Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mariann88, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Frissíti, gyengéden tisztítja, és meglepően elegáns illattal lengi körül a bőrt. Természetes gránátalma kivonata és az oliva olaj hatékonyan javítja a bőr saját vízháztartásának egyensúlyát.

Ryana

2016. május 18.

Nagyon szeretem az illatát. Jól radíroz, könnyen lemosható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Nagyon szeretem az illatát. Jól radíroz, könnyen lemosható.

jadiko

2015. október 18.

Több testradírt is kipróbáltam már, mikor véletlenül belefutottam a DM-ben az Aldo Vandini termékcsaládba. Először az illata fogott meg, majd hazaérve a zuhany alatt az állaga is. Nagyobb szemcsék vannak benne, de nem iritálja a bőrt. Nem szükséges hozzá semmilyen plusz eszköz a bőrradírozáshoz. Az arcomra is ezt használom. Nekem egy fél évig elég volt, heti 1x használat mellett. Sajnos azóta már nem lehet csak a Müllerben kapni, illetve elég drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

AyaDid

2015. február 27.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.
Ami jó benne: állag (kellően krémes), illat (még tusolás után is a bőrön marad!), design (nagyon guszta a csomagolás...)
Ami nem jó benne: a szemcséi! Bár kellemes a tusolás előtti radírozás a termékkel, ugyanakkor tusolás közben kijön, hogy túlságosan nagy, sarkos, műanyag szemcséket raktak bele. Ezek egy része tusolás során nem is jön le; engem roppant idegesít, hogy amikor végigsimítom magam, rendre összefutok egy kóbor szemcsével.
Összegzés: tökéletes bőrradír lehetne, ha apróra őrölt (esetlegesen természetes eredetű) szemcséket tartalmazna (pl. dióhéj). Isteni illata van és amúgy az állaga is oké. Kár érte. Így nem szimplán drágának, hanem irreálisan drágának tartom. Az értékelések kompenzálása végett 3 csillag, amúgy 3 és felet adnék. És tényleg csak az idegesítő, lemoshatatlan szemcsék miatt vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.

gothmarypoppins

2014. október 29.

Ajándékba kaptam a hozzá illő krémmel együtt. Kellemes illatú, elég semleges. Szuperül radíroz, de műanyaggal, ami aztán ki tudja mikor bomlik le. Ettől függetlenül elhasználom, de a nem túl csinos összetevők miatt -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

honeythief

2014. augusztus 22.

A márkától ez az első termék, amit kipróbáltam, de biztosan nem az utolsó, mert egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Az illata természetes, már ettől tisztának érzem magam. A szemcsék nem túl durvák, a frissen borotvált lábamat sem irritálja, és jó puha lesz tőle a bőröm. Kevés is elég belőle, kíváncsi vagyok meddig fog tartani. 1-2 használat után azt mondom nagyon jó termék, a hosszútávú hatásait pedig majd meglátjuk, egyelőre 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Mariann88

2014. július 6.

Nagyon finom, diszkrét illata van, kellemesen, de kicsit sem durván radíroz. Finom puha bőr marad utána, nekem ez az első testradírom, de nagyon pozitív a tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Színezék. Barnás sárga.