Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Limitált kiadás

Hidratáló krém növényi olajokkal, aloe verával, rózsa illattal. Vegán termék, csak szettben kapható.

Tvylvis

2017. december 21.

Elvileg limitált kiadás volt, de még láttam nemrég is a boltban, illetve kijött ugyanez a krém ugyanezzel a névvel, csak más színű virágokkal a csomagoláson.
Teljesen korrekt általános krém, ami nálunk elengedhetetlen. Egyrészt a férjemnek kell egy ilyen, nem lehet túlterhelni őt a különböző kencékkel. Ezt használja lábra, arcra, kézre. Másrészt én is szeretek egy ilyen krémet vinni utazásokra. Korábban vittem a fél fürdőszobát (mind a dekortermékek, mind az arc- és testápolási krémek terén), aztán megtapasztaltam, hogy a negyedüket használom. Azóta mindig egy ilyen jön velem, bár tény, hogy én arcra nem használom, maximum vészhelyzetben. Azonban testápolónak, kéz- és lábkrémnek bevált. Kicsit többet kell kenegetni, hogy beszívódjon, de nem vészes. Rajtam nem hagy semmilyen fura réteget, kézkrémként használva is elég gyorsan lehet utána ügyködni. Az illata számomra semleges, nem rossz, nem is lettem szerelmes belé (bár nekem általában sincs bajom az Alverdettermékek sokszor jellegzetes háttérillatával). Elég semleges krémillat, ami azért a férj szempontjából nem elhanyagolható dolog. Korrekt mennyiséget kaptunk korrekt áron. Én azért nem sírok, hogy limitált, találni bőven hasonló terméket a boltokban, natúrkozmetikumokból is. Négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate