Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Az egyedülálló hatóanyagformulával átitatott puha pamutmaszk a bőrt intenzíven és tartósan hidratálja. A kiváló nedvességmegkötő képességgel rendelkező hialuronsavat, erőteljes hidratáló hatású tengeri algát és értékes tengeri ásványokat tartalmazó komplex összetétele hosszú ideig elegendő hidratálást biztosít a bőr számára, ezáltal javítja a külső védőrétegének működését.

zonga

2020. május 18.

Nehéz kihajtogatni, és valóban rossz a mérete. Az illata is fura, de azt meg lehet szokni. Hatásában sem éreztem semmi extrát, van olyan maszk, ami után hidratáltabbnak éreztem a bőröm. Nem rossz, de annyira nem is jó, vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 18.

hdori23

2020. február 15.

Ajándékba kaptam,amikor megláttam nagyon megörültem mert az Alverde termékeit szeretem. Viszont megláttam hogy alkoholt tartalmaz ami annyira nem tetszik, már jóideje kerülöm azokat a termékeket aminek az összetevőjébe ott van. Feltenni könnyű volt kicsit nehéz volt eligazgatni mert nagy volt de ez nem zavart. Az illata nagyon erős kellemetlen volt csípte az arcom. A szám körül kifejezetten érzékeny így ott annyira fájt utána a bőröm hogy muszáj volt egy herpesz krémet felkennem rá. Az ára ellenére is csalódást okozott, főleg az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Glowla

2019. július 21.

Ez egy klassz kis maszk. Ár-érték arányban is jó (más maszkok 1000 HUF-nál kezdődnek általában.)
A maszk kivétele után a tasak nem tocsog a maradék szérumban - szuper.
Nagyon szépen felfekszik, nem pöndörödik fel, nem zavar párhuzamos tevékenységet.
Az illata alverdés, kellemes, krémes, nem kifejezetten tengeri. Amíg rajtam volt, néha a cipőfény-kendő szag is felmerült bennem, de elhessegettem.
Gyönyörűen hidratálja a bőrt. Nekem egy enyhe ragacsos érzet maradt, amit vízpermettel és kis masszázzsal tompítottam - egész jól sikerült. A ragacs idővel (20 perc- fél óra) felszívódott, és egy selymes érzetet hagyott maga után.
A maszkban maradt anyagot megmentendő végigsimogattam vele a karjaimat és a lábaim - bőven jutott nekik is.
Extra: A jobb felszívódás/hasznosulás érdekében jáderollerrel végigszaladtam rajta, amíg az arcomon volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

A maszk kivétele után a tasak nem tocsog a maradék szérumban - szuper.

katalinmester13

2019. január 11.

Ez egy elég jó maszk. Megfoghatatlan az illata, de nagyon tetszik. Talán babás? A maszk szépen felfekszik az arcra. Nem azt mondom, hogy minden lyuk ott van, ahol kell lennie, de ha feltapadt az arcra, nem libben fel fátyolként, nem kell visszanyomogatni a helyére. A hatása is elég jó. A mélyebb ráncoknál is látványos. Nem a legjobb maszk, de mindenképp a jobbak közé tartozik. Aki nem alkohol ellenes, tegyen egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

Leander

2018. december 10.

Lehet, hogy nekem van UFO-szerű fejem, de ez a maszk valahogy nagyon nem akart stimmelni. Pedig a legtöbb fátyolmaszk simán illeszkedik, de ennél úgy éreztem, mintha valami orkra vagy neandervölgyi emberre készült volna - hatalmas arccal, baromi nagy orral, stb. Nem kicsit volt nagy, ahogy a legtöbb maszk, hiszen nyilván inkább nagyobbra kell tervezni, mint hogy esetleg valakinek túl kicsi legyen, hanem hatalmas, abszolút nem stimmeltek nekem a kivágások. Ettől függetlenül azért nagy nehezen fel tudtam tenni, és a hatása kellemes volt. Szépen frissít, hidratál, feltölti a bőrt. Könnyen lehet, hogy fogom még használni, annak ellenére, hogy nagyon nem az én fej méretemre és formámra tervezték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 10.

emptyseat

2018. november 17.

A maszkot könnyű szétszedni, a kivágások pont jók rajta. Nagyon nedves, géles érzetet ad a bőrnek. Sajnos egy kicsit csípett, miután feltettem, és alkoholos szaga van. Miután leszedtem az arcomról, a maradékot belemasszíroztam a bőrömbe, nem hagyott ragacsos érzést, az arcom beitta a nedveket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

szabadkap

2018. október 29.

Könnyű volt szétszedni, feltenni. Sajnos a szememet nagyon csípte az alkohol, és a 10.ik perc után éreztem, hogy az arcomat is csípi kicsit. Ennek ellenére nem pirosodott ki. Az illata nagyon kellemes, sokáig érződik az arcom lemosás után is. A hatás nálam megvolt, nagyon szép puha lett az arcombőröm, nincs kizárva hogy újra veszek majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

bernadettu

2018. szeptember 5.

Viszonylag könnyű volt széthajtogatni a maszkot és a kivágások is rendben vannak. Bőségesen volt benne géles folyadék, de nem annyira, hogy úgy érzed, kárba vész és nem tudod egyszerre felhasználni. Ennek ellenére én egyszer még visszaraktam a maszkot a csomagba és 10-15 percen belül felraktam ismét.
Ami nem tetszett: rettentő alkoholos, mint az Alverde termékek többsége. A maszk levétele után ragacsos érzet maradt az arcomon, amit még reggel is éreztem. Nem hiszem, hogy újra venném. Az arcom hidratáltságán sem hagyott maradandó nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Sodium Hyaluronate, Maris Aqua, Anhydroxylitol, Xylitol, Saccharide Isomerate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.