Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. május 1.

Kategória:   Sminkek szájra

3 árnyalatban kapható:

• 10 funky mauve árnyalat (vegán)
  • 20 soft biscuit árnyalat (vegán)
  • 30 rasin berry árnyalat (nem vegán)

elina555

2016. szeptember 8.

Nagyon szerettem a színét. Szerintem még újraveszem. Viszont hamarabb megromlott, mint a nem termésuetes anyagokból álló társai. Ami nem gond. Csak ne legyen fura másnak se, hogy egyik héten még használja a másik héten meg már kenni se lehet. De nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Gica81

2016. augusztus 5.

Tegnap megvettem mivel le volt akciózva. Örültem is neki, hogy kedvező áron jutottam hozzá. De sajnos csak otthon szembesültem vele, hogy ezt se a számra, se a kézfejemre nem tudom kenni :-( egyszerűen nem jó. Bosszantó, mert már sok saját márkás terméket vettem a DM-ben és soha egyikkel sem volt rossz tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

csibike100

2016. július 13.

Nekem a 30 Raisin Berry árnyalat van meg, ez egy gyönyörű bordó szín. Könnyű felvinni az ajkainkra, jól pigmentált és viszonylag tartós. Ami nagyon tetszett, hogy jól hidratálta az ajkaimat. Már az első használat után megszerettem.

Update:
Imádom! A kedvenc rúzsommá nőtte ki magát, annyira gyönyörű, mély bordó színe van *.* Tudom, hogy nem egy nyári szín, de mostanában nagyon sokat használtam, bár nem a legtartósabb, de nagyon könnyen felfrissíthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

Update:

azoszlardori

2016. május 2.

DM ajándékként a Soft Biscuitet kaptam meg, le a kalappal, Alverde! Egyszerűen imádom, mindennapokra tökéletes, hidratáló nude árnyalat. Nem lehet mellényúlni vele. És isteni az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

lollippi

2016. február 2.

Hát, én teljesen beleszerettem!
Ajándékba kaptam a DM-ben, és első használat után megvett magának. Nekem iszonyatosan könnyen szárad a számon minden rúzs, pedig nagyon szeretek rúzst viselni, de ez egyáltalán nem. Elég nehezen nyomoztam ki, hogy milyen márka lehet, mert testert kaptam ajándékba, amin nincs márkanév, de az árnyalat (Raisin Berry) alapján kikutattam végre. Amúgy a tester is gyakorlatilag egy teljes kiszerelés. Nagyon remélem, hogy nem lesz igazatok, és nekem nem fog kiszáradni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Hát, én teljesen beleszerettem!

googles

2015. június 27.

Pontosan úgy jártam, mint Michelle. Vettem egy funky mauve árnyalatú rúzst, ami már eleve nagyon kemény volt, nehezen kenődött, száraznak tűnt, véletlenül se krémesnek. Aztán pár hónapig nem használtam egyáltalán. Mikor előszedtem, olyan kőkemény volt, hogy erőnek erejével se tudtam vele csíkot húzni a kezemen (a számon kezdtem :) de mivel ott nem jött a szín, a kezemen próbáltam felébreszteni a rúzst).

Annyira megszáradt az egész rúzs, hogy hihetetlen. Ilyet még nem láttam, hogy bármennyire is nyomom és húznék vele egy csíkot, TELJESEN nyomtalan.
Kidobtam, de gondolom ez senkit nem lepett meg :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 27.

Kidobtam, de gondolom ez senkit nem lepett meg :D

Drakna

2015. április 28.

Nagyon krémes kellemes az állaga illetve az illata. Nem szárít ellenkezőleg hidratál és a pigmentációja is megfelelő a tartóssága natúr termék levén nem túl hosszú. Mindennapokra jó választás. Nekem karácsony óta megvan és eddig "romlást" nem tapasztaltam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

veravera

2014. november 4.

2014. május 26.: A funky mauve és a soft biscuit van meg, az előbbi közepesen szárít, az utóbbi rendben van. Ugyan a 10-esnél a care meg a soothing nem jöttek be, de tetszenek a színek, az összetevők, az állag és az illat, úgyhogy szívesen használom egy kis ajakír kiegészítéssel.

Most: uhh, nekem is használhatatlanra száradtak, kár... (Ilyet még nem is láttam rúzsnál! Nem az a baj, hogy megromlik egy idő után -- sőt, attól csak nagyobb bizodalmam van benne, elvégre natúrkozmetikum --, de pár hónapot azért ki kéne bírnia...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.

Natúrmániás

2014. október 23.

Lányok, én meg sem vártam, hogy kiszáradjon a soft biscuit árnyalatú rúzsom, mert kidobtam. Egyszerűen borzasztó, attól eltekintve, hogy egyre keményebb a belső ápoló réteg, még csúnya is felkenve. Beül az apró ráncocskákba, és ez nagyon csúnya. Sajnos meg kell buktatnom ezt a rúzst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

kucmuc

2014. október 12.

A 10-es és a 20-as árnylat volt meg. Nagyon szép színek, a számon is hihetetlen jól mutattak, egyenletesen koptak. Ki szerettem volna próbálni, hogy milyen egy natur rúzs. Kb. 3 hónapot, ha kibírtak, utána megkeményedtek, ragacsosak lettek. Ki kellett dobnom mindkettőt. :( Szerintem ne vegye meg senki, hacsak nem használja el nagyon gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.