Alfaparf

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2018. április 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

rEvolution fizikai hajszínező - 8 alapszín (magenta, sárga, piros, kék, lila, zöld, pink, "tiszta" a pasztellszínek kikeveréséhez) - színek keverése ízlés szerint

tric

2021. január 9.

vegyes érzelmeim vannak. pastel blue árnyalatom van!
a nem megfelelően kiszőkített hajat zölden fogja be, ez az én hibám, szóra sem érdemes. :D a megfelelően kiszőkített (oxival) hajat viszont nagyon szép babakékre színezi:) az illata iszonyatosan finom, nem is tudom mihez hasonlítani, napokig érződik még rajta. szóval igen, frissen nagyon szép színe van, aztán sajnos elkezd penészzöldre kopni. ez hajfüggő gondolom, de nekem 3 mosás után már halványult, a hajam végén teljesen visszakopott szőkére.
nekem ez így nem akkora probléma, mert csak két tincsem van színezve, de mondjuk akinek hasonló hajtípusa van, mint az enyém (vékonyszálú egyenes izébizé, színt és hullámot hamar kidobja), az lehet bosszankodni fog miatta. elég nagy tubus, nekem szerintem elég lesz egy fél évre így is, de aki komolyan akar színes hajat, ne ezzel próbálkozzon szerintem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

vegyes érzelmeim vannak. pastel blue árnyalatom van!

infernal

2020. augusztus 26.

Kéket vettem. Ez a legszarabb színező amit valaha használtam.
Általában külföldről rendelek, de gondoltam kipróbálom ezt... Hiba volt.
Szürkés fos színű lett a hajam - már ahol befogta. A fejbőröm lett csak kék.
Most gondolkodhatok mivel orvosolom, mert így az utcára se mehetek ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Kéket vettem. Ez a legszarabb színező amit valaha használtam.
Általában külföldről rendelek, de gondoltam kipróbálom ezt... Hiba volt.
Szürkés fos színű lett a hajam - már ahol befogta. A fejbőröm lett csak kék.
Most gondolkodhatok mivel orvosolom, mert így az utcára se mehetek ki.

Barbi1003

2019. december 28.

Magenta vagy pink árnyalatot vettem, már nem emlékszem, a sötétebbet. 100 ml színezőt kevertem kb 60-70 ml 3%os oxyval, így sokkal tartósabb lett, és elég volt egy tubus a hajamra. Egyenletesen fed, bár az utasítással ellentétben én száraz hajra vittem fel, balzsam nélkül. A végeredmény gyönyörű rózsaszín lett (előtte kb sárga volt a hajam, a vége pedig zöldes kék :D). A sárga részekből nagyon szép rózsaszín lett, a vége pedig lilás az előző kék szín miatt. Így oxyval keverve egy hónapig simán kitartott a színe :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

MsCatastrophe

2019. április 11.

A kék volt a kedvencem belőle. A lila viszont be sem fogta a hajamat. (Természetesen előszőkített hajon.)
A kék nagyon tartós, nagyon jó az illata és az állaga is. Ha még színezném a hajamat, akkor továbbra is ezt használnám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

andiki

2019. február 19.

Electric red árnyalatot próbáltam, hogy az amúgy vörösre festett hajam színét kicsit felfrissítse 2 festés között és ne legyen annyira feltűnő a lenövés.
A vörös részeket befogta, bár épp csak annyira hogy egy kis fénye lett. A lenövést egyáltalán nem fogta be, de legalább a fejbőröm szép rózsaszín.... 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Renamena

2019. február 11.

Több színt próbáltam már.
Crazy blue ( neon) - jókis világos türkizes világ, fokozatosan zöldül, tartós, tényleg foszforeszkál.
Electric red (neon)- egész rikító, hamar fakul, utána tartósan narancs
True blue - életem legtartósabb kékje ( nem az első festés után hanem 5- 6. Alkalom után elég masfél havonta frissíteni )
Rich purple - sexy lila, fakulós de megéri a színét
Pink - sötétebb (7 es árnyalat) hajon nem használ
Ajánlani tudom, sürü nehéz dolgozni vele, és vállig érő hajhoz már majdnem 2 doboz kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Több színt próbáltam már.
Electric red (neon)- egész rikító, hamar fakul, utána tartósan narancs
Rich purple - sexy lila, fakulós de megéri a színét
Pink - sötétebb (7 es árnyalat) hajon nem használ

Ciczaa

2018. december 8.

Hugom haját sokadszorra szinezzük ezzel és nagyon pozitiv véleménnyel vagyunk róla. Sok hajszinezőt kipróbáltunk már és volt ami egy mosás után szinte teljesen kijött (Live).
Ez is kopik, de nálunk egész szépen halványodik. Leszedni viszont, ha kopott is kínszenvedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Litta

2018. november 1.

