Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Kategória:   Sminkek

24 órás hidratáló hatással. Enyhe antibakteriális hatással. Természetes végeredményt nyújt.

Debreczeni

2017. augusztus 26.

Darabos, fehéres, a száraz részeket nagyon durván kiemeli. Fénylik és olyan csúnya bőröm lesz tőle, mint a sminkelni nem tudó alapozó fejű nőknek. Borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

bubilany

2017. augusztus 24.

Sajnos hiába próbálom a sokadik Alverde alapozómat eddig egyik se jött be...ez alól ez sem kivétel.
Nem jó a fedése, elszíneződik(fakó szürkés lesz felkenés után pár órával), átfénylik és pattanásokat okoz nálam :(
Inkább nem próbálkozok tovább az Alverde alapozóival. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Inkább nem próbálkozok tovább az Alverde alapozóival. :(

leili

2017. június 18.

Én meg merem kockáztatni, hogy az Alverde alapozók a világ legrosszabb alapozói közt simán versenybe szállhatnak az első helyért...
Drágán, büdös, 0 fedés, de annál több undorító ragya és, ha nem is gondoltad, hogy sok száraz rész van az arcodon, ez gondoskodik róla, hogy mindenkinek megmutathasd... szóval, sajnálom DM, sok saját márkást is szeretek Tőletek, de ezeket nem kéne erőltetni.. aki jót akar magának megfogadja a tanácsomat, elengedi ezt a natúr és dejólesznekem dolgot ilyen alapozó téren és elindul a Bourjois vagy egyéb pult felé és vesz egy rendeset... :) és ezt a tapasztalat mondatja velem, na meg a jó szándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

writa

2017. április 20.

Amikor megvettem nagyon tetszett, hogy ebből van elég világos is még az én bőrömre is. De nem jól fed, nehéz eldolgozni és borzasztóan büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Csipetke

2016. szeptember 27.

Az illata jó.Viszont nekem elég nehéz eldglgozni a bőrömön olyan mintha megülne rajta.Nekem egy kicsit sűrű is.De összességében használható,de csak így elkenegetem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

szakszil

2016. május 22.

életem legvacakabb alapozója, darabos, nehezen kenhető, mintha eg ygumi maszkot próbálnék darabokban felragasztani, és büdös, egyszer próbálkoztam vele aztán kuka, senkinek sem kellett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

Bendora

2016. május 9.

Szuper kis krém. Nem csillog tőle a bőröm, mint a max factor cc-je után, egész nap fennmarad, és természetes hatású. Az is igaz, hogy nekem nincs bőrhibám, inkább csak egységesíteni kell a bőrképet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

mvikii1995

2016. február 1.

Én valahogy képtelen vagyok eldolgozni a bőrömön, még akkor is ha rendesen aláhidratáltam. Lehetséges, hogy csak nálam fordul elő, de van hogy kenés közben összeáll kis darabokba és lejön a bőrömről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

HarmatiReni

2016. január 11.

Kicsit sűrű. Ügyesen kell vele dolgozni, mert különben erősen láthatóvá válik az arcon. Én egy kicsit világosabbat vettem mint kellett volna, de igazodott valamennyit az arcomhoz szerencsére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Hygi

2015. október 18.

Nekem bevált ez a termék, régen sokat használtam, nem fénylett és nem zsírosodott tőle az arcom. Az eloszlatása tényleg kicsit macerás, inkább van kenőcsös állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glucose Glutamate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0