

Találtam egy szegedi boltot, ahol lehet kapni Aden termékeket, úgyhogy betáraztam egy szép vörös árnyalattal. Először van adem rúzsom, és meg vagyok vele elégedve: meglepően jól teljesít 1000 forintért. Egyedül a felhasználóbarátságával nem vagyok kibékülve, oké-oké, én sem vagyok a legprofibb, de szerintem nehéz felvinni, az applikátor feje túl nagy, és nagyon gyorsan szárad, gyorsan és ügyesen kell vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.