Alverde Bőrfeszesítő Éjszakai Arckrém Q10 Koenzimmel és Bio Gojibogyó Kivonattal 30 Év Feletti Bőrre

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hetesiedit, Módosítva: 2019. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az alverde éjszakai anti-aging arcápoló krém segít megakadályozni az idő előtti bőröregedés jeleinek kialakulását. Az Ázsiából származó superfood, a goji bogyó értékes kivonatával gazdagított krém elősegíti a bőr éjszakai regenerálódását. Természetes Q10-koenzimet, hialuronsavat és E-vitamint tartalmazó formulája feszesebbé formázza a bőrt, csökkenti a rácok és finom redők vonalát. A bőr hidratáltabbá, feszesebbé és rugalmasabbá válik.

Boginyuszi

2020. augusztus 9.

Kellemes állagú, gyorsan beszívódó krém. Nem zsírosít nyáron sem. Jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Kellemes állagú, gyorsan beszívódó krém. Nem zsírosít nyáron sem. Jól hidratál.

Tinda

2020. március 20.

Régóta használom az alverde termékeket. Eddig a vadrózsa kivonatos és a bach-virágterápia keveréket használtam, aztán úgy döntöttem, szeretnék újrat kipróbálni. Bevallom, én csak itt krémmánián olvastam, hogy a krém 30 év feletti bőrre ajánlják, a dobozon nem vettem észre. Én 100% meg vagyok vele elégedve. A nappali krémje zsírosabb állagú, mint pl a vadrózsájé. Ha nem kenem el megfelelően foltot simán hagy :D De hát bele kell kicsit masszírozni az arcbőrbe. Mivel a nappalival meg vagyok elégedve, az éjszakaival sem vagyok másképp. Kombinálom még kémiai hámlasztóval.
Összeségében: Puhább a bőröm, feszessége stagnál (bár koromból adódóan még! :D) Nekem nagyon száraz bőröm van, nekem legjobb termék. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Magdusos

2020. január 14.

Jókat olvastam róla, gondoltam kipróbálom. A krém teteje selejtes volt, így el kellett törni, hogy ki tudjam nyitni, ezzel a visszazárhatósága megszűnt, valamint kipattogott tőle a bőröm. Nekem a soha többé kategória lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

mariann137

2019. október 15.

Abszolut elégedett vagyok ezzel a krémmel. :) Imádom az illatát és az állagát is. Kellőképpen hidratál, nem zsírosít, jól beszívódik. Újravásárlós lesz valószínűleg a nappali társával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Klajdi

2019. július 31.

Teljesen rendben van. Kellőképp hidratál, nem zsíros, jó illatú, jó árú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Teljesen rendben van. Kellőképp hidratál, nem zsíros, jó illatú, jó árú.

hetesiedit

2019. július 9.

Nagyon jó fiatalító krém. Az illata csodálatos. Az összetevői és az ára is nagyon jó. Annyi, hogy szemre is kentem, és ez hiba volt, reggelre kissé duzzadt lett a szemkörnyékem. Ez is mutatja, mennyire jól hidratál ez a krém. Szemkörnyékre mindenképp valamilyen szemkörnyék ápolót érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.