Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ápolja a hajat és kiemeli a barna színének a szépségét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CocoSunrise

2012. december 20.

Háát eddig az aloe verás Alverde balzsamot használtam és az bizony jobban hidratál ennél, pedig nem zsírosítja a hajat. Kicsit megszenvedtem a kifésüléssel most ezzel, szárítás után meg mindenfelé szállt a hajam. Szerintem túl sok benne az alkohol! Elhasználom, de ne veszem újra.

UPDATE: Leveszek még 1 pontot... nagyon elegem van belőle kész kínszenvedés a haj kifésülése és szárítása utána. Próbáltam többet rakni, próbáltam hosszabb ideig rajta hagyni, egyszerűen pocsék! Ha nem lenne a kétfázisú hajvégápolóm, nem tudnám kifésülni a hajam. Csak azért kap 2 pontot mert fényessé teszi a hajat, fogalmam sincs hogyan. De nem éri meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Kiscsillag5

2012. december 18.

Könnyen ki tudtam vele fésülni a hajamat és könnyen ki tudtam öblíteni. A alkohol zavart benne. Semmit extrát nem csinált a hajammal, akárcsak a többi eddig kipróbált bármilyen márkájú balzsam. A funkcióját ellátta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

szappanka

2012. július 5.

sajnos Magyarországon nem lehet kapni, én egy Ausztriában élő ismerőstől szereztem. a barna hajra való samponnal használom, és együtt tökéletes párost alkotnak! a sampon kicsit kólás cukorka illatú, ez pedig egy kicsit olyan, mint az alverde makadámdiós testvaja. nagyon finom az illata, és egy-két napig érződik is, jó sűrű, krémszerű az állaga, nem csöpög/folyik, mégsem nehéz lemosni. utána olyan selymes és puha lett a hajam, hogy alig hittem el, hogy nincs benne szilikon. lényeg a lényeg, finom illatú, megteszi, amit elvárok egy balzsamtól, úgyhogy a körülményes beszerzési mód ellenére 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0