Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs bambuszlevél, málna -és rózsa kivonattal, melyek biztosítják az ajkak hidratáltságát, emelett tartós és kényelmes viseletet nyújtanak.

♡ Sminkcuccok ♡
Ár: Leírásban! , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

k001

2021. augusztus 18.

Először a 08 Cherry árnyalat volt meg, ami nem igazán illett hozzám, de felbuzdulva azon, hogy milyen erősen pigmentált, megvettem a 04 Berry árnyalatot is. Ami arra volt jó, hogy rájöjjek, hogy tényleg ez a színem, viszont maga a termék inkább színezett, ajakápoló/szájfény, mint rúzs. Ráadásul olyan jó kis metálfénye van, hogy mindenki két kilométerről lássa, hogy azért próbálkoztam... Mivel amúgy rúzsnak árulták, ajakápolónak meg nem ezt a neonizét használnám, ezért most ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

kisTi

2021. július 18.

Ár-érték arányban az egyik legkiválóbb rúzsom. A 3-mas és a 9-es árnyalatban van meg. Előbbi hétköznapokra tökéletes, utóbbi egy narancsos-csillogós szín, szerintem szuper nyári rúzs mindkettő. Az ajkakat egyáltalán nem szárítja, de többször újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

vidazs93

2021. július 5.

Nekem a Primrose árnyalat van meg (ha jól emlékszem), a színe nagyon tetszik, de sajnos nem túl tartós. Bár nekem nem szárította a számat, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

LCs

2021. május 19.

Hosszantartó, kellemes textúràjú rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Hosszantartó, kellemes textúràjú rúzs.

Dori975

2020. szeptember 24.

Nagyon jó rúzs, ár-érték arányban kiváló. A Dusty Pink árnyalat van meg, szép élénk a színe, könnyű eldolgozni, az illata is nagyon jó. Nem szárít, sőt kifjezetten hidratálja a számat. Közepesen tartós, de legalább szépen kopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Agnes91P

2020. július 26.

Szépek a színek, háromféle is volt belőle, egy még mindig megvan. Nem valami tartós, és kenődik a fogamra, ezért némi odafigyelést igényel. Ha tartósabbá szeretném tenni, tapogatok rá egy kis átlátszó púdert. Az árát szerintem megéri, de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Queen16

2020. június 3.

Nekem a Dusty Nude 59 es árnyalatba van meg, hát.. eleve fehér bóröm van szóval nagyon sápaszt, mintha rosszul lennék olyan vele az öszkép, ki emeli a száraz cserepes ajkakat, szóval max szájfény fölé de nem egy kedvenc szóval nem újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

mSzandika

2020. február 19.

Update: Rettenetesen szárítanak :O. A színük sem tetszik már annyira, sajnos nem tartósak. Az biztos alverde rúzst többet nem fogok venni :D.

Én nagyon szeretem a 03 Rose nude és a 06 Stairlayt Coral színben van meg. Ilyen narancssárgás rúzst mindig is szerettem volna, de nem gondoltam, hogy ennyire megszeretek egy rózsaszín rúzst, tényleg nagyon természetes a hatása, olyan szép fénye és színe lesz a számnak, mintha eleve így nézne ki. Az illata, íze kiváló :D. Tartósnak nem annyira tartós, de nekem nem probléma újrakenni. Ajakbalzsam használatával hidegebb időben sem száradnak ki az ajkaim, valamint tartósabb is a rúzs :). Nem kenődik, nem tűnik el latványosan, csak észrevétlenül. Lassan fogy és remek az ára :). Összetevői is egész jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

SpinnerCat

2020. január 31.

Kiárusításon kacsintott felém a Chai latte, és valami azt súgta, hozzam magammal. Nem bántam meg, a tõlem szokatlan barnás árnyalat is bejön, könnyen kenhetõ és kellemes viselet. Tartósabbat nem vártam sem ennyiért, sem egy natúr terméktõl. Összességében szeretem. Ha olcsó, natúrabb rúzst keresel a hétköznapokra, bátran ruházz be egyre. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Erika80

2020. január 18.

Igazi retro rúzs illata van szerintem. 03-as árnyalat van meg nekem. Pigmentáltsága szuper, tartóssága nem az erőssége, de nem jelent problémát újrakenni ha netán eszem valamit. Kellemes, krémes hatású, nem kényelmetlen a viselése. A mindennapokra teljesen megfelelő, főként az összetevőit tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate