Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 17.

Zöld színű korrektorstift árnika-és kamilla kivonattal, cinkkel, teafaolajjal, mely elfedi a pirosságot, a bőrpírt, és segít csökkenteni megjelenéseinek esélyeit.

DianaS

2019. december 7.

Legjobb korrigálóm volt..rég kutattam jó összetételű zöldet de ahogy látom már ezt is megszüntették :/ ..ennek nem örülök. Alapozó alá használtam, nagyon szépen fedte a pirosságot és ott maradt ahova kenegettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. szeptember 14.

Elhittem és megfogadtam az előző hozzászóló, Javi minden szavát. Én is annyiért vettem, sajnos ez annak a jele talán, hogy már nem lesz ilyen többé. Nem baj, sokáig elég lesz, addigra talán már le is jár. Van egy másik zöld, pirosság elleni alverdés holmim, de az nem jó. Túl sötétzöld és pacásan-foltosan lehet felkenni, primer, nem szeretem.
Ez viszont remek! Remekül el lehet "láthatatlanul" paskolgatni, szépen fed, a színe tökéletes, remekül tapad, ott marad a helyén, szóval, aki zöld korrektort keres, annak én is melegen ajánlom ezt a csinos, csavaros kis cuccot, főleg most, kiárusításon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

javi

2018. július 9.

Régóta kerestem zöld korrektort, örülök hogy megláttam ezt, nekem alapból szimpatikus az alverde és a termékei. Jól működik, elfedi a pirosságot. Összetevői is jók - plusz pont, hogy van benne teafaolaj, azt amúgy is szoktam használni a bőrhibákra, de így most miközben smink van rajtam addig is hat. Aki zöld korrektort keres annak ajánlom ezt, főleg most kiárusításon 499 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0