Alverde

Ár:   2499 Ft / csomag   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. február 19.

Ár:   2499 Ft / csomag
Kategória:   Kézkrémek

Alles Liebe ajándékcsomag része

Kézkrém bio-rózsa és bio-réti legyezőfű kivonattal.

szeliger

2021. február 12.

A csomagolás a szokásos, kupakon megáll a tubus, a flakon szemre csinos. A kupak felpattintós, jól használható, nem körömgyilkos. Au illat finom, nőies, klasszikus krémes illat. Inkább púderes jellegű, rózsát nemigen érzek benne. A kézkrém tartalmas és zsíros, neheze szívódik be, fénylő réteget hagy a kéz bőrén. Inkább csak a kézfej krémezésére alkalmas (mondjuk én amúgy is főleg a kézfejemet szoktam krémezni), tenyérre vagy ujjakra ne kerüljön, ha az ember használni akarja utána a kezét.
Az illata és a tartalmassága miatt nem bánom, hogy megvettem, tőlem négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.