A festett vöröses-lilás árnyalatú hajamhoz kerestem valami színezőt, amivel ki tudom húzni 2 festés között. Eredetileg Movie Colorst akartam, de azt sehol sem kapni, a fodrászboltos csaj szerint nem is gyártják már. Ezt adta helyette, a magenta árnyalatot.
A tubusban 90 ml van, ami önmagában nem lenne elegendő a dús, derékig érő hajamra, de csak így elsőre nem akartam kettőt venni, mert azért nem olcsó. Így egy kevés hajpakolással és vízzel hígítottam fel, ami nem is rossz ötlet, tekintve hogy ez egy baromi sűrű, hajfestékkrém állagú cucc, töményen elég nehéz lehet egyenletesen felvinni, még nedves hajra is. Így viszont egy jól kenhető krémet kaptam, amit ecsettel könnyen eloszlattam a hajamon. Kb. egy órát hagytam rajta, a biztos hatás érdekében. Az eredmény pedig igazán szuper lett! Gyönyörű, élénk, magentás-lilás színű lett a hajam. Bár némileg árnyalja a képet, hogy sajnos nem egyenletesen fogta be a hajam, vannak részek ahol átüt a kopott vörös.
Viszont ez a cucc brutálisan fog, jobban mint egy hajfesték! A bőrömet és a csempét csak sok sikálás után sikerült letisztítani. A fejbőröm pedig a következő mosásig rózsaszín volt :D Az első mosásig egyébként nem árt vigyázni, mert szárazon is mindent megfog, amihez hozzáér: nekem rózsaszínűek lettek a fehér felsőim a nyak részen, a kispárnám, a pizsamám, a telefontokom, a fésűm..... Szerencsére utána ez mérséklődik. A színe sajnos 3-4 mosás után már látványosan fakóbb, és nem is egyenletesen kopik, vannak tincsek amik még egy hónap múlva is magenta színűek, de a haj nagy részén már semmi sem látszik. Az ősz szálakat és a lenövést egyáltalán nem fogja be, de nekem eddig erre egyetlen színező sem volt képes.
Összegezve azt kell mondanom, hogy színezők közül ez az eddigi legjobb, amivel találkoztam, mind szín, mind fedés, mint tartósság szempontjából. Próbálkozom tovább, de ha valamivel kudarcot vallok, már tudom, hogy van egy termék, amihez érdemes visszatérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

cicc

2018. szeptember 16.

hajamról "röviden": 6 évig voltam vörös, majd egy hülye ötlettől vezérelve elkezdtem fodrásszal szőkítgetni, mert ombrét akartam.. ennek következménye lett hogy állandóan sárgás lett a hajam alja (teteje barna), kezelhetetlen lett, elvesztette göndörségét, folyamatosan vágni kellett mert annyira tönkrement. Végül mondtam hogy jó, akkor fessük be lilásra a szőkített részt, és hagyjuk úgy... ennek következménye lett az hogy 2-3 hajmosás után bekékült, de elég csúnya árnyalatokban, ugyanolyan kezelhetetlen volt mint azelőtt. Közben vettem a drágábbnál drágább pakolásokat/samponokat/hajápolókat hogy valahogy megmentsem a maradt hajamat, viszont a színével is kezdeni kellett valamit... olvastam erről a termékről, és mivel szerettem volna a lilás árnyalatot ezért a MAGENTA árnyalatot ajánlották, megvettem, nem bíztam benne, de mondván hogy ez nem káros annyira ezért elkezdtem használni.. pakolásként balzsammal felkentem a hajamra kb fél óráig, az eredmény pedig magáért beszélt: gyönyörű színt kaptam, kezd egészségesebb lenni a hajam, és elhagytam a hajfestékeket ennek köszönhetően. másfél hónapja kentem fel a sárgás részre, és még most is szép színe van!! Én maradok ennél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

blckrainbow

2018. április 27.

Háttér infó: A hajam végei (kb 20 cm) vannak tincsenként szőkítve, előtte Pravana festéket használtam és imádtam, de ugye sajnos megszűnt. Utána a Renbow Crazy Color liláját használtam, de az abban lévő kék pigmentek túlságosan összekeveredtek a sárgára szőkített hajammal, és a végeredmény egy gyönyörű türkiz/zöld lett, amint viszont nem szerettem, mert LILA HAJAT AKAROK! Na, ezek után ment rá még egy kör szőkítés, de a zöldet nem robbantotta le a hajamról, erre ment rá utána a Punky Color violet árnyalat, ami indigókék színt csinált (tényleg szép volt és rengetegen dicsérték, tartós is volt, de még mindig nem a megálmodott lila).

Most a lila és a magenta keverékét használom kb 3 hete, mert kicsit rózsaszínes árnyalatot akartam, így a kellékes ajánlotta, hogy a kettőből keverjem ki. Amikor odaadtam a fodrászomnak, csak annyit mondott: jajj ... méghozzá azért, mert szerinte nem elég tartós a festék. Sajnos igaza lett, a lila fél tubusa és kb 1/6-od tubus magenta gyönyörű színt eredményezett, de 2 hét után annyira kikopott, hogy újra kellett festenem.

Összességében: a színek szuperek, vibrálók az árnyalatok, jól keverhetők, használat után + utána még kb 1 hétig szuperpuha, fényes, egészséges(nek tűnő) a hajam, viszont a tartóssága elég gyenge, pedig tényleg ritkábban mostam hajat - közvetlenül festés után 4 napig egyáltalán, aztán 3 naponta, hideg vízzel, szulfátmentes samponnal, aztán mégis túl gyorsan kopott - persze ez lehet haj-specifikus.

Ettől függetlenül ajánlom, főleg amiatt, mert kevés márkának van 'fura' színű hajfestéke elfogadható áron, és pl. a Crazy Colors-hoz képest még mindig klasszisokkal jobb. De maradok a külföldről rendelőseknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.