Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs bambuszlevél, málna -és rózsa kivonattal, melyek biztosítják az ajkak hidratáltságát, emelett tartós és kényelmes viseletet nyújtanak.

Ár: 500 , Eladó: Doandy
Állapot: Új, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: A termék személyesen Bp-en belül - egyeztetett helyszínen átvehető. Elsősorban a Flórián, Nyugati tér preferált, de a belvárosban is rugalmas vagyok.
Alverde Color & Care Ajakrúzs 09 Cranberry
Ár: 700 Ft , Eladó: rebszint
Állapot: kevésszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Erika80

2020. január 18.

Igazi retro rúzs illata van szerintem. 03-as árnyalat van meg nekem. Pigmentáltsága szuper, tartóssága nem az erőssége, de nem jelent problémát újrakenni ha netán eszem valamit. Kellemes, krémes hatású, nem kényelmetlen a viselése. A mindennapokra teljesen megfelelő, főként az összetevőit tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

zizz89

2019. december 26.

Nekem is a 'Cranberry' (62) van meg, én még 500 Ft-ért jutottam hozzá kiárusításon. Elsőre nagyon tetszett, másodikra már kevésbé, ezért "fedőrúzsnak" használom más árnyalatokon. Ennyiért rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

hollieme

2019. november 12.

nekem is a 07-es primrose árnyalat van meg, aminek nagyon szép, gazdag a színe, viszont a tartóssága nem az igazi. hamar lekopik, nem bírja az evést-ivást, nekem kissé csúszkál is, a kopása sem tökéletes és mindig érzem, hogy van a számon valami. ennek ellenére könnyű javítani és az illata is nagyon finom. ár-érték arányban szerintem megéri megvenni, de csodát nem fog nyújtani, egy csendesebb hétköznapokra való rúzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Kuro

2019. október 1.

a 07-es primrose nevű árnyalat van meg.
kellemes, krémes a textúrája, ajkakon kissé nehéz, de nem zavaró.
szépen pigmentált, egyenletesen lehet eloszlatni.
nem ül bele az ajak barázdáiba, és a száraz foltokon sem ül meg, csodaszépen terül rajta.
az igaz, hogy tartóssága nem az igazi, a nap folyamán, illetve evés és ivás után újra kell kenni, de én nem tudok emiatt pontot levonni tőle, mivel natúrkozmetikum, és az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

a 07-es primrose nevű árnyalat van meg.
kellemes, krémes a textúrája, ajkakon kissé nehéz, de nem zavaró.
szépen pigmentált, egyenletesen lehet eloszlatni.

mSzandika

2019. augusztus 30.

Én nagyon szeretem a 03 Rose nude és a 06 Stairlayt Coral színben van meg. Ilyen narancssárgás rúzst mindig is szerettem volna, de nem gondoltam, hogy ennyire megszeretek egy rózsaszín rúzst, tényleg nagyon természetes a hatása, olyan szép fénye és színe lesz a számnak, mintha eleve így nézne ki. Az illata, íze kiváló :D. Tartósnak nem annyira tartós, de nekem nem probléma újrakenni. Ajakbalzsam használatával hidegebb időben sem száradnak ki az ajkaim, valamint tartósabb is a rúzs :). Nem kenődik, nem tűnik el latványosan, csak észrevétlenül. Lassan fogy és remek az ára :). Összetevői is egész jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Teokleia

2019. augusztus 28.

Dark Plum színben vettem meg. Én csak balzsammal használok rúzst, de ehhez lehet, hogy nem kéne. Nem egy csókálló termék - hogy a poharakról szó se essék - de krémes, egy kissé nehéz az ajkamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Pajzs

2019. augusztus 2.

Fuchsia nevű árnyalatban használom. Szép, közepesen sötét bogyószín. A rúzs állaga keményebb, mégis egyszerű felkenni, egy rétegben is fed. Az illata és az íze is málnás, illetve megvan benne a hidegen sajtolt növényi olajokra jellemző szag is. Nagyon kényelmes viselet, nem szárít, ajakbalzsam nélkül is simán lehet hordani, puhának érzem tőle a számat. Szájeruza viszont szükséges hozzá, mert hajlamos kifolyni az ajkak vonalán kívülre, hacsak nem ujjal beütögetve viszem fel, ezen a módon tartósabb is. Poháron, bőrön nyomot hagy. Ivást bírja, evés után újra kell kenni, de nem kopik csúnyán, egy pirosas/ rózsás, természetesnek ható színt hagy maga után. A tokja könnyű, ezüst műanyag, visszafogott, hajlamos karcolódni.
Összeségében teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Összeségében teljesen elégedett vagyok.

HealDah

2019. július 3.

03as rosy nude árnyalat van meg nekem .nagyon szép ,enyhén rózsaszínes árnyalatot ad az ajkaimnak,nagyon picit feltűnő ,épphogy látszik hogy valamit rákentem a számra ,de pont ilyen rúzst kerestem :) hidratál és szép puha lesz tőle az ajkam, szerintem kipróbálom más árnyalatban is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Floree

2019. június 7.

Egy ideje szemezgettem ezzel a rúzzsal, de féltem, hogy hogy viselkedik majd. Végül beruháztam a 04-s árnyalatra, és meg kell mondjam, nagyon szép a színe! Nem szárítja a számat, sőt, jó érzés viselni, és éppen csak észrevehető (nem szeretem a feltűnő színű dolgokat magamon). A tartóssága nem az igazi, de ezt megbocsájtom neki a szép színe és a hidratáló, puha formulája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

ReiShiltenphie

2019. május 31.

Azért vettem meg mert natur és biztos jó lesz. A színe nem rossz, de nehéz felfenni a számra az állaga nem tetszik és az íze se nyerte el a tetszésemet. Könnyen kopok és sajnos nem egyenletesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate