Alpecin

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok

Koffein tartalma hajmosást követően 2 perc alatt  felszívódik a fejbőrbe, eljut a hajhagymákhoz. A koffein fokozza a hajhagymák vérellátását, erősiti az elgyengült hajhagymák működését. A sampon rendszeres használata megelőzi az örökletes hajhullás korai tüneteinek kialakulását és fokozza a hajnövekedést. Mivel a sampon lágyítószereket nem tartalmaz, hajmosást követően a hajnak a tartása is erősebb lesz.

mrs.imperator

2020. március 30.

Mostanában nagyon rákaptam, kizárólag ezzel esik jól hajat mosni :) Utánozhatatlan a frissesség amit utána érzek, az illata is finom. A hajamat nagyon jól tisztítja. Kétszer szoktam megmosni vele a hajam, de nagyon aprólékosan adagolom, mert nem a legolcsóbb termék, de jól felhabosítva működik és így sokáig elég. Semmilyen tartású, lelapuló, szögegyenes, vékony szálú és brutálisan zsírosodó hajam van, így 1-2 naponta kell mosni sajnos. Ettől a sampontól viszont dúsabbnak tűnik és érezhetően -bizsergetően - stimulálja a fejbőrt és a hajszálakat a benne rejlő formula. Több fajtáját is próbáltam már az Alpecinnek de nekem ez a sima koffeines változat jött be a leginkább. Ajánlom mindenkinek, minőségi termék :) Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 30.

vkata96

2020. március 26.

Még csak 2 hete használom, ezért a hajhullás csökkenéséről nem igazán tudok beszámolni (azért se, mert most több hajhullás elleni eszközt bevetettem), de már azért mindenképpen szerettem volna véleményt írni, mert a zsírosodást nagyon nagyon lecsökkentette, ami nálam bravúros, mert másnapra általában már vállalhatatlan a fejem. És ebben a problémában tizenéve nem tudott még egy sampon se segíteni (se drogériás, se speciális). Tartást is ad a hajamnak, ami másnap is kitart, és elég 3-4 naponta hajat mosnom az eddigi 2 nap helyett. Igaz, hogy a vírushelyzetre tekintettel nem megyek ki a lakásból, így nem is "koszolódik" a hajam, de korábban akkor is nagyon zsírosodott, ha mindig itthon voltam. A hajhullás minimálisan csökkent, de használok tonikot, és szedek vitamint is, de egyébként ha konkrétan ez a sampon ebben nem is segítene, akkor is újravenném a zsírosodás csökkentése miatt. Persze kócolja is a hajam rendesen, de balzsammal ez kiküszöbölhető, és hajpakolást is használok, így nem érzem, hogy szárítana. 100 csillagot is adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

daydreamheart

2020. március 14.

A vélemények alapján vettem a páromnak, aki nagyon szereti és rendszeres használat után az apró babahajak is előbújtak.
Az ára valóban drága, de a hatása miatt megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Az ára valóban drága, de a hatása miatt megéri.

sabrirory

2020. március 12.

A hajhullásomat csökkentette pár hét után, ezért megkapja a 4*-ot, viszont levonás jár neki a borzasztó szárító hatásáért. Az illata engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Klaudia1994

2020. február 12.

Miután beszedtem az összes hajnak kedvező vitamint, és kipróbáltam minden praktikát, illóolajat, hiedelmet, kígyót és békát, na azután elkezdtem használni az Alpecint, a C1-et és az A3-mat egyaránt, akkor tapasztaltam, hogy elkezdett végre nőni a hajam abban a tempóban, amit elvártam volna előtte is. Sőt mi több, rengeteg babahajam lett, olyan helyeken is, ahol előtte nyoma sem volt hajnak, és sokkal egészségesebb, sűrűbb lett a hajam. Úgy tűnik, hogy nekem ez vált be. Az illatát kifejezetten szeretem, nem zavar a férfiasság. Nekem 5 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Rin2

2020. február 9.

Durván 2 hónapja vehettem meg az első flakont amiből a mai napig van! (Bár max heti 2 alkalommal mosok hajat és nem is nyomok sokat.) Iszonyatosan elkezdett hullani a hajam ismét... Nagyon megijedtem. Most a Plantur helyett gondoltam kipróbálok valami mást, így esett a választásom rá. Megállította a hajhullást viszont nagyon szárít... vizesen olyan kellemetlen "nyikorgós", szárítás után fényes és dúsnak tűnik a hajam. Gyorsabb növekedést nem tapasztaltam. Az illatával sincs bajom. Néha bizsereg a fejbőröm és picit mintha hűsítene is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

DeLilla89

2020. január 20.

Időről-időre (olyan évente-félévente egyszer) elhasználok belőle egy flakonnal, hogy kicsit meggyorsítsa a hajam növekedését. Ilyenkor pár hónap után kifejezetten látom is a hatását, viszonylag gyorsabban nő tőle a hajam, ráadásul szilikonmentes. Ami a hajhullást illeti, nem igen tudok nyilatkozni, nem vettem észre, hogy kevesebbet hullana tőle a hajam. Az illata valóban férfias, de kellemes. Állandóan nem használnám, de így időszakosan nekem beválik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Krin003

2019. december 30.

4 vagy 5 palack után úgy érzem, hűen véleményezhetem. Vegyes érzéseim vannak veke kapcsolatban. Az illata szuper, nekem nagyon bejön ez a férfias hatás. A használat elején megjelent egy -két babahajam, de aztán ez a kezdeti lelkesedés nagyon hamar alábbhagyott, és csak szárította a hajamat. Szünetet tartok vele, de hogy őszinte legyek, én még nem találkoztam olyan samponnal, ami igazán, hosszútávon és látványosan megállította volna a hajhullást, úgyhogy "ennél jobb sincs" alapon nem tartom kizártnak, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Emi011

2019. december 14.

Nekem egyelőre az ellenkezőjét váltotta ki, mint amiért megvettem. Amikor önmagában vele mostam hajat sokkal több hajam volt a kis lefolyó rácsban, mint egyébként szokott lenni. A legutóbbi alkalommal keverve használtam egy krémesebb samponnal(head&shoulders), azonnal kevesebb hajam hullott ki. Egyetlen pozitívum eddig, hogy csak a hajmosás napján jó tartást ad a hajnak, bár már a rákövetkező napon zsíros is, vele 2 napot bírok úgy, mint mással 4-et. Adok neki esélyt még, így keverve, mert nagyon szeretném, ha legalább a koffein beindítaná a hajnövekedést, de ha továbbra is csak jobban hullajt megválok tőle. Addig is 2 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

Kremcica

2019. december 7.

A hatásával elégedett vagyok (igaz a dm hajvitaminjával együtt használtam), tele vagyok babahajjal. Engem az illata sem zavar, mivel férfi sampon gondoltam nem virágos-vaníliás lesz. :) Mentolos hűsítő érzete van, számomra kifejezetten kellemes érzés bár gondolom célszerűbb lenne emiatt inkább nyáron használni. Alaposan tisztít, talán túl jól is mert totál kiszárította a fejbőrömet. Úgyhogy hajnövekedés/hullás már nincs cserébe korpás lettem. :( Sajnálom, mert nagyon szép tartást és volument adott a hajamnak, de a téli hideggel és fűtéssel együtt nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.