Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs bambuszlevél, málna -és rózsa kivonattal, melyek biztosítják az ajkak hidratáltságát, emelett tartós és kényelmes viseletet nyújtanak.

Dori975

2020. szeptember 24.

Nagyon jó rúzs, ár-érték arányban kiváló. A Dusty Pink árnyalat van meg, szép élénk a színe, könnyű eldolgozni, az illata is nagyon jó. Nem szárít, sőt kifjezetten hidratálja a számat. Közepesen tartós, de legalább szépen kopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Agnes91P

2020. július 26.

Szépek a színek, háromféle is volt belőle, egy még mindig megvan. Nem valami tartós, és kenődik a fogamra, ezért némi odafigyelést igényel. Ha tartósabbá szeretném tenni, tapogatok rá egy kis átlátszó púdert. Az árát szerintem megéri, de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Queen16

2020. június 3.

Nekem a Dusty Nude 59 es árnyalatba van meg, hát.. eleve fehér bóröm van szóval nagyon sápaszt, mintha rosszul lennék olyan vele az öszkép, ki emeli a száraz cserepes ajkakat, szóval max szájfény fölé de nem egy kedvenc szóval nem újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

mSzandika

2020. február 19.

Update: Rettenetesen szárítanak :O. A színük sem tetszik már annyira, sajnos nem tartósak. Az biztos alverde rúzst többet nem fogok venni :D.

Én nagyon szeretem a 03 Rose nude és a 06 Stairlayt Coral színben van meg. Ilyen narancssárgás rúzst mindig is szerettem volna, de nem gondoltam, hogy ennyire megszeretek egy rózsaszín rúzst, tényleg nagyon természetes a hatása, olyan szép fénye és színe lesz a számnak, mintha eleve így nézne ki. Az illata, íze kiváló :D. Tartósnak nem annyira tartós, de nekem nem probléma újrakenni. Ajakbalzsam használatával hidegebb időben sem száradnak ki az ajkaim, valamint tartósabb is a rúzs :). Nem kenődik, nem tűnik el latványosan, csak észrevétlenül. Lassan fogy és remek az ára :). Összetevői is egész jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

SpinnerCat

2020. január 31.

Kiárusításon kacsintott felém a Chai latte, és valami azt súgta, hozzam magammal. Nem bántam meg, a tõlem szokatlan barnás árnyalat is bejön, könnyen kenhetõ és kellemes viselet. Tartósabbat nem vártam sem ennyiért, sem egy natúr terméktõl. Összességében szeretem. Ha olcsó, natúrabb rúzst keresel a hétköznapokra, bátran ruházz be egyre. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Erika80

2020. január 18.

Igazi retro rúzs illata van szerintem. 03-as árnyalat van meg nekem. Pigmentáltsága szuper, tartóssága nem az erőssége, de nem jelent problémát újrakenni ha netán eszem valamit. Kellemes, krémes hatású, nem kényelmetlen a viselése. A mindennapokra teljesen megfelelő, főként az összetevőit tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

zizz89

2019. december 26.

Nekem is a 'Cranberry' (62) van meg, én még 500 Ft-ért jutottam hozzá kiárusításon. Elsőre nagyon tetszett, másodikra már kevésbé, ezért "fedőrúzsnak" használom más árnyalatokon. Ennyiért rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

hollieme

2019. november 12.

nekem is a 07-es primrose árnyalat van meg, aminek nagyon szép, gazdag a színe, viszont a tartóssága nem az igazi. hamar lekopik, nem bírja az evést-ivást, nekem kissé csúszkál is, a kopása sem tökéletes és mindig érzem, hogy van a számon valami. ennek ellenére könnyű javítani és az illata is nagyon finom. ár-érték arányban szerintem megéri megvenni, de csodát nem fog nyújtani, egy csendesebb hétköznapokra való rúzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Kuro

2019. október 1.

a 07-es primrose nevű árnyalat van meg.
kellemes, krémes a textúrája, ajkakon kissé nehéz, de nem zavaró.
szépen pigmentált, egyenletesen lehet eloszlatni.
nem ül bele az ajak barázdáiba, és a száraz foltokon sem ül meg, csodaszépen terül rajta.
az igaz, hogy tartóssága nem az igazi, a nap folyamán, illetve evés és ivás után újra kell kenni, de én nem tudok emiatt pontot levonni tőle, mivel natúrkozmetikum, és az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

a 07-es primrose nevű árnyalat van meg.
kellemes, krémes a textúrája, ajkakon kissé nehéz, de nem zavaró.
szépen pigmentált, egyenletesen lehet eloszlatni.

Teokleia

2019. augusztus 28.

Dark Plum színben vettem meg. Én csak balzsammal használok rúzst, de ehhez lehet, hogy nem kéne. Nem egy csókálló termék - hogy a poharakról szó se essék - de krémes, egy kissé nehéz az ajkamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate