Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2016. február 21.

Kategória:   Egyéb

Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó hamamelisz kivonatnak köszönhetően kíméletes és gyengéd a bőrhöz. A lime és a verbéna illatú hab hidratálja és megnyugtatja az irritált bőrt. Alkalmas az érzékeny bőrfelületek, láb, hónalj és bikinivonal borotválására is.

Luca33

2014. március 2.

2012.május 29.
Nemrég vettem belőle, remélem ezután is tudok szerezni. Nagyon jó hogy pumpás, egész jók az összetevői, és nem az az agresszív hab, ami mindenhol ott marad. Az eldobható férfiborotvával is jó használni bárhova! Nálam nyert.

Elvileg az utolsó három flakont vettem meg vidéken az egyik boltban 250 Ft/db áron. Akinek még kell, az szerintem álljon rá a spájzolásra, lehet lassan elfogynak a polcokról! (így is a raktárból kértem ki őket)
-Töredelmesen bevallom: ezek a flakonok már valahogy megromlottak, mert nem habzott a lötty, és fura erős szaga volt. Azért még nem dobtam ki, hátha valami szappanfélével lehet rajta segíteni..-
Valami Ötlet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

2012.május 29.

Valami Ötlet?

viktoriacsoke

2014. január 12.

Éppen kellett egy borotvahab, általában baeásat használok, de ezt megláttam leárazva 250ft-ért gondoltam kipróbálom:D megérte, jó volt sokáig is elég és az illata is jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 12.

sihaya

2013. szeptember 22.

Már kétszer is újravettem, kellemes-semleges-nem túl erős illata van (nem nyomja el az aktuális tusfürdőét), nem csíp, jól siklik. Natúr, hajtógáz mentes, kb, úgy habzik, mint egy habfürdő, a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

natasa

2013. július 8.

Korábban hármast adtam neki, de most megvettem megint, mert más natur/bio hab nem volt a környéken. Végül is nem rossz. Nem habzik nagyon, az illata felejthető, de a célnak megfelel, és az összetevői rendben vannak, és az ára is oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

Biofeleség

2013. május 16.

A legjobb borotvahab amit valaha is próbáltam, már harmadszor is újravásároltam. Nagyon finom, friss, enye illata van, nagyon gyengéd a bőrömhöz, még az érzékeny bikinivonalra is, jól puhítja a szőrszálakat és nagyszerűen siklik tőle a borotva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 16.

FaerieQueene

2013. május 12.

Csak azért vettem meg mert natúrkozmetikum és mostanság ez lett a mániám. Nem vagyok tőle elájulva, habja abszolút nincs, ragad, de legalább borotválkozásnál lehet használni, csak macerás. Tuti nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Tulipankrampusz

2013. április 25.

Szeretem! Kitűnő termék, nekem nagyon bevált a borotválkozáshoz. Kellően puhítja a bőrt, ráadásul hajtógáz mentes!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

floracska6

2013. április 16.

Ez a legrosszabb borotvahab amit életemben próbáltam! olyan mintha szappanhabot kennék a lábamra, borzalmas! nem habosodik fel, ami pedig nagy nehezen habbá válik azt beszívja a bőrom kb. két másodperc alatt. Még azt az 500 Ft-ot is sajnálom rá amit kiadtam, mert egy használat (használatnak nem nevezném inkább próbálkozás) után a kukában landolt! kár hogy minuszt nem lehet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

andi91

2013. január 26.

A célnak megfelel, tényleg nem irritál, finom az illata, és nagyon tetszik ez a pumpás kiszerelés is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Wr.

2012. december 23.

Én sem nyúlok gyakran a borotvához és éppen ezért eddig csak szappant használtam ha épp borotválkoztam, így ez az első borotvahabom. Bár nincs túl sok összehasonlítási alapom, de engem meglepett az állaga, nagyon gyenge a hab, mintha egy jól felrázott szénsavas üdítő tetejére kiült habréteggel kenegetném a bőröm, és a lábamról egyből le is folyik... Végül is kellően csúszik rajta a borotva, nem szárítja a bőrt és nagyon jó illata van, de az állagát nem tudom hova tenni. Szívem szerint 3 pontot adnék rá, de plusz egyet kap az összetevők miatt. Összességben ellátja a feladatát, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Hidratálók: Betaine, Glycerin