Alpecin

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok

Koffein tartalma hajmosást követően 2 perc alatt  felszívódik a fejbőrbe, eljut a hajhagymákhoz. A koffein fokozza a hajhagymák vérellátását, erősiti az elgyengült hajhagymák működését. A sampon rendszeres használata megelőzi az örökletes hajhullás korai tüneteinek kialakulását és fokozza a hajnövekedést. Mivel a sampon lágyítószereket nem tartalmaz, hajmosást követően a hajnak a tartása is erősebb lesz.

Renamena

2019. február 11.

Hajnövekedés elősegítéséhez, hulláshoz meleg szívvel ajánlom. Ez az alapja, ha valaki hajnövesztő kúrába kezd. Férfias illata van, én használata után második mosásnak női illatos sampont használok. Szárít, így én napi/2 napi használatra nem ajánlom, legalább 3-4 napos közzel csak.
(Fodrász)

Renamena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

(Fodrász)

JReka

2019. január 24.

Fodrász ajánlotta ezt a terméket, mivel a hajhagymáim nem bírják a vastag szálú hajamat, így egy adott hossz után mindig hullott. Nagy kedvencem lett, számomra valóban hatásos, ez mondjuk a szemöldökömön is látszik. Sok nő írja, hogy szárít vagy korpásodik az ember haja, amit nem csodálok, hiszen férfiaknak gyártották, akik teljesen más bőr típussal rendelkeznek, mint mi nők. Normál vagy zsíros hajra szerintem teljesen jó.

JReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

crminn

2019. január 10.

Olyan 3, vagy több hónapja használom. Hajnövesztésre vettem az Alpecin hajszesz mellé. Vacilláltam, hogy ezt, vagy a Plantur samponját vegyem-e meg és mivel ez némileg olcsóbb és sok a pozítív vélemény itt krémmánián, így emellett döntöttem. Örültem neki nagyon, felfrissítette a fejbőrön, még a férfias illata sem zavart. DE három hónap alatt nem hogy kevésbé, még jobban hullik a hajam. Pedig emellet hajvitamint is szedek. Persze nem mondom, hogy ez a sampon volna az okozója, de az egyetlen funkcióját nem képes ellátni, számomra legalábbis. Mindemellett az egyébként érzékeny festett hajamat is olyan mértékben kiszárította, bármivel is próbáltam ellensúlyozni, hogy nem győzöm venni a hajápolókat. Nekem nem vált be, de remélem másnak be fog, a többség persze elégedett, így nem mondom, hogy ez egy rossz termék. :)

crminn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

adanita

2018. december 30.

Én már most megelőlegezem neki az 5-öst, de később jövök még hosszabb használat után is.
A hajszeszt már használtam korábban, és szerettem, azok közül ez volt a legszimpatikusabb.

UPDATE: jövök összegezni kb 2-3 hónap után
PRO:
- jól felhabzik, nem kell belőle sok
-erősen tisztít
- valóban segített a hajhulláson (folyamatos használat mellett, mint minden ilyen szer!)
KONTRA:
- Erősen szárítja a hajat és a fejbőrt nálam. Sajnos amúgy minden növényi összetevős,és hajhullás elleni sampon amit eddig próbáltam szárít, de egy alapból kifejezetten száraz, törékeny és vékonyszálú hajnál ez nem szerencsés végeredményben, pedig nagyon akartam szeretni. Minden alkalommal használtam pakolást, de az én hajam elég rossz volt eleve ilyen szempontból, így abba kell hagynom.

Normál és zsírosabb hajtípusnak ettől szerintem jó lehet, de száraz/sérült hajhoz nem ajánlom a szárító hatása miatt.
5 csillagból nekem így átlagost, egy közepest ér. (Nem rosszabb vagy jobb mint a többi hasonló funkcióra szánt sampon).

adanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

UPDATE: jövök összegezni kb 2-3 hónap után
PRO:
- jól felhabzik, nem kell belőle sok
-erősen tisztít
KONTRA:

kviragl

2018. december 28.

Nagyon szeretem, nekem abszolút bevált, körülbelül 2 éve használom, és javarészt ennek köszönhetően nőtt meg újra hosszúra a hajam. Szeretem az illatát, egyáltalán nem zavar, hogy férfias, sőt. Egy dolog zavar benne: nem érzem azt, hogy 100%-ig megtisztítja a fejbőrömet, ezért kétszer szoktam megmosni a hajamat, második alkalommal egy sima, jól habzó női samponnal. Bár nálam már bevett szokás, hogy kétszer mosom meg, úgyhogy elnézem ezt a negatív tulajdonságát. Kicsit drága, de szerintem megéri a pénzét.

kviragl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Szisszka

2018. december 19.

Nálam nagyon hatásos, biztos fogok még venni. Frufru részen kopott ki a hajam, hiába van jó féle vitaminom rá mindig elfelejtem bevenni így gondoltam kipróbálnék egy sampont. Minden második hajmosásnál használom csak és így már 2. hónapja használom de még mindig van benne. Drága, de ha 2-3 hónapot kibír egyáltalán nem vészes. Kb dupla annyit nőtt a hajam mint normál esetben és millió babahajam van, a kopaszkás foltjaim helyén is kinőtt a hajam, már csak erősödniük kell. Engem egyáltalán nem zavar a férfias illat, hajszárítás után egyáltalán nem érzem.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

claudia

2018. december 17.

Nekem nagyon tetszik a férfias illata, végre nem egy cukros, édes hajas cucc. Terhesség után brutális mennyiségben hullott a hajam, semmi sem állította meg. Tudom, hogy ez természetes folyamat, de az ember lányát eléggé padlóra tudja küldeni amikor a párnán minimum 50 hajszála köszön vissza. Fél tubus után mérséklődött a hajhullás, megjelentek a babahajak. Most használom a második flakont, jelentős növekedésnek indult a megmaradt hajam és lassan fufrut csinálhatok a babahajakból. Mindemellett hihetetlenül hatékonyan tisztít, nem nehezíti el a hajszálakat.

claudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Jelizz

2018. december 16.

nem olcso sampon de 1 probat megert. kicsit ferfias friss illata van, puha lessz tole a hajam es nott is vamalemennyit, de masnapra bezsirosodik es korpasodik a hajam. Nem tudom, elhasznalom de csak felvaltva egy masik samponnal.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

bearsorry

2018. december 12.

Évszakváltásnál mindig erősen korpásodik a fejbőröm, és mivel pont akkor váltottam erre a samponra így nem tudom kifejezetten rá fogni, de nem is tartott sokáig. Frissít, tisztít. Nem hull a hajam, pedig évszakváltásnál ez is jellemző nálam. Az amúgy lassan növő hajam csak úgy hirtelen megindult nőni. Balzsam használata nélkül azonban nehéz kifésülni, összekócolódik. Újra fogom vásárolni.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Orchydea

2018. december 11.

Hajhullásomat enyhitette és rengeteg babahajam nőtt tőle de tényleg nagyon szárit. Ettől függetlenül betartja amit igér ezért jár neki az 5* :)

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.