Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2012. május 17.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Lágy és egyenletes felvitelt biztosító speciális szemhéjceruza. Hosszantartó hatását a termék speciális illóanyagtartalma biztosítja.  Hipoallergén és vízálló.

queenofhearts

2017. január 3.

Érdekes árnyalatok vannak, az egyszer biztos. Nekem egy kicsit túl krémes, zsírosodásba hajló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Ad-Namah

2017. január 1.

Fehér és kék színben volt meg, zsírosodásra hajlamos szemhéjra ez a formula egyáltalán nem jó, összecsomósodott a szemhéjamon és elkenődött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

sminkesmas

2013. március 3.

Maga a ceruza mint festék nem rossz ( 3 csillag,mert ismerek jobbat is azért) de kicsit foltosan fog ez, ami csak az ára miatt elfogadható.

Sajnos az enyém használhatatlan, mert nem lehet kifaragni sem hegyezővel, de még késsel sem! Olyan kemény műanyagba van töltve, hogy az éles késeken is kifogott, fotókat lásd a lenti linken.
Szóval én nem tudom használni ezért 1 csillag:-(

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Szóval én nem tudom használni ezért 1 csillag:-(

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

csillubaby

2012. június 7.

Jó régen vettem. Nekem kék színű van és ugyan nem használom napi szinten, de nekem szuperül bevált. Jó vastag csíkot tudok húzni, amit a szemek végénél kicsit cicásra elvékonyítok egy fültisztító pálcikával. Tartós, nem kenődik, szépen lejön szemfestéklemosóval. Hegyezni nem egyszerű, mert nagyon puha. Összességében teljesen meg vagyok elégedve vele és ha valaha elfogy, akkor újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

felicitas

2012. május 19.

Az enyémnek nem ez az összetétele, igaz nem is mostanában vettem. Egy metálos rózsaszínem van némi barackos beütéssel. Alapként vagy tus-spirál mellé szoktam használni alsó-felső szemhéjra. Szerintem sokoldalú, függően attól hova, mivel kombinálva, milyen erősen kenem. A hegyező vastagabbik részével hegyezhető, de senki ne akarja hegyesre. Igazából csak szemhéjárnyaló, mint minden vastag ceruza. Volt egy miss sporty zöldem, ez annál sokkal jobb minőségű, nincsenek benne csillámok. Akinek fedett szemhéja van, szerintem ne kísérletezzen vele, mert még nekem is meg kell igazítanom egyszer napközben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Cyclotetrasiloxane, Paraffin, Cyclopentasiloxane, Petrolatum, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Acetate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Acetylated Lanolin Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Cyclotetrasiloxane, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, Red 7 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, CI 77499, CI 77492, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77947 / Zinc Oxide, Ultramarines, Aluminum Powder / CI 77000
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.