Alterra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

"Merüljön el a krémtusfürdő által nyújtott keleti illatvilágban. Bársonyos összetétele értékes bio összetevőkkel, mint kurkuma, mandula és argánolaj gyengéden tisztítja bőrét és finom illattal öleli körül."

Vegán termék

DianaS

2021. július 23.

Csak azért van jó véleményem róla mert nagyon kíméletes. :D Illatnak valami wow illatot vártam, ezért is vettem meg, de így is kis kellemes, hozzá kell szokni, és az állagához is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

Kamea

2021. április 13.

Ez egy borzalom. Sűrű, kenőcsös krém, ami egyáltalán nem habzik fel. Tudom, tudom, minél jobban habzik, annál inkább szárit, de akkor is! Az illata se fogott meg. Ezért 1-2 zuhanyzás után úgy döntöttem, hogy átöntöm kézmosónak. A sűrű állaga miatt a felét se tudtam a flakonból kiimádkozni, így a kukába dobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 13.

fioretta

2021. február 20.

A bioösszetevők és a szintetikus illatanyag-mentessége miatt választottam. Az illata kellemes, de nem kifejezetten keleties illatvilág, inkább olyan jellemző Alterrás. Az állaga elég sűrű, "darabos", és a habzása kicsit gyenge, így talán picit többet kell használnom, de nagyon jól tisztít és kellemes élményt nyújt zuhanyzás közben. Egyáltalán nem szárít, sőt, a bőröm puhább, bársonyosabb lesz tőle fürdés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

szeliger

2020. december 22.

Nagyon jó, nagyon jó, bátran ajánlom. Az illat fűszeres, ugyanakkor visszafogott, a zuhany közben kellemes, a bőrön nem sok nyoma marad. A tusfürdő színe fehér, az állaga krémes, a bőrnek a fürdő után is kényelmes érzés, valóban érezni a hidratáló hatását. A flakon a kád szélén szemre is tetszetős és az ár is barátságos.
Mindent összevetve az idei év egyik legjobb fürdőtermékének tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 22.

Mindent összevetve az idei év egyik legjobb fürdőtermékének tartom.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid