Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. február 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyorsan felszívódó formulája organikus gazdálkodából származó természetes csodamogyoró levél- és kamillavirág-kivonattal nyugtatja az érzékeny bőrt és egyben tartósan nedvességgel látja el. A különleges receptúra támogatja a bőr természetes regenerációját, helyreállítja az érzékeny bőr egyensúlyát. Aktív összetevői, mint az értékes növényi omega-3-6-9 zsírsavak és az E-vitamin rendszeres használat mellett támogatják a bőr természetes védőrétegének megújítását a külső hatásokkal szembeni hatékony védelem érdekében. A gondosan megválasztott bőrápoló olajok, valamint a mangó- és illipe-vaj lágy tapintásúvá, puhává és simává teszik a bőrt és 24 órán keresztül megóvják a kiszáradástól. Vegán.

Cintia22

2021. augusztus 1.

Update: Talán túl sok reményt fűztem hozzá, nagyon sok pattanást hozott elő a bőrömön, sajnálom hogy nem jött be, miután elhagytam a használatát nem jöttek elő az apró pattanások.

Itteni vélemények alapján vettem, mert érzem hogy a bőrömnek szüksége lenne egy kis plusz hidratálásra. Első benyomása nagyon tetszik, kellemes az illata, viszonylag gyorsan beszívodik a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Fe0ve0

2021. július 18.

Gyorsan felszívódik, de nem igazán hidratál. Nem okozott irritációt, de ebben is van parfüm ami miatt biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

vidazs93

2021. július 5.

Az illata először elég erős, de aztán átvált egy kicsit gyengébb kamillára. Az én bőröm elég lassan issza be, de azért felszívódik. Az ára miatt vettem meg, valamilyen hamamelises/varázsmogyoró leveles krémet kerestem, mert sokat olvastam a jótékony hatásairól, de ezt nem venném újra. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Enne

2021. május 11.

Update
Jelenleg kézkrémként használom, alig várom, hogy elfogyjon. Arcra nem vált be, zsíros, nehezen szívódik be és nekem pattanásokat okozott. De a szaga... az borzalmas. Nem tudom mihez hasonlítani. Felkenés után néhány másodpercig fullasztó, aztán átvált egy kellemesebb, lágyabb kamillába.

2020. április 27.
Nem is tudom. Már régóta keresgélek érzékeny bőrre való könnyű állagú hidratálót nappalra, ami nem irritálja a különben pattanásokra is hajlamos bőrömet és mondjuk nincs benne szilikon. Elsősorban körömvirág tartalmút akartam, de sehol nem találtam olyat sajnos (coupeliac-on kívül, amit majd szintén szeretnék kipróbálni).
Szóval vissza a krémhez. Először nappalra használtam, de nagyon gazdag, sűrű állagú, így valószínűleg sikerült túladagolnom is. Alig akarta beszívni a bőröm és az "illata" is nagyon fura. Már-már erőltetetten natúr... Ennyit a könnyű hidratálóról. Egy-két alkalom után hozta is a pattanásokat, így félretettem. Visszatértem a szokásos krémekhez. Aztán rájöttem, hogy életmódbeli változások is állnak a pattanások hátterében, így nem fogom teljesen erre. Az utóbbi egy-két napban éjszakára kentem fel, reggel kellemesen puha bőrrel ébredtem. Kíváncsi vagyok, most hoz-e pozitív változást. Az biztos, hogy minden napra az én bőrömnek túl sok. Összességében négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Update

2020. április 27.

Uborkafej796

Korcsoport: < 18
2021. január 31.

az ára fogott meg a boltban de az összetevők be kell látni borzasztóak..Parfüm és még egy jó pár. nagyon csípii a szememet, és nem hidratál.De mit vártam egy 600 Ft -os terméktől:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 31.

dreammiyss

2020. november 27.

Az alverde arckrémek általában mind jók az árukhoz képest, viszont nem szeretem a zsíros, olajos érzetet, miután beszívja a bőröm. A nagyon száraz részeken nem segített...sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Csillagporocska

2020. október 5.

Nem egy hiper-szuper csodakrém a száraz bőrömre (mondjuk nem is vártam el), de egynek elmegy. Általában naponta kétszer, de minimum naponta használom. Használat után nem érzek átütő hidratáltságot. Miután bekentem az arcom még picit feszül, ragad rajta a krém, de hamar beszívódik. És ennél a krémnél (is) kiemelném, hogy kordában tudja tartani a pirosodó bőrt nálam. Soha ne legyen rosszabb.

Update: Idő közben már megvásároltam a harmadik tubussal is. Továbbra sem gondolom a termékről azt, hogy ez lenne 'életem krémje', de alapvetően elégedett vagyok vele, és nincs kedvem más krémekkel próbálkozni most. Ha valakinek, nekem egyébként tényleg száraz,érzékeny, ekcémára hajlamos arcbőröm van, és örülök, hogy egy meglehetősen olcsó, természetesebb összetevőkből álló krémmel is tudom ápolni. Télre valószínűleg kevés lesz már, de melegebb/enyhén hűvös időben nálam jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

nsaranna

2020. július 15.

Nagyon jó arckrém! Imádom. Számomra nem túl nehéz krém, sőt, általában szoktam hozzá keverni vagy szőlőmagolajat vagy csipkebogyó olajat, esténként mindkettőt, és szuperhidratáló így. Nekem eddig nagyon bevállt. Nulla pattanást hozott elő, és ennyi pénzért?? 5/5

Update: Már több, mint egy hónapja használom, de kezdem azt észrevenni, hogy nem elég az arcomnak. Gyorsan beszívódik, de többet szeretne a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

sztikke

2020. június 7.

Ez egy elég jó kis krém száraz, érzékeny bőrre, sajna nekem kicsit sok volt még télen is a hidratáló hatása, egyszerűen nem szívta be maradéktalanul a bőröm. Az illatanyagot kihagyhatták volna belőle, mert nekem nagyon nem jött be az illata, de legalább nem irritálta az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

DianeD

2020. május 22.

Nagyon bevált, nagyon szeretem! Nem használom minden nap, csak amikor úgy érzem, hogy nagyon szüksége van rá a bőrömnek. Smink alá is jó hidratálónak. Könnyen beissza a bőröm, nem pattanásosodtam ki tőle egyáltalán, ami nálam hatalmas plusz pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.