KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs bambuszlevél, málna -és rózsa kivonattal, melyek biztosítják az ajkak hidratáltságát, emelett tartós és kényelmes viseletet nyújtanak.

Ár: 500 , Eladó: polynaranna
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Sarkad, fizetés: banki utalás után postázom
Ár: 400.- / db , Eladó: Kucy
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen dél-Budán vagy előre utalás után postán maradóra, foxposttal küldöm - költsége a vevőt terheli.

NovErke

2018. október 15.

Ajándékba osztottak ilyen rúzst nemrég, nyitási akció keretében. A Fuchsia árnyalatot nyertem meg magamnak. Tartósabb az általam eddig kipróbált rúzsoknál, bár az ajkamat ritkán sminkelem. Sötét vörös, nagyon jól pigmentált matt színe van.

NovErke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Jeanette88

2018. október 11.

Szintén 249,- forintért vettem a 01 café au lait árnyalatot.Nem szárít ki és ez a legfontosabb, kellemes érzés viselni. Igaz nem az a messziről virít, hogy rúzsozva vagyok,szolid épp csak színt ad..... de örülök hogy megvettem. Legközelebb bátrabb leszek és erősebb színben is kipróbálom.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Gina1031

2018. október 6.

249,- forintért vettem a 01 café au lait árnyalatot. Egyébként is ezt a színt kerestem. Nagyon tetszik és remekül ápol. Kedvenc.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

ahadhazi

2018. október 1.

Én a 02-es Dusty Nude árnyalatot használom. Ez a kedvenc árnyalatú rúzsom, annyira természetes, minden alkalomra használható. Ha szájfény alá használom gyönyörű színt kapok. Tartóssága 5/4, de számomra nem probléma, hogy többször kell felkenni, illetve árérték és összetevők arányában 5/5!!!. Én már harmadjára vettem újra. Imádom.

ahadhazi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

cukicsajszi

2018. szeptember 24.

Két árnyalatot vettem belőle, Dark plum és Starlight coral. A Dark plumot még nem használtam annyit, hogy véleményt tudjak alkotni viszont a korall színűt már többször újra vettem. Egyik kedvenc rúzsom kett, napi szinten használom! :)

Update: A szerelem töretlen, sőt most már a Dark Plumról is elmondhatom, hogy imádom. A Starlight Coralt egy másik (szerintem régebbi) kiadásban vettem újra, 58-as számmal féláron az akciós kosárkában. És találtam egy 63-as Fuchsia színűt (ezt kemény 250 forintért) és Úristen! Gyönyörű!!!! Imádom őt is!!! :)

cukicsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Nagyon szeretem, nagyon krémes, hidratáló formulája van és a színek is nagyon szépek.

PixieCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

bettina28

2018. szeptember 15.

Kezdő vagyok rúzs téren, de bátran állíthatom hogy ez egy szuper termék! Nagyon könnyen kenhető, nem szárítja az ajkakat, szépen kopik és a színe nagyon tartós. Szerintem csodás termék, nekem az egyik kedvenc rúzsom.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Csipetke

2018. szeptember 15.

Nekem is a 01 -es van meg. Szép színe van. Még ápol is. Könnyű szépen felvinni, és tartós is. Meg vagyok vele elégedve abszolút.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Langelica

2018. szeptember 10.

A 01café au lait árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Rúzs előtt mindig ajakápolózok és kontúrozok, biztos, ami biztos alapon, de ez a rúzs még ezek nélkül is tökéletes. Természetes szín, hidratálás, viszonylag tartós hatás.

Langelica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Prifer

2018. augusztus 1.

Nekem bevállt mint ápoló, pedig nagyon száraz az ajkam éjjel nappal. A szín nem tartós, de azért szeretem.

Prifer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate