Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   4,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

• Intenzív színfedés, kellemes, gyümölcsös illat
  • Bio bambuszlevél-, rózsa- és málnakivonattal
  • Ápoló mandula- és jojobaolajjal, természetes ásványokkal és rubinporral

4 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: purity
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes/utalás

koviubi77

2022. október 11.

Nekem a Rosy Nude fantázianévre hallgató rúzs van meg ebből a termékcsaládból. Nagyon szeretem. Gyönyörű színe van. Tartóssága lehetne jobb is, sajnos nem sokáig tart. De legalabb egyenletesen kopik, és ápol is én úgy vettem észre. Sokkal puhább a szám tőle. Remélem egy darabig még marad az Alverde kínálatában, mert nagyon megszerettem ezt a rúzst. De ha újra a DM-ben járok beszerzek egy masikat is. Biztos ami biztos. 990 ft-ért ajándék volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 11.

Kaktusz19

2021. december 12.

Négy színem van meg belőle a 05 Dusty Pink, 62 cranberry, 10 elegant red, 42 vintage rose. Mindegyiket imádom a vintage rose volt az esküvői rúzsom. Igen nem egy full matt egész nap tartó rúzs, de nagyon kényelmes viselet és csak a komolyabb érkezések után kell újra kenni. Könnyen felvihető és szépen eloszlik az ajkakon. A színek tökéletesek elegáns alkalmakra vagy hétköznapi viseletre is. Picikének tűnik, de sokáig elég és az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

Emrise

2021. november 9.

Egyelőre nagyon meg vagyok elégedve vele. A 04 Berry színt vásároltam, természetesnek hat, az összetevői is rendben vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

k001

2021. augusztus 18.

Először a 08 Cherry árnyalat volt meg, ami nem igazán illett hozzám, de felbuzdulva azon, hogy milyen erősen pigmentált, megvettem a 04 Berry árnyalatot is. Ami arra volt jó, hogy rájöjjek, hogy tényleg ez a színem, viszont maga a termék inkább színezett, ajakápoló/szájfény, mint rúzs. Ráadásul olyan jó kis metálfénye van, hogy mindenki két kilométerről lássa, hogy azért próbálkoztam... Mivel amúgy rúzsnak árulták, ajakápolónak meg nem ezt a neonizét használnám, ezért most ez pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

kisTi

2021. július 18.

Ár-érték arányban az egyik legkiválóbb rúzsom. A 3-mas és a 9-es árnyalatban van meg. Előbbi hétköznapokra tökéletes, utóbbi egy narancsos-csillogós szín, szerintem szuper nyári rúzs mindkettő. Az ajkakat egyáltalán nem szárítja, de többször újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

vidazs93

2021. július 5.

Nekem a Primrose árnyalat van meg (ha jól emlékszem), a színe nagyon tetszik, de sajnos nem túl tartós. Bár nekem nem szárította a számat, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

LCs

2021. május 19.

Hosszantartó, kellemes textúràjú rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Hosszantartó, kellemes textúràjú rúzs.

Dori975

2020. szeptember 24.

Nagyon jó rúzs, ár-érték arányban kiváló. A Dusty Pink árnyalat van meg, szép élénk a színe, könnyű eldolgozni, az illata is nagyon jó. Nem szárít, sőt kifjezetten hidratálja a számat. Közepesen tartós, de legalább szépen kopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Agnes91P

2020. július 26.

Szépek a színek, háromféle is volt belőle, egy még mindig megvan. Nem valami tartós, és kenődik a fogamra, ezért némi odafigyelést igényel. Ha tartósabbá szeretném tenni, tapogatok rá egy kis átlátszó púdert. Az árát szerintem megéri, de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Queen16

2020. június 3.

Nekem a Dusty Nude 59 es árnyalatba van meg, hát.. eleve fehér bóröm van szóval nagyon sápaszt, mintha rosszul lennék olyan vele az öszkép, ki emeli a száraz cserepes ajkakat, szóval max szájfény fölé de nem egy kedvenc szóval nem újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0