Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2011. október 14.

Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

gothmarypoppins

2013. január 2.

Ezt egy kicsit ciki leírni, de nő létemre elég szőrös az arcom, igaz, szőke, és pont akkor vettem meg, amikor épp egy ideje nem szedtem le. Ami "alig látható őszibarackpihe" kategória volt előtte, az a "szakállas nő a rémségek cirkuszából" verzióvá alakult át másodpercek alatt, ilyet alapozótól még nem láttam.
Hidratált, meg kellemes érzés volt a bőrömön de amúgy nem fedett semmit, villámsebességgel elajándékoztam, gyárilag szőrtelen képű barátnőnek nagy kedvence lett, ezért a két csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

bea0926

2011. december 23.

Nekem bevált! Az egyik DM-ben sikerült féláron hozzájutnom. Szépek az összetevői, jól fed, mégsincs maszk hatása és egységessé teszi a bőrt. Ha elfogy, biztos újra veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

van_bőr_a_képemen

2011. december 1.

Szeretem ezt az alapozót minden szempontból! Nagyon szép a textúrája, könnyű vele dolgozni, pedig aztán nem vagyok egy smink fenomén és a végeredmény is szép lesz, tényleg nincs maszk hatása. Az összetevők is nagyon szépek és szerintem elég hosszú ideig kitart. 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

moncsi

2011. október 14.

Nekem bevált!!! Könnyű feltenni, kevés kell belőle és egységessé teszi az arcot. Nem maszk hatású. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Rony

2011. október 8.

Nekem bevált. Nagyon világos bőröm van, nehéz rá alapozót találni. Féláras volt ez a termék is, ezért gondoltam egy próbát megér.
Fedése közepes, tartóssága jó, szerintem más alapozó sem hatékonyabb, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

Fedése közepes, tartóssága jó, szerintem más alapozó sem hatékonyabb, mint ez.

DittyCat

2011. április 17.

Az biztos, hogy a hozzám hasonlóan kombinált, vagy zsíros bőrrel élők azonnal felejtsék el. Én a bőrömre kenve azt vettem észre, hogy kis kukacokká válik az alapozó és gyakorlatilag ezen kis kukacok formájában azonnal le is pereg. Fedésről, pláne tartósságról nem is beszélhetek ezek után, ráadásul iszonyú szaga van. Én nem is veszek azóta Alverdét egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 17.

cirmok

2011. március 11.

én is nagyon szerettem, az egyik legkényelmesebb alapozóm volt, csak szerintem túl kevés (3) színárnyalatban kapható, az én bőröm éppen a két világosabb között van. A legvilágosabb a téli hónapokban teljesen jó volt, de tavasztól őszig más árnyalatot kellett keresnem. pedig szívesen maradtam volna ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 11.

uaim

2011. március 6.

Nagyon szeretem, jól hidratál, szép lesz tőle a bőr, egyenletesen fed, a fedése nem túl erős inkább közepes, a színek nagyon jók. Könnyű és hatékony. Egész napra biztosít egy könnyed fedést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0