Best of Beauty 2019

Alfaparf

Ár:   1260 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzska80, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

A kristalyositott mikropigmentek segitsegevel az aloe-vera es a buzacsira hatoanyaga, konnyen bejut a hajszal mely retegeibe. Megszunteti a haj dehidrataltsagat, mindezt ugy, hogy lagy tapintasu, egeszseges hajat hagy maga utan. Az aloetrix komplex tartalmaz, A, B, C, E, F vitaminokat, melyek vitalizalnak, valamint proteineket, amelyek taplalnak. Asvanyi elemei, erositik a hajat.

edusi

2018. október 19.

Amikor a kedvenc hajfestékemet nem tudtam beszerezni (BES), akkor vettem meg a yelow 5.00 árnyalatát. Nagyon meg voltam vele elégedve, de most ezt sem forgalmazzák már ahol veszem a festéket :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

UPanda

2018. március 29.

11.20-as festéket használom 6%-os oxival. Fodrász festi a hajam. Sosem volt probléma, pedig érzékeny bőrű vagyok. Csodás, tartós színt ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

oklaudia

2018. március 7.

Soha egyetlen festék nem okozott még ilyen fájdalmat mint ez. Fodrász festette ezzel a hajamat. Festés után 1-2 órával nagyon elkezdett viszketni a fejem, kérdeztem a fodrászt, hogy ez mitől lehet, azt mondta nem allergia hanem fejbőrszárazság. Elhittem. Következő nap már marta a fejem, viszketett egész álló nap, nem tudtam hozzáérni a bőrömhöz annyira fájt. Harmadik nap reggelre már nem fájt, de a hajam töve néhol csomókban állt a gennytől. Soha többet nem festek hajat! Azért adok egy csillagot, mert kevesebbet nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

budaikrisztina11

2017. december 28.

Az itteni vélemények miatt félve próbáltam ki ezt a hajfestéket.Őszintén megmondom nem értem a negatív kritikákat.Szőkített hajam van általában drogériás hajfestékekkel ügyködtem mindig is amitől foltos sárga színű hajam lett általában. A héten több idővel rendelkeztem beestem a kedvenc fodrászkellékes boltomba és ott ajánlották ezt a hajfestéket.Hosszas tanakodás után a 10.21 (lightest violet ash blonde) mellett döntöttünk. Én 40 percig hagytam a hajamon nem csípte jobban mint más hajfesték jártam már Loreal hajfestékkel sokkal rosszabbul. Nagyon szép színe lett! Egységes hamvas gyönyörű! Hajfestés után eleve kell balzsam szóval nekem szép selymes is, semmit nem roncsolt a hajamon.Mennyiséggel is teljesen elégedett vagyok hátközépig érő hajamra bőven elég volt.Nem foltos nem fakó stb. Én ajánlom! A színkopás még kérdéses hogyan fog fakulni a szín de nem aggódok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

evaferencz

2017. május 29.

Nem lehet 1 csillagnál kevesebbet adni....
Sajnálom, hogy fotót nem lehet mellékelni.

Felkenés után még semmi baja nem volt a hajamnak. Majd lemosás előtt kb 15 centit összerántott. Kezelhetetlenné vált a hajam.... Gubanc lett majd fésülés közben 15 centi leszakadt....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 29.

Nem lehet 1 csillagnál kevesebbet adni....
Sajnálom, hogy fotót nem lehet mellékelni.

Cintia89

2017. április 6.

Évek óta ezt használom, a 11.11 és az OSS keverékét szoktam 12%-os Oxival együtt használni. Nagyon szép szőke hajszínt eredményez. Többször kérdezték milyen hajfestéket használok. A felkenés után szokott viszketni vagy 10-15 percig, de utána elmúlik. Havi egyszer használom. Olcsó, több festésre elegendő egy tubus. Annyi, hogy a hajam alsó részét nem tudja teljesen kiszőkíteni... Így csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Mancsa00

2017. január 27.

Többször is használtam, több árnyalatot is kipróbáltam. (vörös árnyalatok).
Eszméletlenül szép csillogó színt eredményez, viszont nagyon viszket tőle a fejem és erősen korpásodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Többször is használtam, több árnyalatot is kipróbáltam. (vörös árnyalatok).

Kingus23

2016. december 5.

Fodràszként is és a saját hajamra is a yellow festéket hasznàlom szuper színek kicsit viszked a fejbőr de nem vészes. A festék 100mles így eléggé gazdasàgos megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Elayeflie

2016. november 29.

Tegnap festette be a barátnőm ezzel a hajfestékkel a hajam, a 11.11-es árnyalattal. Korábban már festettük ugyanezzel a márkával, de nem ezt az színt. Amikor rákente az első esetvonást, már akkor majdnem bekönnyeztem annyira marta a fejbőröm, de mondom majd elmúlik, csináljuk. Aha, konkrétan be kellett vennem 1 algoflex-et, hogy ne sírjam el magam a fájdalomtól, annyira mart!!!!! A fejbőröm tele lett sebbel, pedig csak 20 percet mertem rajtahagyni!!! Soha az életbe nem veszek ilyet és nem is értem hogyan történhetett meg ez!!! -50 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Meszti

2016. október 11.

Két színt kevertem 6.1-7.0. hamvas !! világos barna lett. Hála istennek az előző arany-csibe színt szépen elfedte. Első benyomásra elégedett vagyok. A festék minimálisan csípte a fejbőröm, nem szárította ki a hajam. Nekem mind a két doboz háromnegyede elfogyott. (nagyon száraz volt a hajam és biztosra mentünk) Nem lett foltos, vagy matt. Felkenés során egyáltalán nem csepegett, krémes állaga volt ami nem folyt le a hajamról!

Az összetevői... az... hát... :D :( ( később írok a tartósságról)

Borzasztó, kopik, gagyi, vattás lett tőle az egész hajam........... Berrywell nyomába se ér........... Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Az összetevői... az... hát... :D :( ( később írok a tartósságról)

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-40, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.