Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Megújult receptúrával!

Antibakteriális hatású tisztító tonik zsíros és pattanásos bőrre, zöld tea kivonattal, mely nyugtatja, frissíti és mattítja a bőrt, csökkenti a pattanások kialakulását. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Ophelia

2021. október 1.

Sajnos imádom az alkoholos tonikokat, ettől érzem igazán tisztának és zsírtalannak az arcbőrömet. Szeretem ezt a tonikot, teljesen azt nyújtja amit várok tőle, nyilván hidratáló krém követi a használatát, de nem érzem hogy brutálisan szárítana ha nem azonnal utána krémezek. Jó árban van, szép nagy adag. Csodát nem tesz a bőrrel, de szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Vivien77

2020. október 22.

Az oldalnak köszönhetően vettem meg, nagyon sok pozitív vélemény van. Nem vettem észre különösebb változást, nem volt rossz termék, de biztosan kipróbálok még más termékeket. Plusz csillag az alverde naturkozmetikai termékeknek, mindig próbálok tőlük valami újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Queen16

2020. június 3.

Túlságosan száritja a bőrt ami szintén nem jó, szóval nem a legjobb termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Túlságosan száritja a bőrt ami szintén nem jó, szóval nem a legjobb termék.

Boudica

2020. március 23.

Szerves része a rutinomnak már egy jó ideje. Először kicsit megijedtem az alkohol miatt, de annyira jól működik, hogy szemet tudok hunyni efölött, legalább jól fertőtlenít. De ezen felül szépen mattít és fel is frissít. Zsírosabb bőrűeknek nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

Dorotea09

2019. november 12.

Kellemes illata van, a sminket segít leszedni. Hűsíti a bőröm, mattít. Barátságos az ára. Én krémet használok utána, természetesen Alverdéset.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Japcsika

2019. április 24.

A szemcsék, amik benne vannak néha túl durvák. De jól zsírtalanít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

A szemcsék, amik benne vannak néha túl durvák. De jól zsírtalanít.

zsulil

2018. december 9.

Gondoltam kipróbálom. A "bio" címszó alatt. Hát olyan semmilyen kicsit. Micellás (zöld almás) vizét is most próbáltam vele, de nekem egyszerűn nem jött be. Csípi a szemem amitől kivagyok. Már csak a kellemetlen érzés jut eszembe ha csak kézbe veszem a flakont. Lehet velem van a baj de ha valami természetes ne irritáljon vagy csípjen. Amúgy csak arc áttörlése tudom korlátozni. Sminkkel ő bizony nem csinál semmit. Lassan csak elfogy....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Guppi

2018. július 20.

Jahjj hát az első flakont alaposan elszúrtam, nem ráztam fel ugyanis, ès amikor már csak egy kicsi volt az alján meglepődtem, hogy mi ez a sűrű trutyi. :D
A második flakont felrázogatom. Szèpen leszedi az esetleges sminkmaradványokat az arcomról, nem irritálja a szemem, nem csíp, nem szárít. Az esti rutinom rèsze lett. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

draculina

2018. január 26.

Jelenleg a termék kb. 1/3-át használtam el. Sminklemosó után szoktam használni, nagyon jól hűsít. Azért vettem meg, mert sok mitesszerem van és néha begyulladnak. Annyi változást látok eddig, hogy kevesebb a gyulladt pötty, de a pórusokat nem nagyon tisztítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

chemviki

2017. október 27.

Nagyon szeretem ezt a termèket, de időnkènt pihentetem az alkohol miatt.A gyulladt patikat nagyon szèpen lehùzza, èrezhetően mattìt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.