Alterra

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. november 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Krémes, olajos tusfürdő, mely kényezteti, ápolja a bőrt.

mayan125

2019. március 6.

Borzaszto.. a szaga, az allaga,a hatasa, minden.. Olajos erzetet hagy maga utan, egyaltalan nem habzik de nem is tisztit (tisztaban vagyok vele, hogy natur tusfurdo, de probaltam sok mast is es azok nem voltak ilyenek), az ido elorehaladtaval pedig rendesen buzos szaga es furcsa allaga lesz, nekem egyaltalan nem jott be..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Liana88

2019. január 2.

Számomra az illata elég érdekes. Nem is tudom hova tenni. Maga a termék állaga kissé ruganyós. Tetszik, hogy nem szárít ki, egy próbát mindenképp megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

eveartstar

2018. november 16.

Az egyik egolcsóbb sls mentes olajos arclemosó alternatíva! /mert közben találtam egy másikat is :D/
Nem is használom másra csak is arclemosónak. Nem habzik fel, hanem tejes marad, így lehet könnyen arcot mosni vele. Az illata finom régies édes virágillat. /de inkább szagizzátok meg a boltban mert valakinek meg émelyítő lehet/ Szemre és smink lemosásra nem használom, azt előtte távolítom el egy másik lemosóval!
Amióta ezt használom, kevésbbé száradt ki az arcbőröm, még úgy is hogy nyáron nem használtam hidratálót.
Sose tapasztalok húzódó érzést!
Hatalmas adag 200ml kb. 700.- Ft-ért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 16.

Sose tapasztalok húzódó érzést!
Hatalmas adag 200ml kb. 700.- Ft-ért!

orsolyap

2018. augusztus 24.

Natúr/bio termékeket vásároltam néhány hónapja, így került a kosaramba a drogériában. Nem szárít. Nem drága. ...Mégsem lettünk barátok. Nem bírom az illatát, így alig vártam, hogy elfogyjon. .. Az állaga is morzsalékos, nem igazán krémes. Nekem horror volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

mkdorina

2018. augusztus 24.

Engem is az illata fogott meg. Férjem keresett nekem, valami natúr tusfürdőt, nem túl horrorisztikus áron. Összességében jó kis tusfürdő, krémes az állaga, tényleg nem szárítja a bőrömet. Viszont mint az összes többi illatosított tusfürdőtől, ettől is kipattogtam..... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Sztellaaaaa

2017. október 18.

Megadom neki az 5 csillagot, mert finom illata van az állaga is tetszik és az összetevői is szépek, kivéve persze a parfümöt, ami szerintem teljesen felesleges bele, de kinek hogy tetszik... Ennek ellenére tényleg nagyon kellemes vele tusolni, és nem szárítja a bőrömet. Szerintem újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Cicus01

2017. május 21.

Szépek az összetevői, kellemes, visszafogott az illata és krémes állaga miatt jól hidratál. Szeretem, többször vettem már újra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

ducitrening

2017. március 16.

Imadom az illatat, nem erezni a naturkozmetikum alapoknak a szagat! Az allaga kremes, picit folyos, nem szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

zoldsegzizi

2016. november 28.

Tusfürdőnek vettem, végül arclemosó lett belőle. Annak nálam szuper! Még a minden mentes babylove, schauma stb. SLS mentes lemosók is szárították, az amúgy kombinált bőröm. Meglepett, hogy eza termék ennyire jó, mivel van benne alkohol és illatanyag is. Az illatát én annyira nem szeretem.
Ja és ezzel szoktam lemosni a szempillaspirált is, jól körbemaszírozom a szemem kézzel és egyáltalán nem csíp :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Flower1008

2016. október 20.

Kedvenc tusfürdőm !!!!
Az illata számomra verhetetlen a tusfürdők között :D Húúúúh az az illat!
Először mikor kipróbáltam kicsit csalódott voltam, mert hozzá voltam szokva az habos-babos tusfürdőkhöz, és fura volt,hogy kicsit habzik csak és többet kell belőle használni.. De azóta már sokat olvastam a natúr termékekről és tudomásul vettem, hogy egy natúr tusfürdőtől ne várjak habos-babos teljesítményt és jó ,hogy ilyen mivel nincs tele felületképző anyagokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

Kedvenc tusfürdőm !!!!
Az illata számomra verhetetlen a tusfürdők között :D Húúúúh az az illat!

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1