Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs bambuszlevél, málna -és rózsa kivonattal, melyek biztosítják az ajkak hidratáltságát, emelett tartós és kényelmes viseletet nyújtanak.

Ár: 500 , Eladó: polynaranna
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Sarkad, fizetés: banki utalás után postázom
Ár: 400.- / db , Eladó: Kucy
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen dél-Budán vagy előre utalás után postán maradóra, foxposttal küldöm - költsége a vevőt terheli.
AnnaR

2019. február 22.

02-es rózsaszín árnyalat van most meg, elárazták így teljes áron vettem meg, de miután feltettem nem bántam... :) Szép szín, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Volt már egy 04-es árnyalatú darabom is ebből, de nem emlékeztem, hogy ez a rúzs ennyire jó. Tetszik, szerintem táskába bedobós lesz így tavasszal.v

Nekem az a tapasztalatom, hogy megfelelő ápolással nincs olyan rúzs, ami el akarna mászni az ajkaimról. Ha viszont aggódok, akkor rúzsecsettel viszem fel, nekem valamiért nagyon bevált ez a módszer. Persze, folyékony rúzsnál nem használható, de az ilyen klasszikus kialakításúaknál igen.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

FLaura20001006

2019. február 20.

Nekem sokszor szaraz a szam, de egy kis ajakbalzsam utan felteszem 01 arnyalatot (kb szajszinnel megegyezo szin) es tokeletes
De onmagaban sem szaritotta a szam, nagyon jo az allaga az illata, lehetne tartosabb:/

FLaura20001006
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Gina19

2019. február 4.

Kemény 300 forintért jutottam hozzá a DM-ben a Cranberry árnyalathoz. A szín gyönyörű és jól megy a zöld szemhez, az állaga is tetszetős, jó krémes. Az összetevői egyáltalán nem indokolnák, de sajna szárítja a szám, pedig mindig kenek alá ajakbalzsamot is. Nem vészesen szárít, viszont mivel csúnyán (és gyorsan) kopik, igy megül a száraz részeken, és elég igénytelenül néz ki. Ezért az árért amúgy nem olyan rossz,de mivel natúr, így reméltem, hogy ennél jobban teljesít.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Ann86

2019. január 10.

Sajnos nagyon szárítottam az ajkamat és nem is volt túl tartós.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Sajnos nagyon szárítottam az ajkamat és nem is volt túl tartós.

ylexe

2018. december 26.

Valóban mászik egy kicsit, nem evés-ivásálló, de azt hiszem, ezt nem is ígérte. Nagyon szép a színe (egy málnás árnyalatot választottam), építhető, nem allergizál. Kellemes az állaga és az íze és illata is.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

random

2018. december 3.

ebből a 01 cafe au lait van meg. namost, ez a szín túlságosan áttetsző. és nem is igazán építhető magasabb fedésig, viszont a szín pont olyan, ami nagyon sok embernek jól állhat (pont emiatt...). az tetszik benne egyébként a legjobban, hogy elég gazdag textúrája van, és megelőzi, hogy a szél kifújja a szám, ami télen elképesztő előny. viszont ivásnál vagy épp beszédnél hamar kopik... plusz mindig attól félek hogy elmászik, amit amúgy nem csinál, de olyan csúszós vagy nem is tudom... mivel a kifutóban lévő polcról vettem le, így nem érzem pénzkidobásnak, de semmiképp sem fogom tudni megszeretni szerintem.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Anita1978

2018. november 26.

Tobb szinem is van belole, mert nagyon megfelel hetkoznapokra es olcso (mindig akxiosan jutottam hozza). Apol, szinez..oke..nem a legpigmentaltabb es a legtartosabb, de natur es vegan. :)

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

KittyMitty

2018. november 2.

Nagyon klassz kis rúzs, 01es árnyalatban van meg nekem, 249 Ft-ért rendeltem, igazán megérte. Nagyon természetes színe lesz a számnak tőle, bár kicsit gyorsan kopik. Szárítani nem szárít, bár én alá kenek mindig egy kis carmexet.

KittyMitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

NovErke

2018. október 15.

Ajándékba osztottak ilyen rúzst nemrég, nyitási akció keretében. A Fuchsia árnyalatot nyertem meg magamnak. Tartósabb az általam eddig kipróbált rúzsoknál, bár az ajkamat ritkán sminkelem. Sötét vörös, nagyon jól pigmentált matt színe van.

NovErke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Jeanette88

2018. október 11.

Szintén 249,- forintért vettem a 01 café au lait árnyalatot.Nem szárít ki és ez a legfontosabb, kellemes érzés viselni. Igaz nem az a messziről virít, hogy rúzsozva vagyok,szolid épp csak színt ad..... de örülök hogy megvettem. Legközelebb bátrabb leszek és erősebb színben is kipróbálom.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate