Alverde

Ár:   450 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 2.

Kategória:   Testápolók

Testápoló gránátalma és gyömbér illattal, mely 24 órás hidratáltságot biztosít és gyengéden ápolja a bőrt. Glicerinnel.

Pecci

2019. március 16.

Könnyed, jó illatú, jól hidratáló krém, amit szeret a nagyon száraz bőröm. Könnyen felszívódik, ragacsos érzést sem hagy maga után. Puha és selymes lesz tole a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

ptagi

2018. július 19.

Az illata nagyon finom, nyárias, gyümölcsös.
Viszont olyan laza a szerkezete, hogy ez az én bőrömre édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Az illata nagyon finom, nyárias, gyümölcsös.
Viszont olyan laza a szerkezete, hogy ez az én bőrömre édeskevés.

Szilvike09

2018. május 19.

Az illata miatt vettem meg,gondoltam nyárra tökéletes lesz. De tévedtem, ragacsos,zsíros,nehezen szívódik be. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Elkofen

2018. március 21.

Jó kis testápoló ez ennyi pénzért. Fura, frissítő citrusos és egyben fűszeres illata van. Nekem maradéktalanul beszívott, bár valóban kissé lassan. Jól hidratáló, pedig az én bőröm már nem igazán fiatal és vannak elvárásaim az ápolás terén. Én naponta használtam az esti fürdést követően. Összességében elégedett vagyok. Olcsó, szép összetevőkkel rendelkező krém szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 21.

szandi08

2018. március 7.

Szerintem viszonylag gyorsan beszívódik, viszont az illata borzalmasan édes.
Hidratálni nem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Szerintem viszonylag gyorsan beszívódik, viszont az illata borzalmasan édes.
Hidratálni nem hidratál.

Tvylvis

2017. december 2.

Én a terméket szeretők táborához csatlakozom. Könnyed, normál bőrre való testápoló. Nekem a tavaszi, nyári időszakra mindennapi használattal elég, de egy testesebb krémmel váltogatva minden évszakban jöhet szerintem. Nekem szinte soha nincs bajom az Alverdés testápolók beszívódásával, gyorsan és nyomok nélkül beszívja a bőröm. Ezzel a termékkel sincs másképp. Az illattal már találkozhattunk, a szokásos Alverde zöldes alap egy édeskésebb, gyümölcsös felhanggal. Szerintem kifejezetten üdítő, de nem kuriózum. Szerintem kifejezetten jó termék, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

korono

2017. július 31.

Bár olvastam a hozzászólásokat az illata miatt mégis vettem. Szinte sosem szívódik be teljesen, még másnap is érezhető a bőrömön egy furcsa ragacsos érzés, nagyon rossznak ítélem összességében. Egyátalán nem egy könnyed nyári testápoló jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Echo8228

2017. március 23.

Nam ragad felvitel után, kevés krém is elég nagyobb felületre, kicsit nehéz bedolgozni a bőrbe, lassabban szívódik be, de az illata nagyon finom. Én elégedett vagyok a hidratáló erejével, de nem használom mindennap, csak ritkán szánom rá magam egy teljes testápolásra, így annyira nem tudom megítélni, hogy hosszútávon mennyit használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

LathatatlanOzike

2017. január 17.

Könnyed, vizes állagú testápoló, de nehezen szívódik be, és nem is hidratál kellően.
Elhasználgatnám, ha nem lenne ilyen rossz szaga. Fürdés után magamra kenve olyan érzésem volt, mintha nem is fürödtem volna.
Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Nem szeretem.

jkrisztie2

2017. január 9.

Nagyon finom, kellemesen citrusos, gyümölcsös az illata, pont mint a grànátalmás tusfürdőé. Jó az állaga, szép összetevők. Könnyű testápoló normál bőrre. Picit lassan szívódik be, de ez nem zavar, annyira kedvelem az illatát és az állagát! Frissítő gyümis tusfürdők után használni igazi felüdülés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol