Aden Cosmetics

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Sminkek szájra

A folyékony ajakrúzs egy gyors mozdulattal felvihető. Brilliáns fényt, optimális hidratálást, hosszan tartó fedőképességet és dús ajkakat biztosít. Fényűző, fénylő hatást nyújtó termék, amely nem ragad.

37 árnyalatban kapható

Ajakrúzs csomag
Ár: 8500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: leírásban, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Katey88

2023. november 29.

Hideg nyár színtipuskènt rendeltem meg a Sensual mellow-t. A színe gyönyörű, a tartóssága is rendben van. Kicsit valóban szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 29.

Hortenzis

2023. április 17.

Elképesztően csodaszép szín a 16-os, az én színtipusomnak tökéletes. Egyhén barackos-homokos szín arany csillámló pigmentekkel. Nagyon könnyű felvinni az ecsetével. Annyira tartós, hogy még evés-ivás után is látszik halványan a szín és szinte teljesen megmarad a csillám. Hamar mattra szárad. Új kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 17.

kekedia

2023. január 6.

Színtanácsadáson ajánlották ezt a rúzst. Lágy őszként a No. 16-os árnyalatot. Imádom a színét, nagyon tartós, még evés után sem kopik le teljesen. Valóban szárít picit, de én mielőtt felkenem, 10-15 percel előtte ajakápolót használok, és így ez sem jelent problémát. A kedvenc rúzsom lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 6.

BernadettM

2022. április 9.

Egész jó viselni, bár a színválasztás nem volt sikeres, ezért 10-nél többször nem használtam sztem. No20 szín van. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

CharlotteCobbler

2022. március 30.

Nagyon szerettem, de a tartóssága az azért megkérdőjelezhető, nem mellesleg nem nevezhető "csókállónak", tehát nyomot hagy. Egy étkezéssel simán lekopik és újra kell festeni.
Viszont a szín, amit találtam, azt imádom, így valahogy kárpótol a negatívumai miatt, amik ellenére szeretem. A színe miatt kap 4*-ot nem azért, mert annyira szuper tartós lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

Dorcikahh

2020. december 25.

Oh nem. Nem szeretem. Alapjában véve imádom az Aden termékeit, a Professional folyékony rúzsok egy szinten vannak a Huda Beautyval, a Jeffree Star Cosmeticset pedig lazán túlszárnyalja...
De ez... szokásos isteni sütis illat amit imádok, a fedése viszont nagyon fura. Nem foltos, de nem szép a finishe. Nagyon szárít, nagyon hamar kopik, és nagyon csúnyán, belülről kifelé. 1-2 óra, és olyan, mintha csak szájceruza lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Tiffany00

2020. december 10.

Az egyik kedvenc folyékony rúzsom! 4 színem is van belőle. Tartós és nem ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Az egyik kedvenc folyékony rúzsom! 4 színem is van belőle. Tartós és nem ragad.

allitse19

2020. május 13.

Pigmentáltságát és eldolgozhatóságát tekintve szuper, viszont a hátránya, hogy szárítja a száj bőrét. Előtte Carmex-et rakok fel, így egy picit kíméletesebb az Aden rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

TallodiZsofi

2020. február 21.

A színei nagyon jók és szeretem, hogy van választék árnyalatokban. Hátránya, hogy borzasztóan szárítanak, mindegy mit kenek alá hidratálónak, ha ezt kenem fel egy nap, akkor pár napig nem tudok semmilyen rúzst sem viselni, mert helyre kell hozzam a számat :( Tartósságával nincs gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Megababa

2019. november 9.

Szuper tartós, nagyon pigmentalt színei vannak. Egész nap simàn szépen fennmarad, ha tudsz evés közben vigyàzni rà. Csak ajànlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.