Alpecin

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok

Koffein tartalma hajmosást követően 2 perc alatt  felszívódik a fejbőrbe, eljut a hajhagymákhoz. A koffein fokozza a hajhagymák vérellátását, erősiti az elgyengült hajhagymák működését. A sampon rendszeres használata megelőzi az örökletes hajhullás korai tüneteinek kialakulását és fokozza a hajnövekedést. Mivel a sampon lágyítószereket nem tartalmaz, hajmosást követően a hajnak a tartása is erősebb lesz.

pBeata

2019. október 14.

Én imádom. Nem a legolcsóbb sampon, de megéri. Kipróbáltam más, olcsóbb koffeines samponokat is, de abszolút nem hoztak hasonló eredményt. Sokkal kevésbé hullik a hajam, rengeteg a babahajam. Mindenképp újravevős, bármikor :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Juci1119

2019. október 11.

Most kezdtem el hasznalni ezt a terméket,kb 1 hete.Nagyon el vagyok keseredve a hajam állapotától és gondoltam kipróbálom. PCOS+IR miatt ment tönkre...😐 Kb 3x mostam már vele hajat, es en azt vettem észre hogy sokkal többnek tunik, es mintha apró babahajak lennének. Kezelhető lett, es nem marad annyi hajszál a fésűben😏

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

krisztina-g

2019. szeptember 18.

Egy hónapos mindennapi használat után a tapasztalatom szerint nem a hajszálak mennyisége lett több, hanem az állapotában történt változás. Sokkal teltebbek a hajszálak és végre van tartása a hajamnak, így már nincsen szükségem hajformázó termékekre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Candy91

2019. szeptember 4.

Kb 3 hete használom.. Nekem sajnos darabokban esik a korpa a hajamrol miota használom es másnap már tocsog a zsirtól. Régóta szemeztem mar ezzel a termékkel most végre rá szántam magam. Csalódás 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Kittyki

2019. augusztus 15.

Semmit se hatott ez sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Semmit se hatott ez sem.

NovErke

2019. július 30.

Eddig 2x mostam vele hajat de máris hat! Eddig minden hajmosáskor kijött 1 marék hajam, mikor másodszorra mostam vele hajat, már csak 1-2 szál. Mostanában valamiért különösen hullott, meg is ritkult úgy, hogy megijedtem, kilátszott az egész fejbőröm. Valamit kezdenem kellett a problémával és az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a samponra. És nem bántam meg, sőt mindenkinek csak ajánlani tudom, én is újra fogom venni! Sosem hullott még ennyire keveset a hajam, meg szárítás után valahogy az egész dúsabb szerkezetűnek tűnik, sokkal jobb a tartása. Pedig azért hajam még nem nőtt vissza, de már nagyon kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására. És ami nálam igen fontos, hogy nem zsírosít. Mert az a másik nagy problémám. Na meg a töredezéseim, de arra van balzsamom. Egy átok ez a haj😆 De szerencsére vannak ilyen csodaszerek 😍

Up.
El használtam az egész flakont és ma ujravettem! Sokkal sűrűbb a hajam és sokkal gyorsabban nő! Eleinte olyan mentolos érzés volt a fejboromon mikor használtam utána gondolom hozzászoktam, azért nem éreztem. Fürdés közben szoktam hajat mosni is, mindig ezzel kezdtem és fürdés után mostam le. A flakon azt írja minden nap, először úgy próbáltam de úgy nagyon gyorsan zsirosodott a hajam. Utána azt vettem észre hogy egyre ritkábban kell hajat mosnom mert kevésbé zsírosodik, most már kb 3-4 naponta elég. Vállig érő hajam volt, derékig érőt szeretnék és már nem vagyok messze a céltól! Nem olcsó sampon de csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Up.

vomitmyheart

2019. július 11.

Úgy döntöttem, hogy hosszú évek után végre kegyes leszek a hajamhoz (nagyjából)
Festésről hennára váltottam és belekezdtem egy hajnövesztős projektbe, erről a samponról pedig csupa jót hallottam itt és egy ismerősömtől is, így vettem meg.
Nagyjából egy hónapja használom, más samponokkal váltásban (Lush New, Garnier Botanic Therapy Ricinus ) és a DM hajvitaminjával kombinálva teljesen jól működik. Rengeteeeg babahajam lett. és gyorsabban is nő a hajam, pedig még a flakon felénél sem járok.
Ezek mellett valószínűleg nem ez a sampon az egyetlen csodaszer, de tetszik amit nyújtott a mostani rutinomban, és nekem a mentolos-bizsergető-frissítő érzés is tetszik amikor két percig fenthagyom. Nekem az illata is bejött, meg őszintén szólva nem volt fő szempont nem is értem azt, aki egy alapvetően férfi samponban a férfi illatot sérelmezi.
Egyetlen negatívum, hogy MINDENKÉPP kell mellé valami ápolás, elképesztően szárítja a hajat és ez már mosás közben is érződik a kellemetlen textúrán. (Emiatt is váltogatom más samponnal) Belefér, maradhat öt csillag és valószínűleg újra is veszem majd :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Úgy döntöttem, hogy hosszú évek után végre kegyes leszek a hajamhoz (nagyjából)

Szmacs

2019. július 6.

Havi kétszer használtam, csak kíváncsiságból és nagyon sok baba hajam lett, megállt a hosszú hajam hullása is max. 3 hónap után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Solarium

2019. július 5.

Érdekes, hogy mint férfi, próbálom a véleményeket összegezve rávenni magam, hogy vegyek én is ilyen sampont, de már azon mosolygok, hogy mindenki azt szűri le, hogy egy férfi samponnak férfias illata van :D Azt gondoltam, hogy majd férfitársaim tapasztalatai alapján döntök, de nem is férfiak használják :)) Plantur van a nők számára, ha nem tévedek! Hamarosan próbálok véleményt írni mégis.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

rosa.love

2019. június 28.

Küzdj a hajadert!!! Üvölti a fülembe az utobbi idok legizlestelenebb reklamja. Ez most komoly? Szoval akinek hullik, ritkul a haja, aki kopaszodik (koztuk rengeteg fiatal ferfi), az nem küzdött a hajaert? Ez annyira megalazo.
Amugy nagymamam hasznalta, szegeny probalt "kuzdeni a hajaert", de az idoskori hajhullast ugyan nem allitotta meg, nem is mersekelte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.