Aden Cosmetics

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

Aden Folyékony Ajakrúzs - No 10
Ár: 600 Ft , Eladó: SunnyKyue
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bpn vagy utalás után postán küldöm.
Aden Folyékony Ajakrúzs Tattoo új
Ár: 700 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontatlan rajta a védőfólia, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó
TallodiZsofi

2020. február 21.

A színei nagyon jók és szeretem, hogy van választék árnyalatokban. Hátránya, hogy borzasztóan szárítanak, mindegy mit kenek alá hidratálónak, ha ezt kenem fel egy nap, akkor pár napig nem tudok semmilyen rúzst sem viselni, mert helyre kell hozzam a számat :( Tartósságával nincs gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Megababa

2019. november 9.

Szuper tartós, nagyon pigmentalt színei vannak. Egész nap simàn szépen fennmarad, ha tudsz evés közben vigyàzni rà. Csak ajànlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. október 26.

Kedvenc matt folyékony rúzsaim közt van. Még csak 2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, de biztos hogy veszek még párat. 02 és 04 van már a birtokomban, és nagyon szeretem. Egy rétegben gyönyörűen fednek, nem foltosak, nagyon-nagyon tartósak. Icipicit szárítanak, de simán kibírható, elég kényelmes viselet. És amit nagyon imádok benne...az isteni süti illata. Nem mondom hogy nincs tőle jobb, de ilyen áron mégis ez a legjobb amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 26.

MaryMills

2019. augusztus 1.

Van több árnyalatom is, szeretem. Tartós, matt, megéri az árát. Kicsit szárít, de ezzel a tudattal együtt tudok élni :)
Csak azért nem adok 5 csillagot, mert mióta a L’Oréal Rouge Signature-t is kipróbáltam, már tudom, hogy létezik olyan matt rúzs is, amit szinte nem is érzel az ajkaidon.
Az Aden sajnos ezt nem tudja, de ettől függetlenül korrekt kis cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Az Aden sajnos ezt nem tudja, de ettől függetlenül korrekt kis cucc.

Eva98

2019. június 21.

Nagyon jó színekben lehet kapni, bár inkább csak rendelni mert eddig amelyik üzletben találkoztam vele csak nagyon erős sötét árnyalatok voltak belőle, amik nem hétköznapiak. Viszont rendeltem egy hétköznapit, azt nagyon szerettem, tartós és matt volt. Nekem nem szárított. Az illata is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

elina12

2019. június 7.

A színek nagyon szépek. Tartós és nagyon matt. Kicsit szárít, de szerintem ez még az elviselhető kategória. Nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Hplusz

2019. május 13.

15-ös extreme nude névre hallgató rúzs tulajdonosa vagyok. Ez minden csak nem fényűző fénylő hatást nyújtó termék. Ez egy matt folyékony rúzs. Nekem alapból nem cserepes és száraz a szám, de gondoltam hogy szárítani fogja, mivel matt....kiemeli a ráncocskákat, de ki kellett tapasztalnom a használatát. Kis mennyiséget viszek fel a szám közepére és azt oszlatom szét az ujjommal. Sokkal természetesebb és szebb a végeredmény. Ez egyébként egy hideg nude árnyalat, szóval ha az ember lánya nem akar élő halottként kóborolni az emberek között óvatosan használja ezt a színt. Nálam szépen kopik és tartós. szeretem. Néha szájfényt teszek rá ( nude színt) hogy lágyabb legyen az összhatás és nekem így is szépen tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

zfruzsi

2019. április 4.

Első mattra száradó folyékony rúzsom volt és imádtam, mára sincs nagy bajom vele, de van több is, amit jobban szeretek. A tartóssága kiváló és valóban lerobbanthatatlan, viszont nagyon szárítja az ajkaimat (jobban, mint más) és temperás érzést kelt bennem mára már. Nem válok meg tőle, mert nem rossz, de már nem nyúlok hozzá annyit, mint régen, amikor még nem tudtam, hogy más is lehet egy folyékony matt rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

nedina

2019. január 21.

Nagyon szépek a színek, tartósak és kellemes az illatuk. Véleményem szerint jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

norcsoo

2018. december 10.

A 08-as piros árnyalat van meg és egy álom! Gyönyörűen, vékony rétegben fed, napközben is kényelmes, nem szárít. Az egyik legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.