Alpecin

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok

Koffein tartalma hajmosást követően 2 perc alatt  felszívódik a fejbőrbe, eljut a hajhagymákhoz. A koffein fokozza a hajhagymák vérellátását, erősiti az elgyengült hajhagymák működését. A sampon rendszeres használata megelőzi az örökletes hajhullás korai tüneteinek kialakulását és fokozza a hajnövekedést. Mivel a sampon lágyítószereket nem tartalmaz, hajmosást követően a hajnak a tartása is erősebb lesz.

reka2608

2021. január 21.

Nekem alapjaraton nagyon lassan no a hajam, ha picit is hosszabb tuti, hogy vagatni kell belole mert eltorik a vege. Heti 2 x szoktam hajat mosni ezzel a termekkel. Kb fel eve hasznalom es magamhoz kepest sokat nott a hajam es rengeteg lett a babahajam :) En ajanlom, nekem bevalt, az ara is barati.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Beti01

2020. december 28.

Használtam már ebből a termékcsaládból sampont, de azok nem igazán jöttek be, de ez egy csodaszer. Nem szükséges nagy mennyiséget felvinni a hajra ahhoz, hogy tisztítson. Én hajnövesztés és hajerősítés céljából vettem, alapból a hajam gyorsan nőtt a hajam, de evvel havi 3 cm is nő simán.Valóban kicsit szárítja a hajvégeket, de ez a kallos 14 in 1 keratin hajápoló sprével orvosolható. Az árát picit sokallottam mikor megláttam, de teljes mértékben megéri, mert teszi a dolgát és tartós is egyben. A férfias illata öblítés után kimegy. Az elején kicsit hullott a hajam tőle, de ez várható is volt, de másfél hét után elmúlt és rengeted babahajam nőtt helyette. Szívből merem ajánlani mindenkinek, aki hajat akar növeszteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 28.

vendy

2020. december 1.

Lassan egy éve használom, heti 1x mosom meg a hajam vele. Vékonyszálú hajamra nagyon jó, mosás után érezhetően tartást és tömeget ad neki. Hajhullás és növesztés miatt kezdtem el igazából használni. Az elején sok hajszálam kihullott, de rengeteg babahajam lett később(fodrász azt mondta, gyengébb "beteg" szálakat kilökte, hogy új tudjon nőni helyette). Kicsit szárítja a hajvégeket, így hajolajat használok utána, valamint a másik samponom egy hidratáló sampon. Ha rendszeresen és csak vele mosom meg a hajam egy hetet is kibírok újabb mosás nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

EveLina

2020. november 18.

első használat után én is úgy éreztem hogy jobban hullik a hajam, de több használat után már nem hullik és nem is zsírosodik annyira a hajam, 4.nap még mindig elfogadhatóan néz ki a hajam és azon is egy kevés szárazsampon segít, így sokkal kevesebbszer kell mosnom, remélem hosszútávon is jó hatásai lesznek. lehet elsőre túl sokat tettem a hajamra és azért hullott?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

kincsokinga

2020. november 18.

még csak a dm-ben és gyógyszertárban volt kapható az alpecin hajszesz és az alap sampon, ekkor kezdtem el haszni ezt a termékcsaládot, azóta is csak ezzel mosok hajat, a legjobb, a vékony kevés hajamból sok, dús és erős vastag szálú hajam lett

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Eneee

2020. november 12.

Úristen...másodszorra mostam vele most hajat (és már az elsőnél is feltűnt, mintha jobban hullana), majdnem sírva fakadtam, annyi kihullott, nem győztem kihúzni a hajamból csomóstól... aztán "megnyugtattam" magam a kommentektől, hogy másra is ilyen hatással volt... még 1-2 alkalmat adok neki aztán KUKA!
1.5 éve hullik a hajam, végre kezdett mérséklődni, erre ez a sampon még rásegít a hullásra, hát nem hiszem el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Bubucim

2020. november 8.

Azt hiszem, megtaláltam az őszi samponom. :) Nekem ugyanis ősszel indul meg a nagy hajhullás. Tavaly is használtam már, idén már a 2. flakonnal fogyasztom. Valóban gyorsabban nő tőle a haj, nálam a babahajak picit lassabban jönnek. Az, hogy eredetileg ez egy férfiaknak szánt sampon, ne ijesszen meg senkit. Az illata tipikus sampon illat, de tisztaság illatnak is mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Katalin691

2020. október 14.

Súlyos betegség után hihetetlen módon elkezdett hullani a hajam.(teletömtek antibiotikumokkal) Alapból se volt sok, ráadásul mindig olyan tartás nélküli volt. Sok mindent kipróbáltam, de végül ez a sampon tette helyre a fejbőrömet. Gondolom kellett hozzá az is, hogy kiürüljön a szervezetemből a sok gyógyszer, s helyreálljon az immunrendszerem, de hatékonyan rásegített ez a sampon is. Alkalomszerűen használom azóta is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 14.

Raulita

2020. október 4.

Rengeteg sampont kipróbáltam már hajhullás ellen, de az egy, amire azt tudom mondani, hogy használt. Nem csodaszer, de van hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

kamillaanemeth

2020. szeptember 28.

dm-es Haar Vital kapszulát és az Alpecin C1-et kezdtem el együtt 4 hónappal ezelőtt, brutális hajhullás kezelésére. heti 2 hajmosás mellett egy flakon 4 hónapig tartott, mindig csak második samponozásra használtam, 5 percig hagytam hatni. 4 hónap alatt 9 centit nőtt a hajam, a babahajak mennyisége kb tízszerese, mint mielőtt elkezdtem. gondolom szükséges volt kívül-belül támogatni a hajhagymákat, én csak ajánlani tudom. plusz pozitívum, hogy a gyorsan zsírosodó hajam akár 4 napot is bírt mosás nélkül, a férfias illata volt az egyetlen negatívum, de balzsam után szerencsére már nem érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Zinc PCA, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.