Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratáló arcradír természetes barna- és zöldalgával, tengervízből származó nyomelemekkel és ásványi anyagokkal

Annai

2019. július 1.

Gyengéden radíroz, nincs erős illata. Férfi ismerősöm is használja. Egy alapos, áthatóbb radírozáshoz viszont érdemes más terméket, vagy radírkesztyűt használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Rzsofi

2018. augusztus 3.

Heti egyszeri használattal szépen rendbe teszi az arcomat. Finom illata van és frissítő hatása van. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

pompopp

2018. április 29.

Szerintem is az almas-limeos van helyette, de azt is nagyon szeretem. Minden nap hasznalom, mert eleg zsiros a borom es ez igy jol kordaban tartja, igy nincs tul sok problemam a borommel es pattanasaim sincsenek mar, viszont ha 2-3 napig nem hasznalom, akkor konnyen megjelennek. Nem tudom, hogy csak hozzaszokott-e a borom a radirozashoz, mas borradirok is jok voltak, de ez eddig a legjobb osszetevos is meg hatasos is es arban is jo! Csak ajanlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

mokkalany

2017. november 2.

Nem tudom, ezt gyártják-e még, vagy az almás-zöldcitromos van helyette. Nekem mind a kettő bevált, amelyik marad a boltokban, azt fogom venni. Hetente legalább háromszor használom, mert nem annyira durvák a szemcséi, hogy ártson, és nem is zsírosítja a bőrt, ellenben kellemesen felfrissíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Dhewilgirl

2017. május 26.

Szeretem, nem bántóan radíroz és friss, puha érzetet hagy maga után. Nem kell belőle sok, így szerintem ár/érték-arányban is megfelelő. Nem csodaszer, de jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Helene

2017. január 5.

Heti kétszer szoktam használni. Jól radírozz, használat után, puha tapintású, feszesebbnek tűnik az arcbőröm. Szeretem a tengeri illatát. Szerintem eddig ez a legjobb arcradír amit valaha is használtam. Sőt még a benne lévő tengeri algának bőrfiatalító hatása is van. Nem tudom hogy fiatalít-e, de az biztos hogy mióta használom szebb az arcbőröröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Vogue83

2017. január 4.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Kíméletes, puha lesz a bőröm tőle. Nem okoz irritációt. Jó az illata is. Csak ajánlani tudom. Nekem tökéletesen bevált, pedig érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

rLau88

2016. november 20.

Alaposan, de kíméletesen radíroz, nagyobb szemcsék vannak benne. Az illata finom, de nagyon erős. A bőröm puha lesz tőle, és olyan tiszta érzést hagy maga után. Hetente 1-2szer használom, nekem bevált. Az ára se elviselhetetlen, de néha le van értékelve bár akkor általában mire odajutok, hogy vegyek már egy darab sincs :)
Elég régóta veszek ilyen terméket, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy amióta megújult a csomagolás nem zár rendesen a flakon. Mivel úgyis fejjel lefelé tárolom annyira nem érdekes, de aki fektetve tárolja az vigyázzon, mert nagyon "nem pattan vissza" a kupak.
De ettől még nem kap kevesebb csillagot, mert úgy vettem észre, hogy magát az arcradírt nem változtatták meg, csak a csomagolását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

pluca

2016. október 19.

Anyukámnak vettem, de én is próbáltam, lehet, hogy magamnak is veszek egyet. Jó kis radír, nagyobb szemcsékkel. Kellemes az illata, és jól radíroz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Kingácska0807

2016. szeptember 6.

Megfogott,hogy natúr illetve egyébként is szükség volt egy arcradírra. Mellélőttem. Radírozni radíroz, puhább a bőröm,majd pár óra elteltével meg zsírban tocsog az arcom. Nem igazán értem miért, de nem is a miérteket keresem, inkább valami normális arcradírt, ami nem okoz pattikat,mitesszereket és zsírfoltokat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.