Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Megújult receptúrával!

Antibakteriális hatású tisztító tonik zsíros és pattanásos bőrre, zöld tea kivonattal, mely nyugtatja, frissíti és mattítja a bőrt, csökkenti a pattanások kialakulását. Vegán termék.

Ár: csere , Eladó: DianaS
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
Dorotea09

2019. november 12.

Kellemes illata van, a sminket segít leszedni. Hűsíti a bőröm, mattít. Barátságos az ára. Én krémet használok utána, természetesen Alverdéset.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Japcsika

2019. április 24.

A szemcsék, amik benne vannak néha túl durvák. De jól zsírtalanít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

A szemcsék, amik benne vannak néha túl durvák. De jól zsírtalanít.

zsulil

2018. december 9.

Gondoltam kipróbálom. A "bio" címszó alatt. Hát olyan semmilyen kicsit. Micellás (zöld almás) vizét is most próbáltam vele, de nekem egyszerűn nem jött be. Csípi a szemem amitől kivagyok. Már csak a kellemetlen érzés jut eszembe ha csak kézbe veszem a flakont. Lehet velem van a baj de ha valami természetes ne irritáljon vagy csípjen. Amúgy csak arc áttörlése tudom korlátozni. Sminkkel ő bizony nem csinál semmit. Lassan csak elfogy....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Guppi

2018. július 20.

Jahjj hát az első flakont alaposan elszúrtam, nem ráztam fel ugyanis, ès amikor már csak egy kicsi volt az alján meglepődtem, hogy mi ez a sűrű trutyi. :D
A második flakont felrázogatom. Szèpen leszedi az esetleges sminkmaradványokat az arcomról, nem irritálja a szemem, nem csíp, nem szárít. Az esti rutinom rèsze lett. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

draculina

2018. január 26.

Jelenleg a termék kb. 1/3-át használtam el. Sminklemosó után szoktam használni, nagyon jól hűsít. Azért vettem meg, mert sok mitesszerem van és néha begyulladnak. Annyi változást látok eddig, hogy kevesebb a gyulladt pötty, de a pórusokat nem nagyon tisztítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

chemviki

2017. október 27.

Nagyon szeretem ezt a termèket, de időnkènt pihentetem az alkohol miatt.A gyulladt patikat nagyon szèpen lehùzza, èrezhetően mattìt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

natasa

2017. július 22.

A régebi változatot is próbáltam akkoriban, és azzal is elégedett voltam. Most ez az új receptúra is nagyon szimpatikus, és nyáron kicsit jobban mutatja "kombináltságát" a bőröm, ezért megvettem. Mondjuk én sminklemosásra nem használom, mert a leírás szerint a már megtisztított arcot kell vele áttörölni. Én így csinálom, és tényleg jó érzés a bőrömnek. Frissít, mattabb és egyenletesebb a bőrkép a használata után. Nem mondom, hogy mindig ezt fogom használni, de nyáron kifejezetten jó. Nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

Brigitt

2017. július 7.

Ez egy szuper jó termék, szuper összetevőkkel. Remekül tisztítja az arcbőrt, tökéletesen leszedi a sminket és valóban jól mattít. Nekem vegyes, de inkább zsíros típusú a bőröm - főleg nyáron - de ha ezzel áttörlöm egyrészt hűsít, de annyira jól zsírtalanít, hogy sokáig matt marad az arcbőr és komfortosan érzem magam tőle. Bátran ajánlom mindenkinek, akinek hasonló bőrtípusa van. Az ára 800.-Ft körül van és abszolút megéri az árát, mivel sokáig elég. Az illata is nagyon kellemes:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.